Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la damir_82 » 18 nov 2020, 18:29

1921boy je napisao/la:
18 nov 2020, 15:07
Sviuodbranu je napisao/la:
18 nov 2020, 15:03
AlfredNobel je napisao/la:
18 nov 2020, 14:56
Da hoće doći Barbarez već jednom, sve bih dao, samo da vam se usliše te želje. Nikog nije vodio, jedino što ima je licenca i to je sve. Na osnovu čega vlada toliki optimizam u vezi njega? Aha znam, gleda se njegova igračka karijera i to što je gotivan svima. Manite se već jednom tih debilnih floskula o ljubavi prema repki, ostavljao srce na teren i slično, jer po tome onda svi mi možemo biti selektori, jer eto volimo repku i sve ćemo dati za nju. Halooo, sad će 2021. godina, vama su i dalje ti glupi klišei u rječniku, pa ne mogu da vjerujem.

Ne kažem da ne bi bio dobar, sve je moguće, ali koliko se priziva, rekao bi čovjek da je hibrid Kloppa i Guardiole. Odvojite igračku i trenersku karijeru i biće vam lakše, jer svako kad postane trener kreće od nule, koga boli što je bio dobar igrač.

Imate te primjere Pirla, Solskajera, a isto tako sad i navijači Barce prizivaju Xavija, za kojeg misle da će biti isti kao Pep onomad. Nema logike. Ne bih ništa spektakularno očekivao od Barbareza, treba tražiti bolje trenere. Ja sam najviše za Čustovića, mada svejedno je to, sve dok je ova garnitura ljudi u Savezu.
Nas moze voditi samo neko ko ima mu da za to. Nema ni Custovic neki CV o cemu pricamo mi :?:
Treba nam neko sa autoritetom da hlupi sakom od stol
To je ključna stvar gdje ni jedan trener nema mu da maketi Džeku kad je loš,Pjanića kad je loš on je u Barceloni pa mora igrati zašto boli nas briga za klub ti si u REPREZENTACIJI momak to je jedan od problema a drugi je naravno pozivi po zasluzi gdje igrači koji su dobri i konstantni a dobijaju oni koji po pola godine/godinu ne igraju
Znači igrači koji će imati nekog koga će se bojat i koji će sprovoditi autoritet nad njima
O kakvim vi autoritetima pišete? Pa Ćiro je bio autoritet kad je tek stigao, pa brzo okupljanja postala vašar..
Pape bio autoritet dok nije rekao da se oslanja na profesionalizam igrača i da neće glumiti policajca.. Zna se kako su mu vratili.. I to glavni igrači..
Ko god dođe izgleda super, dok se igrači ne oslobode..onda igraju svoju igru..
Novog selektora treba pustiti da formira tim i klapu igrača koji će dati sve od sebe za tim i jedan za drugog.. Treba da od najšireg spiska napravi procjenu i ideju kako da igramo, plan A, B, C, D, E itd i tome prilagoditi spisak.. Svaki naredni spisak sa minimalnim izmjenama.. Zvati ako je neko u super formi, ali ne razbijati klapu tek tako..

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mrAdislic » 18 nov 2020, 23:31

Eh sad ce spekulacije.

Imam neki osjecaj da ce biti lobi Vice na Savu
Milosevica.
Uletiti u repku kao neka odskocna daska za dalje. Nije lose vodio ni Partizan. Iz Bijeljine je taman.
Posto se kod nas gleda ta vjera pretezno, ako izuzmemo da je Dusko bio tu kao caretaker manager bez nekog dugorocnog mandata, onda je red na nekoga iz Savinog naroda.

Nadam se da grijesim. Ako se desi nesto slicno, Savo, Krstajic i ostala komoanija..odmah treba u kolektivmi bojkot i cao. Kako ce neko ko je rodjen ovde i igrao za druge da nas vodi. Besmisleno.
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 23:36

mrAdislic je napisao/la:
18 nov 2020, 23:31
Eh sad ce spekulacije.

Imam neki osjecaj da ce biti lobi Vice na Savu
Milosevica.
Uletiti u repku kao neka odskocna daska za dalje. Nije lose vodio ni Partizan. Iz Bijeljine je taman.
Posto se kod nas gleda ta vjera pretezno, ako izuzmemo da je Dusko bio tu kao caretaker manager bez nekog dugorocnog mandata, onda je red na nekoga iz Savinog naroda.

Nadam se da grijesim. Ako se desi nesto slicno, Savo, Krstajic i ostala komoanija..odmah treba u kolektivmi bojkot i cao. Kako ce neko ko je rodjen ovde i igrao za druge da nas vodi. Besmisleno.
Ako već mora biti sa te strane onda samo Muslin

Hasansas1978
Postovi: 396
Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Hasansas1978 » 18 nov 2020, 23:49

Bas bih volio vidjeti ko to moze doci i od ovih govana napraviti pitu.. Sve je ovo goli k.. ..I Savez, i selektori bivsi i buduci, i strucni stab, i igraci..

231983
Postovi: 75
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 231983 » 18 nov 2020, 23:51

Kakva je atomosfera, zna li se šta?

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Cartman » 18 nov 2020, 23:53

Posto za SP sanse nikakve nemamo, treba dovest nekoga ko ce radit na malo duzi period i ima neki plan. Evo ja da mi je po zivot se ne mogu sjetit ko bi to mogao bit a da ga realno mozemo dovest. Iskreno sumnjam da ce sljedeci docekat kvalifikacije za Euro, ali eto vidjet cemo.

Kada pogledamo Finsku, Slovacku, Madjarsku itd, jasno je da imamo dovoljno jaku ekipu za Euro iako smo dosta oslabili. I ovaj put su nas izbacili FInska i Sjeverna Irska sto je apsolutno nedopustivo jer skupa mozda imaju 3 igraca sto bi nam bili u prvih 11.

U svakom slucaju novog jugoslovena tipa Bajevica ili Bazdarevica nikad vise dovest.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Cartman » 18 nov 2020, 23:56

robertkosar je napisao/la:
18 nov 2020, 17:07
Zlatan Nalic ili Meho Kodro :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Iskreno, koji autoritet, harizmu i karijeru oni imaju da bi bilo sta napravili? Ne sumnjam da su ok tipovi, ali mislim da takvi treneri nisu dovoljni u ovom trenutku.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bundesliga » 18 nov 2020, 23:59

Amar Osim ili Susic.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 19 nov 2020, 00:01

Bundesliga je napisao/la:
18 nov 2020, 23:59
Amar Osim ili Susic.
:urnebes: :urnebes:

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bundesliga » 19 nov 2020, 00:03

Samo se ti smij. Ovdje treba neko ko poznaje ovaj narod, mentalitet, savez. Nikakvi "strucnjaci" iz Srbije koji nemaju pojma u sta se upustaju.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la brig » 19 nov 2020, 00:05

Bundesliga je napisao/la:
19 nov 2020, 00:03
Samo se ti smij. Ovdje treba neko ko poznaje ovaj narod, mentalitet, savez. Nikakvi "strucnjaci" iz Srbije koji nemaju pojma u sta se upustaju.
Dakako
I kakav Barbarez i spominjanje istog... Nemojte biti smijesni

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Benkara21 » 19 nov 2020, 00:08

Cesare Prandelli
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la brig » 19 nov 2020, 00:10

Benkara21 je napisao/la:
19 nov 2020, 00:08
Cesare Prandelli
Pa kad mu kazu
Jedan pomoćnik će ti bit Musa
Drugi Ćustović
Itd itd

:bih: :bow: :rol:

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TheChief » 19 nov 2020, 00:11

Bundesliga je napisao/la:
19 nov 2020, 00:03
Samo se ti smij. Ovdje treba neko ko poznaje ovaj narod, mentalitet, savez. Nikakvi "strucnjaci" iz Srbije koji nemaju pojma u sta se upustaju.
Upravo ovo. :salut:
Amar je ubjedljivo najbolja opcija.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Benkara21 » 19 nov 2020, 00:12

brig je napisao/la:
19 nov 2020, 00:10
Benkara21 je napisao/la:
19 nov 2020, 00:08
Cesare Prandelli
Pa kad mu kazu
Jedan pomoćnik će ti bit Musa
Drugi Ćustović
Itd itd

:bih: :bow: :rol:
Nerealno, ali maštamo haha
Iskreno Marinović je trenerčina. Ali ne bih volio da preuzme zbog Sarajeva.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 19 nov 2020, 00:13

Kakav Osim, o tome ne treba ni razmišljati. Vidjeli smo šta znači domaći igrački i trenerski potencijal.To bi bio cirkus na kvadrat, potkrijepljen ekstra bezobrazlukom.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TheChief » 19 nov 2020, 00:15

DrFilgud je napisao/la:
19 nov 2020, 00:13
Kakav Osim, o tome ne treba ni razmišljati. Vidjeli smo šta znači domaći igrački i trenerski potencijal.To bi bio cirkus na kvadrat, potkrijepljen ekstra bezobrazlukom.
Osim ti sigurno ne bi zvao igrace iz nase lige.


Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 19 nov 2020, 00:15

Bundesliga je napisao/la:
19 nov 2020, 00:03
Samo se ti smij. Ovdje treba neko ko poznaje ovaj narod, mentalitet, savez. Nikakvi "strucnjaci" iz Srbije koji nemaju pojma u sta se upustaju.
Momak, to su flosukle.
Neko ko poznaje naš mentalitet i naš savez će se vrlo brzo uklopit u lopovluk tog istog saveza. Dok se savez iz temelja ne izvali i preokrene svejedno je ko će biti selektor.
Mit os Sušiću temelji se na igračkom kadru kojim je tada raspolagao. S ovim sadašnjim bi svaka utakmica bila Izrael ili Kipar.
Amar Osim je trener u najgoroj europskoj ligi, a igrači iz te lige su postali redovni reprezentativci u zadnjih par godina i to nas je dovelo do 4. šešira.
Nama sinko treba sistem i red, bar u tragovima. Dok to ne uvedeno, i dok ovu **** od lige ne dovedemo u red, situacija će bivat sve gorom i gorom.

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bundesliga » 19 nov 2020, 00:22

To da bi zvao domace ili mnogo njih je mit jer je javno rekao sta misli o njima. To da li bi se uklopio u savez ili ne ne znas i samo nagadjas. Ocigledno je da covjeka ne volis zbog nekih drugih stvari. Kakve su sve ublehe dobijale priliku on je premija. Daj mu priliku pa onda sudi, ja ti kazem da stranci bi se syebali kad bi dosli ovdje i trebali raditi u ovakvim uslovima. Muslin nije mogao sa FS Srbije a da moze sa ovim lopovima iz NFSBiH :rol:. Bajevic je vazio za nekakvog strucnjaka, a zvao je najvise igraca iz nase lige u historiji i obrukao se naravno. Sa lopovima treba neko ko zna njihove trikove i marifetluke, onda im nece biti kao sto rade sa Zeljom ili drugim klubovima u ligi. Eno ti Konakovic, zna lopine iz SDA i najbolje se bori protiv njih.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Hasansas1978
Postovi: 396
Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Hasansas1978 » 19 nov 2020, 00:23

Pod hitno angazovati ZLATKA DALICA. ,jer ce on dobiti otkaz u Hrvatskoj.. On ima sve sto nam treba...Pitanje samo o koliko para se tu radi ...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.