BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
48
17%
4
54
19%
6
155
55%
 
Ukupno glasova: 284

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 22:42

JavierBosnia je napisao/la:Za Kolasinca nisam pametan, ne vidim razlog za sukob sa trenerom, premalo utakmica je on svakao za repku odigrao općenito, a i prošle godine, i onda dođe na dvije utakmice sa Grčkom i Armenijom, gdje je i tada bio polu spreman.
Mislim da je do Kolasinca, nema tu šta sukob biti, isto kao što se pisalo sa Hajrovićem ili Begovićem, ja lično ne vjerujem u to, jer ne vidim osnovu za to

A za predstojeće utakmice mi ostaje samo da istinski vjerujem u 6 bodova, jer u suprotnom bolje da ih i ne iscekujem
Ja sam dovoljno pametan, da znam da pravila nalazu da se igrac pojavi na okupljanju i bude pregledan od strane reprezentativnih doktora.
Ako to odbije , odbio je da igra u reprezentaciji.
Sve drugo su muljanja i drugi vidovi netransparentnog rada, koji nanose stetu reprezentaciji i za koje je selektor odgovoran 100%. Slicno je i sa Begovicem, pa onda gluhim telefonima sa Lulicem, Ibisevicem...
Za predstojece utakmice nam ostaje da istinski vherujemo da cemo dobiti nesto sto nismo zasluzili, sto bi se reklo - na guzove.
Tesko, to se desava mozda jednom u 20-30 godina, a mi smo tek ispucali kredit.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JavierBosnia » 17 jun 2019, 22:44

Ma brate, trebalo bi po pravilima, ali ovdje nije nista po pravilima, pa ni to..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:00

JavierBosnia je napisao/la:Ma brate, trebalo bi po pravilima, ali ovdje nije nista po pravilima, pa ni to..
Majstore, ovo je Robertova taktika. Prvo ga pusti radi neke neutvrdjene "povrede", a u septembru ce biti izostavljen zato sto bira utakmice.
Slicno kao i sa Begovicem. Bice Kolasinac s.upak, a Prosinecki selektor sa mudima :roll:
Ovdje nije u pitanju Kolasinac sam po sebi, u pitanju je nacin na koji selektor vodi reprezentaciju i rjesava probleme. Kafanski marifetluci.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ASD » 17 jun 2019, 23:06

Robijeva greska je sto nije sve transparentno odradio i otjerao skroz jednog korisnog igraca?

Da i kazemo da je to njegova greska, opet to ne pere Kolasinca.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:20

ASD je napisao/la:Robijeva greska je sto nije sve transparentno odradio i otjerao skroz jednog korisnog igraca?

Da i kazemo da je to njegova greska, opet to ne pere Kolasinca.
:lol: Begovic je jedan od simbola bh reprezentacije, Kolasinac je tu 6 godina. Ne moze njih transparentno otjerati trecerazredni trener koji je dosaso jucer, a otice sutra.
Prosinecki moze samo plesti kafanske mreze i svoju nesposobnost usmjeriti protiv njih. To i radi, Dzeko i Pjanic su preveliki zalogaji. ;)
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 17 jun 2019, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JavierBosnia » 17 jun 2019, 23:22

A sta bi bio razlog da Robi ne voli Kolasinca i obrnuto?
Zasto bas on, a ne npr Bicakcic?

Bio je npr i Krunic povrijedjen, pa dodje pregledaju ga i slicno. Ne znam sad za ovo al koliko se sjecam da je dosao, neka me ispravi neko, u svakom slucaju svi dodju manje vise da ih se pregleda, sem ovog hulka
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ASD » 17 jun 2019, 23:27

DrFilgud je napisao/la: :lol: Begovic je jedan od simbola bh reprezentacije, Kolasinac je tu 6 godina. Ne moze njih transparentno otjerati trecerazredni trener koji je dosaso jucer, a otice sutra.
Prosinecki moze samo plesti kafanske mreze i svoju nesposobnost usmjeriti protiv njih. To i radi, Dzeko i Pjanic su preveliki zalogaji. ;)
Pa ne kontam, koja je svrha dovoditi Kolasinca i hvatati ga u lazima, praviti neki veci skandal ako ga se ne planira otjerati?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:30

JavierBosnia je napisao/la:A sta bi bio razlog da Robi ne voli Kolasinca i obrnuto?
Zasto bas on, a ne npr Bicakcic?

Bio je npr i Krunic povrijedjen, pa dodje pregledaju ga i slicno. Ne znam sad za ovo al koliko se sjecam da je dosao, neka me ispravi neko, u svakom slucaju svi dodju manje vise da ih se pregleda, sem ovog hulka
Pa o tome se radi! Kolasinac nije dosao na pregled, a selektor ga nije odmah prozvao i najavio sankcije kaznio. Zasto?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Goalgetter » 17 jun 2019, 23:32

Pa nije bas nuzno da igrac dodje na pregled, vecinom se to rjesi tako sto nasi doktori kontaktiraju doktore iz kluba, osim ako se radi o povredi koja se moze sanirati u kratkom periodu, tako je barem do sada bio pristup koliko sam vidio.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:34

ASD je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: :lol: Begovic je jedan od simbola bh reprezentacije, Kolasinac je tu 6 godina. Ne moze njih transparentno otjerati trecerazredni trener koji je dosaso jucer, a otice sutra.
Prosinecki moze samo plesti kafanske mreze i svoju nesposobnost usmjeriti protiv njih. To i radi, Dzeko i Pjanic su preveliki zalogaji. ;)
Pa ne kontam, koja je svrha dovoditi Kolasinca i hvatati ga u lazima, praviti neki veci skandal ako ga se ne planira otjerati?
Ne moze ga uhvatiti u lazi, jer bi Kolasinac dosao na pregled i vjerovatno odigrao utakmicu. Nije Kolasinac glup, samo mu se ne saradjuje sa Prosineckim.
Ovako ce Prosinecki imati argument da ga hinjski skine sa spiska reprezentativaca, a Kolasinac ce moci reci da nije kriv.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la JavierBosnia » 17 jun 2019, 23:35

Pa ovo je laksa povreda, nije nista slomio. Zadnju utaknicu citavu odigrao jel tako nesto, finale?

Arsenalovi doktori su jedno 6 puta uputili molbu za postedu, pretjeruju
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la ASD » 17 jun 2019, 23:36

Znaci, odigrao bi utakmicu samo kada bi ga se pritislo da laže i opet nije do njeg nimalo?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:39

Ok, ovu temu treba nastaviti kada se priblizi naredno okupljanje. Vidjecemo da li ce i Kolasinac biti retroaktivno sankcionisan kao "birač utakmica" ili ce biti pozvan. Prosinečki je dao toliko prostora za kontraverze, vidim i da je vec pocela medijska hajka na Kolasinca...vidjecemo.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 23:43

ASD je napisao/la:Znaci, odigrao bi utakmicu samo kada bi ga se pritislo da laže i opet nije do njeg nimalo?
Jeste, do Kolasinca je 13.2%, a do Prosineckog je 86.8%.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la SamoTravnik » 17 jun 2019, 23:47

DrFilgud je napisao/la:Ok, ovu temu treba nastaviti kada se priblizi naredno okupljanje. Vidjecemo da li ce i Kolasinac biti retroaktivno sankcionisan kao "birač utakmica" ili ce biti pozvan. Prosinečki je dao toliko prostora za kontraverze, vidim i da je vec pocela medijska hajka na Kolasinca...vidjecemo.
Tebo ko da je Prosinecki zenu opalio pa si se na njega toliko nakacio. Pusti covjeka nek' radi kako on misli da je najbolje, ko da se obicnu buraniju ikad i pitalo ko ce igrati, ko ce biti pozvan, ko glumi povredu itd.

Begovic i slicni i trebaju da se otkace, da Dzeko bira utakmice isto bi rekao i za njega, ko god nece da igra svaku (a moze) ne treba igrati nikako. Kolasinac ako jos jednu izmulja, sam je sebe odstranio i ja podrzavam takve postupke selektora. Sto da te on tjera kad sam sebe otjeras a i narod uvidi da biras utakmice, sad mi se odmara, dobio upalu, upale gace u guz icu pa necu, ova je zanimljivu na ovu cu doci, ma ko vas je be.

Mi i sa "punim" sastavom nemamo dobru igru jer vecina tih koji su "prva" ekipa ne igraju srcano za repku. Bolje je stavljati one koji nisu zvijezde a koji ce se truditi kad vec svakako gubimo utakmice.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Goalgetter » 17 jun 2019, 23:52

Niko ne moze znati tacno koliko je ozbiljna povreda, ali izjava Pjanica poslije utakmice da naslutiti da se radilo o laznjaku kod Kolasinca.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Rokoko87 » 18 jun 2019, 00:40

Yebeš repku za koju je Begović simbol
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la hurem » 18 jun 2019, 01:42

E jesi drfilgud navalio na Prosineckog kao da je aman zaman toliko bitno hoce li Kolasinca u septembru pozvati ili ne...kao da mi znamo kako je to kad je Kolasinac tu...a kako cemo znati kad ga maltene nikad nema.
A i kad ga ima, kao da ga nema, nikakva razlika na terenu. Ne postoji valjan argument koji kaze da smo s njim bolji, ni naprijed, a pogotovo nazad. Puno vise nam je koristio Sunjic koji je istina zadnje dvije utakmice podbacio, ali nakon 20 maltene odlicnih.

Djeluje nestvarno da je odradio 90 minuta u finalu a potom nakon 20 dana pauze da nije mogao odraditi makar potrebnih 15 minuta protiv Finske recimo...nigdje nista konkretno nema, osim da je trazio postedu, vjerujem zbog 2 vjencanja!
Kolasinac da je kakav, udostojio bi se sam doci, pozdraviti se sa saigracima, selektorom, dati podrsku...ali jok, zove i trazi postedu...nigdje rijeci podrske...na svadbi kao odbaceno dijete bez i jednog brata iz porodice.
Robi treba da tjera nekoga preko one stvari da dodje a da potom jos vise preko one stvari igra? - NE...i sutra da ne pozove Kolasinca iz istih razloga kao i Begovica, imat ce moju punu podrsku. S tim da je Begovicu zasigurno bar zehru vise stalo do reprezentacije. Kolasinac je uveliko izgubio sumpatije navijaca, a sam je kriv za to.
Slicnim glupostima se jedan Dzeko, Spahic i slicni nikada nisu koristili...uvijek su bili primjer.
Ja se iskreno nadam da ce sve biti u redu s ovim relacijama, pa da cemo u septembru gledati Kolasinca u nacionalnom dresu, bar protiv Armenije jer obije sigurno nece odigrati, opravdano...ali se ne bih iznenadio i da ostane bez poziva.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la Tristan10 » 18 jun 2019, 01:56

Samo je to malo cudno, posto u utakmicama Liga Nacija iako nije bio 100% u ritmu zelio je da igra, a Prosinecki ga nije zvao. On se poslije toga cudio odlukom selektora. Mislim da to sve ima povezanost. Cinjenica je ta da ono sto Suman zna u rukometu, to nezna Prosinecki. On nikakvu dodatnu vrijednost nestvara.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2019, 08:08

Tristan10 je napisao/la:Samo je to malo cudno, posto u utakmicama Liga Nacija iako nije bio 100% u ritmu zelio je da igra, a Prosinecki ga nije zvao. On se poslije toga cudio odlukom selektora. Mislim da to sve ima povezanost. Cinjenica je ta da ono sto Suman zna u rukometu, to nezna Prosinecki. On nikakvu dodatnu vrijednost nestvara.
Prosinecki ne radi posao dobro, to je vec evidentno. Zao mi je sto je tako, jer sam bio zestok navijac da dodje na mjesto selektora.
Ovi gore ocigledno ne razumiju da se ne radi bilo kom igracu pojedinacno, nego o slektoru koji od pocetka mulja i folira. Rezultati, stanje u reprezentaciji, igracki kadar koji se osipa, navijaci koji gube interes...su dokazi da je tako. Hrvati kritikujku selektora s kojim su vice prvaci svijeta, mi pljescemo selektoru s kojim se borimo za peto mjesto u grupi.
Umjesto da tvrdoglavo brane Prosineckog, trebalo bi ga pritisnuti sa svih strana. Vec u septembru ce biti kasno, onda cemo se moci zayebavati po forumu, ja sam uvijek za zayebanciju. :)
Sto se baraza tice, ekipa koja ne moze u ovakvoj grupi osvojiti drugo mjesto, tesko moze kroz baraz. Najlosiji smo kada je najvaznije, zato treba na vrijeme reagovati i pritisnuti selektora. Pritisnuti ga tako sto cemo svi, dzematile, reci da nismo zadovoljni nacinom na koji radi.
More ovako, a more i da se pocnemo spremati za Katar 2022.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 29 gostiju.