Švedska - BiH / 12.01.2019.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la invincible1921 » 10 dec 2018, 11:00

Ok svak ima misljenje da je dulja dobar ili los da ima mana i vrlina...ali da standardno krilo odlicne reprezentacije i to sa dobrim partijama u toj rep, ne moze igrati u odron ekipi iz druge lige....

Ma hajte molim vas. Ocigledno ima neka finta s trenerom
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Unknown2 » 10 dec 2018, 11:42

Zmajevi ne igraju protiv Švedske

Iako se u javnosti pojavila informacija da bi Bosna i Hercegovina u januaru mogla odigrati prijateljski susret sa Švedskom do odigravnja tog meča neće doći.

Šveđani tradicionalno tokom zimske pauze u Kataru oddržavaju reprezentativni kamp za igrače iz domaćeg prvenstva, a ovaj put će se u Dohi okupiti od 3. do 13. januara.

Sa Fincima su dogovorili prijateljski duel za 8. januar, dok je protivnik za drugu utakmicu još uvijek nepoznat.

Špekulisalo se kako bi 12. janaura u Dohi trebali igrati protiv Zmajeva, međutim taj susret neće biti odigran.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 dec 2018, 17:33

slika

:kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 20:56

Zukanovic je napisao/la:Zmajevi ne igraju protiv Švedske

Iako se u javnosti pojavila informacija da bi Bosna i Hercegovina u januaru mogla odigrati prijateljski susret sa Švedskom do odigravnja tog meča neće doći.

Šveđani tradicionalno tokom zimske pauze u Kataru oddržavaju reprezentativni kamp za igrače iz domaćeg prvenstva, a ovaj put će se u Dohi okupiti od 3. do 13. januara.

Sa Fincima su dogovorili prijateljski duel za 8. januar, dok je protivnik za drugu utakmicu još uvijek nepoznat.

Špekulisalo se kako bi 12. janaura u Dohi trebali igrati protiv Zmajeva, međutim taj susret neće biti odigran.
ovo je zbog Robija vjerujem
prebačen je čovjek u Zagreb i mislim da će i tamo imati operaciju , ovi naši dr. nemaju pojma....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la aqarius » 11 dec 2018, 00:28

kako u Zabreg kad čovjek kaže da ostaje u Rajvosa.Meni je jedino frka kada se neki naš igrač povrijed na terenu pa dr.Karabeg istrči..sve očekujem sad će mu sise napraviti..pa reci da nam doktori nemaju pojma.-.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la DaVinci » 11 dec 2018, 15:39

invincible1921 je napisao/la:Ok svak ima misljenje da je dulja dobar ili los da ima mana i vrlina...ali da standardno krilo odlicne reprezentacije i to sa dobrim partijama u toj rep, ne moze igrati u odron ekipi iz druge lige....

Ma hajte molim vas. Ocigledno ima neka finta s trenerom
Dulja nama 'repka pacenicima' djeluje k'o svemirski brod kad se zalaufa jer jadni od vremena Balje & Bole nismo imali krilnog igraca ... to sto se on nama 'dojmljiva' takav ne znaci da ikom drugom isto ... znaci da samo nama jer boljeg nemamo ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la FliX » 11 dec 2018, 17:10

Denchi je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Zmajevi ne igraju protiv Švedske

Iako se u javnosti pojavila informacija da bi Bosna i Hercegovina u januaru mogla odigrati prijateljski susret sa Švedskom do odigravnja tog meča neće doći.

Šveđani tradicionalno tokom zimske pauze u Kataru oddržavaju reprezentativni kamp za igrače iz domaćeg prvenstva, a ovaj put će se u Dohi okupiti od 3. do 13. januara.

Sa Fincima su dogovorili prijateljski duel za 8. januar, dok je protivnik za drugu utakmicu još uvijek nepoznat.

Špekulisalo se kako bi 12. janaura u Dohi trebali igrati protiv Zmajeva, međutim taj susret neće biti odigran.
ovo je zbog Robija vjerujem
prebačen je čovjek u Zagreb i mislim da će i tamo imati operaciju , ovi naši dr. nemaju pojma....
Izvor? Mislim za to prebacivanje i ponovno operisanje u Zagrebu?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 11 dec 2018, 17:18

FliX je napisao/la: Izvor? Mislim za to prebacivanje i ponovno operisanje u Zagrebu?
porodica
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la FliX » 11 dec 2018, 17:44

Zukanovic je napisao/la:Zmajevi ne igraju protiv Švedske

Iako se u javnosti pojavila informacija da bi Bosna i Hercegovina u januaru mogla odigrati prijateljski susret sa Švedskom do odigravnja tog meča neće doći.

Šveđani tradicionalno tokom zimske pauze u Kataru oddržavaju reprezentativni kamp za igrače iz domaćeg prvenstva, a ovaj put će se u Dohi okupiti od 3. do 13. januara.

Sa Fincima su dogovorili prijateljski duel za 8. januar, dok je protivnik za drugu utakmicu još uvijek nepoznat.

Špekulisalo se kako bi 12. janaura u Dohi trebali igrati protiv Zmajeva, međutim taj susret neće biti odigran.
Je li to provjereno?
Ako je tako, temu kljucaj, pa onda i brisi.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 11 dec 2018, 18:09

FliX je napisao/la:
Je li to provjereno?
Ako je tako, temu kljucaj, pa onda i brisi.
mislim da smo imali samo neki okvirni dogovor, jer "dok je protivnik za drugu utakmicu još uvijek nepoznat" dakle može biti da se ipak desi jer i švedi tu isprobavaju iz svoje lige igrače, ali misli da zbog Robija naši neće, tj. njegovog zdravstvenog stanja, nadati se da mu krene nabolje :pray:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la hurem » 12 dec 2018, 21:14

Kao sto sam i ranije govorio, ovaj termin je bezveze i drago mi je da se eto haman nece igrati. Kako igrati utakmicu 12.januara a igraci na pripremama tek 3,4 dana?!
Medjutim, nadam se da ce opet dogovoriti kakvu americku turneju krajem januara, pa da vidimo nekog novog "Sarica" (citaj Rahmanovica) :)

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 12 dec 2018, 21:18

hurem je napisao/la:Kao sto sam i ranije govorio, ovaj termin je bezveze i drago mi je da se eto haman nece igrati. Kako igrati utakmicu 12.januara a igraci na pripremama tek 3,4 dana?!
Medjutim, nadam se da ce opet dogovoriti kakvu americku turneju krajem januara, pa da vidimo nekog novog "Sarica" (citaj Rahmanovica) :)
koga očekuješ iz lige? ako bude ta turneja?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la rishovski » 13 dec 2018, 00:15

Denchi je napisao/la:
hurem je napisao/la:Kao sto sam i ranije govorio, ovaj termin je bezveze i drago mi je da se eto haman nece igrati. Kako igrati utakmicu 12.januara a igraci na pripremama tek 3,4 dana?!
Medjutim, nadam se da ce opet dogovoriti kakvu americku turneju krajem januara, pa da vidimo nekog novog "Sarica" (citaj Rahmanovica) :)
koga očekuješ iz lige? ako bude ta turneja?
Pidro,Rahmanović,Fajić iz Veleža...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 13 dec 2018, 09:05

Mujakic, galic, markovic, bilbija, krpic, mozda Tatar, Rahmanovic, Bojo, Matic, Corluka???

Ko je jos imao dobru polusezonu?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la ASD » 13 dec 2018, 09:21

Ne bih se iznenadio ako bude Nukic iz Tuzla Citya, momak je strasno brz.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 dec 2018, 21:26

ASD je napisao/la:Ne bih se iznenadio ako bude Nukic iz Tuzla Citya, momak je strasno brz.
Je l' mu dođe šta Kadir?
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la ASD » 15 dec 2018, 21:29

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ne bih se iznenadio ako bude Nukic iz Tuzla Citya, momak je strasno brz.
Je l' mu dođe šta Kadir?
Nemam pojma, nikad cuo za Kadira.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la paulus » 17 dec 2018, 12:01

Znal iko koliko je godina ivom Vukoticu sto igra u Belgiji . Utimu je kola a ta ekipa vodi je Custovic je kao veliko iznenadjenje u Belgiji. Bil on igrao za nas , ja iskreno ga nisam pratio ni u krupi ša me zanima ako je mladji , kakav je ko igrac ? ,i sad moramo kopat na sve strane za igrace , nismo ko prije totalni odbijanac od Hrvata i Srba , ljudi razmisljaju profesionalno a neki i zele igraz za BiH
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Jusko00 » 17 dec 2018, 12:48

paulus je napisao/la:Znal iko koliko je godina ivom Vukoticu sto igra u Belgiji . Utimu je kola a ta ekipa vodi je Custovic je kao veliko iznenadjenje u Belgiji. Bil on igrao za nas , ja iskreno ga nisam pratio ni u krupi ša me zanima ako je mladji , kakav je ko igrac ? ,i sad moramo kopat na sve strane za igrace , nismo ko prije totalni odbijanac od Hrvata i Srba , ljudi razmisljaju profesionalno a neki i zele igraz za BiH
23g, dobio je nase drzavljanstvo sad je sve na njemu da zasluzi poziv u repku

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Švedska - BiH / 12.01.2019.

Post Postao/la Denchi » 17 dec 2018, 15:29

paulus je napisao/la:Znal iko koliko je godina ivom Vukoticu sto igra u Belgiji . Utimu je kola a ta ekipa vodi je Custovic je kao veliko iznenadjenje u Belgiji. Bil on igrao za nas , ja iskreno ga nisam pratio ni u krupi ša me zanima ako je mladji , kakav je ko igrac ? ,i sad moramo kopat na sve strane za igrace , nismo ko prije totalni odbijanac od Hrvata i Srba , ljudi razmisljaju profesionalno a neki i zele igraz za BiH
izjavio je negdje da samo za nas hoće da igra, ali mislim da je gužva na toj poziciji...
Šunjić,Zuka,Bičakčić,Memišević, 6 , Đumić,Cocalić,Graovac,ima još par talentovanih iz lige, pa Šimunović ako mu se prahne...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: forgempp, Semper i 18 gostiju.