Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Sarmelino » 15 nov 2018, 18:25

ja= alcacer
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2018, 18:27

U evropi smo najjaci ubjedljivo.

Poljaci-Razbacani, navijaci Lecha i recimo Legije ne bi zajedno na tribini da im platis.

Turci-Djecurlija uglavnom po evropi na gostovanju, po koja zastava Galatasaraya na glavnoj tribini mozda. Kuci prazan stadion uglavnom.

Englezi-Karta oko 5 miliona funti, idu doktori advokati. Na gostovanju svakako navijaci Leedsa, Millwalla itd ne mogu. Ne mogu napustit zemlju kamoli na stadion.

Hrvati i Srbi su ultra smjesni.

Ko je tu jaci? Brojni?

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Maestro » 15 nov 2018, 18:28

QUARTERBACK je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ma nemamo mi navijacku kulturu izgradjenu za nas je to bauk i ljudi ne zele da nauce to ograniceni smo.. pogotovo ovi sto su vani pa samo za bosnu navijaju ti su najsmijesniji :lol:
Da je ova rulja organizovana, to bi već bilo na nivou najfanatičnijih Turaka ili Grka. Mislim, smiješno je diskutovati o tome uopšte. To su mahom simpatizeri koji su se grupisali jer tako nalaže simpatiziranje iste ekipe osim grupe BHF-a.
Fazon je sto se to moze uraditi i organizovati, ali ne sa ovim trenutnim sklopom ljudi koji cine ove navijacke grupe. Da se svi iz tih drugih grupa ugledaju na BHF sto se tice te organizacije i reda imali bi ozbiljno mjesto u okvirima reprezentativnog navijanja u Evropi..
Fazon je sto su te smjesne grupacije tipa krajisnici osnovali navijacku skupinu da bi lakse do karata dosli. Jer jedan dio ide navijackim skupinama. Sad sto to ne lici na nista sa navijacke strane to je druga tema.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la JackTheStripper » 15 nov 2018, 18:30

I sestre Ruskinje su uz nas veceras. :wave:

slika
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la madridist » 15 nov 2018, 18:37

Jel Baho u sedlu veceras?
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la ASD » 15 nov 2018, 18:39

Amarinho je napisao/la:
U reprezentativnom fudbalu? Tu smo u evropi bez konkurencije na 1. I to daleko, ali daleko, ispred sviju.
To je zato sto imamo dijasporu po Evropi, kojima je ta Reprezentacija sve.
Da li odigramo mec protiv Skota ili Iraca u Argentini, vidjeli bi koga bi vise bilo.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la robertkosar » 15 nov 2018, 18:40

Jos sat ipo vremena :pray: Pomozi boze :pray:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Osim13 » 15 nov 2018, 18:43

Sarmelino je napisao/la:ja= alcacer
True
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2018, 18:47

Amarinho je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Amarinho je napisao/la: U reprezentativnom fudbalu? Tu smo u evropi bez konkurencije na 1. I to daleko, ali daleko, ispred sviju.
jašta smo, vidjelo se u Brazilu
Sta nam je falilo tamo? Nema jace ako ima reci mi je.
falilo nam je prije svega ljudi. je li ti uopšte znaš koliko nas je bilo u kujabi? a to je bila vjerovatno najbitnija utakmica u argentini!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 15 nov 2018, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la akisarajevo92 » 15 nov 2018, 18:47

Gledaj lezba :lol:

Don't believe the hype.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2018, 18:49

ASD je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:
U reprezentativnom fudbalu? Tu smo u evropi bez konkurencije na 1. I to daleko, ali daleko, ispred sviju.
To je zato sto imamo dijasporu po Evropi, kojima je ta Reprezentacija sve.
Da li odigramo mec protiv Skota ili Iraca u Argentini, vidjeli bi koga bi vise bilo.
Pa dijasporu imaju i drugi, cak i dosta vecu. Opet ih nema na mapi ako ih uporedis snama.

Evo pise mi jaran iz Beca, zivi tamo nije nas. Kaze totalni haos, guzva od 2-3 sata na ulicama, voz, tramvaj trenutno ne voze... Da li bi bilo tako da igraju recimo... Turci? Ne..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2018, 18:50

@aki. dobro si upratio :mrgreen: :thumbup:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2018, 18:51

jestamaji je napisao/la:
falilo nam je prije svega ljudi. je li ti uopšte znaš koliko nas je bilo u kujabi? a to je bila vjerovatno najbitnija utakmica u argentini!
Ali da li ti znas gdje je Kujaba? To je Dzungla bukvalno. U Kujabi bi Brazilci napunili stadion.

Daj nam neki normalan EURO ili SP u Njemackoj, Austrij, Svedskoj, Francuskoj... pricalo bi se o nama decenijama, Skoti, Irci, Holadjani bi izgledali smjesno pored nas.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2018, 18:53

znam jer sam bio na utakmici, a takvi ko ti bi bili puno pametniji da šute umjesto što pišu takve gluposti kao ti na prethodnih par stranica

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la LegendKiller » 15 nov 2018, 18:56

Amarinho je napisao/la:U evropi smo najjaci ubjedljivo.

Poljaci-Razbacani, navijaci Lecha i recimo Legije ne bi zajedno na tribini da im platis.

Turci-Djecurlija uglavnom po evropi na gostovanju, po koja zastava Galatasaraya na glavnoj tribini mozda. Kuci prazan stadion uglavnom.

Englezi-Karta oko 5 miliona funti, idu doktori advokati. Na gostovanju svakako navijaci Leedsa, Millwalla itd ne mogu. Ne mogu napustit zemlju kamoli na stadion.

Hrvati i Srbi su ultra smjesni.

Ko je tu jaci? Brojni?
Pojma ti nemaš realno. Još si nabrojao 4-5 navijačkih grupa koje su daleko ispred nas. Turci - djecurlija šta je tebi? Hrvati, Srbi su ispred nas, ne trebamo se lagati, a Poljaci imaju prejaku ultra scenu, daleko smo mi i od njih. Pokušaj nekada uči na stadion u engleskoj pa da čuješ kako ti advokati i doktori grme.
Al dobro malo te ponijela euforija pa te donekle mogu i razumijeti.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2018, 18:56

jestamaji je napisao/la:znam jer sam bio na utakmici, a takvi ko ti bi bili puno pametniji da šute umjesto što pišu takve gluposti kao ti na prethodnih par stranica
Pa nisam napisao da ne znaci da se hvalim. Ali bio sam i ja. I onda znas najbolje koji su to bili troskovi, cak i za nekog sto zivi vani - a ja eto zivim vani.

Kazem ti golu istinu. Da na reprezentativnom nivou nam nema ravnih. Covjek u Parizu prije 7 godina meni kaze, da ovo nije vidio jos nikad... da na SP98 nije neceg slicnog bilo kao ono sto smo uradili u Parizu.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2018, 18:59

LegendKiller je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:U evropi smo najjaci ubjedljivo.

Poljaci-Razbacani, navijaci Lecha i recimo Legije ne bi zajedno na tribini da im platis.

Turci-Djecurlija uglavnom po evropi na gostovanju, po koja zastava Galatasaraya na glavnoj tribini mozda. Kuci prazan stadion uglavnom.

Englezi-Karta oko 5 miliona funti, idu doktori advokati. Na gostovanju svakako navijaci Leedsa, Millwalla itd ne mogu. Ne mogu napustit zemlju kamoli na stadion.

Hrvati i Srbi su ultra smjesni.

Ko je tu jaci? Brojni?
Pojma ti nemaš realno. Još si nabrojao 4-5 navijačkih grupa koje su daleko ispred nas. Turci - djecurlija šta je tebi? Hrvati, Srbi su ispred nas, ne trebamo se lagati, a Poljaci imaju prejaku ultra scenu, daleko smo mi i od njih. Pokušaj nekada uči na stadion u engleskoj pa da čuješ kako ti advokati i doktori grme.
Al dobro malo te ponijela euforija pa te donekle mogu i razumijeti.
Hahahaha... Ti nisi normalan druze realno. Turci ne prate reprezentaciju ni blizu kao sto preta Galatu, Fener, Besiktas...

Maksimir i Rajko su redovno PRAZNI POTPUNO a vani takodjer PRAZNI stadioni (Srbi igrali pred mojim vratima maltene prije par godina u Svici, bilo ih je 5000 na vrh glave).

Poljaci imaju **** ultra scenu u klupskom fudbalu. Reprezentaciju slabo prate.

Ljudi ima te internet, googlaj te kapacitet stadiona tih ekipa eto u Liga Nacija i broj gledalaca, jasno ce vam bit sve.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 nov 2018, 19:01

Osim13 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:
@osim13 kakvo je ovo izostavljanje iz ekipe, branim duplo bolje od anella tog :kafa:
Svjesni smo i mi da je qarina, al eto nakupio je iskustva na SP. Večeras si na klupi, protiv Španije braniš pa vidjećemo šta ima Moggi za reć kad se vrati. Daću ti šansu u svakom slučaju.
anell ti je ko propali cech a ja sam ko leno nebruseni dijamant na golu.. vjerujem da imas bolju prosudbu o kvaliteti igraca od paje npr. :kafa:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la ASD » 15 nov 2018, 19:04

Amarinho je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:
U reprezentativnom fudbalu? Tu smo u evropi bez konkurencije na 1. I to daleko, ali daleko, ispred sviju.
To je zato sto imamo dijasporu po Evropi, kojima je ta Reprezentacija sve.
Da li odigramo mec protiv Skota ili Iraca u Argentini, vidjeli bi koga bi vise bilo.
Pa dijasporu imaju i drugi, cak i dosta vecu. Opet ih nema na mapi ako ih uporedis snama.

Evo pise mi jaran iz Beca, zivi tamo nije nas. Kaze totalni haos, guzva od 2-3 sata na ulicama, voz, tramvaj trenutno ne voze... Da li bi bilo tako da igraju recimo... Turci? Ne..
Imaju, samo sto je kod nas specificna situacija.
Ne kaze se dzaba da se Bosna voli samo kad se ode odavde. Ja evo izlazio u grad da kupim mezu, ne primijeti se u gradu uopste da ima neka utakmica noces.
Kao sto neko rece, Brazil je bio pravi pokazatelj, gdje nema nasih da zive.
Jest neki uspjeh sto je nasih dosta doslo u Austriju.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Austrija - BiH & Španija - BiH 15/18.11.

Post Postao/la JavierBosnia » 15 nov 2018, 19:05

Ajmo malo o utakmici:
99% SASTAV: Sehic, Civic, Zukanovic, Sunjic, Vranjes, Besic, Saric, Pjanic, Duljevic, Visca, Dzeko

3 izmjene:
Saric>Krunic (potrosit ce se Elvis puno trci, a nije ni 100% spreman)
Zukanovic>Bicakcic ( moguce da prebaci Ogija na stopera, Bicu na beka, da dobijemo svjezinu tu malo i brzinu na stoperu)
Duljevic>Gojak/Bajic (ako udje Krunic prije onda bi on mogao na krilo, a Gojak u sredinu gdje je Saric bio)

Nemamo previse izbora na klupi, vjerujem da ce Gojak mozda i debitovati cak. Krunic je prva izmjena sigurno. Za odbranu i nisam siguran da ce nesto mijenjati
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: greenwood i 39 gostiju.