BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
48
17%
4
54
19%
6
155
55%
 
Ukupno glasova: 284

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 19:45

Ovo je bruka za komplet igrace, strucni stab i pogotovo foteljase. Svi bi kolektivno morali dati otkaze kao Robi, pojedinim igracima zabraniti da ikad zaigraju vise za nas.
Ali posto nema niko od njih morala, ostace na ovome da ce samo Prosinecki otici i to je to.

Realno smo i igracki grohnuli, prije 4-5 godina mogli smo biti u egalu sa Belgijom, Francuzima, Spanijom (jeste da bi skoro uvijek popupisili ali igra je bila i nije se toliko osjetila razlika). Danas bi nas te iste repke isprasile sa 4,5 razlike, a spali smo nato da bi danas igrali egal sa Norveskom, Finskom, Slovenijom i vecinu utakmica izgubili, a prije bi to sve dobili.

Sto prije shvatite da smo grohnuli i da je to-to od ove generacije bice vam lakse. Ko god da dodje za trenera ne moze puno toga popraviti, jer od govana se ne pravi pita.

Sto prije krenuti u cisti remont repke i kad se starci poput Dzeke presele na klupu tad cu znati, da se sprema nesto novo. Ovako ce i u 38 god biti nas prvi napadac, pod izgovorom "ma brate bio covjek prvi strijelac Serie A i Bundeslige, mi nemamo boljih".
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5732
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JohnCleese » 08 sep 2019, 19:47

delinjo je napisao/la:
Zlo ciniti dobrom se nadati... E ne moze..
Koje tacno zlo?
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 sep 2019, 19:50

delinjo je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Karma je **** Roberte i Kenane...
:thumbup: sve se vraca u zivotu...a ja sam to odma najavio sta ce se desit...valjda ide i krmak taj keno sa njim, nema smisla da on i dalje ostane u repci...nemozes lose radit a dobro ocekivat...to nikada nece ici, nego ti se sve jos gore vraca...sramota sta rade od repke .
Zlo ciniti dobrom se nadati... E ne moze..
Tako je brate !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la samoposmatram » 08 sep 2019, 19:50

Kad se sagleda hladne glave jedna ekipa je izasla sa planom da dodje do pobjede. Kako u napadu, tako i u odbrani. Druga ekipa nije bilo do zivota. U prvom poluvremenu je bilo ispitivanje snaga. U drugom je ekipa sa planom dobila do znanja da protivnik nepokriva nijednog igraca i da imaju bruka prostora. Druga ekipa izasla posvadjana. Niko niskim nije imao dogovor. Svi su igrali po svome. Lijeva strana igrala bez beka. Sredina sa tri playmakera. Igraci u formi su donekle drzali igru u egalu. Borbenija ekipa koja je imala plan je na kraju pobjedila.

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Saurman » 08 sep 2019, 19:51

slusalica je napisao/la:Po mom misljenju, nas najveci problem su nedorasli bekovi
Naš najveći problem je nedostatak kvalitete.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la nebeskasila » 08 sep 2019, 19:55

Ja ne znam sta smo mi sebi umislili. Da smo neka nogometna sila. To sto smo prije par godina igrali fin nogomet se nama izgleda posrecilo.
Komplet savez treba otjerati. Niko ne radi svoj posao. Nama je svaki put trener kriv. To su sve lopovi. Otjerati begica i ostalu bagru. Dovesti legende koje hoce i koje znaju raditi svoj posao. Gdje nema kradje mucki lopovluka. Gdje ne mora igrati ni jedan igrac zbog nekog.poznanstva ili neceg desetog. Gdje ce nam igrati najboljih 11 koji ce ginuti svaku utakmicu. Koji god igrac sere pa da je to i dzeko otjerati. Napraviti vec jednom cistku onako kako treba. A nama na ovo sve sad da dodje 5 trenera odjednom mi opet nista necemo uraditi

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la BosanacGorstak » 08 sep 2019, 19:56

dinoze je napisao/la:
transandino je napisao/la:slika **** VAM OGI FAMELIJU **** VAS LOPTA; DALI BI STE ZA LOPTU DA VAM OVAJ HODA PO GRADU MATER VAM **** RETARDIRANA NACIJO
Vrati nam Ogija a ti uzmi Zuku i nosaj sa njim zastavu Saudije.

Nego kupiti poklone i moliti Ogija na koljenima da se vrati, jer nam sa ovima nazad nam Armenija 4 gola utrpa.

Sunjic i Ogi su za ove hadalje izmislili fudbal.
Cuj molit Ogija..ono smece..kao da je Messi :damn:
Eto ovaj smecar da je bio svi bi igrali duplo bolje.
Citava ekipa vec par utakmica je nigdje veze.
Zadnja izmjena: BosanacGorstak, dana/u 08 sep 2019, 19:57, ukupno mijenjano 1 put.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Vucevich » 08 sep 2019, 19:57

Zamisli primili smo cetiri gola od Armenije :rol: ovo mora da je najveca blamaza reprezentacije u historiji a bilo ih je dosta

slika

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JonSnow » 08 sep 2019, 19:58

Vucevich je napisao/la:Zamisli primili smo cetiri gola od Armenije :rol: ovo mora da je najveca blamaza reprezentacije u historiji a bilo ih je dosta

slika
Kipar je daleko najveća. Ovi bar imaju jednog poznatog igrača.

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la delinjo » 08 sep 2019, 19:59

JohnCleese je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Zlo ciniti dobrom se nadati... E ne moze..
Koje tacno zlo?

Jer je Begovica sklonio Hasagic.. Haj nije spormo Ibro je tu negdje kvalitetom nije neka pljacka ali supacki jr nacin.. Ja sam za Ibru svakako ali optuziti covjeka da nesto fol bira utakmice da bi ga ocrnio i sklonio.. Uzas..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5732
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JohnCleese » 08 sep 2019, 20:04

delinjo je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Zlo ciniti dobrom se nadati... E ne moze..
Koje tacno zlo?

Jer je Begovica sklonio Hasagic.. Haj nije spormo Ibro je tu negdje kvalitetom nije neka pljacka ali supacki jr nacin.. Ja sam za Ibru svakako ali optuziti covjeka da nesto fol bira utakmice da bi ga ocrnio i sklonio.. Uzas..
Aa too :yawn:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la grbavicka1921 » 08 sep 2019, 20:04

sekretar je napisao/la:Begicu, ne prihvataj ostavku. Podnesite ti i izvrsni odbor ostavke.
Bravo. Repka nam je bila kakva takva veza sa svijetom, sto se kaze. Sad se i repka lagano vraca na grane klubova nase premier lige...u ilegalu!!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Drape » 08 sep 2019, 20:04

nebeskasila je napisao/la:Ja ne znam sta smo mi sebi umislili. Da smo neka nogometna sila. To sto smo prije par godina igrali fin nogomet se nama izgleda posrecilo.
Komplet savez treba otjerati. Niko ne radi svoj posao. Nama je svaki put trener kriv. To su sve lopovi. Otjerati begica i ostalu bagru. Dovesti legende koje hoce i koje znaju raditi svoj posao. Gdje nema kradje mucki lopovluka. Gdje ne mora igrati ni jedan igrac zbog nekog.poznanstva ili neceg desetog. Gdje ce nam igrati najboljih 11 koji ce ginuti svaku utakmicu. Koji god igrac sere pa da je to i dzeko otjerati. Napraviti vec jednom cistku onako kako treba. A nama na ovo sve sad da dodje 5 trenera odjednom mi opet nista necemo uraditi
Sve si u pravu osim da dovođenje legendi garantuje išta dobro, košarkaški savez nije baš provjetao sa Teletovićem kao predsjednikom.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la nebeskasila » 08 sep 2019, 20:10

Drape je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Ja ne znam sta smo mi sebi umislili. Da smo neka nogometna sila. To sto smo prije par godina igrali fin nogomet se nama izgleda posrecilo.
Komplet savez treba otjerati. Niko ne radi svoj posao. Nama je svaki put trener kriv. To su sve lopovi. Otjerati begica i ostalu bagru. Dovesti legende koje hoce i koje znaju raditi svoj posao. Gdje nema kradje mucki lopovluka. Gdje ne mora igrati ni jedan igrac zbog nekog.poznanstva ili neceg desetog. Gdje ce nam igrati najboljih 11 koji ce ginuti svaku utakmicu. Koji god igrac sere pa da je to i dzeko otjerati. Napraviti vec jednom cistku onako kako treba. A nama na ovo sve sad da dodje 5 trenera odjednom mi opet nista necemo uraditi
Sve si u pravu osim da dovođenje legendi garantuje išta dobro, košarkaški savez nije baš provjetao sa Teletovićem kao predsjednikom.
Pa.ne znam.koga mozemo dovesti da bude dobro osim nekih bivsih legendi. U drzavi nam.vlada kriminal.i korupcija tako da ne.vidim nikakvo drugo rjesenje u svemu ovom.

fks74
Postovi: 9250
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la fks74 » 08 sep 2019, 20:22

Maknuti prvo Dzeku.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 20:24

Moliti Ogija kazu :rol:

Kad bi spali na to da nikako nema obrambenih igraca ja ga ne bi zvao. Ali to je to neko ima karakter i ponos, drugi pustite da vas svako gazi.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ledesma
Postovi: 4996
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ledesma » 08 sep 2019, 20:29

Sad rece ovaj komentator na sport klubu da mozemo i direktno na euro. U slucaju da sve ekipe iz A grupe obezbjede euro mi idemo direktno. Jel zna neko vise o ovome?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Vucevich » 08 sep 2019, 20:42

ledesma je napisao/la:Sad rece ovaj komentator na sport klubu da mozemo i direktno na euro. U slucaju da sve ekipe iz A grupe obezbjede euro mi idemo direktno. Jel zna neko vise o ovome?
Nek' prestanu lupetati, ovo govore jos od marta cini mi se a nije istina. Niko ne ide automatski preko lige nacija.

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Bilall » 08 sep 2019, 20:44

Saurman je napisao/la:
slusalica je napisao/la:Po mom misljenju, nas najveci problem su nedorasli bekovi
Naš najveći problem je nedostatak kvalitete.
a najmanje se o tome pise ;)

Avatar
313
Postovi: 1103
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la 313 » 08 sep 2019, 20:49

ElCartel11 je napisao/la:Moliti Ogija kazu :rol:

Kad bi spali na to da nikako nema obrambenih igraca ja ga ne bi zvao. Ali to je to neko ima karakter i ponos, drugi pustite da vas svako gazi.
I dalje odbijam da vjerujem da se likovi ne zayebavaju :lol:
Nek nas Miki plodi svaku utakmicu radije
Walk on

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 34 gosta.