Haris Medunjanin

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la el-fighter » 27 avg 2009, 13:17

Treba ga pozvati, da sa Štilićem grije klupu. Dok ovi igrači koji igraju u našoj repki nebudu ometeni da igraju za repku, onda se on može nadati nastupu. Do tada, nek dolazi na okupljanja i sjedi na klupi.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la nedzad » 27 avg 2009, 14:29

hujka komandant je napisao/la:
nedzad je napisao/la:da je najbolji na svijetu na toj poziciji, ja ga ne bih volio viditi u repci...pa on je nas **** jer je mislio da bi mozada mogao uci u repku holandije, al to se kasnije izjalovilo, pa brze bolje covjek se nudi BiH...ne trebas nam ni ti ni ostali izdajnici...ovaj gore kaze da je Stilic losiji od ovoga Medunjanina...pa on je za njeg Messi covjece...Ibricic je barem patriota, a za Pjanica nemam rijeci...pa covjek je **** Francusku radi nas...ugledaj se Harise na ovog momka, a ne odmah grlom u jagode...toliko od mene na ovoj temi...pozz
nedzade zamisli da si na mjestu medunjanina zovu te za holandiju,a vamo imas savez munib iljo ceko i comp.koji te ucjenjuju omalovazavaju minimiziraju ma jednostavno fucka im se za tebe samo ih zanima kako da zarade na tebi...sta bi odlucio???ma koliko god da volim ovu zemlju a volim je najvise nikad ne bih dopustio da me ovi defosi sikaniraju...nama je medunjanin potreban i svaki igrac koji iole vrjedi nam je potreban nismo mi brazil momak je dobro dosao...pa ovi u savezu su imali macehinski odnos sa ikonom barbarezom mozes zamislit kako su se ophodili sa medunjaninom i drugim anonimnim igracima ma zgadi ti se fudbal...uostalom kad predsjednik drzave i preds.vjeca ministara mogu biti ljudi koji bi najradije da ova zemlja ne postoji e onda moze i haris bez problema igrat za svoju zemlju ;)
hajd da me zove glavna repka holandije, mozda bih i razmislio, ovako mlada ne bih sigurno...al niko nije rekao da su njemu trazili pare da igra...oni su ga pozvali, on nije ni razmislio o BiH, u tome je fazon...pa sto sada hoce u repku, i sad ima Iljo, Munib, Ceko...nista se skoro nije promijenilo, al sada nema Holandije i zabrinuo se covjek za svoju karijeru...a to da je Valladolid bolji klub o Lecha, kao sto neko gore napisa, nikako ne stoji...oni uvijek zavrse u donjem rangu Primere...a Primera je liga u kojoj ima toliko puno razlike izmedju ovih glavnih i ovih sto svake sezone gledaju kako da prime sto manje golova od glavnih...a Valladolid spada u ove druge, tako da ta konstatacija ne stoji nikako...jos jednom kazem u ovoj repci nema mjesta za izdajnike, a to Haris sigurno jeste koliko god on bio dobar fudbaler, iako nista ne mogu reci o njegovim kvalitetama jer ga nisam nikada gledao kao i vecina ovih sto ga podrzava...cim igra u Primeri mora da bude dobar igrac, tako neki razmisljaju, pa odmah u repku...e ne moze preko reda...

Avatar
fazlaaaa
Postovi: 227
Pridružen/a: 20 avg 2009, 20:07
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la fazlaaaa » 27 avg 2009, 14:41

Za koga igra ovaj medunjanin ??

gledao sam neke klipove na youtube,ono sto sam vidio...silla :DDD
Zemljo tisucljetna ,na vjernost ti se kunem
Od mora do Save ,od Drine do Une

Jedna i jedina.....

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Cincinnatus » 27 avg 2009, 23:22

Vidim ima i pametnih ljudi na ovom forumu, svaka cast.

Ustvari, mi neznamo sta je se desavalo, mozda su ljudi iz saveza trazili pare od njega da zaigra za repku? Isto sa mnogim drugim.

Momak je veoma dobar, gledao sam par njegovih utakmica. Snazan je igrac, a i tehnicar, a to je rijetko. To nam isto treba u timu.

A oni sto govore da sjedi na klupi, kako to znate? jeste gledali njegove mecove? Niste! Zato molim vas ne pricajte o stvarima sto neznate. Momak nosi broj 5 i standardni igrac Valladolida u La Ligi.
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la harishp » 28 avg 2009, 00:06

Haris Medjumudunjanin,on je meni kralj.E haj sad moderatori i ostali KLJUC.
Holandski igrac a vi ga na ovu temu stavili.Trebali ste i Messija covijek prva familija Stpe Mesica a jos mu i dajdzinca rodzena u Bosanskom Kobasu.
De ljudi KLJUC i manite se corava posla :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 28 avg 2009, 00:10

harishp je napisao/la:Haris Medjumudunjanin,on je meni kralj.E haj sad moderatori i ostali KLJUC.
Holandski igrac a vi ga na ovu temu stavili.Trebali ste i Messija covijek prva familija Stpe Mesica a jos mu i dajdzinca rodzena u Bosanskom Kobasu.
De ljudi KLJUC i manite se corava posla :roll:
Haris Medunjanin, rodjen u BiH, igro z mladu reprezentaciju Holandije, ima pravo da igra za A reprezentaciju BiH i vjerovatno ce igrati, ako ne dok je ciro selektor, vjerovatno kad on ode...tako da ne vidim razloga da se tema zakljuca...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Cincinnatus » 28 avg 2009, 01:22

Svaka cast Zeljo!
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la seha » 31 avg 2009, 01:36

Ma treba ga pozvat ima on kvalitetu nebi bio tu gdje jest da je nema pa makar nek na klupi sjedi sta mu fali i bolji od njega sjede ...
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Virtu4l » 31 avg 2009, 09:11

Haris je sinoc odigrao 36. minuta za Valladolid, na veoma neugodnom gostovanju Almeriji, gdje su izborili bod. Zamijenjen je jer je njegova ekipa dobila crveni karton.

Smijesno je diskutovati o tome treba li ga zvati ili ne.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la CRNI_SA » 31 avg 2009, 11:01

on i dzeko u napadu to bi bilo extra oba visoki ¨¨!!
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Edo_Majka » 31 avg 2009, 11:49

CRNI_SA je napisao/la:on i dzeko u napadu to bi bilo extra oba visoki ¨¨!!
Pa onda mogu Mravac i Supic igrati u napadau, oni su jos veci :D ali u svakom slucaju treba zvati Harisa pogotv kad je sad Stila otkazao.
Tracy McGrady!!!

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la nedzad » 31 avg 2009, 18:41

Edo_Majka je napisao/la:
CRNI_SA je napisao/la:on i dzeko u napadu to bi bilo extra oba visoki ¨¨!!
Pa onda mogu Mravac i Supic igrati u napadau, oni su jos veci :D ali u svakom slucaju treba zvati Harisa pogotv kad je sad Stila otkazao.
pa da nas odusevi svojim "talentom" u odlucujucim utakmicama...

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la velez_mostar » 01 sep 2009, 23:46

nedzad je napisao/la:
hujka komandant je napisao/la:
nedzad je napisao/la:da je najbolji na svijetu na toj poziciji, ja ga ne bih volio viditi u repci...pa on je nas **** jer je mislio da bi mozada mogao uci u repku holandije, al to se kasnije izjalovilo, pa brze bolje covjek se nudi BiH...ne trebas nam ni ti ni ostali izdajnici...ovaj gore kaze da je Stilic losiji od ovoga Medunjanina...pa on je za njeg Messi covjece...Ibricic je barem patriota, a za Pjanica nemam rijeci...pa covjek je **** Francusku radi nas...ugledaj se Harise na ovog momka, a ne odmah grlom u jagode...toliko od mene na ovoj temi...pozz
nedzade zamisli da si na mjestu medunjanina zovu te za holandiju,a vamo imas savez munib iljo ceko i comp.koji te ucjenjuju omalovazavaju minimiziraju ma jednostavno fucka im se za tebe samo ih zanima kako da zarade na tebi...sta bi odlucio???ma koliko god da volim ovu zemlju a volim je najvise nikad ne bih dopustio da me ovi defosi sikaniraju...nama je medunjanin potreban i svaki igrac koji iole vrjedi nam je potreban nismo mi brazil momak je dobro dosao...pa ovi u savezu su imali macehinski odnos sa ikonom barbarezom mozes zamislit kako su se ophodili sa medunjaninom i drugim anonimnim igracima ma zgadi ti se fudbal...uostalom kad predsjednik drzave i preds.vjeca ministara mogu biti ljudi koji bi najradije da ova zemlja ne postoji e onda moze i haris bez problema igrat za svoju zemlju ;)
hajd da me zove glavna repka holandije, mozda bih i razmislio, ovako mlada ne bih sigurno...al niko nije rekao da su njemu trazili pare da igra...oni su ga pozvali, on nije ni razmislio o BiH, u tome je fazon...pa sto sada hoce u repku, i sad ima Iljo, Munib, Ceko...nista se skoro nije promijenilo, al sada nema Holandije i zabrinuo se covjek za svoju karijeru...a to da je Valladolid bolji klub o Lecha, kao sto neko gore napisa, nikako ne stoji...oni uvijek zavrse u donjem rangu Primere...a Primera je liga u kojoj ima toliko puno razlike izmedju ovih glavnih i ovih sto svake sezone gledaju kako da prime sto manje golova od glavnih...a Valladolid spada u ove druge, tako da ta konstatacija ne stoji nikako...jos jednom kazem u ovoj repci nema mjesta za izdajnike, a to Haris sigurno jeste koliko god on bio dobar fudbaler, iako nista ne mogu reci o njegovim kvalitetama jer ga nisam nikada gledao kao i vecina ovih sto ga podrzava...cim igra u Primeri mora da bude dobar igrac, tako neki razmisljaju, pa odmah u repku...e ne moze preko reda...

Pun forum patriota,jelde Nedjade??
Moj druze,kad bi tako razmisljali pa svi bi se .,ili iselili iz ove drzave,ili bi ponovo bio rat vecih razmjera nego sto je bio.U BiH ,ne celnim pozicijama sto se tice vlasti na sceni je 80 posto ljudi koji bi voljeli da ova zemlja nikako ne postoji,da je nema,da je gora 100 puta nego sto jest,pa ljudi koji odlucuju su neprijatelj do neprijatelja...pa to su ljudi koji javno isticu kako bi voljeli da se rasturi ova drzava,i dalje su ideje o cijepanju u glavama.
Niti jedan zakon koji ide u korist drzave se nije usvojio posljednih 3 godine...sve stalo ,kriminal,mito korupcija,ubojstva,pljacke,pranje novca..sve to imas na sceni,uz to ugrozacanje ljudskih prava,ponizavanja ljudi koji su krv prolili za ovu zemlju ,i njihovih najblizih,borci gladuju dok ti isti neprijatelji drzave uzivaju jer smo ih MI postavili na vlast...ne licno ja ,ali vecina.
I,sad si ti dosao da pricas o patriotizmu jednog odlicnog nogometnog profesionalca koji je izabrao nogometnu velesilu,na ustrb naseg korumpiranog,nepismenog,i nikakvog nogometnog saveza...i sad bi se mi ,ono ko trebali buniti sto postoji mogucnost da on igra,jer nije tada htio igrati,jadno pravo!
Pa,ako tako razmisljas,i ti ,i bilo ko ,evo ja cu ti nabrojati imena i prezimena ljudi koji egzistiraju u savezu,u reprezentaciji,na klupi koje bole **** za BIH ,i da im ponudi neko nesto,odmah bi otisli,pa otidji i njima reci "ne mozete vi biti tu",
Zato bi bilo bolje da razmislite dobro u kakvoj smo situaciji sto se tice drzave,pa onda svega ostalog...i okanite se paradoksalnog isticanja patriotizma!
Haris zasluzuje poziv u reprezentaciju jer je nogometni talenat (da nije ne bi ga jedna Holandija primjetila),jer igra u jednoj od najjacih liga na svijetu i na suprot njega su igraci protiv kojeg vecina nasih reprezentativaca mogu samo na sokeru igrat,i jer je vec duze vrijeme igra na visokom nivou,i sigurno je da ima iskustvo!

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la nedzad » 02 sep 2009, 02:40

velez_mostar je napisao/la:Pun forum patriota,jelde Nedjade??
Moj druze,kad bi tako razmisljali pa svi bi se .,ili iselili iz ove drzave,ili bi ponovo bio rat vecih razmjera nego sto je bio.U BiH ,ne celnim pozicijama sto se tice vlasti na sceni je 80 posto ljudi koji bi voljeli da ova zemlja nikako ne postoji,da je nema,da je gora 100 puta nego sto jest,pa ljudi koji odlucuju su neprijatelj do neprijatelja...pa to su ljudi koji javno isticu kako bi voljeli da se rasturi ova drzava,i dalje su ideje o cijepanju u glavama.
Niti jedan zakon koji ide u korist drzave se nije usvojio posljednih 3 godine...sve stalo ,kriminal,mito korupcija,ubojstva,pljacke,pranje novca..sve to imas na sceni,uz to ugrozacanje ljudskih prava,ponizavanja ljudi koji su krv prolili za ovu zemlju ,i njihovih najblizih,borci gladuju dok ti isti neprijatelji drzave uzivaju jer smo ih MI postavili na vlast...ne licno ja ,ali vecina.
I,sad si ti dosao da pricas o patriotizmu jednog odlicnog nogometnog profesionalca koji je izabrao nogometnu velesilu,na ustrb naseg korumpiranog,nepismenog,i nikakvog nogometnog saveza...i sad bi se mi ,ono ko trebali buniti sto postoji mogucnost da on igra,jer nije tada htio igrati,jadno pravo!
Pa,ako tako razmisljas,i ti ,i bilo ko ,evo ja cu ti nabrojati imena i prezimena ljudi koji egzistiraju u savezu,u reprezentaciji,na klupi koje bole **** za BIH ,i da im ponudi neko nesto,odmah bi otisli,pa otidji i njima reci "ne mozete vi biti tu",
Zato bi bilo bolje da razmislite dobro u kakvoj smo situaciji sto se tice drzave,pa onda svega ostalog...i okanite se paradoksalnog isticanja patriotizma!
Haris zasluzuje poziv u reprezentaciju jer je nogometni talenat (da nije ne bi ga jedna Holandija primjetila),jer igra u jednoj od najjacih liga na svijetu i na suprot njega su igraci protiv kojeg vecina nasih reprezentativaca mogu samo na sokeru igrat,i jer je vec duze vrijeme igra na visokom nivou,i sigurno je da ima iskustvo!
necemo sada o savezu...kada se pocelo raditi protiv njih dolazi Ciro i smiruje ovu nasu zaboravnu stoku...jbt nije normalno koliko mi mozemo zaboraviti za tako kratko vrijeme i unistiti sve sto se postiglo poslije otkaza Kodri..."nacija se digla na noge", zvuci smijesno u ovome trenutku...al ovdje se ne prica o savezu nego o tom "velikom" talentu Medunjaninu...koliko je dobar dokazao je za ovaj vikend, kada ga je trener izbacio poslije 40-tak minuta, ako se ne varam...sto bi mi njega pozivali kad imaju bolji na njegovoj poziciji...ako se ne varam on igra lijevog veznog...pa tu imamo Salihovica, koji je za Harisa fudbalski profesor, a ni on ne moze da igra na svojoj prirodnoj poziciji, jer svi znamo kakvu taktiku ciro postavlja...sada bi trebalo Medunjanina pozvati prije Smajica, Custovica i ostalih nasih reprezentativaca koji razvaljuju po Belgiji i drugim zemljama...stoga opet kazem, ako ga Ciro pozove, u sto sumnjam jer on za Harisa najvjerovatnije nije ni cuo, nikako ne bi bilo fer prema igracima koji nemaju rezervne domovine...znaci Harise mozda dobijes poziv nekad, al ne moze na guzove i preko reda...

MT87TM
Postovi: 383
Pridružen/a: 14 nov 2008, 12:04
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la MT87TM » 02 sep 2009, 02:44

care medunjanin je izveden u 36 mislim minuti al to se zove takticka izmjena kada trener izvede ofanzivnog igraca i ubaci defanzivca jer valjadolid dobi rano crveni karton pa je zbog toga izveden relativno rano
Naser Oric
Don't forget Srebrenica!!!
Don't forget 11.07.1995!!!
Ljubav je stanje u kojem čovjek vidi stvari onakvima kakve one nisu.
Baraž mubarek olsun!!!

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la nedzad » 02 sep 2009, 02:57

MT87TM je napisao/la:care medunjanin je izveden u 36 mislim minuti al to se zove takticka izmjena kada trener izvede ofanzivnog igraca i ubaci defanzivca jer valjadolid dobi rano crveni karton pa je zbog toga izveden relativno rano
pitanje se postavlja...sto bas Medunjanina...zar je on jedini ofanzivni igrac...

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Cincinnatus » 02 sep 2009, 03:49

ja idiota u pm.. :roll:
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la harishp » 02 sep 2009, 04:30

Treba ga kaparisati.Da promijeni drzavljanstvo :roll: kojeg licemjerstva a rodzeni Saralija.
I onda svake prestupne ga pozvati,pa mozda mu bude mijesta cak i za klupe.I tako jedno deset godinica.
Dok ne objesi kopacke o klin.E tako sa izdajicama i dvolicnjacima ide i nikako drugacije ha ja. :evil:
P.S mozda mu se i mama javi na telefon prilikom poziva. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la nedzad » 02 sep 2009, 04:48

Cincinnatus je napisao/la:ja idiota u pm.. :roll:
jel to meni upuceno mozda...

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bubooty » 02 sep 2009, 04:54

nedzad je napisao/la:
MT87TM je napisao/la:care medunjanin je izveden u 36 mislim minuti al to se zove takticka izmjena kada trener izvede ofanzivnog igraca i ubaci defanzivca jer valjadolid dobi rano crveni karton pa je zbog toga izveden relativno rano
pitanje se postavlja...sto bas Medunjanina...zar je on jedini ofanzivni igrac...
kad si sa igracem manje tako rano vadi se 10tka a ubacuje allround veznjak.,..to i najveci papan zna...medunjanin moze igrat na bilo kojoj poziciji u veznom redu...bio bi on na klupi repke ne u prvoj ali u slucaju povrede bilo koga iz veznog reda on mu moze bit zamjena

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 39 gostiju.