Eldar Ćivić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Rimes87 » 17 jun 2019, 11:58

Tristan10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jah eto, napisani argumenti za Ćivića nisu dovoljni i nisu zapravo argumenti, al' zato je strašan argument "ima stav jednog beka i ponaša se kao bek", šta to tačno znači svega ti? :lol:

I, da, po čemu je to Nastić odigrao bolje protiv Španije nego Ćivić protiv Italije? I to uzmi obzir da je sa Španijom bila prijateljska utakmica, što samo po sebi daje drugu dimenziju utakmicu, da ne kažem da im je sastav bio maksimalno izmiksan.
Pogledaj gradju i stav Nastica. Fizicka konstrukcija beka, svaki put stoji uspravno, salje signal da su stvari pod kontrolom. Borben igrac. Na drugu stranu imas Civica, spustena glava, spustena ramena. Kad primi loptu meni je skroz nesiguran, krene naprijed spetlja se. Procitaj komentare sa Italijanskih portala, ljudi misle da se na kraju valjao da mi ukrademo koji minut, a on ispuhao ko balon pa ne moze vise.
A sta je to Nastic, da prostis, uradio otkako je zamjenio Civica? Malo ga i ti kolega volis omahnuti. Kao sto faraon rece gore iznad, Civic i Nastic su bara - bara, te je s tim bolje gurati ovog mladjeg radi prospekta. Ali, jok, hajmo pljuvati jer uzima nasem gaziji Seadu 'Staklenom' Kolasincu mjesto koje ovaj ocigledno i ne zeli.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 17 jun 2019, 12:11

Pa pisao sam ranije iznad gore, kad je Nastic usao, ljudi presli na drugu stranu sa napadima, i tako su nam i postigli pogodak. Civic mi je nesiguran igrac, dok mi je Nastic najkorektnije odigrao protiv Spanije od svih igraca, i mislim da je bolja opcija na toj poziciji, a u internacionalnim utakmicama sitnice odlucuju hoces li ostati bez bodova, tako da to "bara - bara" nebi trebalo da prodje. Bara-bara ovde, bara-bare onde i eto ga slabiji za 20%, i nemas bodova. A cinjenica da smo mi bez bodova. Sto se tice Kolasinca, mogu ljudi pljuvati, ali veliki je poraz za BiH reprezentaciju da bek svijetske klase nema dovoljno motivacije da bude tu. Uloga selektora je isto tako da gaji pozitivne odnose sa igracima i njih motivise, tako da najbolje igrace ima na raspolaganju. Nije samo hoces, neces.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la jasmin10 » 17 jun 2019, 13:40

Budimo realni, ovaj ako dobaci do Turske i uzme nesto para neka zahvali reprezentaciji i selektoru.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Unofficialpage » 17 jun 2019, 14:07

jasmin10 je napisao/la:Budimo realni, ovaj ako dobaci do Turske i uzme nesto para neka zahvali reprezentaciji i selektoru.
Pa onda je mission complete, neka se i probije na račun repke ako ima kvalitet. Jednim dijelom repka treba i za to da služi, mi ne napadamo ttiule, nema Kolašinca, uskočio Ćivić, odigrao solidno, zaustavio jednog Bernandeskija, prodao se na račun dobrih igara u repci, mi dobili solidnog beka u narednih 10 god, da zamjeni Seu kad ne igra. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Drape » 17 jun 2019, 14:11

Naš problem nije Ćivić već Kolašinac koji da daje reprezentaciji koliko bi trebao Ćivić bi igrao vrlo rijetko i ne bi se ni raspravljalo o njemu.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Goalgetter » 17 jun 2019, 23:10

Drape je napisao/la:Naš problem nije Ćivić već Kolašinac koji da daje reprezentaciji koliko bi trebao Ćivić bi igrao vrlo rijetko i ne bi se ni raspravljalo o njemu.
Tacno. Robi Civicu svjesno dize samopouzdanje, jer ne mogu uzeti ovo za ozbiljno ovu izjavu sto je dao danas. :mrgreen: Ali ja ne znam sto su se ljudi toliko uhvatili Eldara, ispunio je u dosta utakmica svoj zadatak korektno, nekad losije, nekad bolje, protiv Italije licno najbolja njegova tekma u dresu repke pored one dvije protiv Austrije. Ne mozes od rezerviste Sparte ocekivati cuda.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la HankMoody » 25 jun 2019, 22:38

Nije otišao na pripreme sa Spartom, izgleda da ide u Dinamo...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Goalgetter » 25 jun 2019, 23:46

Prelazi u Ferencvaros.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la hurem » 26 jun 2019, 00:00

Da, Ferencvaros, 3+1.
Bilo bi bolje da je u Dinamo ali nije ni ovo lose ako ce igrati svaku 90 minuta, a trebao bi valjda, jedan je od nasjkupljih dolazaka u klub.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la HankMoody » 26 jun 2019, 00:06

hurem je napisao/la:Da, Ferencvaros, 3+1.
Bilo bi bolje da je u Dinamo ali nije ni ovo lose ako ce igrati svaku 90 minuta, a trebao bi valjda, jedan je od nasjkupljih dolazaka u klub.
Otkud vam ta informacija?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2019, 00:08

hurem je napisao/la:Da, Ferencvaros, 3+1.
Bilo bi bolje da je u Dinamo ali nije ni ovo lose ako ce igrati svaku 90 minuta, a trebao bi valjda, jedan je od nasjkupljih dolazaka u klub.
Tako su govorili i za Armina Hodzica

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Harise » 26 jun 2019, 01:58

Najbolje je bilo da je tada otišao za Spartak Trnava, oni su mnogo jači...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DrFilgud » 26 jun 2019, 08:42

Ne bi ni Fljamurtari bio losa opcija, kazu da prave ekipu za sami vrh lige :think:

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Varg » 26 jun 2019, 08:45

ispravna odluka
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la bhsport » 26 jun 2019, 08:57

Ispravno, dobro za Ferenc je sto im niko nece stvoriti problem po lijevoj strani. :urnebes: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 26 jun 2019, 09:05

Kapiten mlade reprezentacije, igrao sve utakmice u ligi nacija, bio pocetni protiv Italije i zavrsi u Ferenc. To bi trebala da bude stepenica nize u odnosu na Cesku. Da on ima neki potencijal ko da nebi ostao u Spartak Prague. Mislim cak da je i Burekovic bolji od ovoga. Sad su i u istoj ligi pa cemo viditi

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DrFilgud » 26 jun 2019, 09:12

Je li Kolasinac kriv za ovaj Civicev korak unazad?

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Varg » 26 jun 2019, 09:39

isti ljudi koji govore da je ovo korak unazad osudili su i sehicev transfer u erzum umjesto u parmu, tako da nemamo sta diakutovati dalje
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Maestro » 26 jun 2019, 10:03

Toliko o tvrdnjama pojedinaca da repka prodaje igrace u jace klubove. Nije danas vise niko glup svako ima tv i vidi kakav je ko igrac. Ako ne znas jednostavno ne znas. Dzaba sve. Dokazano sada dokazano prije sa Tinkijem, Anelom itd.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DrFilgud » 26 jun 2019, 10:18

Maestro je napisao/la:Toliko o tvrdnjama pojedinaca da repka prodaje igrace u jace klubove. Nije danas vise niko glup svako ima tv i vidi kakav je ko igrac. Ako ne znas jednostavno ne znas. Dzaba sve. Dokazano sada dokazano prije sa Tinkijem, Anelom itd.
On je bio igrac Sparte II, standardno mjesto reprezentaciji mu je pomogla da napravi ovaj transfer.
Sitna lova , za sitne igrace. Toliko otprilike reprezentacija BiH moze pomoci igracu.
S druge strane, Krunic ode u Milan, a jedva je dogurao do spiska reprezentacije i debitovao.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 34 gosta.