Stjepan Lončar

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 sep 2021, 08:19

Felixians4 je napisao/la:
05 sep 2021, 02:25
Ne možete procjenjivati kvalitetu igrača na račun igara u reprezentaciji. Tj. jasno da možete,no kad se zakačiš za nekog igrača i subjektivno gledaš da li ga kritizirao il uzdizao,dolazi do ostrašćenog stava. REPREZENTATIVNIJI uzorak je klupski,a uostalom, on nikada nije dobio prigodu u pravoj minutaži s prvom momčadi.
Nekoliko utakmica po 90 minuta, a nije pokazao nista. Protiv Armenije ocajan. Protiv zacajno slabijih protivnika nije mogao da se nametne. Ne znam o kakvom ostrascenom misljenju pricas?!
Hadziahmetovic je odigrao isti broj utakmica za reprezentaciju kao i Loncar(11), ali se dokazao vec na pocetku i razlika u kvaliteti je ocigledna. A ista su generacija, jos je Amir dugo pauzirao radi povrede.

Imas pravo, reprezentativniji su uzorak klupske utakmice. Zato za novi poziv treba čekati da se nametne igrama u klubu. :kafa:

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la samoposmatram » 05 sep 2021, 08:45

h1a2s3o4 je napisao/la:
04 sep 2021, 23:37
Loncara, Gojaka i Cipetica ne treba vise pozivati.
Od Cipetica je vise Nukic pokazao, a bio je krace na terenu.
Nukic!?! Kakvu kontru zapoce za kuvajcane pasom njihovom desnom krilu. Momak zaluto.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 sep 2021, 08:49

samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 08:45
h1a2s3o4 je napisao/la:
04 sep 2021, 23:37
Loncara, Gojaka i Cipetica ne treba vise pozivati.
Od Cipetica je vise Nukic pokazao, a bio je krace na terenu.
Nukic!?! Kakvu kontru zapoce za kuvajcane pasom njihovom desnom krilu. Momak zaluto.
Konkretniji je bio od Cipetica u svakom slucaju. Nasao se u prilici za gol i dao ga, mada je ponisten neopravdano. Sjano proigravanje za Prevljaka. Grešku jeste napravio, ali nije da ostali nisu grijesili. Na srecu iz te njegove greske protivnici nisu nista napravili.

Cipetic nista nije pokazao. Zato Nukic ispred Cipetica.

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la samoposmatram » 05 sep 2021, 09:01

h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 08:49
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 08:45
h1a2s3o4 je napisao/la:
04 sep 2021, 23:37
Loncara, Gojaka i Cipetica ne treba vise pozivati.
Od Cipetica je vise Nukic pokazao, a bio je krace na terenu.
Nukic!?! Kakvu kontru zapoce za kuvajcane pasom njihovom desnom krilu. Momak zaluto.
Konkretniji je bio od Cipetica u svakom slucaju. Nasao se u prilici za gol i dao ga, mada je ponisten neopravdano. Sjano proigravanje za Prevljaka. Grešku jeste napravio, ali nije da ostali nisu grijesili. Na srecu iz te njegove greske protivnici nisu nista napravili.

Cipetic nista nije pokazao. Zato Nukic ispred Cipetica.
Cipetic jeste zaluto, ali nista manje od Nukica, koji je tu pored cjelog rostera Veleza.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 sep 2021, 09:37

samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:01
h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 08:49
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 08:45


Nukic!?! Kakvu kontru zapoce za kuvajcane pasom njihovom desnom krilu. Momak zaluto.
Konkretniji je bio od Cipetica u svakom slucaju. Nasao se u prilici za gol i dao ga, mada je ponisten neopravdano. Sjano proigravanje za Prevljaka. Grešku jeste napravio, ali nije da ostali nisu grijesili. Na srecu iz te njegove greske protivnici nisu nista napravili.

Cipetic nista nije pokazao. Zato Nukic ispred Cipetica.
Cipetic jeste zaluto, ali nista manje od Nukica, koji je tu pored cjelog rostera Veleza.
Hajde da postavimo to ovako- Da biram za sledeci poziv na osnovu sinosnje utakmice između Nukica i Cipetica, onda bih pozvao Nukica.

A ovo oko Veleža, vjerovatno mislis na Ovčinu. Jeste i on zasluzio da bude pozvam, ali nije da je Nukic nezasluzeno tu. Bio je dominantan i prosle sezone, a i ove je nastavio. Po meni opcija vrijedna testiranja za poziciju WB. Naravno konkurise za rezervu.

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la samoposmatram » 05 sep 2021, 09:44

h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 09:37
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:01
h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 08:49


Konkretniji je bio od Cipetica u svakom slucaju. Nasao se u prilici za gol i dao ga, mada je ponisten neopravdano. Sjano proigravanje za Prevljaka. Grešku jeste napravio, ali nije da ostali nisu grijesili. Na srecu iz te njegove greske protivnici nisu nista napravili.

Cipetic nista nije pokazao. Zato Nukic ispred Cipetica.
Cipetic jeste zaluto, ali nista manje od Nukica, koji je tu pored cjelog rostera Veleza.
Hajde da postavimo to ovako- Da biram za sledeci poziv na osnovu sinosnje utakmice između Nukica i Cipetica, onda bih pozvao Nukica.

A ovo oko Veleža, vjerovatno mislis na Ovčinu. Jeste i on zasluzio da bude pozvam, ali nije da je Nukic nezasluzeno tu. Bio je dominantan i prosle sezone, a i ove je nastavio. Po meni opcija vrijedna testiranja za poziciju WB. Naravno konkurise za rezervu.
Nukic je placen poziv kao i Loncar. Vodi se kao desni bek, a u reprezentaciji igra krilnog napadaca u prijateljskim. Pametnom dosta.

Avatar
Semper
Postovi: 2648
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Semper » 05 sep 2021, 09:49

Loncar na fudbalskom trzistu vrijedi vise od Edina Dzeke. To ne znaci da je bolji igrac ali te stvari treba cijeniti. Loncar je placen oko 5 miliona eura Rijeci.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 sep 2021, 10:36

samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:44
h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 09:37
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:01

Cipetic jeste zaluto, ali nista manje od Nukica, koji je tu pored cjelog rostera Veleza.
Hajde da postavimo to ovako- Da biram za sledeci poziv na osnovu sinosnje utakmice između Nukica i Cipetica, onda bih pozvao Nukica.

A ovo oko Veleža, vjerovatno mislis na Ovčinu. Jeste i on zasluzio da bude pozvam, ali nije da je Nukic nezasluzeno tu. Bio je dominantan i prosle sezone, a i ove je nastavio. Po meni opcija vrijedna testiranja za poziciju WB. Naravno konkurise za rezervu.
Nukic je placen poziv kao i Loncar. Vodi se kao desni bek, a u reprezentaciji igra krilnog napadaca u prijateljskim. Pametnom dosta.

Ne bih da glumim advokata Nukicu, a ni Loncaru. Ali Nukic je igrao i zna odigrati na krilu, dok je Loncaru poziv opravdan. To sto ga on nije opravdao na terenu je druga prica.

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la samoposmatram » 05 sep 2021, 10:53

h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 10:36
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:44
h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 09:37


Hajde da postavimo to ovako- Da biram za sledeci poziv na osnovu sinosnje utakmice između Nukica i Cipetica, onda bih pozvao Nukica.

A ovo oko Veleža, vjerovatno mislis na Ovčinu. Jeste i on zasluzio da bude pozvam, ali nije da je Nukic nezasluzeno tu. Bio je dominantan i prosle sezone, a i ove je nastavio. Po meni opcija vrijedna testiranja za poziciju WB. Naravno konkurise za rezervu.
Nukic je placen poziv kao i Loncar. Vodi se kao desni bek, a u reprezentaciji igra krilnog napadaca u prijateljskim. Pametnom dosta.

Ne bih da glumim advokata Nukicu, a ni Loncaru. Ali Nukic je igrao i zna odigrati na krilu, dok je Loncaru poziv opravdan. To sto ga on nije opravdao na terenu je druga prica.
Znaci nepodnosis kritiku, ali se slazes samnom u bobu i priznajes mi u konacnici kritiku.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 sep 2021, 11:01

samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 10:53
h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 10:36
samoposmatram je napisao/la:
05 sep 2021, 09:44

Nukic je placen poziv kao i Loncar. Vodi se kao desni bek, a u reprezentaciji igra krilnog napadaca u prijateljskim. Pametnom dosta.

Ne bih da glumim advokata Nukicu, a ni Loncaru. Ali Nukic je igrao i zna odigrati na krilu, dok je Loncaru poziv opravdan. To sto ga on nije opravdao na terenu je druga prica.
Znaci nepodnosis kritiku, ali se slazes samnom u bobu i priznajes mi u konacnici kritiku.
Kako mislis ne podnosim kritiku ? :D
Sve dok se ne vrijeđamo mozemo diskutovati.
Ja uvazavam da nemamo svi ista misljenja, sto i jeste dobro. Cijenim tvoje, ali i volim da vodim razgovore i/ili rasprave sa normalnim ljudima o stvarima oko kojim nemamo ista ili bar ne u potpunosti ista misljenja. :thumbup:
Ostavljam uvijek mogucnost da ja nisam upravu, to mi je donekle i cilj rasprave da se dođe do logicnog zakljucka sa konstruktivim inputima obje ili koliko vec strana sudjeluje u raspravi. :)

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la KapitenK » 05 sep 2021, 11:10

Semper je napisao/la:
05 sep 2021, 09:49
Loncar na fudbalskom trzistu vrijedi vise od Edina Dzeke. To ne znaci da je bolji igrac ali te stvari treba cijeniti. Loncar je placen oko 5 miliona eura Rijeci.
Ne. Plaćen je 2,5 miliona eura.

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Arnelv52 » 05 sep 2021, 11:41

Sinošnju utakmicu nisam gledao, protiv Francuske jesam i moj dojam oko ovog igrača je pozitivan. On je po poziciji konkurencija Cimirotu i Hadžiahmetoviću, tip veznog igrača koji ima odgovornost i disciplinu u igri i šta god da se dešava na terenu rijetko će saigrače i odbranu pustiti na cjedilu. Ono što je meni zapalo za oko kod ovog igrača je njegova visina - sa svojih skoro 190 cm i sa priličnom kilažom, barem na oko, on izgleda kao pravi teškaš na sredini igrališta a mi takvog igrača sem njega nemamo.

Po meni mi njemu još nismo dali pravu priliku da pokaže šta zna - igrao je tu i tamo po par minuta onda je opet bilo ili ga se ne poziva ili ne dobije minute pa opet po par minuta. Nikad još nije dobio priliku da odigra pet utakmica uzastopno i da mu sudim(o) u četvrtoj ili petoj utakmici jer zbog nedostatka kontinuiteta ovo što on prikazuje nije najbolje od njega.

Takođe mi se čini da su Gojko i Amir trenutno bolji igrači od njega a da je on veći talenat i veći potencijal i da on trenutno s obzirom na to ne zaslužuje ili nema prostora da dobije svojih pet utakmica u kontinuitetu i da je sad do njega da u klubu radi i da podigne svoju igru na veći nivo, da ih prestigne i ja mislim da on može biti igrač iz prve postave.

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la HarisZe » 05 sep 2021, 11:52

Ja ne znam stvarno na osnovu cega vise zove ovog Loncara pa on protiv Kuvajta izgubljen totalno 70% pasova nema adrese, ovaj covjek nije reprezentativni nivo.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Harise » 05 sep 2021, 14:19

Lončar na kraju ispada gorje od Jajala, ja se nadam da neće nikada više poziv dobiti...

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la MoodyHank » 05 sep 2021, 15:35

Harise je napisao/la:
05 sep 2021, 14:19
Lončar na kraju ispada gorje od Jajala, ja se nadam da neće nikada više poziv dobiti...
Nastavi se nadati, i mi se nadamo najgorjem po tebe. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Harise » 05 sep 2021, 15:46

MoodyHank je napisao/la:
05 sep 2021, 15:35
Harise je napisao/la:
05 sep 2021, 14:19
Lončar na kraju ispada gorje od Jajala, ja se nadam da neće nikada više poziv dobiti...
Nastavi se nadati, i mi se nadamo najgorjem po tebe. :mrgreen:
Promijeni tvoje ime, več si to 20 puta uradio...

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la EC3 » 05 sep 2021, 15:51

Harise je napisao/la:
05 sep 2021, 15:46
MoodyHank je napisao/la:
05 sep 2021, 15:35
Harise je napisao/la:
05 sep 2021, 14:19
Lončar na kraju ispada gorje od Jajala, ja se nadam da neće nikada više poziv dobiti...
Nastavi se nadati, i mi se nadamo najgorjem po tebe. :mrgreen:
Promijeni tvoje ime, več si to 20 puta uradio...
Postao si paranoičan 👍 šala ti treba više da se smiješ
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Felixians4 » 05 sep 2021, 16:36

h1a2s3o4 je napisao/la:
05 sep 2021, 08:19
Felixians4 je napisao/la:
05 sep 2021, 02:25
Ne možete procjenjivati kvalitetu igrača na račun igara u reprezentaciji. Tj. jasno da možete,no kad se zakačiš za nekog igrača i subjektivno gledaš da li ga kritizirao il uzdizao,dolazi do ostrašćenog stava. REPREZENTATIVNIJI uzorak je klupski,a uostalom, on nikada nije dobio prigodu u pravoj minutaži s prvom momčadi.
Nekoliko utakmica po 90 minuta, a nije pokazao nista. Protiv Armenije ocajan. Protiv zacajno slabijih protivnika nije mogao da se nametne. Ne znam o kakvom ostrascenom misljenju pricas?!
Hadziahmetovic je odigrao isti broj utakmica za reprezentaciju kao i Loncar(11), ali se dokazao vec na pocetku i razlika u kvaliteti je ocigledna. A ista su generacija, jos je Amir dugo pauzirao radi povrede.

Imas pravo, reprezentativniji su uzorak klupske utakmice. Zato za novi poziv treba čekati da se nametne igrama u klubu. :kafa:
uglavnom u kombiniranim-rezervnim sastavima. pa moguće da nije nivo trenutno i slažem se,bolje ga ne zvati nego izložavati pljuvačini za tih 20-ak minuta koje ga ubaciš.

Avatar
Sveti
Postovi: 10178
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Sveti » 05 sep 2021, 22:59

Arnelv52 je napisao/la:
05 sep 2021, 11:41
Sinošnju utakmicu nisam gledao, protiv Francuske jesam i moj dojam oko ovog igrača je pozitivan. On je po poziciji konkurencija Cimirotu i Hadžiahmetoviću, tip veznog igrača koji ima odgovornost i disciplinu u igri i šta god da se dešava na terenu rijetko će saigrače i odbranu pustiti na cjedilu. Ono što je meni zapalo za oko kod ovog igrača je njegova visina - sa svojih skoro 190 cm i sa priličnom kilažom, barem na oko, on izgleda kao pravi teškaš na sredini igrališta a mi takvog igrača sem njega nemamo.

Po meni mi njemu još nismo dali pravu priliku da pokaže šta zna - igrao je tu i tamo po par minuta onda je opet bilo ili ga se ne poziva ili ne dobije minute pa opet po par minuta. Nikad još nije dobio priliku da odigra pet utakmica uzastopno i da mu sudim(o) u četvrtoj ili petoj utakmici jer zbog nedostatka kontinuiteta ovo što on prikazuje nije najbolje od njega.

Takođe mi se čini da su Gojko i Amir trenutno bolji igrači od njega a da je on veći talenat i veći potencijal i da on trenutno s obzirom na to ne zaslužuje ili nema prostora da dobije svojih pet utakmica u kontinuitetu i da je sad do njega da u klubu radi i da podigne svoju igru na veći nivo, da ih prestigne i ja mislim da on može biti igrač iz prve postave.
Kakav mrtvi potencijal lik ima 24 godine

Sinoc je odigro 90 minuta, i izgubio je svaku drugu loptu na sredini terena
naprijed rejal

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Stjepan Lončar

Post Postao/la Arnelv52 » 09 sep 2021, 10:43

Sveti je napisao/la:
05 sep 2021, 22:59

Kakav mrtvi potencijal lik ima 24 godine

Sinoc je odigro 90 minuta, i izgubio je svaku drugu loptu na sredini terena
Pa po definiciji svako ima potencijal. Njegovo je hoće li ga dostići; a po gardu, ponašanju, načinu na koji igra, kako se ponaša, nekakvom mom iskustvu gledanja utakmica on bi trebao još napredovati.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.