Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la soko » 31 jul 2018, 21:42

Seo na stopera nikako. Za njega bi najbolje bilo da igra kao lijevi vezni, on je veoma dobar u napadu a nije bas nesto u odbrani.
Jos u Schalke je znao da uleti u 16erac i napravi haos, tako je i nastavio u Arsenalu. A oslabio je sto se tice odbrane.
Ako Nastic bude dobar za beka, Seo malo naprijed a Dulja skroz gore. To je jedna opcija 4-3-3
Druga je 4-5-1, Seo bek, Pjanic-Besic-Krunic/Gojak sredina.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 31 jul 2018, 22:41

izet se vraca u repku da ispuca svaku koja mu dodje do lijeve
Zarathustra

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la h1a2s3o4 » 01 avg 2018, 01:07

Ne bih ja Memisevica stavio u startnih 11, ali sa obzirom da se, po meni, dokazao u holandskoj ligi mislim da bi trebao biti redovno pozivan u repku. Sto bi mu naravno pomoglo da ide korak dalje u klubskoj karijeri i da ga vidimo sta moze i zahtijevnijoj ligi. Od trenutnih stopera znamo sta mozemo ocekivati, zasto ne uvoditi nove igrače?! Uostalom, igraču je jako bitno povjerenje koje mu trener daje ili ne. U ovom slucaju to povjerenje je izostalo.

Todorovic-Ognjen-Mr.X-Kolasicnac. Nadam se da ce Robert naci pravo rijesenje.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 01 avg 2018, 13:53

h1a2s3o4 je napisao/la:Ne bih ja Memisevica stavio u startnih 11, ali sa obzirom da se, po meni, dokazao u holandskoj ligi mislim da bi trebao biti redovno pozivan u repku. Sto bi mu naravno pomoglo da ide korak dalje u klubskoj karijeri i da ga vidimo sta moze i zahtijevnijoj ligi. Od trenutnih stopera znamo sta mozemo ocekivati, zasto ne uvoditi nove igrače?! Uostalom, igraču je jako bitno povjerenje koje mu trener daje ili ne. U ovom slucaju to povjerenje je izostalo.

Todorovic-Ognjen-Mr.X-Kolasicnac. Nadam se da ce Robert naci pravo rijesenje.
Valja li taj Mr.X cemu? Mi na stoperu nismo uopste toliko tanki kao na drugim pozicijama. Zuka,Sunjara i Bico nisu bas ni tolike tarabe. Ne znam sto se Ognjen sad tu nesto izdize, sigurno u ovom momentu najjaci, ali zna ga i on zestoko usrat, necemo se lagat...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 01 avg 2018, 15:02

et ovi izgleda zavrsavaju napokon transfere, dodas krunic (torino) i prcic (levante), oduzmes sarica uz besica ako bi se izborio u evertonu i to je sasvim dobar vezni red, podmlađen.
Zarathustra

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la h1a2s3o4 » 01 avg 2018, 23:07

NiftyDribbler je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ne bih ja Memisevica stavio u startnih 11, ali sa obzirom da se, po meni, dokazao u holandskoj ligi mislim da bi trebao biti redovno pozivan u repku. Sto bi mu naravno pomoglo da ide korak dalje u klubskoj karijeri i da ga vidimo sta moze i zahtijevnijoj ligi. Od trenutnih stopera znamo sta mozemo ocekivati, zasto ne uvoditi nove igrače?! Uostalom, igraču je jako bitno povjerenje koje mu trener daje ili ne. U ovom slucaju to povjerenje je izostalo.

Todorovic-Ognjen-Mr.X-Kolasicnac. Nadam se da ce Robert naci pravo rijesenje.
Valja li taj Mr.X cemu? Mi na stoperu nismo uopste toliko tanki kao na drugim pozicijama. Zuka,Sunjara i Bico nisu bas ni tolike tarabe. Ne znam sto se Ognjen sad tu nesto izdize, sigurno u ovom momentu najjaci, ali zna ga i on zestoko usrat, necemo se lagat...
Ognjen nad Sunjicemi i Zukanovicem ima prednost zbog brzine i konstantnosti igranja. Znaju svi nasi stoperi usrat, to nije upitno nazalost, ali samo za dvojicu ima mjesta u prvih 11. Zasto spominjem Memisevica u kontekstu okupljanja? Jer je on potencijalno dobar stoper koji moze napredovati, svi ostali su uglavnom vec formirani igraci. A domete im znamo.

Vezni red cemo za promjenu imati jako motorican i kreativan sa Pjanicem, Besicem i Cimirotom (Prcic, Krunic). Ako i krila budu na istom nivou, posebno lijevo :mrgreen: imamo se cemo nadati.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 02 avg 2018, 10:01

Vranjes ce na desnog beka najvjerovatnije, s obzirom da ce Todorovic tesko ufatit koji minut u RB.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 02 avg 2018, 11:52

DrFilgud je napisao/la:Vranjes ce na desnog beka najvjerovatnije, s obzirom da ce Todorovic tesko ufatit koji minut u RB.
Da je cijelu sezonu klupiran, ja bih ga stavio da igra...da se vise zavrsi taj horor sa stoperima na desnom beku...izgledamo ko vrana što joj je GRAS-ova komercijala satrala jedno krilo, pa skakuce desiluzionirano...pa taman da Hebib zaigra :urnebes:

Gazibegović, Sušić, Hebib, Kadušić, Šaban, Memija...pa i to je sve bolje nego guranje Vranješa, Bičakčića i pogotovo Memiševića na out-liniju.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la h1a2s3o4 » 02 avg 2018, 13:32

DrFilgud je napisao/la:Vranjes ce na desnog beka najvjerovatnije, s obzirom da ce Todorovic tesko ufatit koji minut u RB.

Onda je Todorovica bolje vratiti u U 21, ako vec nece biti u prvih 11. Znacit ce puno ako se plasiraju na EURO.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Alminjo99 » 02 avg 2018, 15:48

Ma daj Todorovica na beka i gotovo. Muka mi je od stopera na beku.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 03 avg 2018, 22:12

kolasinac out 3 mjeseca, sreca pa ima nastara
Zarathustra

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JakMani » 03 avg 2018, 22:20

Zasto niko ne pominje Dilavera ?! Odbrana nam je rak rana realno..Stoperi bogu plakat,dok je bilo Spahe jedino znalo je to licit na nesto,mada je i on znao usrat..

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Vucevich » 03 avg 2018, 22:23

Moggi je napisao/la:kolasinac out 3 mjeseca, sreca pa ima nastara
:crazy:

Znači sigurno propušta prve dvije utakmice LN, a možda i ostale dvije u zavisnosti od njegovog procesa lečenja.

Nastić upada umjesto Kolašinca, ne vidim da će to biti Čivić s obzirom da je sve utakmice Sparte do sada odgledao sa klupe.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Osim13 » 03 avg 2018, 23:04

Šteta za Čivića.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la MortemHz » 04 avg 2018, 12:43

Nogometni savez BiH obavijestio je sve zainteresovane da je počeo proces apliciranja za ulaznice za utakmicu Lige nacija između Sjeverne Irske i BiH, koja će se odigrati 8. septembra u Belfastu, prenosi Anadolu Agency (AA).

“Za navijače BiH na raspolaganju su ulaznice po cijenama od 40 funti (45 eura) za navijačku tribinu i 50 funti (56 eura) za ulaznice kategorije 1”, kažu iz NSBiH.

Dodaju da svi zainteresovani pojedinci i organizovane grupe (udruženja navijača, agencije, firme i slično) mogu aplicirati za odgovarajući broj ulaznica, najkasnije do 27. avgusta 2018. godine putem e-mail adrese: [email protected].

Nadležna služba NSBiH će razmotriti sve aplikacije do 28. avgusta 2018. godine, kada će početi prodaja i distribucija ulaznica za utakmicu u Sjevernoj Irskoj. Pojedinci i grupe čija aplikacija bude prihvaćena biće o tome blagovremeno obaviješteni.

Osim BiH i Sjeverne Irske u grupi 3 (Liga B) Lige nacija nalazi se još Austrija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Nerminovic » 04 avg 2018, 12:48

MortemHz je napisao/la:Nogometni savez BiH obavijestio je sve zainteresovane da je počeo proces apliciranja za ulaznice za utakmicu Lige nacija između Sjeverne Irske i BiH, koja će se odigrati 8. septembra u Belfastu, prenosi Anadolu Agency (AA).

“Za navijače BiH na raspolaganju su ulaznice po cijenama od 40 funti (45 eura) za navijačku tribinu i 50 funti (56 eura) za ulaznice kategorije 1”, kažu iz NSBiH.

Dodaju da svi zainteresovani pojedinci i organizovane grupe (udruženja navijača, agencije, firme i slično) mogu aplicirati za odgovarajući broj ulaznica, najkasnije do 27. avgusta 2018. godine putem e-mail adrese: [email protected].

Nadležna služba NSBiH će razmotriti sve aplikacije do 28. avgusta 2018. godine, kada će početi prodaja i distribucija ulaznica za utakmicu u Sjevernoj Irskoj. Pojedinci i grupe čija aplikacija bude prihvaćena biće o tome blagovremeno obaviješteni.

Osim BiH i Sjeverne Irske u grupi 3 (Liga B) Lige nacija nalazi se još Austrija.
50 eura ulaznica pa yebem im mater ako su normalni sa ovim cijenama
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 09 avg 2018, 23:46

da li je rjesenje na LB omaleni ali obrzi zukanovic
Zarathustra

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2018, 10:36

Moggi je napisao/la:da li je rjesenje na LB omaleni ali obrzi zukanovic
:rol:
naprijed rejal

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la FliX » 10 avg 2018, 18:12

Moggi je napisao/la:da li je rjesenje na LB omaleni ali obrzi zukanovic

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Jorginho5 » 11 avg 2018, 01:15

Ono sto je Todorovic pokazao u prijateljskim mi je sasvim dovoljno za ustupiti mu sansu na desnom beku.Također bih zelio da Memisevic bude na spisku.Dati mu priliku jednostavno na prirodnoj poziciji.Od Sunjica i Vranjesa ne vrvi kvaliteta, da su sigurni na poziciji stopera.Ognjen je u boljoj formi, mozda isprobati Samira u paru s njim.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.