Eldar Ćivić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Osim13 » 27 jun 2019, 13:31

Odličan transfer, za 365 dana potpisuje za Manchester United.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Vucevich » 27 jun 2019, 13:44

bhsport je napisao/la:Pokusaj guranja i prodaje Civica u Dinamo je propao. Ko je slijedeci kojeg ce menadzerski gurati i pokusati da proda?!
Helvis Saric u Seattle Sounders

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la dubrovnik » 27 jun 2019, 13:59

babino je napisao/la:sve fino receno u zadnjem dijelu tog clanka..
trener ga toliko zelio,insistirao na njemu a sredjivali dzabanini posudbu i tesko im bilo platiti mizernu odstetu.

helem, nek je nama Bog na pomoci sa igracima u prvih 11 repke, koji ovako dobro kotiraju u evropskim okvirima..
sehic, civic, sunjic, saric, duljevic, jedini desni bek-todorovic...pa tabela je prilicno realan pokazatelj naseg trenutnog stanja:-)
e sad sto mi imamo bolje igrace na svim tim mjestima a ne igraju, to je vec druga stvar...
nama blijedi cimirot igra u prvih 11 a na kraju tekme se pitas je li lik igrao uopste...moze li taj prcic npr biti toliko los da nije ni na nivou kaspera cimirota:-) a s druge strane odradi proljece u stabilnom prvoligasu lige 5...
kolasinac??, prcic, vrancic, hajrovic, begovic, lulic-ma ima da molis lika ako treba kad vidis da ne ide bez njega...
A ovi bolji su razbijali zadnje kvalifikacije.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la babino » 27 jun 2019, 14:02

ne, bili su na tabeli izmedju armenije i lihtenstajna:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la hurem » 27 jun 2019, 14:06

Ako nista, drago mi je da sve ovo morate gledati..imate jos par mjeseci da kukate. :)
A ja u plasman na EP ne sumnjam ni sekunde!!!
Primjetim neke Robijeve greske kao i vi ali ne preuvelicavam kao vi niti izmisljam kojekakve gluposti...
Naravno da sam vise na strani Robija i Pjanica nego Kolasinca koji se jednim pozivom izvukao a radi svadbe (najvjerovatnije?)...ili recimo Begovica izvlakuse.
Davno prezvakana prica.
...niti vjerujem da bi Civic mogao biti vrhunski bek, ali dostojna zamjena Kolasincu, itekako da...vece nade polazem u uspjeh Todorovica, ali vidjet cemo.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Drape » 27 jun 2019, 14:27

Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la babino » 27 jun 2019, 14:33

Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
siguran sam da bi i ti dao repki puno da te selektor pozove.
igrac koji u sparti ne moze da igra,nama prvotimac...pa normalno da ce zapeti i igrati...i opet ta repka ga prodade u grebeni ferencvaros,daleko je dobacio.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Vucevich » 27 jun 2019, 14:37

Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
Simunovic? Onaj koji nije odigrao minute za reprezentaciju pa je napustio jer ne voli balije? :lol:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Drape » 27 jun 2019, 14:39

Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
Simunovic? Onaj koji nije odigrao minute za reprezentaciju pa je napustio jer ne voli balije? :lol:
Koliko autogolova i uspješnih prodora kiparskih krila ima Jozo na duši? :kafa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jun 2019, 14:40

Sto se Kolasinac ranije nije izvlacio? Momak bi kroz koju godinu mogao da igra za Njemacku A selekciju ali odabrao BiH. Svi treneri imaju neke uslove ali fakta je ta da mi gubimo igraca svijetske klase, i to najvise mi navijaci. Selektor dodje i ode, a mi gubimo kontinuitet.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 27 jun 2019, 14:42, ukupno mijenjano 1 put.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la dubrovnik » 27 jun 2019, 14:42

babino je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
siguran sam da bi i ti dao repki puno da te selektor pozove.
igrac koji u sparti ne moze da igra,nama prvotimac...pa normalno da ce zapeti i igrati...i opet ta repka ga prodade u grebeni ferencvaros,daleko je dobacio.
A koga to ne zove tko zeli igrati i ima mjesta. Hajrovic i tu ga svezi.
Bolje bi bilo da klubovi u BiH pocnu proizvodit igrace pa da se ima koga i pozvati od novih igraca.
Mlatili su nas CIpar i Izrael sa svim tim tvojim zvijezdama a bili smo znacajno jaci u to vrijeme.
Jos uvjek vjerujem u plasman a Robi je Mesin uspjeh ponovio i prije pocetka kvalifikacija.
Imam i ja sada par zamjerki na Robija ali nijedna od njih nije Lulic, Kolasinac ili Begovic.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jun 2019, 14:57

dubrovnik je napisao/la:
babino je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
siguran sam da bi i ti dao repki puno da te selektor pozove.
igrac koji u sparti ne moze da igra,nama prvotimac...pa normalno da ce zapeti i igrati...i opet ta repka ga prodade u grebeni ferencvaros,daleko je dobacio.
A koga to ne zove tko zeli igrati i ima mjesta. Hajrovic i tu ga svezi.
Bolje bi bilo da klubovi u BiH pocnu proizvodit igrace pa da se ima koga i pozvati od novih igraca.
Mlatili su nas CIpar i Izrael sa svim tim tvojim zvijezdama a bili smo znacajno jaci u to vrijeme.
Jos uvjek vjerujem u plasman a Robi je Mesin uspjeh ponovio i prije pocetka kvalifikacija.
Imam i ja sada par zamjerki na Robija ali nijedna od njih nije Lulic, Kolasinac ili Begovic.
Nije tacno da je Bazdarevic imao bolje igrace na raspolaganju. Dva glavna igraca nikako nisu bili na istom nivou u svojim klubovima. Dzeko masio sanse sa 2 metra u Romi, navijaci ga zvali “slon iz bosne”, Pjanic sa dosta manje rutine nego period u Juventusu. Imao je Lulica i Ibisevica kao velik plus. Sad isto imas druge igrace. Opcije iz u21 reprezentacije nisu ni postojale jer tad nas je velemajstor Sir Nestorovic vodio. Na papiru je izgledalo bolje kod Bazdarevica ali forma igraca isto nesto govori. Bazdarevic je svakako zasluzio da bude smijenjen jer nije uspio.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Drape » 27 jun 2019, 14:59

Tristan10 je napisao/la:Sto se Kolasinac ranije nije izvlacio? Momak bi kroz koju godinu mogao da igra za Njemacku A selekciju ali odabrao BiH. Svi treneri imaju neke uslove ali fakta je ta da mi gubimo igraca svijetske klase, i to najvise mi navijaci. Selektor dodje i ode, a mi gubimo kontinuitet.
Zašto misliš da bi njemu više odgovaralo da se odlučio za Njemačku? Ozil je pao u nemilost nakon slike sa Erdoganom, Sane zbog ponašanja ostao bez karte za Rusiju, ne bi mu tamo prolazilo ovo hodanje po svadbama dok igra reprezentacija. Nema razloga za negativne osjećaje prema Ćiviću, on igra za reprezentaciju iz razloga jer Kolašinac ne igra.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jun 2019, 15:04

Drape je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Sto se Kolasinac ranije nije izvlacio? Momak bi kroz koju godinu mogao da igra za Njemacku A selekciju ali odabrao BiH. Svi treneri imaju neke uslove ali fakta je ta da mi gubimo igraca svijetske klase, i to najvise mi navijaci. Selektor dodje i ode, a mi gubimo kontinuitet.
Zašto misliš da bi njemu više odgovaralo da se odlučio za Njemačku? Ozil je pao u nemilost nakon slike sa Erdoganom, Sane zbog ponašanja ostao bez karte za Rusiju, ne bi mu tamo prolazilo ovo hodanje po svadbama dok igra reprezentacija. Nema razloga za negativne osjećaje prema Ćiviću, on igra za reprezentaciju iz razloga jer Kolašinac ne igra.
Igra zato sto vecu pripadnost osjeca prema BiH. Da samo hoce veci uspjeh postupio bi i igrao za Svijetskog Prvaka, ocemu mi pricamo. Isto ko sto je Seferovic odlucio za Svicarsku i tako u karijeri ima veci uspjeh, redovno igra prvenstva. Tako da bi Kolasincu itekako bolje odgovarala Njemacka kad bi se stavilo na papir. Civic igra zato sto selektor nema pojma, necu da ulazim u diskusiju da postupa po paroli "pomogni ti meni, pomognut cu i ja tebi". Za mene je Nastic bolji bek, Burekovic isto. Momak zalutao u reprezentaciji.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la hurem » 27 jun 2019, 15:33

Hajde @Tristan nemoj zafrkavati.
Dzeko je za vrijeme Mese odradio najbolju sezonu u karijeri, a Pjanic je takodjer bio u boljoj formi nego zadnju godinu otkako je Robi tu...i nije Pjanic jucer dosao u Juventus, ne znam o cemu pricas.
Pjanic i Dzeko kod Mese su bolji igraci nego kod Robija, jer su obojica posljednju sezonu za vrijeme Robijevog mandata odradili preko one stvari, i ovaj u Juveu a pogotovo ovaj u Romi.
Robi nema ni ova dva igraca prema tvojoj logici, a Mesa ih je zapravo imao obojicu za vrijeme svog mandata, plus Lulic, Ibisevic, Kolasinac, Vranjes, Djuric, Spahic, mladji Zukanovic i Sunjic, zahvalni Medunjanin...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jun 2019, 15:59

dubrovnik je napisao/la:
babino je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ćivić je već uradio za reprezentaciju više nego Kolašinac iako to i nije neka velika stvar, više su dali i Nastić, Kovačević, Šumunović.
siguran sam da bi i ti dao repki puno da te selektor pozove.
igrac koji u sparti ne moze da igra,nama prvotimac...pa normalno da ce zapeti i igrati...i opet ta repka ga prodade u grebeni ferencvaros,daleko je dobacio.
A koga to ne zove tko zeli igrati i ima mjesta. Hajrovic i tu ga svezi.
Bolje bi bilo da klubovi u BiH pocnu proizvodit igrace pa da se ima koga i pozvati od novih igraca.
Mlatili su nas CIpar i Izrael sa svim tim tvojim zvijezdama a bili smo znacajno jaci u to vrijeme.
Jos uvjek vjerujem u plasman a Robi je Mesin uspjeh ponovio i prije pocetka kvalifikacija.
Imam i ja sada par zamjerki na Robija ali nijedna od njih nije Lulic, Kolasinac ili Begovic.
Neke sitnice kao borba za 5. mjesto s Armenijom, nepostojanje ni naznaka sistema i kontinuiteta (osim kontinuiteta haosa),
slektorovo ignorisanje bilo kakave sopstvene odgovornosti za rezultat, igru...
Muljanje, kafanski obracuni sa "nepodobnim"... su bili samo uvod u rezultatski debakl koji je logicno uslijedio.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Vucevich » 10 jul 2019, 20:06

zna li neko zasto ovaj gigant nije ni na klupi Fradija?

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 20:12

Dok je Robija prevare, nema za Eldar zime. Tako da Elco zamo uzivaj :njanjanja:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Tristan10 » 10 jul 2019, 20:17

Naslijednik Mujdze :lol: A Robi puni notes

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jul 2019, 20:19

Ja bruke majko moja covjek na klupi Ferencvarosa ne moze biti.

Dobro mi imamo i 4 boda koga Menadžerski stavlja da igra.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BlackRiver1987, nerkolfc i 23 gosta.