Turska - BiH & BiH - Sjeverna Irska 11/15.10.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

rodjak
Kontakt:

PostPostao/la rodjak » 12 okt 2018, 05:58

Sto se tice samog tempa igrali smo i jedni i drugi "u trecoj" brzini (od 5).Prvo poluvrijeme moze i proc s obzirom na nam je falilo igraca,a drugo poluvrijeme smo zasluzili bar 3 gola u nasoj mrezi,pa mi nismo 2 puta centar presli.Slazem se za Nastica da je bio jako solidan i zasluzuje opet poziv.Bajic,Milosevic,pa i Prcic(Kodro je malo igro za neku ocjenu) za sada nisu za reprezentacije,mjesto njih zvati Koljica(ne znam uopste kako nije pozvan covjek razvaljuje u Rumuniji a i kod nas dok je igro)Hajrovica koji moze trcati za trojicu i jos jednog veznog.Nema od ove prvo spomenute trojice hajra

Sehic je jako dobar golman,i zasluzuje da bude ispred Begovica to je sigurno .Ali brate sto zna i on usrati sa onim dodavanjem zadnjem igracu koji je okruzen sa 2-3 igraca i koji nema puno izbora,pa to je nevjerovatno :wtf: .Najradje bih ga tako iscvoko po glavi da mu se zamanta :problem: .I proslu utakmicu sa Austrijom je isto tako "lozio" odbranu pa jedva spasavali a da ne govorim protiv Irske ,pocelo mi srce preskakati od nervoze.Seha nabijem te na qrac izbi je gore Dzeki sta se tu dodajes,hoces da me srce strefi jebote :roll:
Idemo uzeti ove Irce :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 12 okt 2018, 06:42

Nakon prespavane noci i slikeganja utisaka, samo me jedna stvar kopka ~ ko je Simic?

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 12 okt 2018, 07:35

Osim13 WroteColonŠta će mu onaj diletant Gojko na terenu pored živpg Rahimića na klupi

Bolji je od onog parmaka Bajica i sa jednom nogom :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 12 okt 2018, 08:03

Bezveze tekma. Prava prijateljska.
Boja fesa, boja dresa! Osnovala partija, podržala čaršija!

xavi26
Kontakt:

PostPostao/la xavi26 » 12 okt 2018, 08:12

KrajisnikBosnjak WroteColonMeni lično večeras najbolji bio Nastić. :D

Šehić jako dobar, opet ću reći za mene je ispred Begovića.

Krunić prilično dobar večeras, Cimirot standardno prosječan/loš.

Ja sam zadovoljan utakmicom, da je Begović primio onaj gol u sudijskoj nadoknadi ne bih mu dao da diše (na forumu) naredna 2 dana. :D

ako sam dobro upratio, ono je bio ofsajd kod te situacije, ali je sudija odmah svirao kraj utakmice..
Volim te Bosno!!!

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 12 okt 2018, 09:12

robertkosar WroteColon
Osim13 WroteColonŠta će mu onaj diletant Gojko na terenu pored živpg Rahimića na klupi

Bolji je od onog parmaka Bajica i sa jednom nogom :kafa:

Qarine su obojica
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Statista u Brazzersu

EDIN VIŠĆA - 2019. BALLON d'OR winner.

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 12 okt 2018, 12:05

“Bit će prilike da napravim analizu rada Roberta Prosinečkog. Imam i ja sada neko mišljenje, ali ne bih iznosio ništa u javnost. Nema potrebe da neko sada kaže da Meša iz Parisa pametuje, a imao je priliku da to pokaže kao selektor. Bez obzira na to ko je selektor, ja sam čvrsto uvijek uz Zmajeve. Drago mi je da je nastavljena serija bez poraza”, rekao je Baždarević.

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 12 okt 2018, 12:10

Miske01 WroteColon“Bit će prilike da napravim analizu rada Roberta Prosinečkog. Imam i ja sada neko mišljenje, ali ne bih iznosio ništa u javnost. Nema potrebe da neko sada kaže da Meša iz Parisa pametuje, a imao je priliku da to pokaže kao selektor. Bez obzira na to ko je selektor, ja sam čvrsto uvijek uz Zmajeve. Drago mi je da je nastavljena serija bez poraza”, rekao je Baždarević.

Meša zagonetan.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 12 okt 2018, 12:27

Miske01 WroteColon“Bit će prilike da napravim analizu rada Roberta Prosinečkog. Imam i ja sada neko mišljenje, ali ne bih iznosio ništa u javnost. Nema potrebe da neko sada kaže da Meša iz Parisa pametuje, a imao je priliku da to pokaže kao selektor. Bez obzira na to ko je selektor, ja sam čvrsto uvijek uz Zmajeve. Drago mi je da je nastavljena serija bez poraza”, rekao je Baždarević.

Sta ce on analizirati jadne mu godine. Bolje mu je da suti i da se ne sramoti vise. Lik koji izjavi da je taktika nevazna formula na papiru i ne skuzi da se osramotio trebao bi posjetiti kakvu strucnu ustanovu.

PerryFred
Kontakt:

PostPostao/la PerryFred » 12 okt 2018, 12:28

slika

Nisam znao da igramo protiv Šveđana.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 12 okt 2018, 12:54

Culicu seljacino

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 12 okt 2018, 13:12

Ovaj Culic se trudi iz petnih zila da unisti sve sto se gradi vec godinu dana u reprezentaciji BiH.
Nema on nikakve rezerve i jedva ceka da pljune po tko zna koji put. Krenuo je nekad davno sa burekom i sirnicom a stigao je do sadake. Novinarstvo mora biti slobodno i osnova mu treba biti konstruktivna kritika ali prezentacije "kolumniste" duplog sporta neodoljivo podsjecaju na kolege s one strane Drine. Cilj su same sebi i sredstvo da se novinar prikaze kao osoba koja je bila brza i pametnija od ostatka obicnih citalaca. Jadna majko kad prvi put izgubimo pa kad ovaj odere sa svim svojim kompleksima. Losi smo Culicu, losi. Ali nas niko ne moze dobiti jer imamo sadake. A ti izgleda trebas nesto negdje uplatiti da izgubimo koju pa da te u zivotu krene. Sramoto jedna.

damir_82
Kontakt:

PostPostao/la damir_82 » 12 okt 2018, 13:34

dubrovnik WroteColonOvaj Culic se trudi iz petnih zila da unisti sve sto se gradi vec godinu dana u reprezentaciji BiH.
Nema on nikakve rezerve i jedva ceka da pljune po tko zna koji put. Krenuo je nekad davno sa burekom i sirnicom a stigao je do sadake. Novinarstvo mora biti slobodno i osnova mu treba biti konstruktivna kritika ali prezentacije "kolumniste" duplog sporta neodoljivo podsjecaju na kolege s one strane Drine. Cilj su same sebi i sredstvo da se novinar prikaze kao osoba koja je bila brza i pametnija od ostatka obicnih citalaca. Jadna majko kad prvi put izgubimo pa kad ovaj odere sa svim svojim kompleksima. Losi smo Culicu, losi. Ali nas niko ne moze dobiti jer imamo sadake. A ti izgleda trebas nesto negdje uplatiti da izgubimo koju pa da te u zivotu krene. Sramoto jedna.

Uz uvažavanje znanja pomenutog kolumniste, ne mogu da ne primijetim da je u vrijeme priče o izboru selektora reprezentacije BiH, posvetio "nekoliko redaka" i toj temi.. Nije se držao one osnovne novinarske i iznošenja činjenica koje bi čitaocu dale argumente da se odredi prema ponuđenim kandidatima, već je otvoreno i usudicu se reći i pristrasno, pisao afirmativno samo o jednom kandidatu, što i nije baš profesionalno..

Možda je ova utakmica sa Turskom i pokazala nedostatke u drugom poluvremenu.. Ali je isto tako i pokazala opravdanost ovog pristupa i prilagodbe protivniku u ovisnosti o trenutnom igračkom kadru.. Pokazala je da mi imamo 2 vrhunska igrača koji ovu ekipu i svoje saigrače čine mnogo boljim nego što to jesu, a sve zahvaljujući ovom pristupu..
A kad je pristup kako treba, onda i to "fasovanje" je samo izuzetak koji i služi da potvrdi pravilo..

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 12 okt 2018, 13:39

PerryFred WroteColonslika

to u dohi vec da se aklimatizujemo na klimu za svjetsko :bih:
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 12 okt 2018, 14:08

Tog culica treba neko u mraku sacekati i podjeliti mu po koju plesku pa cemo vidjeti do kada ce lazi pisati...

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 12 okt 2018, 14:13

Raspadosmo se kad kalesija i rajvosa izadjose iz igre. Najsmjesnije mi je bilo kad pokusavaju da kombinuju na svojoj sredini u drugom poluvremenu ali jednostavno napamet nabijaju loptu nadajuci se da ce doci do naseg igraca, tri pasa nisu sastavili. Nasa prva trojka mire, saric i besic, juve, suwong i midlsbro, a nasa druga koju btw cine levante empoli i standard ne mogu pasa da sastave, to ne razumijem. I zar bas nikad u zivotu nisu vjezbali kontru? Cimirot je bar 5 lopti iz izglednih kontri vratio nazad. Neshvatljivo.

Dalje, bajic, kodro i milosevic su totalni fejlovi od igraca. Pitali smo se svi zasto ne mogu da naprave velike karijere poput igraca iz susjednih zemalja, a eto dobismo sinoc odgovor. Jako losi, nesigurni, i nadasve nekvalitetni igraci kojima su vrh klubovi u kojima sada igraju.

Iskreno radujem se koljicu, prevljaku, hajri i gojaku da vidimo hocel bit sta od njih.

I da, Nastic maestralan kao i todor. Mislim da bi se i dilaver trebao pozvati da se popuni zamjena za desnog beka
naprijed rejal

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 12 okt 2018, 14:29

Moggi WroteColon
PerryFred WroteColonslika

to u dohi vec da se aklimatizujemo na klimu za svjetsko :bih:

Treba odma provježbati dizanje pehara.
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Statista u Brazzersu

EDIN VIŠĆA - 2019. BALLON d'OR winner.

NadalRafa
Kontakt:

PostPostao/la NadalRafa » 12 okt 2018, 14:31

BAJIC KODRO MILOSEVIC OUT.
HAJROVIC KOLJIC IN.
Kako smo smješno djelovali prošlih godina sad trebamo biti zadovoljni.Napokon da repka zna šta hoće u svakom momentu imamo i glavu i rep :D Doduše bez Pjanketa i Džeke nismo isti,al'nadoći će to već. ;) Prosinečki dobar izbor tu nema sumnje.Nadam se iksić večeras između crvenih i zelenih i onda mirno da završimo ovo. :bih: :bih:
FC BAYERN MUNCHEN
FK SLOBODA TUZLA
BOSTON CELTICS
RAFAEL NADAL
SEBASTIAN VETTEL - SCUDERIA FERRARI

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 12 okt 2018, 14:38

Znaci razlika izmedju toga hoces li igrat u nekoj smijesno ligi i klubu ili u osrednjem klubu solidne lige je doza srece i menadzer...ja drugog objasnjenja nemam za pojedine igrace.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 12 okt 2018, 14:52

invincible1921 WroteColonZnaci razlika izmedju toga hoces li igrat u nekoj smijesno ligi i klubu ili u osrednjem klubu solidne lige je doza srece i menadzer...ja drugog objasnjenja nemam za pojedine igrace.

Pa u dosta slucajeva da, zavisi iz koje drzave dolazis. Znam jedan primjer momka koji je igrao u sloveniji gdje su bili skauti palerma (tada bio u italiji dosta dobar), igrale su se tri utakmice u 7 dana, 4 skauta i glavni menadzer su dosli po njega.... u te tri utakmice, momak koji je do tada imao za manje od polusezone 6-7 golova i isyo yoliko asistencija na terenu ga nista nije islo...bukvalno.
Misleci da je do pritiska, ljudi dodju nakon mjesec dana on u sred tekme fasuje crveni :D

Dzaba, **** sudbina, poslie toga je psihicki pao i ostao igrati po prosjecnim ligama ....

Ima slucajeva gdje su igtaci prosjecni otisli u velike klubove tako sto su ih glavni skauti zapazili iako su pratili druge igrace iz druge ekipe... imas menadzerskih igraca gdje jednostavno ne povjerujes da taj lik moze igrati profi fudbal...

Ja u tridesetim, sjedim sa jednim prosjecnim menadzerom, kaze on skini kile, malo kondicije i srredim ti ugovor u nekoj ligi ... drugoj ili sta vec ali toliko je jak taj menadzerski lobi da je to nevjerovatno. Npr da dzeko nije bosanac i da mu je agent bio mendes ili riaola, kakvi bi se tu transferi pucali i kakve bi yo cifre bile, sto opet govori k tome sta je dzeko napravio kroz karijerui koloko jento tesko i skoro nemoguce izvodivo
LEON BENKO!!!

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Esport, tralalalalalalalala i 6 gostiju.