Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Moggi » 28 sep 2018, 11:29

nastic je jednostavno ozbiljniji igrac u odnosu na civica i nadam se njemu u prvoj postavi iako nije ni on standardan a ima nekih 7 utakmica ove sezone, sta onda tek reci za civica.. to da je genk dosta bolji klub od sparte je valjda svima jasno

da kazes da su godine prednost civica, pa nastic je stariji samo 2 godine od njega
Zarathustra

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la AndreWilliams » 28 sep 2018, 11:41

Bice kako Robi odluci. Jel iznevjerio?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la babino » 28 sep 2018, 12:18

AndreWilliams je napisao/la:Bice kako Robi odluci. Jel iznevjerio?
igrom itekako!
konstantno se prica o toj nekoj pas igri, posjedu lopte, kontroli itd a u obe utakmice nam posjed lopte los.
pas igra nula bodova.
jedino pozitivno, ono sto je i najbitnije je 6 bodova.
samo, nece ovako dugo ako se malo ne trznemo jer tih 6 bodova je lako moglo biti 0 ili 1.
ja iskreno jedva cekam irsku na nasem terenu, u nadi da je ono ipak bio samo los dan.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la AndreWilliams » 28 sep 2018, 12:38

babino je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:Bice kako Robi odluci. Jel iznevjerio?
igrom itekako!
konstantno se prica o toj nekoj pas igri, posjedu lopte, kontroli itd a u obe utakmice nam posjed lopte los.
pas igra nula bodova.
jedino pozitivno, ono sto je i najbitnije je 6 bodova.
samo, nece ovako dugo ako se malo ne trznemo jer tih 6 bodova je lako moglo biti 0 ili 1.
ja iskreno jedva cekam irsku na nasem terenu, u nadi da je ono ipak bio samo los dan.
Ti bi radije da igramo dobro i gubimo? Pozrtvovanost i fanaticnost u igri je trenutno na zavidnom nivou, selektorovom zaslugom 100%

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la babino » 28 sep 2018, 13:00

pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati.
ovo protiv austrije je vec bilo boljr i to moze proci.
zato kazem da jedva cekam irsku da vidim na cemu smo, meni ovih 6 bodova malo smrdi jer sam ubijedjen da ih igrom nismo zasluzili.
Iskreno se nadam da ce revans sa ircima biti puno bolji i da cemo napokon vidjeti igru kojoj tezimo.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Miske01 » 28 sep 2018, 13:22

JavierBosnia je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Trebamo se mi bogu moliti da su Todor i Seo zdravi sto vise, jer su nam to sigurno najkriticnije pozicije.
Pa prije bih iskreno potpisao da u mec udjemo bez Dzeke ili Pjanica nego bez tih bekova.
Pa eto u Befastu smo usli bez tih bekova haha, i hajde salji onaj tekst sto si govorio
I razmontirala nas je jedna S.Irska
Ma mrsko mi pisati, nemam ideje, kad bude bit ce
Ma nije nas razmontirala radi bekova...
BHF

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Rimes87 » 28 sep 2018, 13:54

babino je napisao/la:pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati
Citam i ne vjerujem. Boli me djon kako cemo pobjedjivati, bitno je pobijediti. Naravno, ne kazem ja da ne treba kritikovati kada je sve lose, no, medjutim, ne zelim da igramo leprsavo i prosipamo bodove jer, eto, pobogu moramo umrijeti u ljepoti. Iskreno, nek svaku dobijemo kao protiv Sjeverne Irske i osvojimo Euro tako ja bih bio i vise nego prezadovoljan. Ako mogu Grci, sto ne bi i mi?
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la bhsport » 28 sep 2018, 13:57

Rimes87 je napisao/la:
babino je napisao/la:pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati
Citam i ne vjerujem. Boli me djon kako cemo pobjedjivati, bitno je pobijediti. Naravno, ne kazem ja da ne treba kritikovati kada je sve lose, no, medjutim, ne zelim da igramo leprsavo i prosipamo bodove jer, eto, pobogu moramo umrijeti u ljepoti. Iskreno, nek svaku dobijemo kao protiv Sjeverne Irske i osvojimo Euro tako ja bih bio i vise nego prezadovoljan. Ako mogu Grci, sto ne bi i mi?
Od deset utakimca kao sto je ona Sjeverna Irska BiH u 9 ce pobijediti Sjeverna Irska, sa vecim posjedom, presingom, sa 5 puta vise suteva i odnosu kornera koliko ono 17-1.
U 1 od tih deset je realno da pobijedi slabiji protivnik sa posjedom 33%.
Itekako je bitno kako se igra jer to u konacnici donosi kontinuirani dobar rezultat. Naravno da neces isto igrati protiv Gibraltara ili Brazila da moras imati taktiku. Sam selektor je rekao da nije valjalo gore, Dzeko rekao igru brisi rezultat pisi i protiv Austrije se popravlja igra, ali ima pametnjakovica na forumu kao sto si ti kojima nije bitno kako se igra nego samo pobjeda.
Nevjerovatno, al fakat nevjerovatno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la DrFilgud » 28 sep 2018, 14:11

Rimes87 je napisao/la:
babino je napisao/la:pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati
Citam i ne vjerujem. Boli me djon kako cemo pobjedjivati, bitno je pobijediti. Naravno, ne kazem ja da ne treba kritikovati kada je sve lose, no, medjutim, ne zelim da igramo leprsavo i prosipamo bodove jer, eto, pobogu moramo umrijeti u ljepoti. Iskreno, nek svaku dobijemo kao protiv Sjeverne Irske i osvojimo Euro tako ja bih bio i vise nego prezadovoljan. Ako mogu Grci, sto ne bi i mi?
Stvar je u tome sto se sa onakvom igrom ne moze pobjedjivati, barem ne na duze staze.
U S. Irskoje je bila jedna od najlosijih utakmica reprezentacije u istoriji.
Cesto cujem predjenje s Grckom 2004., pa ta Grcka je bila jedna od najorganizovanijih reprezentacija, perfektno takticki i fizicki pripremljena, u svakom trenutku su znali sta hoce i sta mogu. Mi smo bili sve suprotno i to protiv S.Irske.
Mislim da se Prosinecki preracunao s tim planovima da igramo pasove, posjed lopte itd, nemamo mi kvalitet za tu igru.
Moze protiv levata, ali onda se vracamo na stari princip, slabije cemo dobijati redovno, od jacih gubiti redovano.
Iskreno, svidjelo mi se ono protiv Austrije, mislim da je to nas optimum i nacin da naprav imo rezultat. Borbenost, jednostavna igra i pokusati iskoristiti genijalnost Dzeke i Pjanica.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Rimes87 » 28 sep 2018, 14:29

bhsport je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:
babino je napisao/la:pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati
Citam i ne vjerujem. Boli me djon kako cemo pobjedjivati, bitno je pobijediti. Naravno, ne kazem ja da ne treba kritikovati kada je sve lose, no, medjutim, ne zelim da igramo leprsavo i prosipamo bodove jer, eto, pobogu moramo umrijeti u ljepoti. Iskreno, nek svaku dobijemo kao protiv Sjeverne Irske i osvojimo Euro tako ja bih bio i vise nego prezadovoljan. Ako mogu Grci, sto ne bi i mi?
Od deset utakimca kao sto je ona Sjeverna Irska BiH u 9 ce pobijediti Sjeverna Irska, sa vecim posjedom, presingom, sa 5 puta vise suteva i odnosu kornera koliko ono 17-1.
U 1 od tih deset je realno da pobijedi slabiji protivnik sa posjedom 33%.
Itekako je bitno kako se igra jer to u konacnici donosi kontinuirani dobar rezultat. Naravno da neces isto igrati protiv Gibraltara ili Brazila da moras imati taktiku. Sam selektor je rekao da nije valjalo gore, Dzeko rekao igru brisi rezultat pisi i protiv Austrije se popravlja igra, ali ima pametnjakovica na forumu kao sto si ti kojima nije bitno kako se igra nego samo pobjeda.
Nevjerovatno, al fakat nevjerovatno.
Pobjeda nije bitna? Pobjeda je najbitnija. I nazivaj nekog drugog 'pametnjakovićem', pametnjakoviću. Sralo se ovdje momački o dosta stvari. Nisam ni ja zadovoljan igrom u Irskoj, ali se ovdje pretjerivalo. Te, Austrija će nas naguziti. Te ovo, te ono. Ništa se od toga nije desilo. Ali, svi zaboravaljamo jednu stvar - mi smo se organizovano branili protiv Iraca. Kad se braniš organizovano, rijetko ćeš primiti gol. Nije samo sreća uticala na taj rezultat. Bilo je sreće, ali je bogami bilo i do našeg načina branjenja. Naravno da prema naprijed i u sredini je bilo krš, nema tu govora. No, mi izgleda, barem u ovom periodu, možemo faktički iz ničega zabiti golove. Prije napravimo akciju ala Brazil i ne zabijemo. Ili zabijemo ali i ljudi nama zabiju. Ja samo kažem da NIKADA neću gledati pobjedi u zube i da uvijek imaju dvije strane medalje. Pa, nije se bauk braniti **** kad su ljudi fizički spremniji i nadmoćniji. I ta odbrana je bila ključ pobjede, uz naravno dozu sreće. Jednostavno je - imamo 6 bodova zahvaljujući načinu branjenja. Samo još da nam sredina i napad proferceraju kako treba. Ali, naravno, treba i za to vremena. I, hvalim te bože, pokušat ćemo to protiv Turske i Španije još dodatno ukomponovati, a ne protiv Irana. Te reprezentacije nisu ničiji **** za oštrenje i samim tim možemo pokušati dodatno ustabiliti način branjenja i vršenje presinga prema naprijed (presinga koji je kumovao svakom našem golu), a, na žalost nekih, Sarić je tu glavni za vršenje presinga. I tu se sralo, a lik zabi gol i upisa asistenciju, sve na svoju borbenost. I zato, ponvaljam, kakva god da je igra prema naprijed, odbrana nam funkcioniše i ja, samim time, ne mogu biti nezadovoljan bodovima u Irskoj. Jer bodovi se broje, a ne šutevi i posjed lopte.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la forgempp » 28 sep 2018, 14:40

Dajte ljudi ko to igra lijepo od reprezentacija, ali iskreno? Danas se sve svodi na uvjezbavanje prekida sto se tice reprezentacije i reprezentativnih okupljanja jer je premalo vremena o razradjivanju nekih akcija itd, pogledate li statistiku veliki je broj golova dat iz prekida u reprezentacijama. Tako da to "pa iskreno, ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice, ne moramo ni dobijati" je po meni, iskreno, velika glupost.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la JavierBosnia » 28 sep 2018, 14:43

Zamislite da je covjek obje utakmice izgubio, kako onda ocekivati da dobije podrsku navijaca i kada ne krene dobro?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la babino » 28 sep 2018, 14:49

Ako cemo dobijati kao u irskoj, sto se mene tice i ne moramo! koliko god ja zvucao glupim za neke od vas.
cuj u irskoj se organizovano branili, jesmo ali u limburi..ljudi nas satjerali u 16, viktorija se igrala, 3 sec nismo bili u stanju zadrzati loptu, dodavali loptu ircima itd..
mi da smo odigrali isto protiv austrije, pola reprezentativaca bi izmislilo povrde da ne dodju sada u oktobru..ono je bolan da ti ubije volju da sutnes loptu vise u zivotu haha

vec protiv austrije je to bilo puno bolje i ako cemo onako igrati, onda i ja potpisujem svaku pobjedu u kojoj je komotno moglo biti nerijeseno, neka nas te pobjede vode do krova evrope, ja zadovoljan.

ocekujem puno bolju igru na grbavici i siguran sam da ce biti tako, te da cemo ih lakse dobiti nego gore.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la DrFilgud » 28 sep 2018, 14:50

Dobra igra i los rezultat, vremenom donesu dobru igru i dobar rezultat.
Losa igra i dobra rezultat, vremenom donesu losu igru i los rezultzat.
To je ono o cemu pricaju kriticari prethodnih utakmica, narocito protiv S. Irske.
Niko od Prosineckog ne trazi atraktivnu igru, nego igru sa glavom i repom. Ruzna igra moze biti itekako organizovana i efikasna (Mourinho).

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la babino » 28 sep 2018, 14:55

JavierBosnia je napisao/la:Zamislite da je covjek obje utakmice izgubio, kako onda ocekivati da dobije podrsku navijaca i kada ne krene dobro?
ko kaze da robert nema podrsku?
znas li ti sta je kritika a sta pljuvanje?
slusas li kako se stalno kritikuje u robertovoj hrvatskoj..pa bolan jedan jelicic kudi sve sto stigne, sa razlogom naravno..ali zato kada dobiju, covjek se skida gol po studiju i laje ko pas od srece...

bez kritike nema ni uspjeha? sad na spisku ne budu begovic i hajrovic npr..to ne treba kritikovati?

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la bhsport » 28 sep 2018, 15:07

Rimes87 je napisao/la: Pobjeda nije bitna? Pobjeda je najbitnija. I nazivaj nekog drugog 'pametnjakovićem', pametnjakoviću. Sralo se ovdje momački o dosta stvari. Nisam ni ja zadovoljan igrom u Irskoj, ali se ovdje pretjerivalo. Te, Austrija će nas naguziti. Te ovo, te ono. Ništa se od toga nije desilo. Ali, svi zaboravaljamo jednu stvar - mi smo se organizovano branili protiv Iraca. Kad se braniš organizovano, rijetko ćeš primiti gol. Nije samo sreća uticala na taj rezultat. Bilo je sreće, ali je bogami bilo i do našeg načina branjenja. Naravno da prema naprijed i u sredini je bilo krš, nema tu govora. No, mi izgleda, barem u ovom periodu, možemo faktički iz ničega zabiti golove. Prije napravimo akciju ala Brazil i ne zabijemo. Ili zabijemo ali i ljudi nama zabiju. Ja samo kažem da NIKADA neću gledati pobjedi u zube i da uvijek imaju dvije strane medalje. Pa, nije se bauk braniti **** kad su ljudi fizički spremniji i nadmoćniji. I ta odbrana je bila ključ pobjede, uz naravno dozu sreće. Jednostavno je - imamo 6 bodova zahvaljujući načinu branjenja. Samo još da nam sredina i napad proferceraju kako treba. Ali, naravno, treba i za to vremena. I, hvalim te bože, pokušat ćemo to protiv Turske i Španije još dodatno ukomponovati, a ne protiv Irana. Te reprezentacije nisu ničiji **** za oštrenje i samim tim možemo pokušati dodatno ustabiliti način branjenja i vršenje presinga prema naprijed (presinga koji je kumovao svakom našem golu), a, na žalost nekih, Sarić je tu glavni za vršenje presinga. I tu se sralo, a lik zabi gol i upisa asistenciju, sve na svoju borbenost. I zato, ponvaljam, kakva god da je igra prema naprijed, odbrana nam funkcioniše i ja, samim time, ne mogu biti nezadovoljan bodovima u Irskoj. Jer bodovi se broje, a ne šutevi i posjed lopte.
Evo opet pametnjakovica, ko je napisao da pobjeda nije bitna?
Zasto spinujes i glumis pametnjakovica?
Uopste nisi shvatio bit onog sto sam napisao.
Bit je da je pobjeda u Irskoj splet sretnih okolnosti a ne neke taktike ili gluhobilo organizovane odbrane, mi smo bili gore na vjetrometini i bili smo sve samo ne organizovani. Jedini organizovani su bili stoperi, dok su bekovi bili ko muha bez glave, a sredina letala ko zna kuda.
Protiv Austrije je to bilo kud i kamo bolje i donijelo je i rezultat i meni je licno draza pobjeda protiv Austrije jer smo vidjeli da mozemo nego ona nafaka gore, ali kao sto kazes bolje je i nafaka i 3 boda nego da mi budemo Sjeverna Irska pa da popusimo.
Vidjet cemo sada u Oktobru da li su se izvukle pouke iz Belfasta i kako cemo reagovati na Grbavici na njhov presing.
Imamo 6 bodova i sve u svojim rukama.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Rimes87 » 28 sep 2018, 15:58

bhsport je napisao/la: Evo opet pametnjakovica, ko je napisao da pobjeda nije bitna?
Zasto spinujes i glumis pametnjakovica?
Uopste nisi shvatio bit onog sto sam napisao.
Bit je da je pobjeda u Irskoj splet sretnih okolnosti a ne neke taktike ili gluhobilo organizovane odbrane, mi smo bili gore na vjetrometini i bili smo sve samo ne organizovani. Jedini organizovani su bili stoperi, dok su bekovi bili ko muha bez glave, a sredina letala ko zna kuda.
Protiv Austrije je to bilo kud i kamo bolje i donijelo je i rezultat i meni je licno draza pobjeda protiv Austrije jer smo vidjeli da mozemo nego ona nafaka gore, ali kao sto kazes bolje je i nafaka i 3 boda nego da mi budemo Sjeverna Irska pa da popusimo.
Vidjet cemo sada u Oktobru da li su se izvukle pouke iz Belfasta i kako cemo reagovati na Grbavici na njhov presing.
Imamo 6 bodova i sve u svojim rukama.
Stavit ću po strani optužbe za spin i 'pametnjaković' i reći ti da čisto sumnjam da će Irci ono moći ponoviti. Sredina (i Džeko) su dosta šuteva na toj utakmici izblokirali, tako da, da, organizovano smo se branili, samo smo protiv Austrije bili još bolji jer je Bešić bačen u sredinu i Todor zauzeo svoj mjesto na beku, a mali Ćivić se malo dozvao od inicijalne isprepadanosti (ipak je prva takmičarska utakmica za repku momku bila u Irskoj, plus nije bio dovoljno fit nakon povrede).

Ja se iskreno nadam da Robi neće praviti gluposti i da će pozvati Hajrovića da makar uđe zadnjih 20 minuta i napravi dar-mar Ircima, jer nisu oni baš sad toliko kvalitetno zatvorili naša krila kolko su naša krila pomagala odbrani gore, a mali Todor je pokazao da se na njega može računati da će biti u odbrani na pravom mjestu i u pravom trenutku, što opet znači da će Hajrović moći imati slobodu. Ali je Hajrović, naravno, mač sa dvije oštrice i ja bih njega čuvao za ganjanje rezultata. Nepozivanje Begovića nakon ovog svega mu ni ja ne bih oprostio iako sam bio na njegovoj strani u ovom slučaju. Ako ste izmirili sve, brate, pozovi ga, nema veze što će Šehić najvjerovatnije braniti protiv Iraca. Iskreno, ne očekujem drugačiji sastav od onog protiv tekme s Austrijom. Možda jedino ako bude kakvih povreda.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la hurem » 28 sep 2018, 16:55

Ne znam zasto ste se dovezali utakmice u S.Irskoj...bilo proslo, pozitivnim ishodom zavrsilo!
Svakom se desi los dan, losa tekma...pa i Brazilu!
Naravno da je odbrana bila organizovana i u S.Irskoj, naravno ne kao protiv Austrije, ali svakako organizovana. Ako izuzmemo one 3,4 vece greske Civica kao i ispucavanje Sehica nakon kojih su uslijedile ponajozbiljnije prilike domacina, mozemo slobodno konstatovati da nam domaci tim na toj utakmici nije ozbiljnije zaprijetio niti neke 100% prilike slozio...par puta nekakve poluprilike.
Eh ako se korneri i ubacaji sa strane racunaju kao velike prilike onda je druga prica. :?
Naravno, svi se slazemo da to nije dobro izgledalo...ali za razliku od drugih, neki bar uzimaju u obzir cinjenicu da smo imali odjedanput dosta povrijedjenih igraca, da je Besic morao na beka, da je Civic fakticki nespreman igrao i sl.
Uzeti sve okolnosti u obzir i onda suditi. Na kraju, i pored velikih problema izvukli smo maksimum.

Civic u svakom slucaju ispred Nastica...u prvoj takmicarskoj tekmi se i Vranjes pogubio, pa vidi ga sada.
Od Civica (kapitena U-21) makar mogu ocekivati centarsut i pozrtvovanost, od Nastica nisam siguran...neka ga na klupi.

Naravno da je pljuvanje a ne kritika ako si toliko glasan nakon jedne lose predstave, a sutis nakon dobrih, solidnih predstava protiv Austrije, Juzne Koreje, Senegala, Bugarske...
Turneju po SAD-u ne racunam...ni u kom kontekstu nije mjerodavna!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la dubrovnik » 28 sep 2018, 17:47

Ako iko na ovom forumu cijeni Robija i daje mu podrsku ja sam taj. Ako se iko veselio kao malo dijete kad je dosao na nasu klupu, taj sam
Jos od vremena posrtanja Safeta Susica prizeljkujem ga na selektorskom mjestu BiH i neugodno se osjecam da budem na strani na kojoj su neki forumasi koji su jedva docekali momenat da ga pljunu, sa razlogom ili bez njega.
Sami ce se prepoznati.
Ipak moram reci da bi me Asmirovo ponovno nepozivanje duboko zabrinulo za buducnost nase ekipe. Bio sam potpuno suglasan sa njegovim izostavljanjem nakon onog izvlacenja od puta u Koreju. Ali momak je dosao u Sarajevo i ispricao se. Sta jos treba napraviti da se okrene nova stranica?
Isto tako mislim da Izet treba biti unutra i samo Robijeva sujeta i los odnos sa vrhuskom Dinama ga moze drzati van tima. Tada u pitanje dolazi i Gojak. Kolasinca i da razumijem. Ali i to tesko probavljam. Jedina mi je nada da su ono lazi BiH portala jer ne bi im bilo prvi put.
Ako se ispostavi da je napisano istina zabrinut cu se za buducnost nase ekipe. Ne znam sta drugo reci.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Post Postao/la Moggi » 28 sep 2018, 17:53

ma otkud vam da begovic nije pozvan, pa nije valjda toliko lud, hiljadu posto sam siguran da su od tih "novih" tu hajrovic i begovic
Zarathustra

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.