BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
47
17%
4
54
19%
6
155
55%

Ukupno glasova: 283

Din
Kontakt:

PostPostao/la Din » 09 sep 2019, 09:17

Možda i bolje da Robi ostane da završi ciklus do kraja i taj eventualni baraž pa nek ide sve u k, pa sta uradimo uradimo

Adnan89
Kontakt:

PostPostao/la Adnan89 » 09 sep 2019, 09:29

SanaBosna WroteColonNeznam je li iko primjetio onaj faul nad dzeke u 16tercu je cist penal, ali sta vrijedi mi imamo 11 selektora na terenu, gojaku svaka cast odlicno je odigrao ali brate ono slavlje nakon gola ti samo pokazuje ozbiljnost igraca, kao da je dao gol za 3-2.

Trebamo kompletnu novu odbranu srediti, I forsirati da se svi igraci sklope, da se upoznaju.
---------------------------Begovic---------------------------
Dilaver--Memisevic--Arslanagic--Kolasinac
---------------------Gojak------Pjanic--------------------
Krunic----------------------------------------------Duljevic
-----------------------------Dzeko---------------------------

I pokusati vidjeti sta ovaj momak zeli https://www.transfermarkt.com/silvije-b ... ler/290774

Ovaj momak je standardan igrac za njegov klub u Portugalu
https://www.transfermarkt.com/adi-mehre ... ler/192897

Fali ti tu jedan igrac.

Po meni treba neko doci ko zna organizovati odbranu ili da igramo sa 3 stopera a Kolasinca i Todorovica pustiti kao "wing-backs" Poslje Spahe nemamo nekakvog vodze u odbrani koji je solidan.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 09 sep 2019, 10:40

Da se ne lazemo U ligi Nacija smo imali srece nehumane , nama su Sjeverni Irci napravili u dvije tekme jedno 10 pravih sansi a pet sto posto sansi i mi nekako primimo 1 .
Austrija je hala ko i mi
Od ovog sto mi imamo se mogao samo tim napravit , timska atmosfera , da se bore jedan za drugoga da to trener napumpa da savez zalozi reklame da se nabije atmosfera idemo na Euro , ono sto Hrvati rade godinama bez obzira na kvalitet repke.

Tek se sad vidi nazalost koliko fatalan je bio crveni onaj Pjanicev ctveni i onda penal , al eto tu lezi dokaz naseg luzerskog mentaliteta , Da je raspored bio drugaciji i da smo mi vidjeli ko sto vidimo sad da su Grci uzas od repke , rasulo , mi bi njih dobili sa 10 igraca . Al mi smo u panici bili vodimo 2 0 protiv mocne Grcke tako nasi igraci razmisljaju. Ja vam garantujem zivotom da jedini period kad smo mi imali taj mentalitet mozemo dobit bilo koga je bio pod Cirom i taj Cirin val i igraci koje je on manje vise probro i usadio im taj pogini duh , mi smo jaci je nosio repku i kroz Safetovu dionicu.

Neko mora doc ko bi bio autoritet i ko bi rekao ako neces trcat ginut ne dolazi , neko ko je spreman izvest Pjanica kad odigra ko sinoc , ko moze Dzeki rec , moras zabit makar 2 iz 5 sansi. Ko ce Zukanovica odma izvest nakon onih gresaka pa da igra ne znam ko .
Prosinecki je konto to jaranski na kvalitet , nema prosle su te godine na kvalitet , Po kvaliteti Finska i Armenija nam ni blizu nisu al ljudi trce lome se , nasi vidi se fino svak svoju politiku vodi , ogromni razmaci izmedju odbrane i sredine .
Ljudi jednostavno nisu htjeli ! i traka se da nekom ko ce zagalamit na sve igrace ako treba , ko ce rec ako ti se ne igra izadji ,a ne Dzeki na koga treba zagalamit koji je tipicni slegni ramenuma igrac koliko god da je dao za ovu rep0ku ,takav je .
Pjanic Dzeko i Visca trebaju se crvenit !
Dzeko sto je odma mogao povest tekmu u nasem pravcu, ono iskusni napadac mora zabit i do kraja pol , je dao 1 iz 4 sanse ,
Prva na pocetku najvaznija ,onda sto je dao , ono bi i ja dao , ona glavpm sam na peterca i ono kad je promasio loptu. Znaci mjesto makar 3 1 odes sa 1 1 na pol a kao prevaga.
Pjanic kako je igrao sinoc Cimirot ga je zasjenio , onakav level igraca, nigdje trke , gubi lopte na 30 , ne dolazi po loptu, bolje da nije igrao.
Visca, ljudi moji jel ta Turska liga toliko losa, ja apsolutno ne znam sta on igra u repci , on driblinga nema sto je osnova za krilo , nejma ni neki sut aman, u kad probije ono ocekivanje da ce dat cistu loptu nekom su jedno 10 % . Mislim , molim vas to je igrac najistureniji u napadu sa Edinom i od preuzimanja repke od strane Prosineckog postaje jedan od onih kojih se ocekuje,
Od svih odigranih tekimi dao je go Koreji u prijateljskoj , dao je 1 Grckoj i 1 Lihenstajnu, Ja se apsolutno ne sjecam utakmice gdje taj cobjek sijao i jedna je od najvecih Zamjerki Robiju to sto je bio zagarantovan iako utakmicama jedna za drugom nista pokazivao nije , nepozivanje Hajrovica koji u datom momentu moze odigrati ono sto Visca ne moze nikad .
Kad smo kod selektora , ogromna greska pristup , prvp ne mozes vit selektor sa 150 kila Robi ne ide to tako, drugo , rekao sam Visca i nepozivanje Hajrovica i trece nikakav angazman na dovodjenju igraca. Pnaj Dilaver iz Dinama nam je mogao pomoci mnogo. Brz jak na skoku , odlicno igra u Dinamu covjek dogo dva prsta ocu ja , al od Prosineckog odg je otprilike eto zavrsi nas papire preko novinara , mjesto da ode do momka i da pogura sve to, cak mu je savjetovan takodje jedan igrac iz Gorice koja je bila Hit HNLa nikad ga nije ni pogledao , zapravo izmedju tekmi ne znam cim se bavio , jer igrace nije obilazio nit je isao nekog gledat i za njega kao trenera je sramota i udarac ma sve minute osim protiv Grka 1 pol ( a sad znamo kolko su ocajni) u ini protiv Italije , sve ostalo je bilo uzas.

Ono kad podvuces liniju Selektor danas da treba znati nadmudriti protivnika formacijama i taktikama ok , stoji,
al tesko se nes specijalno moze izmislit , nema se puno vremena sa ekipom pa se loriste formacije poznate igracima .
Ono sto je najvaznije je motivacija , ocel igrac grist kako god da mu je ime

Sve u svemu za Dzeku i Pjanica je sramota da ih Pukki nadmasi u zelji da ode na Euro
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 09 sep 2019, 11:36, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 09 sep 2019, 11:04

Din WroteColonMožda i bolje da Robi ostane da završi ciklus do kraja i taj eventualni baraž pa nek ide sve u k, pa sta uradimo uradimo

To bi bio najgori scenarij po nas.
Selektor koji ne skautira protivnika i uvidi odakle dolazi najveca opasnost, da ne uvidi kako Todorovic ne moze nista napraviti na utakmici pa je komotno mogao povuci Viscu nazad a Duljevica na krilo, ili Dulju lijevo a Gojaka iza Dzeke a umjesto Besica Krunica ili nekoga drugog, ma bilo sta pokusati, takav selektor ne moze voditi reprezentaciju do nekih uspjeha.

Ti nemas adekvatno desno krilo kao zamjenu Visci, a ne pozivas Hajrovica. Jedan sut Izetov vrijedi cijele Viscine utakmice.
Tebi jedan Krunic presjedi na klupi, igrac koji je svojim trudom i igrama dogurao do Milana, a da ga nikad niko nije gurao, takav igrac mora imati minutazu u ovakvoj reprezentaciji.
Ti nemas desnog beka za zamjene, oslanjas se na Bicakcica da te pokriva. Morao si nesto izmisliti kao selektor.
Bajic, po meni, ne treba vise biti tu. Covjek habera nema. Koljic ako uhvati staru formu, uz Irfana treba da ganja mjesto prvog napadaca od narednih kvalifikacija.

I jos je tu aferima, neobjasnjivih.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 09 sep 2019, 11:16

12. oktobra historijska utakmica, ne znam šta se sikirate idemo na Euro.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

kanarinac
Kontakt:

PostPostao/la kanarinac » 09 sep 2019, 11:26

Nama trebaju 4 pobjede do kraja I mi iddmo na prvenstvo e sad dali smo sposobni za to,finsku I lintestajn ok trebamo dobit,ali I grcka I italija ce do nasih utakmica sa njima sve rijesit,nece imat bas neku motivaaciju
Samo Sarajevo

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 09 sep 2019, 11:29

kanarinac WroteColonNama trebaju 4 pobjede do kraja I mi iddmo na prvenstvo e sad dali smo sposobni za to,finsku I lintestajn ok trebamo dobit,ali I grcka I italija ce do nasih utakmica sa njima sve rijesit,nece imat bas neku motivaaciju

Jel stvarno misliš da Finci u zadnjem kolu neće dobiti smiješne Grke?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

HeraklitMracni
Kontakt:

PostPostao/la HeraklitMracni » 09 sep 2019, 11:29

Varalicu otjerati , sumnjam da mu neće zviždati slijedeću domaću utakmicu

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 09 sep 2019, 11:31

Rastjerati sve zviezde iz reprezentacije! Pjanica, Dzeku, Kolasinca..zatim neznalice Zukanovica, glupsone Besica...
Dovesti mlade igrace koji hoce da se igraju i bore, pa sta bude.
Kod ovih ispuhalih zvijezda, prenapuhanih zvijezdica nema kuveta. Nemoze to niti jedan selektor popraviti.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

kanarinac
Kontakt:

PostPostao/la kanarinac » 09 sep 2019, 11:34

Wandelanoite WroteColon
kanarinac WroteColonNama trebaju 4 pobjede do kraja I mi iddmo na prvenstvo e sad dali smo sposobni za to,finsku I lintestajn ok trebamo dobit,ali I grcka I italija ce do nasih utakmica sa njima sve rijesit,nece imat bas neku motivaaciju

Jel stvarno misliš da Finci u zadnjem kolu neće dobiti smiješne Grke?

Ubijedjen sam da nece uzeti ni Armeniju,zivi bili pa vidjeli
Samo Sarajevo

THEC
Kontakt:

PostPostao/la THEC » 09 sep 2019, 11:34

I sto bi Italija propustila sansu da zavrsi grupu sa 10 pobjeda? - mislim koliko god ovo bilo i nebitno ja ne znam zasto mislite da ce oni doci ovdje i naguziti nam se, a nesto ne vidim kako cemo mi Grcku dobiti, jesu oni u vecem kur, cu od nas ali i njima ce ta tekma posluziti da pokusaju oprati obraz koliko god je to moguce a i mi se nismo nesto puno proslavili protiv njih, pogotovo u gostima, kako god okrenemo, sansa postoji ali zavaravamo se ako mislimo da cemo Grke i Talijane dobiti tek tako jer se toboze njima nece igrati ili slicno
Pyro is not a crime !

ultrabosnia
Kontakt:

PostPostao/la ultrabosnia » 09 sep 2019, 11:45

Onakav propuh u odbrani nisam dugo vidio kod nas. To govori da je stanje alarmantno i da se pod hitno moraju gurnuti Memisevic (koji je do sad maltretiran na beku bez razloga) i Dilaver (ukoliko je moguce njegovo igranje uopste).
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 09 sep 2019, 12:06

Kod nas je uvijek isto, uvijek ide priča da mi nemamo kvalitet, da smo limitirani i slično. i onda vidiš neke druge selekcije koje imaju ili isti ili lošiji sastav od nas a tri puta bolje igraju. Ovdje nije problem limitiranost igrača, ovdje je problem zalaganje, problem je taktička pripremljenost, nama toga fali.

Kad smo govorili o problemu sa Begovićem, Lulićem i slično, svi ste govorili ma nema veze, to nije bitno... Vidite da ima veze, na tim situacijama selektor gradi autoritet, ozbiljnost, ako on prvo dozvoli igraču da ne dođe i onda ga za 3 mjeseca kazni, on tu ne gradi autoritet već ga ruši, sebe predstavlja kao nekog neozbiljnog, nekog ko nema jasnog stava...

Što se tiče naše lige. Nema pomoči od naše lige već korjenitih promjena. Prvo od saveza pa do samih klubova. Nije tu problem samo infrastruktura, veći je tu problem neškolovani treneri, treneri koji su zapeli u 90-im godinama, ne razvijaju se, ne uče ništa novo. Uvijek se vrte isti likovi oko klubova, nigdje nijednog mladog, ambicioznog trenera. Akademije ne postoje ili ako postoje užasne su, ti treneri tu djecu ne znaju naučiti osnovama fudbala, ne znaju ih fizički pripremiti pa izgledaju ko da nisu jeli ništa mjesec dana. Dok god se ne promjeni sama politika tih klubova i ne krenu da ozbiljno rade sa mladima, i to ne juniorima, već od one djece koja tek krenu fudbal igrati, od njihove 6. godine, nema ozbiljnog napretka.

A ove kvalifikacije su 80% propale, uz neku ludu sreću možda nešto i možemo. Finska će sasvim sigurno da kiksa još negdje, mi imamo veće šanse da dobijemo Italiju ali nećemo Grčku dobiti. Pripremiti se za taj baraž pa šta bude, još jedne kvalifikacije izgubljene koje nisu smjele biti izgubljene, ovdje ne treba samo Robi da snosi odgovornost već i cijeli savez, jednako su krivi za ovo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 09 sep 2019, 12:14

Treba dodati u sve te probleme da recimo Hrvatska ima Dinamo koji konstantno proizvodi nekoliko igraca za repke , Pogledajte samo genijalnu kupovinu onog Gorostasa iz Ternnane , seria B , COVJEK NIJE POSTOJAO , prosle sezone zabio 10 u Seriji B i Dinamo ga kupi ne za nake aman pare ,al je neko ga skautirao i ne samo Dinamu nasao napadaca koji odjednom dominira nego je Dinamu zaeadio vjerovatno milione a Hrvatskoj masao 9 taman kad je izgubila pravu 9. U nas ljudi ne razumiju kolko je sport bitan posebno fudbal kao reklama za drzavu Investicije Turizam . U njih je Zagreb dosad ulozio u Dinamo sam koliko Sarajevo nije ne u nogomet vec u sve sportove zajedno. Mi nemamo 1 ili 2 tima koji ddaju direkt reprezentativce. Mislim jel sramota da Opstina centar da Sarajevu 10000 za duplu krunu, da im naplacuju stadion , ejjjj uzimaju novac od kluba za stadion na kojem klub igra 70 godina koji ne moze proc ni 2 predkolo uefe, dok Zagreb i sada Beograd sve vise pumpa novac u klubove. Zelji ko nesta i pomazu al to je sve za ozbiljan sport mizerno. Do sada se u ligi trebalo iskristalisat jasno jedno 2-3 kluba koja su ispred svih i koji odu u tu **** Evropu . Eno vidjeli smo taj Bate onaj Utrect , to nisu neke ekipe samo da se ulozi konacno ozbiljan novac i kad klub se zakotrlja u Evropu , kad dodje do Uefinih miliona i stavi svoje igrace u izlog onda mozes ocekivat i lakse poslovanje klubova i bolji nogomet i naravno reprezentativce. Luxemburg igra Evropa ligu 2 god zaredom i eno i reoka im skocila sa dna.
Poenta je u nas ni ti kvazoBpsanci patriote nece da pomognu **** sportu , ni u jednoj grani . Covjece Sarajevo je rspustilo Rukomet i Kosarku i opet ne mogu uc sa nekim ozbiljnim planom za nogomet.Nekad me stvarno stid kakav smo narod, koliko god se ja ogradjivao ja mu propadam , zar smo zaista samo lopovi i nesposobni da stolicu zaradimo radom. Pa ja bi Mamicu dao da ukrade koliko oce da napravi onako stabilan sportski kolektiv ovdje.

Znaci od cega , od klubova i lige kreni jebla vam zgrada mater . Oni u savezu ne razumiju m da je trenutno za BiH nogomet bilo mnogo vaznije da se jedan klub plasira u LP jedan u LE nego da repka ode na Euro, Jer ta repka se vraca raspada i sta onda, Grcka. A da imas klubove u Evropskim takmicenjima bi bilo neprocenjivo iskustvo za igrace koji bi tu igrali i prodali se u naravno da bi dobio novi nalet.

Kako pni tretiraju ligu , sa onom Mojom rv jr zptačmp jasno da oni uopste nemaju plan , Njima kao prvo nije jasno da skauti danas imaju televizore i kanale i sve lige na tv u na ovoj ili onoj mrezi . I skauti prvo tu uoce nesto pa dodju gledat uzivo .
Nasi genijalci 3 god zaredom daju prava Mojoj tv koju ne mogu gledat ni svi gradzani a kamoli neki skauti. Cak su neki klubovi ucjenivani da prihvate moju TV .
Zar to nije vrh nesposobnosti i uzasa
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 09 sep 2019, 12:22

Brate gdje ces ovde napisati bilo sta o domacem prvenstvu i potrebi razvoja iste. Sad ce doci "strucnjaci" da se smiju i hracu, ne kontaju da pljuju sami po sebi.

Vidjecu da postavim Amarov plan koji je predao kada je bila "trka za izbornika". Neka se ubiju svi debili iz saveza i neka im je na dusu sto kontinuirano guse BiH fudbal, razvoj i sve koji imaju kakvu takvu ideju kako pomaci stvari sa mrtve tacke. Pa ti idioti sebi naprave zgradu od dvadeset miliona a mi stadiona da valja nemamo. Isto tako i navijaci drugih klubova zbog kojih bi Amara u izboru pobijedio Konj, samo da on ne bude, a sto covjek razmislja kako svima da bude bolje a ne samo Zelji kao sto oni ograniceno razmisljaju, to nije bitno. Yebo njega, 'ta ce on.

Naprijed Robi legendo!
Mi smo Željini Željo je naš!

akisarajevo92
Kontakt:

PostPostao/la akisarajevo92 » 09 sep 2019, 12:25

Kvalifikacije nikako ne mogu biti gotove kad im mozes prici na minus 2 poslije sljedece utakmice, ali ono sto gasi sav optimiram je losa igra i pristup igraca na terenu kad igraju za reprezentaciju
Don't believe the hype.

LuisEnrique
Kontakt:

PostPostao/la LuisEnrique » 09 sep 2019, 12:47

Napapijri WroteColon
mire96 WroteColonStvar je u tome sto te slabe repke nadoknade svoje nedostatke sa zalaganjem i profesionalizmom. Gledam ovog selektora Finske i kontam kakav je njegov cv jbt.. Frajer nije ozbiljne ekipe nikad vodio osim HJK jednu sezonu, ostalo proveo kao asistent u repki. Znaci nije ni on neki trenerski mag. Sto oni izgledaju organizovanije od nas?

Zato sto oni ne forsiraju menadzerske igrace, ne obilaze rodbinu na okupljanju, ne izlaze na derneke, ne treniraju u drugom gradu, nemaju klanove... Ako zelis jos, siguran sam da neko moze nastaviti.

Bio sam u Finskoj. Gledao onu blamažu i pokisnuo kao crkveni miš. Na stranu to.
U hotelu gdje su boravili igrači, boravila je sva uža i šira rodbina. Kako igrača, trenera, tako i uvačiguza iz Saveza. Sve je ličilo na teferič, okupljanje maturanata, muzika, harmonika, veselje. "Paša, oko, š'a mai, inače, jesi mi dobar". Kroz cijeli hotel i oko njega. Znači 0% ozibljnog pristupa, mira, tišine, koncentracije, fokusa, taktike.
Zato smo tu gdje i jesmo. Lula je sve rekao, a ja sam sve što on reče i vidio.

SafetSajo
Kontakt:

PostPostao/la SafetSajo » 09 sep 2019, 12:49

Unofficialpage WroteColonKod nas je uvijek isto, uvijek ide priča da mi nemamo kvalitet, da smo limitirani i slično. i onda vidiš neke druge selekcije koje imaju ili isti ili lošiji sastav od nas a tri puta bolje igraju. Ovdje nije problem limitiranost igrača, ovdje je problem zalaganje, problem je taktička pripremljenost, nama toga fali.

TACKA !!!

Dzemal Berberovic 2004 godine u periodu utakmice sa Danskom nije imao cak ni klub ali je odigrao
tekmu zivota .... bas iz razloga Zalaganja i zelje ...

ovi nasi reprezentativci evo nekoliko godina u nazad boluju od kur.cobolje

vidim da neki okrivljuju dzeku da je bezvoljan itd. ljudi moji moramo biti zahvalni da imamo ovakvog igraca njemu bas nebi
stavljao nista na teret u toku cijele rep. karijere (jedino mozda ono sr.anje oko Ibricica)

meni je na primer VISCA fenomen
covijek redovno igra u Turskoj Ligi extra ... zabija, assistira
za Repku ne sjecam se da je odigrao ono WOW utakmicu eto hajde neka prodje ona sa Izraelom kod kuce kao najbolja njegova u dresu BiH, i to je to

od nekoliko Prilika on je uputio "Pas" protivnickom golmanu
Centarsut 0

uz to problem pozicija RB .... sa obzirom da su posle Mujdze svi igraci "krpili" tu poziciju nasli smo konacno "pravog" RB koji u mjesto da napreduje kroz reprezentativne nastupe on nazaduje

Zukanovic UZAS ! UZAS ! Duljevic prevara od igraca jako limitiran igrac

ne znam ali bojim se da sa ovim trenutnim igracima necemo ni kroz Baraz proci na Euro
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

LuisEnrique
Kontakt:

PostPostao/la LuisEnrique » 09 sep 2019, 12:49

Asteriks WroteColonJedan Coleman, za vrijeme nevjerovatnih podviga sa repkom Walesa, na raspolaganju imao je Balea, Ramseya ali su cijeli sistem bazirali na cvrstoci (352) sa dvije radilice u vezi i tri stopera.

Nasi selektori furaju napadacki potencijal 433, 4231, gdje nam toboze fali samo jos neki amf, qrci palci, dok je u stvari zadnja linija glede defanzivnog umijeca cisti smjehotres, naravno sa klaunom na poziciji zadnjeg veznog.

Uvesti obavezni predmet - izucavanje vjestina Elvira Rahimica.

Bravo!! :clap: :clap: :clap: :clap:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 09 sep 2019, 13:34

Osim13 WroteColonPRAZNO BILINO POLJE PROTIV ITALIJE, A BOGAM I FINSKE!
Ezekiel 25:17

"Vi niste svjesni da je stadion kod kona pod hipotekom, ako ne uzmu titulu oni su pred gašenjem, sve je ovo rezultat toga."

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, Husika, mimmo79, pinki i 34 gosta.