Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 20 okt 2020, 16:02

Bolje Akrapović nego Krstajić

Pale
Postovi: 427
Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Pale » 20 okt 2020, 22:27

Tu sam napustam trenutni posao gdje treba potpisati hvala lp

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Harise » 21 okt 2020, 01:16

1921boy je napisao/la:
20 okt 2020, 16:02
Bolje Akrapović nego Krstajić
Ja neznam ko je od ovi obadvojca gorji. ja se pitam da li je taj izbor od ovi cetri kandidata istina ili samo jedna patka. Ako je naš izbori: Akrapovic, Krstajic, Muslin i Sušic onda su Susic i Muslin po meni favoriti. Muslin je odveo Srbiju na SP i stvorio je jednu dobru ekipu za iduce Prvenstvo, ima dosta iskustva i mnogo je igracki pamet. Safet Susic je nas umalo odveo na EP 2012 i odveo nas na SP 2014 zato je zabrkao kvalifikacije za EP 2016 da smo mogli otic direkt na EP medjutim zasluzio je novu priliku da moze svima dokazati da nisu pojedini ljudi upravu da smo samo zbog Cire do uspijeha došli. Sto se meni tice je Ciro korjen za uspijeh u reprezentaciji s druge strane moraš pronaći trenera koji provodi sve što je bivši selektor poceo. Bazdarevic je dobar posao uradio kada je vodio reprezentaciju u lošem trenutku i onda je sve zabrkao. ono što me najviše rastužuje je to što nismo uspjeli otici na EP 2016. Imali smo stvarno dobru ekipu. Ja neznam ko ce ovu reprezentaciju dizati u nebesa...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 okt 2020, 11:18

Ne znam sto smo toliko ograniceni i samo fokusiramo na opcije iz BiH ili regije. Sto ne gledati na nekog trenera iz Skandinavije ili Centralne Evrope. Imas sigurno vise kvalitetnih opcija, a da nisu neka zvucna imena koja se ne mogu uklopiti u budzet.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dino-92 » 21 okt 2020, 11:29

Akrapovic u bugarskoj igra 3-4-1-2 sto bi odgovaralo nama, i neka mu budu asistenti Nalic, koji je na toj poziciji imao uspjeha, i Vuković koji je dugo radio u Legiji. Taman svi narodi zadovoljeni, pretpostavljam da se mogu platiti, i imaju koliko toliko uspjeha u modernom nogometu.

Mislim da se strani treneri neće upustiti u ovaj organizacijski haos, koruptne strukture i nacionalni ključ. A i koliko sam dosad vidio nisu se spominjali.

Ali kao sto je vec rečeno, prvi problem je sto mi vec nemamo selektora. Reprezentacija ima 4-5 okupljanja godišnje od po 7 dana, bilo bi izuzetno važno da novi selektor već u novembru može uraditi prve korake ka podmladjenju. Ali to je tipično za nas, neka ne zuri nam se.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 okt 2020, 11:35

Ja bi Minki dao 3 utakmice, nikako nemam neko povjerenje u njega.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ReX » 21 okt 2020, 11:37

Krstajic nikako nebi smio biti selektor. To bi bilo dno dna. A razloga je mali milion.
@igrajlopte 🐦

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 okt 2020, 11:45

Pa ne vjerujem da ce i biti Krstajic. Ali dosta mi je i laznih moralista. Sto niko sad nema muda da kaze da je Vranjes igrao na desnom beku, mi bi prosli dalje Sjevernu Irsku.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 21 okt 2020, 11:49

Tristan10 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:45
Pa ne vjerujem da ce i biti Krstajic. Ali dosta mi je i laznih moralista. Sto niko sad nema muda da kaze da je Vranjes igrao na desnom beku, mi bi prosli dalje Sjevernu Irsku.
Za Vranjesa sam ja pisao poslije utakmice na baražnoj temi. Nakon toga niko ni "a". :)

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bobadilla » 21 okt 2020, 11:55

Harise je napisao/la:
21 okt 2020, 01:16
1921boy je napisao/la:
20 okt 2020, 16:02
Bolje Akrapović nego Krstajić
Ja neznam ko je od ovi obadvojca gorji. ja se pitam da li je taj izbor od ovi cetri kandidata istina ili samo jedna patka. Ako je naš izbori: Akrapovic, Krstajic, Muslin i Sušic onda su Susic i Muslin po meni favoriti. Muslin je odveo Srbiju na SP i stvorio je jednu dobru ekipu za iduce Prvenstvo, ima dosta iskustva i mnogo je igracki pamet. Safet Susic je nas umalo odveo na EP 2012 i odveo nas na SP 2014 zato je zabrkao kvalifikacije za EP 2016 da smo mogli otic direkt na EP medjutim zasluzio je novu priliku da moze svima dokazati da nisu pojedini ljudi upravu da smo samo zbog Cire do uspijeha došli. Sto se meni tice je Ciro korjen za uspijeh u reprezentaciji s druge strane moraš pronaći trenera koji provodi sve što je bivši selektor poceo. Bazdarevic je dobar posao uradio kada je vodio reprezentaciju u lošem trenutku i onda je sve zabrkao. ono što me najviše rastužuje je to što nismo uspjeli otici na EP 2016. Imali smo stvarno dobru ekipu. Ja neznam ko ce ovu reprezentaciju dizati u nebesa...
Kakav Sušić i guzica, frajer imao dobre igrače i to je sve. Tačno bi volio da on dođe pa da gledamo Svena u prvom sastavu ponovo 🤣🤣
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 21 okt 2020, 11:56

yebo vas vranjes, ha ja.
euro s njim i bez eura ovako, biram ovu drugu opciju!
mene ne moze predstavljati lik sa tetovazom chetnika!
protiv ljiljana, krstova, krizova itd nemam nista ali ono, NE. sve da je messi ili ronaldo, pishat ga.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 okt 2020, 11:59

hurem je napisao/la:
21 okt 2020, 11:49
Tristan10 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:45
Pa ne vjerujem da ce i biti Krstajic. Ali dosta mi je i laznih moralista. Sto niko sad nema muda da kaze da je Vranjes igrao na desnom beku, mi bi prosli dalje Sjevernu Irsku.
Za Vranjesa sam ja pisao poslije utakmice na baražnoj temi. Nakon toga niko ni "a". :)
Zato što je taj smećar završio svoju reprezentativnu karijeru kako je i sam rekao i nema nikakve potrebe da se on uopšte spominje ovdje, nikakve.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 21 okt 2020, 15:22

Vucevich je napisao/la:
21 okt 2020, 11:59
hurem je napisao/la:
21 okt 2020, 11:49
Tristan10 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:45
Pa ne vjerujem da ce i biti Krstajic. Ali dosta mi je i laznih moralista. Sto niko sad nema muda da kaze da je Vranjes igrao na desnom beku, mi bi prosli dalje Sjevernu Irsku.
Za Vranjesa sam ja pisao poslije utakmice na baražnoj temi. Nakon toga niko ni "a". :)
Zato što je taj smećar završio svoju reprezentativnu karijeru kako je i sam rekao i nema nikakve potrebe da se on uopšte spominje ovdje, nikakve.
Ma nebitan je Vranjes u ovoj prici jednako kao sto je i bitan.
Evo ti drugi primjer: Da je igrao Šunjić mi nikad ne bismo primili onaj gol jer on ne bi izgubio zracni duel na onaj nacin kao Anel i ne bi ni doslo do situacije za gol...uz to bismo kod ubacaja imali dosta manje problema pred nasim golom...ali bitno je da Sunjic ne valja.
Vecini forumasa niko maltene ne valja:
Ne valja Sunjic,Zukanovic, Visca, Cimirot itd., cak ni Dzeko ni Pjanic...ali super klupirani kroz karijeru Hajrovic i Vrancic su igračine. Eto to smo mi.
Licno bih vise volio da je Bajevic kroz razgovore s Vranjesom sredio povratak u reprezentaciju...vise volim gledati Vranjesa koji gine na terenu nego Vrancica i slicne koji se setaju...naravno ovo govorim pod uslovom da je Vranjes progutao stvari koje je uradio..bio je blizu toga ali su pritisci sa svih strana, pogotovo fanaticosa, bili veliki.

Zar nije simptomaticno da se na terenu najvise bore i ginu NEBosnjaci Vranjes, Sunjic, Cimirot...? Itekako.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 okt 2020, 15:47

Pa Cipetic je najvise kriv, ako ce mo realno pricati. Ne moze se koristiti Sunjic kao argument, kad ga nije niko svijesno odbacio, vec sticajem okolnosti ispalo da je presao u Kinu i nije mogao da igra.

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudbalbr1 » 21 okt 2020, 16:30

:bow:
babino je napisao/la:
21 okt 2020, 11:56
yebo vas vranjes, ha ja.
euro s njim i bez eura ovako, biram ovu drugu opciju!
mene ne moze predstavljati lik sa tetovazom chetnika!
protiv ljiljana, krstova, krizova itd nemam nista ali ono, NE. sve da je messi ili ronaldo, pishat ga.

Avatar
AlainProst
Postovi: 122
Pridružen/a: 19 nov 2019, 12:16
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AlainProst » 21 okt 2020, 16:49

dino-92 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:29
neka mu budu asistenti Nalic, koji je na toj poziciji imao uspjeha,
nalic i baljic su u siminom hanu usrali motku
mozes l zamisliti sta bi od reprezentacije napravili :D
Hus se nikada nece vratiti na klupu FKS

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 21 okt 2020, 17:07

AlainProst je napisao/la:
21 okt 2020, 16:49
dino-92 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:29
neka mu budu asistenti Nalic, koji je na toj poziciji imao uspjeha,
nalic i baljic su u siminom hanu usrali motku
mozes l zamisliti sta bi od reprezentacije napravili :D
Nista losiji od svih prethodnih izuzev Kodre i Susica

Mogu komotno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Harise » 21 okt 2020, 17:12

hurem je napisao/la:
21 okt 2020, 15:22
Vucevich je napisao/la:
21 okt 2020, 11:59
hurem je napisao/la:
21 okt 2020, 11:49

Za Vranjesa sam ja pisao poslije utakmice na baražnoj temi. Nakon toga niko ni "a". :)
Zato što je taj smećar završio svoju reprezentativnu karijeru kako je i sam rekao i nema nikakve potrebe da se on uopšte spominje ovdje, nikakve.
Ma nebitan je Vranjes u ovoj prici jednako kao sto je i bitan.
Evo ti drugi primjer: Da je igrao Šunjić mi nikad ne bismo primili onaj gol jer on ne bi izgubio zracni duel na onaj nacin kao Anel i ne bi ni doslo do situacije za gol...uz to bismo kod ubacaja imali dosta manje problema pred nasim golom...ali bitno je da Sunjic ne valja.
Vecini forumasa niko maltene ne valja:
Ne valja Sunjic,Zukanovic, Visca, Cimirot itd., cak ni Dzeko ni Pjanic...ali super klupirani kroz karijeru Hajrovic i Vrancic su igračine. Eto to smo mi.
Licno bih vise volio da je Bajevic kroz razgovore s Vranjesom sredio povratak u reprezentaciju...vise volim gledati Vranjesa koji gine na terenu nego Vrancica i slicne koji se setaju...naravno ovo govorim pod uslovom da je Vranjes progutao stvari koje je uradio..bio je blizu toga ali su pritisci sa svih strana, pogotovo fanaticosa, bili veliki.

Zar nije simptomaticno da se na terenu najvise bore i ginu NEBosnjaci Vranjes, Sunjic, Cimirot...? Itekako.
Eto jesmo s Vranješom bili dobri zašto nismo sanim otišli na EP 2016 i na SP 2018 kao glavni štoper? Ja se samo sijetim utakmice protiv Kipar i Belgije kako su Vranješ i Šunjic bili glavni krivci! Šunjic po meni nije nikada bio loš niti dobar baš solidan ništa posebno. Vranješ je igrao dobro u Ligu Naciju, a zato se sam zabrkao. Njegov nacin nema sta traziti u sportu i ti bi ga i dalje podrzavao da je sebi Mladica tetovirao. Da si u Njemackoj, Svicarskoj, Hrvatskoj i svi ostali drzave gdje se radi profesionalno oko sportu, dobio bi cak kaznu! Samo kod nas se radi sta hoceš. Glavno pravilo u FIFI i UEFI je respekt i no racism (ne rasizma). Sto znaci da nema politika glavnu ulogu na Sportu, kod nas je to najveci problem i zato nema napredak...

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 21 okt 2020, 17:35

huremov jedini problem je sto njemu sve valja, nikog ne kritikuj, ne diraj, svakom selektoru vjeruj dok i zadnju sansu ne upropasti, u svakog igraca vjeruj jer se trudi, mladost-ludost pa halali i sranjesu itd itd..

pa naravno da ne valjaju, da valjaju ne bi iz mjeseca u mjesec tonuli kao titanik. Odosmo u tri lijepe materine, ljudi nam se smiju i mi trebamo tetositi igracine.
Isti taj sunjic, igracina, BiH je napustio nekoliko dana prije sj. irske, da je htio i da toliko voli drzavu, izmajmunisao bi u klubu da mu dozvole barem tu jednu tekmu da odigra. Na kraju i ne igra u svom klubu, pozajmljen. (ne znam jedino je li bio neki prelazni rok tih dana u kini pa da se ne bi uklopio tim ostankom do sj. irske, onda ok)
Dobar sunjic, dobar civic, dobar cimirot, visca, ma svi dobri a mi shega od reprezentacije.
Pjanic i Dzeko su nesto drugo, jedini igraci svjetske klase i gluposti tipa kloc, bezmudi isl ne dolaze u obzir ali da ga i oni znaju ukenjati jer su 'nedodirljivi", itekako.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dino-92 » 21 okt 2020, 18:35

AlainProst je napisao/la:
21 okt 2020, 16:49
dino-92 je napisao/la:
21 okt 2020, 11:29
neka mu budu asistenti Nalic, koji je na toj poziciji imao uspjeha,
nalic i baljic su u siminom hanu usrali motku
mozes l zamisliti sta bi od reprezentacije napravili :D
Bio je cijenjen kao asistent u švedskoj U21, to sam mislio.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.