Euro 2020 - Kvalifikacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Raonffa » 09 jun 2019, 17:30

Ja bih to drugačije uradio, ostavio bih da kraja kvalifikacija kako god, onda bih imenovao novog selektora i na pozitivni šok da probamo uraditi nešto u baražu Lige nacija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la FliX » 09 jun 2019, 17:31

DrFilgud je napisao/la:Bice nezgodno kvalifikovati se na EP.
Kvalifikacije smo skoro ispusili, u LN barazu nas ceka mozda i neka ekipa iz A lige.
Mi ne mozemo nikako dobiti ekipu iz A lige.
Prvo se formira baraz iz D lige njih 4 repke.
Zatim 4 iz C lige za baraz C lige i to 4 najjace repke u C ligi koje se nisu kvalfikovale na EP.
Potom 4 iz B lige za baraz B lige i to najjace 4 (a mi smo najjaci od B liga) koji se nisu kvalfikovali. Ako zafali iz B lige onda se uzima najjaca iz C ali od ostali koja nije vec odredjena da igra baraz C.
E sad za baraz A uzima se 4 iz A ako nema dovoljno dopunjava se preostalim hameljom iz B C ili D.
Po ovom sad jedna tekma se igra sa Svedskom u Sarajevu/Zenici, a onda s nekim finale na neutralnom terenu. Do tad ce se vidjeti kako i sta jer mnogi ce se plasirat..

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Maestro » 09 jun 2019, 18:00

Mi u a baraz nikako ne mozemo upasti. Tu iz nase grupe austrija moze upasti. Sve ostalo i nebi bilo pravilno.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:05

@FliX, @Maestro
Ako zafali u A ligi timova, a hoce jer trebaju 4, upadamo mi kao najzuspjesniji iz lige B. Jel tako?

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Maestro » 09 jun 2019, 18:10

DrFilgud je napisao/la:@FliX, @Maestro
Ako zafali u A ligi timova, a hoce jer trebaju 4, upadamo mi kao najzuspjesniji iz lige B. Jel tako?
Nije buraze. Prvaci iz svoji grupa ostaju u toj grupi. Mi ako budemo igrali baraz. A sve su prilike da hocemo onda ostajemo u b skupini. A recimo od ovi pobjednika iz a grupe ako se plasiraju direktno onda to mjesto popunjavaju drugo plasirane ekipe iz b grupe. Primjer austrija.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:16

Maestro je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:@FliX, @Maestro
Ako zafali u A ligi timova, a hoce jer trebaju 4, upadamo mi kao najzuspjesniji iz lige B. Jel tako?
Nije buraze. Prvaci iz svoji grupa ostaju u toj grupi. Mi ako budemo igrali baraz. A sve su prilike da hocemo onda ostajemo u b skupini. A recimo od ovi pobjednika iz a grupe ako se plasiraju direktno onda to mjesto popunjavaju drugo plasirane ekipe iz b grupe. Primjer austrija.
A znaci mi smo zakucani u B ligi, a u A ligu mogu drugo ili treceplasirani iz B?
Jel moguce da nas dopadne neko iz C lige, ako u B ne bude dovoljno timova?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 18:28

tako je filgude, skonto si hehe
moguce i doci ce nam barem neko kao opcija iz c lige, samo ne pobjednici c lige kao sto ne mozemo ni mi u a ligu, vec neki losiji po plasmanu iz c lige.

ne bi bilo fer da pobjednike saltaju u baraz jace lige, time bi se kaznjavali za pobjede u svojim grupama:-)

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Maestro » 09 jun 2019, 18:29

DrFilgud je napisao/la:
Maestro je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:@FliX, @Maestro
Ako zafali u A ligi timova, a hoce jer trebaju 4, upadamo mi kao najzuspjesniji iz lige B. Jel tako?
Nije buraze. Prvaci iz svoji grupa ostaju u toj grupi. Mi ako budemo igrali baraz. A sve su prilike da hocemo onda ostajemo u b skupini. A recimo od ovi pobjednika iz a grupe ako se plasiraju direktno onda to mjesto popunjavaju drugo plasirane ekipe iz b grupe. Primjer austrija.
A znaci mi smo zakucani u B ligi, a u A ligu mogu drugo ili treceplasirani iz B?
Jel moguce da nas dopadne neko iz C lige, ako u B ne bude dovoljno timova?
Tacno brate. ali kad kvalifikacije zavrse ce se sve tacno znati jer sad je tesko reci ko ide direktno ko u vecu skupinu itd
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:39

Maestro je napisao/la: Tacno brate. ali kad kvalifikacije zavrse ce se sve tacno znati jer sad je tesko reci ko ide direktno ko u vecu skupinu itd
Evo nesto sad gledam, u ligi A mozda ostanu 1 - 2 tima bez plasmana preko kvlifikacija. Onda povlace 2 - 3 ekipe iz B lige.
U nasoj ligi ce se barem pola plasirati direktno, Austrija, Vels recimo idu u A ligu...
kako sada stvari stoje, nasi protivnici bi mogli biti Vels, Slovacka, Irska, S irska, Finska :mrgreen: , Bugarska

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 jun 2019, 18:46

DrFilgud je napisao/la:
Maestro je napisao/la: Tacno brate. ali kad kvalifikacije zavrse ce se sve tacno znati jer sad je tesko reci ko ide direktno ko u vecu skupinu itd
Evo nesto sad gledam, u ligi A mozda ostanu 1 - 2 tima bez plasmana preko kvlifikacija. Onda povlace 2 - 3 ekipe iz B lige.
U nasoj ligi ce se barem pola plasirati direktno, Austrija, Vels recimo idu u A ligu...
kako sada stvari stoje, nasi protivnici bi mogli biti Vels, Slovacka, Irska, S irska, Finska :mrgreen: , Bugarska
Uh, prejako... Možel šta lakše tipa Andora, Srbija, Farski Otoci...
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Drape » 11 jun 2019, 21:15

Grčka gubi od Armenije, da ne dobijaju nas u žrijebu ne bi se nikad plasirali, samo mi imamo problema sa njima.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la miky_hz » 11 jun 2019, 21:35

Grcka 0-2 gubi :clap: Luda grupa haos
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 03:09

Drape je napisao/la:Grčka gubi od Armenije, da ne dobijaju nas u žrijebu ne bi se nikad plasirali, samo mi imamo problema sa njima.
Al bas ....nakon brazila su imali kolko ono 4 boda, iduce kvale sa nama i sje.base nas :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2019, 00:43

Slovacka, Irska , S. Irska, Bugarska, Izrael, Madjarska, neko od ovih bi nam trebao doci u mogucem barazu .

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 01:32

DrFilgud je napisao/la:Slovacka, Irska , S. Irska, Bugarska, Izrael, Madjarska, neko od ovih bi nam trebao doci u mogucem barazu .
Ni jedan da kazes ove cemo lahko rjesit ... valja nam opet ispast .... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 10:05

Ne slažem se, ne vidim Kipar. Dakle, prohodno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 14 jun 2019, 22:58

Ja mislim da ćemo ako ponovimo pristup protiv Italije, (a nećemo ponoviti) sigurno kroz grupu proći na Euro.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 jun 2019, 23:51

Osim13 je napisao/la:Ne slažem se, ne vidim Kipar. Dakle, prohodno.
Zato je Irska tu :kahva
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la DaVinci » 15 jun 2019, 01:11

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Ja mislim da ćemo ako ponovimo pristup protiv Italije, (a nećemo ponoviti) sigurno kroz grupu proći na Euro.
Jest mi i taj pristup vise dojadio ... kad ga nema nikako gubimo od buranije ... a kad ponekad naidze gubimo od ostalih ... da ga se hoce ukinut jednom da mu se nenadamo pred svaku tekmu vazda ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Euro 2020 - Kvalifikacije

Post Postao/la hurem » 12 jul 2019, 16:21

I protiv Italije na Bilinom.polju.
To su dobre vijesti jer je ideja o Kosevu bila svojevrsni autogol, bar u ovakvoj situaciji.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.