Elvir Koljić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la DamirT » 02 okt 2020, 23:50

E bas steta.Stvarno momak nema srece u pm...Poslije ove povrede ako nastavi pruzati dobre partije,skidam kapu :pray:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
holyman
Postovi: 8339
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la holyman » 02 okt 2020, 23:55

Igraci pred veliki potpis inace ne igraju, ali i tamo je ko i kod nas, da propusti mec rekli bi pichka jedna cuva se.
Velika steta, strasnu formu je imao. Nadam se da ce se vratiti treninzima poslije zimske pauze.
NEMA NAZAD

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Pozitivanstav » 03 okt 2020, 00:07

Nema srece tip,brz oporav i da se vrati jos jaci.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la forgempp » 03 okt 2020, 00:12

Nije bas bio mesarski start kako su ga neki predstavili, ovo se jednostavno desi i tjt. Nije isao s namjerom da ga povrijedi. ****...
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la ReX » 03 okt 2020, 00:34

slika

Kakav kretenski clanak. Fuj, "novinarstvo" i qurac.
@igrajlopte 🐦

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Pirke » 03 okt 2020, 01:03

forgempp je napisao/la:
03 okt 2020, 00:12
Nije bas bio mesarski start kako su ga neki predstavili, ovo se jednostavno desi i tjt. Nije isao s namjerom da ga povrijedi. ****...
Bio je prilicno neoprezan... Nesto kao Kolasinac birvaktile.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Tekashi » 03 okt 2020, 01:34

Dobro da nije tibija pukla i da su ligamenti u redu

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 03 okt 2020, 03:01

Nažalost mislim da je ovo kraj za Koljića.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la klasik » 03 okt 2020, 07:25

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
03 okt 2020, 03:01
Nažalost mislim da je ovo kraj za Koljića.
Joj strucnjaka, kakav crni kraj nema covjek 35 godina
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la DamirT » 03 okt 2020, 08:07

Koja mu je po redu ovo teza povreda?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Shogun » 03 okt 2020, 09:14

Ogorcen sam. Koliko ovaj momak peha ima to je nevjerovatno. Stalno je bio povrijedjen i taman se vrati i pocne rasturati i onda dozivi ovakav krvnicki start. Nista ni od transfera ni od nagrade prvog strijelca lige. Nadam se da ce se vratiti jos jaci, ali bojim se da nikad nece ostvariti karijeru koju je mogao.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Kaunas » 03 okt 2020, 09:24

DamirT je napisao/la:
03 okt 2020, 08:07
Koja mu je po redu ovo teza povreda?
4. u posljednje 3 godine...
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la DamirT » 03 okt 2020, 09:37

Bude li se ovako nastavio povredjivati,on ce se oprostiti do 30
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la DrFilgud » 03 okt 2020, 09:57

Kažu da je oporavak od loma fibule 2-3 mjeseca, plus 1-2 mjeseca treninga. Znači da bi u februaru mogo zaigrat.
Možda moje laički optimističke prognoze...
Yebi ga, povreda izgleda brutalno, ali je bolje prošo od Bičakčića.
Kod Bičakčića su valjda otišli križni ligamenti, a to je 6+ mjeseci do igranja tekmi.

231983
Postovi: 75
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la 231983 » 03 okt 2020, 10:50

DrFilgud je napisao/la:
03 okt 2020, 09:57
Kažu da je oporavak od loma fibule 2-3 mjeseca, plus 1-2 mjeseca treninga. Znači da bi u februaru mogo zaigrat.
Možda moje laički optimističke prognoze...
Yebi ga, povreda izgleda brutalno, ali je bolje prošo od Bičakčića.
Kod Bičakčića su valjda otišli križni ligamenti, a to je 6+ mjeseci do igranja tekmi.
Izgleda da imaš dobre info. Evo i moguce potvrde sa Sinanovog portala, Muminović:
3 Oktobra, 2020 10:30


Elvir Koljić, odlični napadač rumunske Craiove i naše reprezentacije, sinoć je zadobio tešku povredu.

Koljić je u prvom poluvremenu utakmice protiv Poli Iasija zadobio tešku povredu kada ga je nesmotreno oborio Mihalache, a slike s terena su ubrzo preplavile internet.

Mnogi su se javili s porukama podrške, a odmah su se oglasili i iz kluba, kao i stručnjaci za ovakve povrede.

Prve informacije su bile da je Koljić slomio fibulu te da će nakon operacije preskočiti ostatak sezone i da će se vratiti u jesen 2021., no jutros dolaze daleko optimističnije vijesti.


Iz Craiove su objavili da će se Koljić sutra pojaviti na operacijskom stolu i da, po njihovim saznanjima, povreda nije toliko teška kao što se činilo u prvih mah. Navodno bi bh. napadač mogao biti spreman za kraj tekuće sezone, odnosno za februar 2021. godine, mada će preciznije informacije biti tek nakon što bude podvrgnut operativnom zahvatu.

Podsjećamo, Koljić je u uvodnih pet kola rumunskog prvenstva dao šest golova, a pozvan je i u reprezentaciju BiH za meč baraža, kao i preostale u Ligi nacija. Također, smiješio mu se i transfer u Dynamo Kiew od kojeg zbog povrede, barem zasad, vjerovatno neće biti ništa.

Elviru želimo što brži i bezbolniji oporavak, uz nadu da će sa reprezentacijom svoje zemlje igrati EURO narednog ljeta.

Miralem Muminović

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la DrFilgud » 03 okt 2020, 11:13

231983 je napisao/la:
03 okt 2020, 10:50
DrFilgud je napisao/la:
03 okt 2020, 09:57
Kažu da je oporavak od loma fibule 2-3 mjeseca, plus 1-2 mjeseca treninga. Znači da bi u februaru mogo zaigrat.
Možda moje laički optimističke prognoze...
Yebi ga, povreda izgleda brutalno, ali je bolje prošo od Bičakčića.
Kod Bičakčića su valjda otišli križni ligamenti, a to je 6+ mjeseci do igranja tekmi.
Izgleda da imaš dobre info. Evo i moguce potvrde sa Sinanovog portala, Muminović:
3 Oktobra, 2020 10:30


Elvir Koljić, odlični napadač rumunske Craiove i naše reprezentacije, sinoć je zadobio tešku povredu.

Koljić je u prvom poluvremenu utakmice protiv Poli Iasija zadobio tešku povredu kada ga je nesmotreno oborio Mihalache, a slike s terena su ubrzo preplavile internet.

Mnogi su se javili s porukama podrške, a odmah su se oglasili i iz kluba, kao i stručnjaci za ovakve povrede.

Prve informacije su bile da je Koljić slomio fibulu te da će nakon operacije preskočiti ostatak sezone i da će se vratiti u jesen 2021., no jutros dolaze daleko optimističnije vijesti.


Iz Craiove su objavili da će se Koljić sutra pojaviti na operacijskom stolu i da, po njihovim saznanjima, povreda nije toliko teška kao što se činilo u prvih mah. Navodno bi bh. napadač mogao biti spreman za kraj tekuće sezone, odnosno za februar 2021. godine, mada će preciznije informacije biti tek nakon što bude podvrgnut operativnom zahvatu.

Podsjećamo, Koljić je u uvodnih pet kola rumunskog prvenstva dao šest golova, a pozvan je i u reprezentaciju BiH za meč baraža, kao i preostale u Ligi nacija. Također, smiješio mu se i transfer u Dynamo Kiew od kojeg zbog povrede, barem zasad, vjerovatno neće biti ništa.

Elviru želimo što brži i bezbolniji oporavak, uz nadu da će sa reprezentacijom svoje zemlje igrati EURO narednog ljeta.

Miralem Muminović
Eto nije to tolko loše. Malo sam proguglo o toj povredi...dodaj mjesec dva na treninge i ispade da sam potrefio.
Mada nije vjerovat ni meni, ni Sinanu :D , šteta što Rumuni ne prave zimsku pasuzu.
Fakat sam popizdio sinoć na idiotske komentare da je kraj karijere, da neće šutnut loptu...skontaš kakvi likovi u stvari pišu po forumu :thumbdown:

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la hurem » 03 okt 2020, 14:19

Filgud pametnjakovic :) ...pa naravno da ce ljudi u afektu svasta pisati...ono je strasno izgledalo i na prvu vrlo slicno Eduardovoj povredi koji se vratio tek nakon 10 mjeseci...dodaj tome jos 3 teze povrede koje je Elvir vec imao i moglo bi se govoriti o kraju karijere u smislu da nece biti ni blizu onoga kakav je trebao da bude.
Isto tako vrlo lahko je moglo biti sve unutra smrskano i on vise ne bi zaigrao ni za Krupu. Hvala Bogu pa je imao srece u nesreci.
Pitanje je koja ce ga ozbiljna ekipa sutra i razmatrati kao kupovinu kada znaju da u nepune 3 godine ima 4 teze povrede.
...
Istina, bilo je onih koji su previše histerisali ali i razumljivo...da budem iskren ja sam ocekivao pauzu od 9 mjeseci uz nadu da ce biti bolje nego sto mislimo...eto hvala Bogu pa je manje.
Dodao bih na kraju da onaj stoper koji ga je skrsio nije napravio toliko pogibeljan start da mu se sve sasipa...jeste bilo nesmotreno ali onakvi startovi se često vidjaju. Jednostavno se desilo sto se desilo i to je to. Elvir je ocito slabasan i mora dobro paziti. Onda u jednoj utakmici napravio makazice i povrijedio se - skoro 3 mjeseca odsustvovao s terena ako se dobro sjecam.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Tekashi » 03 okt 2020, 15:30

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
03 okt 2020, 03:01
Nažalost mislim da je ovo kraj za Koljića.
Nije slomio kicmu jbt. :facepalm:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Drape » 03 okt 2020, 15:36

Bio je on već u ovakvim situacijama i ranije samo što nije bilo snimka starta i ružne povrede, novinari su pisali pet rečenica o novoj pauzi za Koljića i bio je vijest od 5 minuta.

Pale
Postovi: 427
Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Elvir Koljić

Post Postao/la Pale » 04 okt 2020, 23:42

Nazalost kod naseg brata Elija u pitanju je karijera

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.