BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
47
17%
4
54
19%
6
155
55%

Ukupno glasova: 283

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 08 sep 2019, 22:25

rishovski je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
Pa sta je to ova grupa nego **** obicna osim Italije niko nam nije ni blizu,cak da smo normalni sa Italijom bi bilo 3 za 3 a ne ovako kao kukavice igramo i jos na to dodas teferic igrace i dobijes ovo sto si dobio..Vidi se sve na terenu ne mora ni jedan igrac izaci i pricati neke bajke kad smo svi vidjeli sta rade na terenu..Smijali ste se Bazdarevicu sto se cuje u eteru svako 2 sekunde a vidis da igraci ne postuju plan igre i da ih svake sekunde mora napominjati sta trebaj uda rade..Neprofesionalci Teferic igraci i zato se sve ovo ponavlja godinama a otisli su u Brazil zato sto im je guzici bio cilj inace ni to nebi..

Šta ti to vrijedi kad Robi glumi trenera,izmislio Sarića u Ligi nacija,a nikad s gorom igrom nismo vise bodova osvojili nego u toj Ligi nacija... To ga je i kostalo,sto nije uvidio da ga je na pocetku sreca mazila a igra nista ni s cim... On je sebi skonto u glavi da su mu dovoljni Pjanić i Džeko a ostalo kako god... Ova grupa jeste loša,samo je razlika što više nemaš individualni kvalitet kakav si imao u onim kvalifikacijama za SP,kad si imao Medunjanina,Lulića,Salihovića,Mujdžu,Misimovića,Spahića,Ibiševića... Sad si ostao na Džeki i Pjaniću a oni sami ne mogu...

Ama sve se isto vrti ko god da je trener isti ku.rac drugo pakovanje,kad se igraci ponasaju isto kod svakog trenera svaki ciklus samo prethodna ponavljanja..Da krenemo od toga da Sehic dodje na pripreme i bude slobodan prvi dan kao na postedi a on ustvari sjedi u Mahali i cucla nargilu itd.. da nebi duzio i pricao ono sto mi svi znamo i ono sto je Lulic vec rekao,historija se ponavlja i ponavljat ce se jos 100 godina zato sto smo mi takvi kakvi jesmo,da nam svi igraci igraju u najboljim klubovima oni kad dodju na Ilidzu ponasat ce se ovako kako se i ostali ponasaju zadnjih 15 godina tj Treferici...Tu sva prica zavrsava i tu je kraj svega prije nego je i pocelo a mi mozemo palamuditi danima i ispisati stranice gluposti i lagati jedni druge,ako niste naucili i vidjeli u cemu je problem do sada onda ne znam kada ce te..

slika
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 08 sep 2019, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 08 sep 2019, 22:26

slika

Podcijenio sam nas
"doktor lingvisistike"

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 08 sep 2019, 22:28

Otjeras Begovica koji je ambasador nase drzave i jedna ljudska gromada. Takav covjek ne mora ni igrati, ali ga imati u toku je od ogromnog znacaja. Odmah tu je Robi podijelio narod, a vrlo moguce i igrace.

Kolasinac je svjestan da se olako povredjuje i 100% sam siguran da zbog toga nema vise one njegove borbenosti, direktnih duela i sve je dao na napad i centarsuteve. A to nije dovoljno u reprezentaciji, pogotovo sa ovako losom odbranom i mekanom sredinom.

Zukanovic je iz utakmice u utakmicu sve losiji i ne zasluzuje prvih 11. On jos ove kvale moze biti na klupi, zlu ne trebao, i vec naredne da zaboravi na pozive. Vec sad treba traziti novi stoperski par i uigravati za koguci baraz ili Ligi nacija.

Besic je samo sjena onog igraca kojeg je krasila bornenost, prekidanje protivnickih napada, precizni pasovi prema napred, a sad je igrac za klupe i nista vise. Zalosno je kako je momak propao, a mogao je biti igracina.

Desni bek nam je prijeko potreban. Ne moze se dalje sa Todorovicem u prvih 11, umjesto da napreduje on nazaduje. U odbrani je uvijek bio kesa, ali u fazi napada on toliko igra pod nekim grcem, strahom da krene napred i iskoristi brzinu, da pokusa pucati, preci igraca. Umjesto toga on samo gleda da posalje igracu do sebe i to je to. On i Visca su dno dna po toj strani.

Igramo ocajno, najgori fudbal otkako nas pratim, pokusalo se ispocetka na misice i trku, pratila nas i sreca u LN, a onda od Grcke nam se sve vratilo, prvo od onako lijepe igre mi jedva uzesmo bod, zatim protiv Italije gdje primamo onakvu golcinu i gubimo pred kraj, Finska nas oduci od fudbala, a onda i Dzeko onako nonsalantno pogadja stativu i odmah kazna, sve ostalo je historija. Svsku utakmicu mijenjas postavu, nelogicne poteze vuces, naocigled cijele nacije ti forsiras neke igrace neosnovano, a danas je to doslo na naplatu po ko zna koji put.

Dzeko nakon kvala i LN treba se povuci i prepustiti mjesto nekom mladjem napadacu sa ga se uigrava, da grize na terenu, jer je mucno gledati ga onako nezainteresovanog. On bi prije par godina sve ono danas pogodio, i nogom i glavom.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 22:30

Mi i Grci ko da se takmicimo ko moze vise zaj.ebati :rol:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 08 sep 2019, 22:30

Kidisu Finci, al nece moci! Daje!

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 08 sep 2019, 22:34

Drugari, hajmo ruke gore ko jos misli da cemo pobjedit sve do kraja a Finska sve zijanit ... :kralj:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 08 sep 2019, 22:34

Lihtenštajn izjednačio jbm ti dan hahahahahAh
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

bavariapivo
Kontakt:

Post Postao/la bavariapivo » 08 sep 2019, 22:35

Bosanski sin zabio

budimo_realni
Kontakt:

Post Postao/la budimo_realni » 08 sep 2019, 22:35

Ne znam kud mi "letimo". Ovo je stvarna snaga nase reprezentacije. Koga ba to mi imamo osim Dzeke i Pjanica? Dzeko nema dovoljno dobrih lopti, Pjanic vrlo cesto zakaze. Koje su to jos "zvijezde" klasa od igraca u nasoj reprezentaciji. Ako i sastavimo nekako prvu postavu, klupa je vise nego tanka. Koji ba Loncar i pm. Pa bolje da je pozvao nekoliko igraca iz Premijer lige makar ce malo ligu "podici". Ovi igraci su prosjek i ispod prosjeka (ako izuzmemo Dzeku, Pjanica, Kolasinca) i mogu ostvariti neki znacajan rezultat uz extra selektora, motivatora, "lozaca" kakav je Čiro npr. Ne znam koga je sad pametno tu postaviti, mozda Barbarezu dati sansu...

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 08 sep 2019, 22:37

Ponos Torina je napisao/la:Ama sve se isto vrti ko god da je trener isti ku.rac drugo pakovanje,kad se igraci ponasaju isto kod svakog trenera svaki ciklus samo prethodna ponavljanja..Da krenemo od toga da Sehic dodje na pripreme i bude slobodan prvi dan kao na postedi a on ustvari sjedi u Mahali i cucla nargilu itd.. da nebi duzio i pricao ono sto mi svi znamo i ono sto je Lulic vec rekao,historija se ponavlja i ponavljat ce se jos 100 godina zato sto smo mi takvi kakvi jesmo,da nam svi igraci igraju u najboljim klubovima oni kad dodju na Ilidzu ponasat ce se ovako kako se i ostali ponasaju zadnjih 15 godina tj Treferici...Tu sva prica zavrsava i tu je kraj svega prije nego je i pocelo a mi mozemo palamuditi danima i ispisati stranice gluposti i lagati jedni druge,ako niste naucili i vidjeli u cemu je problem do sada onda ne znam kada ce te..

Ma sve to stoji,ja ipak mislim da ovakve zajebancije kod Amara Osima ne bi bilo... ko god nam je bio selektor ti vidis sa strane da se on nasim igračima ne moze nametnuti kao autoritet... A samo treba jedan koji ce imati m.uda da s jednog okupljanja njih par posalje prvim avionom kucama i onda ce se valjda malo trznuti... Pa onda nek objasnjavaju i novinarima i narodu i onima u svom klubu zbog čega su vraćeni s priprema reprezentacije... Žao mi je samo što ni jedan selektor ne prati nasu ligu,nemoguce je da niko u ovoj ligi kakva god je nema šlifa... Ova Armenija kad joj oduzmes Mkhitaryana nema teorije da je bolja od 11 najboljih igrača premijer lige...
F.Y.R. of Macedonia

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 08 sep 2019, 22:37

Derdiyok je napisao/la:Lihtenštajn izjednačio jbm ti dan hahahahahAh

Dobro smo mi prosli znaci :kafa:

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 22:37

Bice jeb.ena borba za tu 4 poziciju, Lihtenstajn se polako vraca u igru sa ovim remijem. Jos nas docekuju kod kuce u zadnjem kolu jeb.em ti UEFU kako sve nastima :puke:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 08 sep 2019, 22:38

budimo_realni je napisao/la:Ne znam kud mi "letimo". Ovo je stvarna snaga nase reprezentacije. Koga ba to mi imamo osim Dzeke i Pjanica? Dzeko nema dovoljno dobrih lopti, Pjanic vrlo cesto zakaze. Koje su to jos "zvijezde" klasa od igraca u nasoj reprezentaciji. Ako i sastavimo nekako prvu postavu, klupa je vise nego tanka. Koji ba Loncar i pm. Pa bolje da je pozvao nekoliko igraca iz Premijer lige makar ce malo ligu "podici". Ovi igraci su prosjek i ispod prosjeka (ako izuzmemo Dzeku, Pjanica, Kolasinca) i mogu ostvariti neki znacajan rezultat uz extra selektora, motivatora, "lozaca" kakav je Čiro npr. Ne znam koga je sad pametno tu postaviti, mozda Barbarezu dati sansu...

Inace je armenija vele sila, sa vrhunskim igracima :kafa:

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 08 sep 2019, 22:38

Najluđe od svega je što mi stvarno jos uvijek imamo šanse hahahahaah
F.Y.R. of Macedonia

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 sep 2019, 22:40

rishovski je napisao/la:Najluđe od svega je što mi stvarno jos uvijek imamo šanse hahahahaah

Samo u teoriji, realno ... borba za cetvrto mjesto :lol:
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 sep 2019, 22:40

Nasi ljudi moraju da skontaju da nije sve do kvaliteta igraca nego do timske igre.
Kojeg igraca kalibra dzeke i pjanica ima island?

Din
Kontakt:

Post Postao/la Din » 08 sep 2019, 22:40

Ali brate, Grci... You OK there bro?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.