Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Koliko cemo bodova osvojiti u ove dvije utakmice?

0 bodova
84
27%
1 bod
55
18%
2 boda
3
1%
3 boda
69
22%
4 boda
75
24%
6 bodova
24
8%
 
Ukupno glasova: 310

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la bhfanatic14 » 13 jun 2019, 17:03

DrFilgud je napisao/la:Ma idemo direktno, ne treba drmati.
Utakmica protiv Italije je bila kljucna. Iz UEFA-e su rekli - ovaj tim moraj na EP.
Čiča miča, gotova priča.
Pocela znaci akcija "digitron" :rol: nakon 4 kola vec , kako to kad imamo najjaceg selektora koji je najavio tiki taku sa pas igrom i sa posjedom lopte najmanje 70% u stilu barcelone...uefa je to uocila na vrijeme hvala bogu, i nece da rizikuju da fali takva ekipa na evropskom ...zato cemo se direktno kvalifikovat Bez da moramo ista uradit, za bozic stize koverta sa tiketima koji nas automatski vode u grupnu fazu evropskog prvenstva ! Hvala svima koji su to omugucili.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Sheyi
Postovi: 12147
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Sheyi » 13 jun 2019, 17:16

AirRamiz je napisao/la:ima li jos kakvih prica sa ulica Torina...kakva je bila konverzacija sa talijanima ili eventualno talijankama :angel: jel nas gotive??
Ima, policija presla bus ljutih krajisnika i uhapsili jednog jer je imao pirotehnike i pravio se dalabu, prenocio u hapsani i dobio dvije godine zabrane ulaska na stadione u Italiji. :D

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la japa » 13 jun 2019, 17:49

bhfanatic14 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ma idemo direktno, ne treba drmati.
Utakmica protiv Italije je bila kljucna. Iz UEFA-e su rekli - ovaj tim moraj na EP.
Čiča miča, gotova priča.
Pocela znaci akcija "digitron" :rol: nakon 4 kola vec , kako to kad imamo najjaceg selektora koji je najavio tiki taku sa pas igrom i sa posjedom lopte najmanje 70% u stilu barcelone...uefa je to uocila na vrijeme hvala bogu, i nece da rizikuju da fali takva ekipa na evropskom ...zato cemo se direktno kvalifikovat Bez da moramo ista uradit, za bozic stize koverta sa tiketima koji nas automatski vode u grupnu fazu evropskog prvenstva ! Hvala svima koji su to omugucili.
Najgore od svega je sto bi vecina da se to desi odusevljeno aplaudirala i jos bi govorili da smo zasluzili :rol: :rol: A u ligi nacija se vidjelo kuda ovo sve vodi, protiv Irske nas i tamo i na grbavici vile nosale naravno to je sve doslo na naplatu protiv Grcke i sada Italije plus nas Finci otresli kod njih i eto te sada miljama daleko od direktnog plasmana a vecina kontala poslije lige nacija da idemo rutinski, ljude ponesu pobjede iako smo bezveze igrali. Najjaci su mi ovi sto racunaju sigurne bodove u Armeniji i Grckoj :rol: Mi Grcku dole nismo dobijali ni kad smo se plasirali ko prvi u grupi ali haj dobro je nadati se...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2019, 18:47

Nakon cetiri utakmice, mi smo na 5. mjestu grupe, sa cetiri boda i samo je Lihtenstajn iza nas. To je daleko od onoga sto smo ocekivali i sto je gromoglasno selektor obecavao..
Igru nemamo od samog starta, samo je nevidjena sreca u LN zamaskirala tu cinjenu.
Netransparentana komunikacija s igracima, dovela je do x sumnjivih situacija u kojima gubimo najbolje.

Ovdje nije pitanje treba li selektora smijeniti ili ne (mada je zasluzio smjenu).
Ovdje je pitanje postoji li zrno zdrave kritike, koja ce selektoru staviti do znanja da to sto radi nije dobro.
Ponavlja nam se ono kroz sta smo prosli. Opet imamo bahatog selektora, koji najociglednije radi pogresno i ponasa kao da ga savrseno boli briga sta neko o tome misli.
Naravno citava ta masinerija - savez, menadzeri, novinari, radi istu stvar koju je radila prije. Danas mozemo citati da je Prosinecki briljantni
strateg, heroj junackog PORAZA u italiji. Zemlja koja ima ovkvog selektora i zmajeve, ne treba brinuti za buducnost bla,bla.

Ovo je forum, niko nas nista ne pita, nikom ni iz dzepa ni u dzep, ali jesmo li toliko slijepi i toliki blećci da nas po stoti put fataju na istu foru? :)

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Maestro » 13 jun 2019, 19:11

japa je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ma idemo direktno, ne treba drmati.
Utakmica protiv Italije je bila kljucna. Iz UEFA-e su rekli - ovaj tim moraj na EP.
Čiča miča, gotova priča.
Pocela znaci akcija "digitron" :rol: nakon 4 kola vec , kako to kad imamo najjaceg selektora koji je najavio tiki taku sa pas igrom i sa posjedom lopte najmanje 70% u stilu barcelone...uefa je to uocila na vrijeme hvala bogu, i nece da rizikuju da fali takva ekipa na evropskom ...zato cemo se direktno kvalifikovat Bez da moramo ista uradit, za bozic stize koverta sa tiketima koji nas automatski vode u grupnu fazu evropskog prvenstva ! Hvala svima koji su to omugucili.
Najgore od svega je sto bi vecina da se to desi odusevljeno aplaudirala i jos bi govorili da smo zasluzili :rol: :rol: A u ligi nacija se vidjelo kuda ovo sve vodi, protiv Irske nas i tamo i na grbavici vile nosale naravno to je sve doslo na naplatu protiv Grcke i sada Italije plus nas Finci otresli kod njih i eto te sada miljama daleko od direktnog plasmana a vecina kontala poslije lige nacija da idemo rutinski, ljude ponesu pobjede iako smo bezveze igrali. Najjaci su mi ovi sto racunaju sigurne bodove u Armeniji i Grckoj :rol: Mi Grcku dole nismo dobijali ni kad smo se plasirali ko prvi u grupi ali haj dobro je nadati se...
eto nismo u grckoj pobjedili. Ali bome ni oni nisu nas od kad je generacija dzeke tu. Zadnja im pobjeda bila 2007 tako nesto. Toliko o tome.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la japa » 13 jun 2019, 19:19

Pa i ne moraju nas pobjediti, sta mi imamo od toga ako nas ne pobjede kad je nas maksimum X sa njima u gostima? Tu mi radite kalkulacije gdje mrtvi hladni racunate na tri boda tamo dje mi ni u ludilu ne mozemo racunati (ne kazem da je nemoguce njih pobjediti tamo ali sad upisivati to unaprijed kao nesto realno i to samo par dana nakon sto su te debeljuce iz Finske popisale je zesca nebuloza). Nisu sadasnja Grcka i Armenija neki bauk ali problem je sto mi nismo takodjer iproblem je sto mi smo u situaciji da MORAMO uzeti 6 bodova njima na strani imamo pritisak toga i nemamo pravo na kiks a znamo dobro kada mi moramo nesto i kada imamo pritisak da to skoro uvijek zavrsi neuspjehom bez obzira koliko protivnik bio los.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 20:09

ma bosnjom je najlakse manipulisati,..50 % stanovnistva i dan danas misli da je Robert dobar trener ....lik varalica i savezov igrac....ali haj sve kad pocnu racunati neke bodove,ono Armenija Grcka 6 komada i na prvenstvu smo,mi Grcku tamo nismo dobili kako je dunjaluka i ovog svijeta ali hajde...sve dok ne smjenimo savez dok ne dodju tu posteni ljudi,koji ce prvo forsirati domacu ligu,ulagati u nju ,onda ce samim tim i doci normalan selektor a ne menaderski igrac itd...boli ovu kljusinu **** na kraju kvala ce otici punih dzepova i ostaviti nas sa istim problemima...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Rosicky
Postovi: 8306
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Rosicky » 13 jun 2019, 22:38

delinjo je napisao/la:ma bosnjom je najlakse manipulisati,..50 % stanovnistva i dan danas misli da je Robert dobar trener ....lik varalica i savezov igrac....ali haj sve kad pocnu racunati neke bodove,ono Armenija Grcka 6 komada i na prvenstvu smo,mi Grcku tamo nismo dobili kako je dunjaluka i ovog svijeta ali hajde...sve dok ne smjenimo savez dok ne dodju tu posteni ljudi,koji ce prvo forsirati domacu ligu,ulagati u nju ,onda ce samim tim i doci normalan selektor a ne menaderski igrac itd...boli ovu kljusinu **** na kraju kvala ce otici punih dzepova i ostaviti nas sa istim problemima...
Koji su dokazi osim rekla-kazala?

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 22:39

Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24501
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2019, 22:55

Osim13 je napisao/la:Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
Bolje ipak neg ona "Igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 22:56

Goalgetter je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
Bolje ipak neg ona "Igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija"
Ne znaš da je prvi gol postignut iz pasivnog ofsajda? :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11998
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 jun 2019, 23:02

Eh, da nije bio penal protiv Francuske 2011...
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 23:18

Rosicky je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma bosnjom je najlakse manipulisati,..50 % stanovnistva i dan danas misli da je Robert dobar trener ....lik varalica i savezov igrac....ali haj sve kad pocnu racunati neke bodove,ono Armenija Grcka 6 komada i na prvenstvu smo,mi Grcku tamo nismo dobili kako je dunjaluka i ovog svijeta ali hajde...sve dok ne smjenimo savez dok ne dodju tu posteni ljudi,koji ce prvo forsirati domacu ligu,ulagati u nju ,onda ce samim tim i doci normalan selektor a ne menaderski igrac itd...boli ovu kljusinu **** na kraju kvala ce otici punih dzepova i ostaviti nas sa istim problemima...
Koji su dokazi osim rekla-kazala?
stvarno me to pitas ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Rosicky
Postovi: 8306
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Rosicky » 14 jun 2019, 01:49

Pa ja sve ti je mahalska prica u stilu neke babe od 50g

Sto se prosineckog tiče

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la babino » 14 jun 2019, 06:22

Rosicky je napisao/la:Pa ja sve ti je mahalska prica u stilu neke babe od 50g

Sto se prosineckog tiče
decko,koliko si ti star?
cuj baba od 50 god. :D
znas li to bolan koliko dobrih zena hoda dunjalukom sa 50 kuka:-)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Sabinho » 14 jun 2019, 08:33

delinjo je napisao/la:ma bosnjom je najlakse manipulisati,..50 % stanovnistva i dan danas misli da je Robert dobar trener ....lik varalica i savezov igrac....ali haj sve kad pocnu racunati neke bodove,ono Armenija Grcka 6 komada i na prvenstvu smo,mi Grcku tamo nismo dobili kako je dunjaluka i ovog svijeta ali hajde...sve dok ne smjenimo savez dok ne dodju tu posteni ljudi,koji ce prvo forsirati domacu ligu,ulagati u nju ,onda ce samim tim i doci normalan selektor a ne menaderski igrac itd...boli ovu kljusinu **** na kraju kvala ce otici punih dzepova i ostaviti nas sa istim problemima...
Trebao je Amar biti selektor. :shifty: :shifty:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 14 jun 2019, 17:28

Osim13 je napisao/la:Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
Pa dobro, ako ćemo realno, ovu bi trebalo gurnuti na prvo mjesto, ispred Francuske :mrgreen:

Iako smo, za razliku od Francuza gdje smo na kraju igrali neriješeno, od Talijana izgubili, mislim da nije upitno da smo odigrali bolju utakmicu nego protiv Francuske, odnosno možda smo protiv Francuza malo više 'valjali' loptu u polju, al' sam poprilično siguran da smo dosta više šansi stvorili Talijanima nego Francuzima, što je meni najbitnija stavka kada se gleda da li je utakmica bila dobra ili ne.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Ponos Torina » 14 jun 2019, 17:36

Raonffa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
Pa dobro, ako ćemo realno, ovu bi trebalo gurnuti na prvo mjesto, ispred Francuske :mrgreen:

Iako smo, za razliku od Francuza gdje smo na kraju igrali neriješeno, od Talijana izgubili, mislim da nije upitno da smo odigrali bolju utakmicu nego protiv Francuske, odnosno možda smo protiv Francuza malo više 'valjali' loptu u polju, al' sam poprilično siguran da smo dosta više šansi stvorili Talijanima nego Francuzima, što je meni najbitnija stavka kada se gleda da li je utakmica bila dobra ili ne.

https://www.espn.com/soccer/match?gameId=308580

:hmmmmm:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 14 jun 2019, 18:04

Ponos Torina je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Utakmica protiv Italije svakako ulazi u seharu, "e malo nam je falilo" utakmica.
Pa dobro, ako ćemo realno, ovu bi trebalo gurnuti na prvo mjesto, ispred Francuske :mrgreen:

Iako smo, za razliku od Francuza gdje smo na kraju igrali neriješeno, od Talijana izgubili, mislim da nije upitno da smo odigrali bolju utakmicu nego protiv Francuske, odnosno možda smo protiv Francuza malo više 'valjali' loptu u polju, al' sam poprilično siguran da smo dosta više šansi stvorili Talijanima nego Francuzima, što je meni najbitnija stavka kada se gleda da li je utakmica bila dobra ili ne.

https://www.espn.com/soccer/match?gameId=308580

:hmmmmm:
Ma dobro, statistika je jedno, a realni osjećaj je nešto drugo. Mimo Džekinog gola u Parizu, ja se sjećam samo dvije ono baš dobre šanse i to prije gola, Lulićev šut na samom početku tekme i ona Džekina šansa kada je haman 1 na 1 sa Llorisom izašao malo iskosa pa mu otišla lopta preko noge. Ono ostalo sve su to polušanse i poluprilike.

A protiv Italije yebiga, imao si onu Višćinu šansu kada ga je Bonući izblokirao u zadnjem momentu, imao si onu šansu na početku drugog kada je Gojak promašio loptu (samo da je udario glavom, kako god, mislim da bi ušla u gol), pa je bio onaj šut Sarića tik pored stative, šansa Džeke kada je prošao između dvojice Talijana i pogodio Višću na podu (ono je išlo u gol, a Sirigu ostao ukopan), pa onda još jedna šansa za Višću kada je šutao pod prečku pa Sirigu odbranio..

Uglavnom, po meni imali smo više šansi u Torinu :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Ponos Torina » 14 jun 2019, 22:21

Ne znam po meni smo tamo protiv Francuza nekako konkretniji bili nismo bili ovako mrtvi kao protiv Italije,mislim na taj pad u drugom poluvremenu i neke druge stvari..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Brazzzoo123, EdinjoBos i 26 gostiju.