BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
47
17%
4
54
19%
6
155
55%

Ukupno glasova: 283

budimo_realni
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la budimo_realni » 08 sep 2019, 22:41

rishovski je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Ama sve se isto vrti ko god da je trener isti ku.rac drugo pakovanje,kad se igraci ponasaju isto kod svakog trenera svaki ciklus samo prethodna ponavljanja..Da krenemo od toga da Sehic dodje na pripreme i bude slobodan prvi dan kao na postedi a on ustvari sjedi u Mahali i cucla nargilu itd.. da nebi duzio i pricao ono sto mi svi znamo i ono sto je Lulic vec rekao,historija se ponavlja i ponavljat ce se jos 100 godina zato sto smo mi takvi kakvi jesmo,da nam svi igraci igraju u najboljim klubovima oni kad dodju na Ilidzu ponasat ce se ovako kako se i ostali ponasaju zadnjih 15 godina tj Treferici...Tu sva prica zavrsava i tu je kraj svega prije nego je i pocelo a mi mozemo palamuditi danima i ispisati stranice gluposti i lagati jedni druge,ako niste naucili i vidjeli u cemu je problem do sada onda ne znam kada ce te..

Ma sve to stoji,ja ipak mislim da ovakve zajebancije kod Amara Osima ne bi bilo... ko god nam je bio selektor ti vidis sa strane da se on nasim igračima ne moze nametnuti kao autoritet... A samo treba jedan koji ce imati m.uda da s jednog okupljanja njih par posalje prvim avionom kucama i onda ce se valjda malo trznuti... Pa onda nek objasnjavaju i novinarima i narodu i onima u svom klubu zbog čega su vraćeni s priprema reprezentacije... Žao mi je samo što ni jedan selektor ne prati nasu ligu,nemoguce je da niko u ovoj ligi kakva god je nema šlifa... Ova Armenija kad joj oduzmes Mkhitaryana nema teorije da je bolja od 11 najboljih igrača premijer lige...

Amar bi im j...o znanje. Postaviti dva selektora, njega i Barbareza ili on selektor, Barbarez pomocnik.

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 08 sep 2019, 22:43

tale07 je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Ne znam kud mi "letimo". Ovo je stvarna snaga nase reprezentacije. Koga ba to mi imamo osim Dzeke i Pjanica? Dzeko nema dovoljno dobrih lopti, Pjanic vrlo cesto zakaze. Koje su to jos "zvijezde" klasa od igraca u nasoj reprezentaciji. Ako i sastavimo nekako prvu postavu, klupa je vise nego tanka. Koji ba Loncar i pm. Pa bolje da je pozvao nekoliko igraca iz Premijer lige makar ce malo ligu "podici". Ovi igraci su prosjek i ispod prosjeka (ako izuzmemo Dzeku, Pjanica, Kolasinca) i mogu ostvariti neki znacajan rezultat uz extra selektora, motivatora, "lozaca" kakav je Čiro npr. Ne znam koga je sad pametno tu postaviti, mozda Barbarezu dati sansu...

Inace je armenija vele sila, sa vrhunskim igracima :kafa:

95% repke iz armenske lige čije klubove naši izbacuju
ni finska nista na papiru jaca nije
nekvalitet, hrvatsko-sarajevsko-saveski-trenerski-masonski-allahovski- menadžerski lobi

Rosicky
Kontakt:

Post Postao/la Rosicky » 08 sep 2019, 22:43

:rol: Amar bi uspostavio autoritet kad se zapljuje sav :rol:
#OzilOut.

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 08 sep 2019, 22:43

al što Salanović zabi Grcima :rol: :rol:

https://streamja.com/aB1a
F.Y.R. of Macedonia

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 08 sep 2019, 22:43

Znaci pobjedimo Finsku, Grcku, Italiju i Lichtenstein, a Finska jos kiksa protiv Armenije i na EURU smo. Aaaaajmo biti pozitivni :bih:

313
Kontakt:

Post Postao/la 313 » 08 sep 2019, 22:44

Ipak ćemo teško do prvog mjesta.. Italija dobila Fince
Yebiga, bez obzira na minimalne šanse za prvo mjesto vjerujem u maksimalnu ozbiljnost naših momaka i borbu do samog kraja :bih:

Din
Kontakt:

Post Postao/la Din » 08 sep 2019, 22:46

Goalgetter je napisao/la:Znaci pobjedimo Finsku, Grcku, Italiju i Lichtenstein, a Finska jos kiksa protiv Armenije i na EURU smo. Aaaaajmo biti pozitivni :bih:

Kako god, veće su im šanse da kiksaju protiv Lihtenštajna nego protiv Grčke :lol: Ej moji Grci. Pa oni su dokaz da može gore od gorega.

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 08 sep 2019, 22:50

Sreca pa italija nije ono sto je nekad bila
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 08 sep 2019, 22:51

Goalgetter je napisao/la:Znaci pobjedimo Finsku, Grcku, Italiju i Lichtenstein, a Finska jos kiksa protiv Armenije i na EURU smo. Aaaaajmo biti pozitivni :bih:

Al' mora i Armenija izgubiti od Italije zadnje kolo :cry: Pa dobro, je l', to je maksimalno realno, ne mogu Talijani izgubiti dvije zaredom, protiv nas im je poraz neminovan, a Armence će rutinirati :kafa:

Šalu na stranu, izgubljena je svaka realna šansa ovim porazom i tako se treba postaviti u ovoj situaciji, do kraja gledati da odradimo kvalifikacije što bolje, ne bi li se barem malo napunili samopouzdanjem pred taj usrani baraž, al' nema od tog ništa...

Uglavnom, da budem iskren, gledao sam samo zadnjih 20 minuta tekme danas, pa yebem mu majku ja ne mogu da vjerujem da nam je odbrana onako statična i spora (ni vezni red nije ništa bolji), ljudi su nam istrčali pet kontri u leđa, svaki put su lagano došli do kaznenog prostora, nevjerovatno.

Zukanović je danas, ako ima imalo pameti i obraza on, pa onda i naredni selektor, sebe oprostio od reprezentativnog dresa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 08 sep 2019, 22:51

Gledam ovaj gol Salanovića,Višća ili bi trehno na glavu u ovoj situaciji ili bi je šutno pravo u golmana u najboljem slucaju,a inače to ide dva metra od stative...
F.Y.R. of Macedonia

Madal
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 08 sep 2019, 22:52

Ponos Torina je napisao/la:Ama sve se isto vrti ko god da je trener isti ku.rac drugo pakovanje,kad se igraci ponasaju isto kod svakog trenera svaki ciklus samo prethodna ponavljanja..Da krenemo od toga da Sehic dodje na pripreme i bude slobodan prvi dan kao na postedi a on ustvari sjedi u Mahali i cucla nargilu itd.. da nebi duzio i pricao ono sto mi svi znamo i ono sto je Lulic vec rekao,historija se ponavlja i ponavljat ce se jos 100 godina zato sto smo mi takvi kakvi jesmo,da nam svi igraci igraju u najboljim klubovima oni kad dodju na Ilidzu ponasat ce se ovako kako se i ostali ponasaju zadnjih 15 godina tj Treferici...Tu sva prica zavrsava i tu je kraj svega prije nego je i pocelo a mi mozemo palamuditi danima i ispisati stranice gluposti i lagati jedni druge,ako niste naucili i vidjeli u cemu je problem do sada onda ne znam kada ce te..

Jest, ispade Sehic bi odbranio koji gol danas da je ne cucla. Robi je podbacio jer ima isti pristup kao i Pape tj. nije ni pogledao ove Armence nijednom, tako da je tu taj vid neozbiljnosti a ne neka qurcobolja igrača.
Džaba tebi da diktatora imaš kao trenera i da ih provjerava kada zaspu naveče, ako on veze nema sa taktikom. A da ne kažem da ti ne možeš igrače poboljšati u ovih 5 dana okupljanja, niti napraviti igrača od Duljevića, Todorovića itd. To se u klubovima radi.
Za reprezentaciju i idu lakši treninzi, uigravanje i taktička postavka na treninzima. Osim ako se ne radi o pripremama za neko takmičenje kad su igrači preko mjesec dana zajedno na okupu.

Preuvelicava se ta izjava Lulica.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 08 sep 2019, 22:52

Jasno kao dan. Dobijemo sve do kraja i na Euro smo.

:lol: :lol:

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2019, 22:52

Ma ne moze ih se krivit za nezalagnje bilo je i borbe i trke.

Neko moje zapazanje:

ODBRANA:
Prodala nas dosta puta, al nemam im sta reci osim kolasincu. Jednostavno Zuka, Bico pa i Sunjic ispod prosjecni stoperi.

Kolasinac ne igra odbranu i dva gola njemu danas na dusu idu 101%...jbg nismo mi arsenal.

Bekova nemamo nikako, a u modernom fudbalu nemas sta trazit sa takom postavkom
.

VEZA:

Po meni najbolji dio ekipe ne samo danas. Gojak jede teren, Pjanic WC igrac nekad zasteka al dobar je pjanke. Krunic ono malo sto je igro ok se pokazo. Cimi dns odlican borben rastrcan.

Besic smijesan igrac i po meni glavni problem u vezi. Hoce da organizuje dribla a ne zna i to uglavnom zavrsi kontrom za protivnika. Krajnje bahat i nedisciplinovan.

KRILA:
Dulja ok, kreativan zna proc igraca, igrac poteza jes da ima bubica i greski, al nemamo boljeg realno.

Visca ...nedefinisan...na momnte odlican na momnte amater.

NAPAD:

Dzeko je BABO !
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Sviuodbranu
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 08 sep 2019, 22:53

Cekaj jbg, ako pobjedimo sve to je 12 bodova...
Kakav je raspored Finske i Armenije do kraja...Svi smo u 5 doDeva jbg :mrgreen:
Cuda se desavaju :mrgreen: :hmmmm:

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 22:54

Besic je vec od 2015 qrcina igrac ali eto palimo se na njegov "borbeni duh".
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 sep 2019, 22:55

Hazime da li ovo imamo Bingo!?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Madal
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 08 sep 2019, 22:56

Bešić je odličan igrač ali za defanzive. Kažeš mu da ne prelazi centar, da se uopšte ne nadje u poziciji da mu dodaju loptu u napadu tako da ti onda ne moze ni sjebati akciju i gotovo. Kad dobije loptu da traži Pjanica i Gojaka i doda im a ako nisu slobodni nek je ispuca.
Jbg tako nesto slično bi uradili kvalitetni selektori, izvučeš maksimum iz dobrih osobina igrača a pokušaš sto vise prikriti nedostatke. Ali ne vodi nas kvalitetan selektor.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 08 sep 2019, 22:57

Odoh spavati ne mogu gledati ocima ovaj optimizam neosnovani :urnebes:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 08 sep 2019, 22:57

Allahimanet Zukanovici, Besicu, i Robiju.
Zukanovic nije vise za profesionalni fudbal.
Treba podhitno traziti stopera kakvog dobro, je*bo nas je onaj iz Hrvatske, dobro bi nam dosao.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: emir79, mire96, Scholl i 21 gost.