Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Tristan10 » 23 avg 2018, 18:43

oldtown1990 je napisao/la:Ljudi Hajrovic je ovaj put zasluzio poziv, igra redovno od pocetka sezone, zabija, asistira... Zamislite samo Dzeku u sredini a Duljevic i Hajrovic kao krila. Visca nije los ali mislim da ova dvojica zasluzuju da igraju prije njega jer obojica imaju i dribling i dobar udarac dok Visca puno zuji a malo meda daje.

Begovic je u zadnjim utakmicama bio veoma los i da je Sehic nasao neki ok klub i da je prvi golman ja bi ga stavio da brani i ispred Begovica iako bi i njega zvao. Sve u svemu zayebana situacija, ne mogu da vjerujem da golman koji je prosle godine branio u LP, imao najvise odbrana od svih golmana, nije imao kikseva-ne moze da pronadje neki malo bolji klub vec ode u klub koji ce se vjerovatno boriti za opstanak u Turskoj 1.ligi i pri tome jos grije klupu, zalosno...
Visca je kompletniji igrac od obadva. Puno vise radi za ekipu tj u defanzivi. Covjek dao 3 gola protiv Koreje i mislim da je Prosinecki dosta zadovoljan sa njim. Odlicno se isto slaze sa Dzekom na terenu. Hajrovic se trebao da nadje na spisku umjesto Milosevica. A Krunic je bolji i od Hajrovica i Milosevica. Nije mi jasno kako Sehic ne igra, jedino logicno sto se kasno pridruzio ekipi.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la edinjo-bih » 24 avg 2018, 21:27

REPREZENTACIJA Kenan Hasagić, trener golmana u stručnom štabu BiH

Nemam nesuglasica s Asmirom Begovićem

Autor: N. DEMIROVIĆ
prije 2 sata

Asmir Begović nije pozvan za predstojeće okupljanje fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Mnogi su u čudu, neki su za, a neki protiv. Neki imaju argumente, drugi ih nemaju, ali kako to kod nas biva, uvijek se nađe veza, zašto je neko kriv.

Odličan golman

Tako je, prema čaršiji, jedan od najodgovornijih za nepozivanje Begovića u reprezentaciju Kenan Hasagić, trener golmana u bh. nacionalnom timu.

Ostalo je zapisano da je Begović upravo Hasagića zamijenio na golu reprezentacije i navodno od tada se ne vole. Malo ko će reći da se desio prirodan proces, da jednog odličnog golmana, koji je opterećen povredama, na golu jedne reprezentacije zamijeni drugi, ali mladi odlični golman.

Sam Hasagić se nije oglašavao o ovim špekulacijama, a u izjavi za „Dnevni avaz“ negirao je da postoji bilo kakav problem.

- Što se tiče Begovića, s moje strane nikad nismo imali bilo kakve nesuglasice ili bilo šta vezano po tom pitanju. Odličan je golman i prijatelj. Ovom prilikom želim mu puno sreće u klubu i karijeri, a isto tako želim mu da se što prije vrati u državni tim - rekao je za „Dnevni avaz“ Hasagić.

Poštovati dres

Ipak, činjenica je da Begovića nema na popisu reprezentativaca za naredne utakmice.

- Mogu bez imalo zadrške reći da je atmosfera u reprezentaciji odlična i da imamo ekstra dobar odnos pogotovo mi, golmani. Što se tiče selektorove odluke, ona je njegova i on zna zašto je tako odlučio. To treba poštovati, a koliko sam upoznat, selektor je izjavio da za Begovića nisu zatvorena vrata reprezentacije - naglasio je Hasagić i dodao:

Asmir Begović nije pozvan za predstojeće okupljanje fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Mnogi su u čudu, neki su za, a neki protiv. Neki imaju argumente, drugi ih nemaju, ali kako to kod nas biva, uvijek se nađe veza, zašto je neko kriv.

Odličan golman

Tako je, prema čaršiji, jedan od najodgovornijih za nepozivanje Begovića u reprezentaciju Kenan Hasagić, trener golmana u bh. nacionalnom timu.

Ostalo je zapisano da je Begović upravo Hasagića zamijenio na golu reprezentacije i navodno od tada se ne vole. Malo ko će reći da se desio prirodan proces, da jednog odličnog golmana, koji je opterećen povredama, na golu jedne reprezentacije zamijeni drugi, ali mladi odlični golman.



Sam Hasagić se nije oglašavao o ovim špekulacijama, a u izjavi za „Dnevni avaz“ negirao je da postoji bilo kakav problem.

- Što se tiče Begovića, s moje strane nikad nismo imali bilo kakve nesuglasice ili bilo šta vezano po tom pitanju. Odličan je golman i prijatelj. Ovom prilikom želim mu puno sreće u klubu i karijeri, a isto tako želim mu da se što prije vrati u državni tim - rekao je za „Dnevni avaz“ Hasagić.

Poštovati dres

Ipak, činjenica je da Begovića nema na popisu reprezentativaca za naredne utakmice.

- Mogu bez imalo zadrške reći da je atmosfera u reprezentaciji odlična i da imamo ekstra dobar odnos pogotovo mi, golmani. Što se tiče selektorove odluke, ona je njegova i on zna zašto je tako odlučio. To treba poštovati, a koliko sam upoznat, selektor je izjavio da za Begovića nisu zatvorena vrata reprezentacije - naglasio je Hasagić i dodao:



- Objasnio je selektor da treba da se zna red i da se poštuje nacionalni dres.


Razgovor telefonom
Puno pažnje izazvala je Begovićeva objava da njega nije zvao selektor, ali posebno se nije spominjao kontakt s Hasagićem.

- Neistine su da sam protiv Begovića. Ja sam ranije u nekoliko navrata imao telefonske razgovore s njim izuzev posljednji put, kada je razgovarao sa selektorom - tvrdi nekada reprezentativni čuvar mreže.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la dino-92 » 28 avg 2018, 12:14

austrijanci su danas objavili sastav:
Tor: Heinz Lindner (Grasshoppers Zürich/SUI, 19 Länderspiele), Cican Stankovic (Salzburg, 0), Richard Strebinger (Rapid Wien, 0)

Abwehr: David Alaba (Bayern München/GER, 63 Länderspiele/zwölf Tore), Aleksandar Dragovic (Bayer Leverkusen/GER, 65/1), Martin Hinteregger (FC Augsburg/GER, 31/3), Stefan Lainer (Salzburg, 7/0), Sebastian Prödl (Watford/ENG, 69/4), Andreas Ulmer (Salzburg, 5/0), Kevin Wimmer (Hannover 96/GER, 8/0)

Mittelfeld: Florian Grillitsch (1899 Hoffenheim/GER, 11/1), Stefan Hierländer (Sturm Graz, 2/0), Stefan Ilsanker (RB Leipzig/GER, 29/0), Florian Kainz (Werder Bremen/GER, 10/0), Valentino Lazaro (Hertha BSC Berlin/GER, 13/0), Marcel Sabitzer (RB Leipzig/GER, 29/5), Louis Schaub (1. FC Köln/GER, 9/5), Xaver Schlager (Salzburg, 4/0), Alessandro Schöpf (Schalke 04/GER, 18/4), Peter Zulj (Sturm Graz, 4/0)

Angriff: Marko Arnautovic (West Ham United/ENG, 72/19), Guido Burgstaller (Schalke 04/GER, 19/1), Michael Gregoritsch (FC Augsburg/GER, 7/1)

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Drape » 28 avg 2018, 13:38

Austrijski mediji pišu da ne mogu računati na samo jednog igrača, kapitena Baumgartlingera(povreda).

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la edinjo-bih » 28 avg 2018, 15:05

za arnautovica se jos nezna

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Drape » 28 avg 2018, 15:18

Zna se da je lično javio da će biti spreman za ove utakmice.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la kobe24 » 29 avg 2018, 17:25

hurem je napisao/la:.
Citirat cu te ovdje, da ne nastavljamo diskusiju na pogresnoj temi. Uglavnom se slazem s tobom, samo treba biti realan i priznati da taj Visca nije bio na nivou u 90% utakmica koje je odigrao za reprezentaciju. Protiv svakog jaceg protivnika je bio los. Slazem se da tu ima i do pogresnog sistema u kojem je bio prisiljen igrati, ali nije sve ni do toga. Jedno je igrati i zabijati protiv Alanyaspora, a nesto sasvim drugo protiv Belgije. Meni je on jedan od drazih u reprezentaciji, ali pokusavam biti realan. Sto se tice Zakarica, mene dvije dobro odigrane utakmice u prosjecnom Partizanu nece zavarati. Da je ista valjao, ne bi tek s 26 godina napustio nasu ligu, a i ovaj transfer nije nesto posebno. Duljevic se pretjerano ne istice u raspalom Dresdenu, koji ce se po svemu sudeci opet boriti za opstanak u drugoj njemackoj ligi. Hajrovic igra odlicno ove sezone, ali ne moze se zaboraviti 4-5 prethodnih sezona u kojima je bio uzasan. Nemoguce da u njegovom slucaju kvalitet prsti na sve strane, a da to nisu primijetili ni Turci, ni Spanci, ni Nijemci, ni niko ziv. Super je sto mu zasad ide dobro, ali predugo je bio los da bismo sad onako hladnokrvno mogli reci da nam s njim dolazi siguran kvalitet. Definitivno da svaki od njih cetverice ima odredjeni kvalitet, ali dosad u karijerama nisu napravili nista sto bi nam moglo garantovati potpuni mir na tim krilnim pozicijama.

U svakoj drugoj liniji imamo igrace koji su odigrali mnogo jakih utakmica. Na golu je Begovic sa stotinama utakmica u EPL. U odbrani imamo Kolasinca (koji vec ima mnogo iskustva igrajuci u Njemackoj i Engleskoj), Bicakcica, (koji, takodjer, vec godinama igra u Njemackoj na visokom nivou), Zukanovica (koji se nije bez razloga toliko zadrzao u Italiji, gdje je jos uvijek standardan), Vranjesa (koji je trenutno u zivotnoj formi, ima mnogo iskustva i igra u jakoj ekipi)... Od veznjaka imamo Pjanica o kojem ne treba trositi rijeci, a i Besic je realno igrac koji, kad je u formi, nema zamjene u nasoj reprezentaciji. Tu je jos nekoliko njih koji igraju na visokom nivou. Od napadaca imamo Dzeku, o kojem takodjer ne treba trositi rijeci. Uglavnom, eto to su neki razlozi zbog kojih ja mislim da smo najtanji na krilnim pozicijama, ali ako Prosinecki uspije sklopiti kompaktan tim, Visca/Hajrovic i Duljevic bi mogli biti kljucni igraci.

Slazem se da ce Spahica biti najteze zamijeniti, jer je on pored igrackih kvaliteta imao i odlike istinskog lidera.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 29 avg 2018, 19:07

kobe24 je napisao/la:
hurem je napisao/la:.
Citirat cu te ovdje, da ne nastavljamo diskusiju na pogresnoj temi. Uglavnom se slazem s tobom, samo treba biti realan i priznati da taj Visca nije bio na nivou u 90% utakmica koje je odigrao za reprezentaciju. Protiv svakog jaceg protivnika je bio los. Slazem se da tu ima i do pogresnog sistema u kojem je bio prisiljen igrati, ali nije sve ni do toga. Jedno je igrati i zabijati protiv Alanyaspora, a nesto sasvim drugo protiv Belgije. Meni je on jedan od drazih u reprezentaciji, ali pokusavam biti realan. Sto se tice Zakarica, mene dvije dobro odigrane utakmice u prosjecnom Partizanu nece zavarati. Da je ista valjao, ne bi tek s 26 godina napustio nasu ligu, a i ovaj transfer nije nesto posebno. Duljevic se pretjerano ne istice u raspalom Dresdenu, koji ce se po svemu sudeci opet boriti za opstanak u drugoj njemackoj ligi. Hajrovic igra odlicno ove sezone, ali ne moze se zaboraviti 4-5 prethodnih sezona u kojima je bio uzasan. Nemoguce da u njegovom slucaju kvalitet prsti na sve strane, a da to nisu primijetili ni Turci, ni Spanci, ni Nijemci, ni niko ziv. Super je sto mu zasad ide dobro, ali predugo je bio los da bismo sad onako hladnokrvno mogli reci da nam s njim dolazi siguran kvalitet. Definitivno da svaki od njih cetverice ima odredjeni kvalitet, ali dosad u karijerama nisu napravili nista sto bi nam moglo garantovati potpuni mir na tim krilnim pozicijama.

U svakoj drugoj liniji imamo igrace koji su odigrali mnogo jakih utakmica. Na golu je Begovic sa stotinama utakmica u EPL. U odbrani imamo Kolasinca (koji vec ima mnogo iskustva igrajuci u Njemackoj i Engleskoj), Bicakcica, (koji, takodjer, vec godinama igra u Njemackoj na visokom nivou), Zukanovica (koji se nije bez razloga toliko zadrzao u Italiji, gdje je jos uvijek standardan), Vranjesa (koji je trenutno u zivotnoj formi, ima mnogo iskustva i igra u jakoj ekipi)... Od veznjaka imamo Pjanica o kojem ne treba trositi rijeci, a i Besic je realno igrac koji, kad je u formi, nema zamjene u nasoj reprezentaciji. Tu je jos nekoliko njih koji igraju na visokom nivou. Od napadaca imamo Dzeku, o kojem takodjer ne treba trositi rijeci. Uglavnom, eto to su neki razlozi zbog kojih ja mislim da smo najtanji na krilnim pozicijama, ali ako Prosinecki uspije sklopiti kompaktan tim, Visca/Hajrovic i Duljevic bi mogli biti kljucni igraci.

Slazem se da ce Spahica biti najteze zamijeniti, jer je on pored igrackih kvaliteta imao i odlike istinskog lidera.
Slazem se s vecinom, s tim sto bih dodao i mjesto desnog beka, kao i treceg veznjaka, u mjesta na kojima nemamo sigurnu opciju.
Krunic i Todorovic se cine kao najrealnije opcije, iako su Cimirot i Saric moguci izbor na veznom.
Za Viscu se, po ko zna koji put , ne slazem. U zadnja dva ciklusa nema igraca koji je zadovoljio.
Sjetimo se da je na forumu Lulic bio taraba sa dvije lijeve, Pjanic mekusac koji ne igra ni 10% kao u klubu, Ibisevica se otvoreno tjeralo iz reprezentacije, ispred Bicakcica se gurao Graovac i sl, Begovic je i danas za mnoge ispodprosjecan golman...ali se nekako najvise lomi na Visci koji je, vidi cuda, u zadnjih 10 utakmica postigao 6 golova i ima tri asistencije!? Najefikasniji igrac, poslije Dzeke, i u klubu i u reprezentaciji.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la sajo10 » 01 sep 2018, 00:05

Eldar Civic povrijedjen. Jedan od bitniji igraca U21-tima Sparta Prague, mozda nece moci..igrati?? Prosinecki sigurno nece moci spavati ovih dana dok se bude znalo 100 %. :lol: :lol: :lol: Jao autora teksta majko mila :lol: :lol:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JavierBosnia » 01 sep 2018, 00:09

sajo10 je napisao/la:Eldar Civic povrijedjen. Jedan od bitniji igraca U21-tima Sparta Prague, mozda nece moci..igrati?? Prosinecki sigurno nece moci spavati ovih dana dok se bude znalo 100 %. :lol: :lol: :lol: Jao autora teksta majko mila :lol: :lol:
Zasto sada ne pozvati Hajrovica? Blizu je moze pjeske na okupljanje.
Nije ista pozicija, ali bolje nego da visi prazno mjesto na klupi, mogao bi Izo cak i ozbiljan kandidat za igre bio.

Mogli bi se krpiti svakako sa ovim stoperima po bskovima, kad niko niko od njih nije dorastao
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Raonffa » 01 sep 2018, 00:10

Yebote, ovi Austrijanci su do prije desetak godina bili totalno bezveze reprezentacija, međutim nakon onog Eura im se baš desila fudbalska ekspanzija, rezultatski manje više (jedno veliko takmičenja od tada) al' zato imaju bruku dobrih igrača i pretpostavljam da će biti redovni na narednih nekoliko velikih takmičenja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la sajo10 » 01 sep 2018, 00:14

JavierBosnia je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Eldar Civic povrijedjen. Jedan od bitniji igraca U21-tima Sparta Prague, mozda nece moci..igrati?? Prosinecki sigurno nece moci spavati ovih dana dok se bude znalo 100 %. :lol: :lol: :lol: Jao autora teksta majko mila :lol: :lol:
Zasto sada ne pozvati Hajrovica? Blizu je moze pjeske na okupljanje.
Nije ista pozicija, ali bolje nego da visi prazno mjesto na klupi, mogao bi Izo cak i ozbiljan kandidat za igre bio.

Mogli bi se krpiti svakako sa ovim stoperima po bskovima, kad niko niko od njih nije dorastao
Hajrovic je na prvom spisku trebao biti.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JavierBosnia » 01 sep 2018, 00:16

Trebao, ali nije ni sada kasno
Bolje nego sa 22 igraca da idemo na 2 utakmice
A znalo nam se to desavati da ne zovemo zamjenu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Sheyi
Postovi: 12156
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Sheyi » 01 sep 2018, 10:37

Pa hoće li i Sport Klub prenositi utakmice, pored Pinka? Pa na Pinku mi slika ko na FTV, jos utakmica na većem ekranu, bas me zanima na sta ce to liciti. :puke:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23118
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la miky_hz » 01 sep 2018, 10:42

Sheyi je napisao/la:Pa hoće li i Sport Klub prenositi utakmice, pored Pinka? Pa na Pinku mi slika ko na FTV, jos utakmica na većem ekranu, bas me zanima na sta ce to liciti. :puke:
Bolje ti je da napravis sliku :mrgreen:

Kanal Pink BH vršit će prijenose svih utakmica fudbalske reprezentacije BiH u okviru Lige nacija, novoformiranog renomiranog takmičenja Evropske fudbalske unije.

Osim ovog takmičenja, Pink BH prenosit će i utakmice našeg nacionalnog tima i u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2020, kao i kvalifikacije Zmajeva za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru.

Europsko prvenstvo u fudbalu 2020. godine, koje će se igrati u 12 gradova, također će ekskluzivno prensoiti Pink BH.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Alipasino » 01 sep 2018, 10:42

Koji mrtvi Visca,moze sa Korejom ,Litvanijim ali sa malo vecim se samo odbija ko pink pong loptica.Moro je a i moze zovnut Hajrovica i Gojaka i to su dva igraca da uskoce sa dva tri treninga odma u prvih 11.

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la hurem » 01 sep 2018, 11:10

Uvijek sam govorio da bi Visca trebao nauciti koju fintu i da je Hajrovic produktivniji bez treninga nego ovaj s utakmicama, pogotovo za tu nasu pas i posjed igru.
Medjutim, jos od Belgije Visca je dodatno zabetonirao svoje mjesto u prvih 11 i ovaj put moram reci sasvim zasluzeno...cak mi se svidja.kako igra zadnje vrijeme u Basaksehiru, nekako smirenije, pametnije, nije samo trka u pitanju.
Na kraju, mi u repki nemamo igraca koji kao Visca zna utrcati iza ledja odbrane i izaci 1 na 1 s golmanom, a da je u isto vrijeme defanzivno jako odgovoran!
Hajrovic ako nastavi istim tempom onda neka Robi odluci, da li ga umjesto Visce, ili na lijevo krilo umjesto Dulje.
Sad zasad, Visca starting 11 zasluzeno!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12156
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Sheyi » 01 sep 2018, 11:14

miky_hz je napisao/la:
Bolje ti je da napravis sliku :mrgreen:

Kanal Pink BH vršit će prijenose svih utakmica fudbalske reprezentacije BiH u okviru Lige nacija, novoformiranog renomiranog takmičenja Evropske fudbalske unije.

Osim ovog takmičenja, Pink BH prenosit će i utakmice našeg nacionalnog tima i u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2020, kao i kvalifikacije Zmajeva za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru.

Europsko prvenstvo u fudbalu 2020. godine, koje će se igrati u 12 gradova, također će ekskluzivno prensoiti Pink BH.
Ipak će i SK1 prenositi, na svu sreću. :mrgreen:
Mada, možda se opet okrene na Pink, čisto radi komentatora, drugačije je slušati neutralnog od onog koji navija za repku. Trebao bi Denis komentarisati.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la babino » 01 sep 2018, 11:41

pink kakav god bio, kanal koji nikada ne gledam, sada postaje bolja opcija od one da idem komsiji da gledam repku:-)

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la mire96 » 01 sep 2018, 11:51

Otkud sad da pink prenosi? Pa jesu li ikad oni prenosili neku sportsku utakmicu, ikakvu?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.