BiH - Lihtenštajn/Armenija - BiH (05.09./08.09.)

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
18
6%
1
7
2%
2
2
1%
3
47
17%
4
54
19%
6
155
55%

Ukupno glasova: 283

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 25 jun 2019, 07:55

HankMoody WroteColon
Vucevich WroteColonali je proizvod Bohsansko-hercegovacke Premijer Lige :bih:

Ta godina je bila od krucijalnog značaja za njegovu igru.

Upravo tako!
I Rakitic je 2007. nastupio na Bilinom polju za svicarsku U21. Prica se da je, kada je zakoracio na oranicu zenickog fudbalskog hrama, dozivio viziju kako igra sa Messijem i osvaja trofeje. Ostalo je istorija :bih: :bih:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 25 jun 2019, 14:11

313 WroteColon
Po toj logici je Englez, ona mu je trasirala put do Reala i zlatne lopte..

tako je :bih:

prica se cak da je i Zlatan Ibrahimovic proizvod BiHPLa jer mu je stari jednom igrao lopte u Bijeljini, ostalo je historija :thumbup:
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 26 jun 2019, 17:59

u zenici naredne dvije

JavolimBIH
Kontakt:

PostPostao/la JavolimBIH » 27 jun 2019, 02:55

Najbolja postava Bosne i Hercegovine :

Sehić

Todorović Bičakčić Dilaver Kolašinac

Bešić Pjanić Krunić

Višća Džeko Gojak

Klupa: Memišević, Hajrović, Duljević, Vrančić...

DamirT
Kontakt:

PostPostao/la DamirT » 27 jun 2019, 10:38

U Zenici utakmica,a u Sarajevu okupljanje...Koji ce nam krc trening centar ako se uvijek okupljaju i "pripremaju" za utakmice?
29.11.1919
FKR TZ

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 27 jun 2019, 11:59

"Po meni je nedostajalo discipline kada sam ja bio u reprezentaciji. Mislili smo da možemo svakoga pobijediti s talentom, ali to ne ide baš tako. Ima tu dosta stvari koje igraju ulogu, od toga gdje treniramo, gdje se pripremamo, kako se jede, kada se odmara... Te stvari nisu bile na nivou na kojem jedna reprezentacija treba biti. Posebno je to boljelo nas koji smo odrasli u inostranstvu koji smo naučili na tu disciplinu. Uvijek smo to ostavljali po strani jer smo se željeli fokusirati na utakmice, a onda kada dođu loši rezultati, te stvari se vraćaju i priča se o njima. Tada je kasno. Mora se znati kakva su pravila, kakav red treba biti, kako se ponašati..."

Medunjanin o disciplini.

Opet pripreme u Sarajevu. Bod ko kuća u Yerevanu.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 27 jun 2019, 12:04

"Čujem se i dalje sa Zukanovićem, Lulićem, Ibiševićem, pa Begovićem. Mi smo se mnogo družili ranije. Šteta je što selektor ne zove Begovića, koji, po meni, nije zaslužio ovakav tretman. Puno više respekta treba biti prema njemu, odigrao je dosta utakmica za BiH i pritom godinama brani u Engleskoj. Kada se tako lako odreknete jedne takve osobe, to je manjak respekta, ništa drugo. Begović je veliki golman koji je puno dao reprezentaciji."
Skupili se izdajnici iz dijaspore, da ruse atmosferu koja se gradi predanim teferičenjem, cuganjem, zderanjem, hodanjem po familiji...fuj
Medunjanin i nakon godinaa odsustva, ne krije dijasporsku mrznju prema nasim lijepim obicajima.
Treba skroz otpisati ove "strance" i fokusirati se na domaci proizvod.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 27 jun 2019, 12:30

shvatio sam ga ozbiljno do ovog dijela o begovicu

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 27 jun 2019, 13:48

Wandelanoite WroteColon"Po meni je nedostajalo discipline kada sam ja bio u reprezentaciji. Mislili smo da možemo svakoga pobijediti s talentom, ali to ne ide baš tako. Ima tu dosta stvari koje igraju ulogu, od toga gdje treniramo, gdje se pripremamo, kako se jede, kada se odmara... Te stvari nisu bile na nivou na kojem jedna reprezentacija treba biti. Posebno je to boljelo nas koji smo odrasli u inostranstvu koji smo naučili na tu disciplinu. Uvijek smo to ostavljali po strani jer smo se željeli fokusirati na utakmice, a onda kada dođu loši rezultati, te stvari se vraćaju i priča se o njima. Tada je kasno. Mora se znati kakva su pravila, kakav red treba biti, kako se ponašati..."

Medunjanin o disciplini.

Opet pripreme u Sarajevu. Bod ko kuća u Yerevanu.

ali kaHmp u Butmiru nije nista losiji od onog u Zenici, tako kazu makar :lol:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 jun 2019, 13:48

Oduzmite Medundžaninu pasoš, lako je unosit nemir i narušavati atmosveru iz daleke hamerike :puke:
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 27 jun 2019, 14:10

Ja vjerujem da je tako bilo u vrijeme Susica, pogotovo Bazdarevica...u kolikoj mjeri je to prisutno kod Robija, ne bih znao ali mislim da je bar zehru profesionalniji.
Medo mi je jedan od najdražih reprezentativaca, dzaba je, slab sam na tehniku, ali on nema pravo da prica o zapadnom profesionalizmu jer je "ljencina" samo takva. :)
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 27 jun 2019, 14:24

Robi Prosenik profesionalniji? Pa on je najveci amater i mahalaš od svih njih.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 27 jun 2019, 14:26

Osim13 WroteColonOduzmite Medundžaninu pasoš, lako je unosit nemir i narušavati atmosveru iz daleke hamerike :puke:

pichka koja u izraelu obrije bradu nema sta da prica

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 27 jun 2019, 14:27

ja bih samo volio da neko pita roberta zasto pripreme na ilidzi pored najboljeg kampa u regionu,kojeg je na sva usta hvalio u prvim izjavama..doduse, tada je rekao i da mu je prvi zadatak otici do lulica i ibisevica haha

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 27 jun 2019, 18:28

Vucevich WroteColon
vest WroteColonNece nasi ljudi da prihvate da smo mala reprezentacija, amaterska liga i siromasna zemlja.

Mala smo reprezentacija jer smo u 11 pokusaja jednom zalutali na prvenstvo, proslih 7-8 godina smo bili solidni jer smo imali nekoliko dobrih igraca a cak ni tad nismo pobjedili veliku reprezentaciju osim italije 1997.
Protiv Brazila 5-0 i 2-1
Argentina dva puta 2-1
Francuska 1-1 1-1 i 2-0
Spanija 1-1 1-1 1-0 5-2 2-1 i 4-1
Portugal 1-0 1-0 0-0 6-2
Njemacka 1-1 3-1

Amaterska smo liga jer su tereni katastrofa, prosjek gledalaca 1200, sponzori ne daju haman marke, najskuplji igrac otisao za 1.2 miliona eura, nikada se niko nije plasirao u grupnu fazu makar europa lige.

Siromasna i nesredjena smo drzava, dok u **** drzavama moldavija, bjelorusija itd neko ulaze ozbiljno nas najveci prema finansijama klub koji je neki dan prodao mujakica za 1 milion eura i osvojio duplu krunu nema da plati igracima.

Uzivajte bez ocekivanja, moze se otici na euro makar preko baraza ali sigurno ocekivat da cemo rutinski uzet sve utakmice do kraja kvala je neozbiljno.

Sve to stoji što si rekao, ali smo još uvijek bolji od Finske i nema izgovora što ih nismo dobili.

Nista kvalitet kad nemas mentalitet. Fudbal je kao sve u zivotu red, rad, krv i znoj.
Imas izjavu lulica od neki dan kad kaze da su dolazili da obidju rodbinu, ganjaju trebe i da se odmore.
Imas izjavu medunjanina od danas gdje potvrduje lulica. To su igraci koji su odigrali po 50 utakmica za nas, koji su silom prilika odrasli na zapadu pa nisu tamo navikli na ovaj javasluk.
Krivi smo i mi navijaci sto ih kujemo u idole nacije nakon pobjede protiv estonije i latvije.
Kad ovo saberes dodjes do toga da je finska ekipa naseg dometa. Zao mi je ali tako je.
Evo mi smo dosli Mladi Muslimani, necemo trpit slabost ni straha, mi cemo skrsit dusmanina svog!

Profesor
Kontakt:

PostPostao/la Profesor » 27 jun 2019, 19:47

Jedva cekam septembar, loma kafice, nargile, lumpovanje sa jaranima, ibro dolazi da odlomimo... Pa malo famalija, tetke a najmanje fudbal.

Ps
Trener nam je olicenje drzave i mentaliteta. Da ova trenutacna bosna ima lik covjeka, bila bi Robi. Debela, holesterol i tlak do nebesa, cirovi pucaju, jagnjetina se roka, piva i zestoko, zatucana faca, pupak viri iz kosulje, fali samo zlati lanac na prsima uz otkopcanu kosulju

DamirT
Kontakt:

PostPostao/la DamirT » 27 jun 2019, 20:45

Hocel ko sa Dzekom u septembru u neku diskoteku u Sarajevu,zvao me danas kaze povedi sto vise raje?
29.11.1919
FKR TZ

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 27 jun 2019, 21:41

Prvu postavu Veleza postaviti protiv Lihtenstajna. Momci u formi lome se a ljepo igraju.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

Moriarty
Kontakt:

PostPostao/la Moriarty » 28 jun 2019, 14:13

Ovaj holandski otpadak bolje da se nije javljao uopšte. Najveći uspjeh mu u karijeri to što je na Kirikiri Kupu bio kapiten reprezentacije

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 28 jun 2019, 14:26

"Svi biraju utakmice, svi osim mene!" kategoričan je Prosinečki. Selektora smo "ulovili" u poznatom sarajevskom restoranu, gdje je ručao u društvu Salema Prolića, šefa sudijeske organizacije NFSBiH.
:mrgreen:

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.