BiH - Armenija & BiH - Grčka (23. & 26.3.2018.)

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 11 feb 2019, 11:24

bhfanatic14 WroteColonU ovoj mrtvoj grupi sve osim prvog mjesta je neuspjeh ...italija nikad gora, grcka nikad gora, druge da ne spominjem.... ozbiljna ekipa ovdje ide hrabro i ambiciozno na prvo mjesto. A ne unaprijed se traze alibi, armenci opasni, finci opasni, grci opasni, a dobili smo najlaksu grupu realno. Ocekujem 6bodova u ove 2 utakmice i to lagano. Ako se pozovu najboljih 25 igraca koje BH ima onda nece biti nikakvih problema.

Ne postoji grupa, ni da smo je sami birali, u kojoj smo mi favoriti za prvo mjesto.
Mi tradicionalno nemamo ni igracki, ni mentalni kvalitet da to budemo.
Vjerovati u svoje sposobnosti , imati samopuzdanje, nije isto sto i proglasavati se za favorita i stvarati pritisak.
U ovom trenutku smo nominalno bolji od Grka, ali ne treba zaboraviti koliko su oni opasni.
Talijani su u krizi, ali su i sa drugom ekipom kvalitetniji od nas.

Licno sam optimista , prije svega radi mentaliteta koji smo izgradili pod Prosineckim, opet, tek sada dolaze one prave provjere,
prave takmicarske tekme.
Vidjecemo, drugo mjesto bi trebalo biti realan domet, ako budemo maksimalno ozbiljni.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 feb 2019, 11:30

Čuj sve osim prvog mjesta neuspjeh :rol:
сука блять
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
My English teacher wanted to have sex in junior high
The only problem was, my English teacher was a guy

totasef1
Kontakt:

PostPostao/la totasef1 » 11 feb 2019, 11:39

A mi smo eto vrlo jaka ekipa, treba se spustiti na zemlju malo. Svi su prizeljkivali nas iz druge jakosne skupine i to s razlogom. mi imamo 2 vrhunska igraca, par solidnih igraca i ispodprosjecan ostatak ekipe.

Italija mozda nije kao nekad ali oni imaju selekciju od 23 dobra igraca i par vrhunskih naspram nasa 2 vrhunska i tih par solidnih igraca. Ne mozemo u istu recenicu sa Italijom.

Ali ne treba ni gledati na Italiju, mi svakako ne ovisimo niti se trebamo dovesti u situaciju da ovisimo od dvomeca protiv Italijana, pogotovo jer duugo duugo vremena nismo skinuli skalp top 10 ekipi, ne računajuči Vels.

Nasa realnost je drugo mjesto i to je to

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 11 feb 2019, 14:24

Ova Italija nije kao sto je nekad bila je najveca glupost koja se zeli proturiti...
Da se kaze nije kao prije 2,3 godine pa OK, ova sadasnja Italija je izuzetno jaka...
Odbrana jaka kao i uvijek - BETON
Golmani jaki kao i uvijek - BETON
Vezni red tehnicki jako potkovan, napadaci tehnicki jaki i prebrzi: Verrati, Jorginho, Insigne, Bernardesci, Immobile, Belloti, Chiesa ili kako vec, i kamaru drugih...Spanija u malom.
Istina, vecina ih je igrala i prije 3 godine, ali je problem bio selektor koji recimo jednog Insignea drzi na klupi.
Pod palicom Mancinija to dosta dobro izgleda.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 11 feb 2019, 16:34

sa italijom u torinu
sada ostaje da vidimo gdje igramo sa finskom. pitanje je da li će renoviranje olimpijskog stadiona u helsinkiju biti gotovo do juna. ako ne mogli bi u tampere ili turku ili ko zna gdje već

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 11 feb 2019, 16:47

jestamaji WroteColonsa italijom u torinu
sada ostaje da vidimo gdje igramo sa finskom. pitanje je da li će renoviranje olimpijskog stadiona u helsinkiju biti gotovo do juna. ako ne mogli bi u tampere ili turku ili ko zna gdje već

Igramo u Tampere, vec potvrdjeno.

Shogun
Kontakt:

PostPostao/la Shogun » 11 feb 2019, 18:01

bhfanatic14 WroteColonU ovoj mrtvoj grupi sve osim prvog mjesta je neuspjeh ...italija nikad gora, grcka nikad gora, druge da ne spominjem.... ozbiljna ekipa ovdje ide hrabro i ambiciozno na prvo mjesto. A ne unaprijed se traze alibi, armenci opasni, finci opasni, grci opasni, a dobili smo najlaksu grupu realno. Ocekujem 6bodova u ove 2 utakmice i to lagano. Ako se pozovu najboljih 25 igraca koje BH ima onda nece biti nikakvih problema.

Polahko Bosnjo... Grci jesu bili gori unazad par godina kad su gubili od Farskih Otoka i sl. reprezentacija. Ja vjerujem da je tradicija tu da se rusi ali ne smijemo negirati cinjenicu da oni tradicionalno nama ne leze. Imamo sanse protiv Italije, ali ljudi su realno dosta bolji od nas. Gledao sam ih protiv Portugala nedavno i samo Bog zna kako oni nisu uspjeli uvaliti tri komada u toj utakmici. Optimista sam, jer mi sve vise djelujemo kao pravi tim pod Zutim a ne okup koji se oslanja na kvalitete dvojice fudbalera. Mislim da mozemo ostati neporazeni u Torinu ali samo pod uslovom da svih 11 igraca pruze maksimum i da funkcionisemo kao orkestar. Finci su nezgodan protivnik, ali sigurno ne bolji od nas. Uz maksimalnu ozbiljnost bi ih trebali uzeti u oba meca. Za ove "malce" no comment. Ako njih ne dobijemo, o kakvom mi prvenstvu onda pricamo? :D

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 11 feb 2019, 18:08

Goalgetter WroteColon

ok, hvala
gdje ima ta informacija?

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 11 feb 2019, 18:10

jestamaji WroteColon
Goalgetter WroteColon

ok, hvala
gdje ima ta informacija?

Imas na stranici finskog saveza, evo link:

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 11 feb 2019, 19:12

okej
čudi me da sve tri tekme igraju u tampereu, olimpijski stadion bi trebao biti gotov u junu. ali svejedno, sve je to isto. finska, jezera, alkohol, plavuše, saune i prije svega mazija. nije to za nas!

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 feb 2019, 19:24

Heavy/trash/death metal bend po metru kvadratnom, to se ne propušta :opaopa:
сука блять
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
My English teacher wanted to have sex in junior high
The only problem was, my English teacher was a guy

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 11 feb 2019, 21:44

Aj ja shvatam da se mi pribojavamo Italije, pa i Grčke donekle, vazda su prljavi bili i igrali na minimalan rezultat
Ali mi se je.beno bojimo Armenije i Finske, pa kad je izvučena grupa pisalo se i da je Lihtenstajn protivnik koji vise nije mala selekcija kao sto su nekad bili.

Ja očekujem siguran prolaz dalje i borbu sa talijanima za prvo mjesto. Ove nizerazredne ekipe ce biti pomlacene samo ako Robi zadrzi ozbiljnost tokom citavih kvalifikacija

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 11 feb 2019, 21:52

dzeko ce se osvetiti manciniju za svaku tekmu sto je grijao klupu :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 11 feb 2019, 23:42

JavierBosnia WroteColonAli mi se je.beno bojimo Armenije i Finske, pa kad je izvučena grupa pisalo se i da je Lihtenstajn protivnik koji vise nije mala selekcija kao sto su nekad bili.

Bojimo se zato sto znamo nase fudbalere ... da ih ne znamo ne bi se bojali nikog ... ovako cemo strahovat' sve do zadnjeg sudijskog zvizduka ...

Tihi
Kontakt:

PostPostao/la Tihi » 12 feb 2019, 16:54

Kojih 11 ocekujete po trenutnoj formi u prvoj i drugoj utakmici
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 12 feb 2019, 17:00

Tihi WroteColonKojih 11 ocekujete po trenutnoj formi u prvoj i drugoj utakmici

Isti oni koji su igrali u Ligi Nacija / samo sto Vranjesa nece biti 100%. Uobicajeni sastav.

Tihi
Kontakt:

PostPostao/la Tihi » 12 feb 2019, 17:06

Ma ovo sam napisao jer ne stizem od posla da pratim formu igraca, a brate ne cita mi se stalno clanci samo o Dzeki dal je kakio ili nije... Nezzz sta je sa Zukanovicem, dal' bi zadnja mogla biti Kolasinac, Zukanovic, Sunjic i Bicakcic..
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 feb 2019, 20:42

Ma mislim da se 9 sigurnih igrača već zna, jedina nepoznanica su bekovi. Pretpostavljam da će bekovi biti Todorović i Kolašinac, odnosno ja bih volio da budu, ovo ostalo zna svako ko je pratio reprezentaciju pod Robijem.

Šehić; Todorović, Šunjić, Zukanović, Kolašinac; Bešić, Pjanić, Sarić; Višća, Duljević, Džeko.

Ako svi budu zdravi, naravno :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 12 feb 2019, 22:39

2 nova igraca dobijaju poziv u martu ... pitam se koja 2ica ispadaju ... :hmmmmm:

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 12 feb 2019, 22:41

DaVinci WroteColon2 nova igraca dobijaju poziv u martu ... pitam se koja 2ica ispadaju ... :hmmmmm:

Vranjes ispada, Memisevic upada
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.