Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 08 sep 2019, 19:34

Jack je napisao/la:Husref Musemić
Haha moze da konacno Fks proigra a ne sve na ho ruk sistem.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la slusalica » 08 sep 2019, 19:35

Jack je napisao/la:Husref Musemić
Boze sacuvak , kakva mrska neznalica :sick:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Lakoste » 08 sep 2019, 19:37

Dragan Jovic

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la darker10 » 08 sep 2019, 19:37

Madal je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Da mi je samo znat kad ce ljudi prestat prizivat bivse igrace, koji imaju nikakve trenerske karijere ,za selektore.Zar vam evo i nakon ovog nije jasno da dobar igrac ne mora da znaci i dobar trener/menadzer.
Meni je logika da ćemo svejedno nekog idiota uzeti za selektora. A draže mi da Sergeja gledam neko nekog s mrskom facom.
Pa naravno da hocemo,jer nijedan ozbiljan menadzer nece ni pogledat ovo mjesto.Oni dovedu tako nekog ko nema pojma o menadzerskom poslu i oni mu odredjuju sta i kako,koga ce zvat i kome ce davat minute.To evo ni neki domaci strucnjaci tipa Vahe nece da trpe,a kamoli neki ozbiljniji strani menadzeri.Zasto zelite Barbareza?Covjek nema nikakvog iskustva i ne sumnjam da bi se desila katastrofa.Sta ce bezveze da se sutra po njemu pljuje ko sto se pljuvalo po Susicu,Bazdarevicu,Sliskovicu,Blazevicu,evo sada Prosineckom.Mogu oni probat,al to da neko bez apsolutno ikakvog iskustva preuzme ovakvu jednu reprezentaciju i napravi nesto je situacija koja ce se desit nikad.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dinoze » 08 sep 2019, 19:41

Ozbiljno pitanje:
Kako se sada racuna po nacionalnom kljucu, posto je Robert dao ostavku, jeli opet ide Hrvat ili definitivno Srbin kao trener jer je na njih red.

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FA7 » 08 sep 2019, 19:42

Vinko Marinovic!
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la fudbalfudbal » 08 sep 2019, 19:45

Vinko Marinović
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 08 sep 2019, 19:47

dinoze je napisao/la:Ozbiljno pitanje:
Kako se sada racuna po nacionalnom kljucu, posto je Robert dao ostavku, jeli opet ide Hrvat ili definitivno Srbin kao trener jer je na njih red.
Sad je cigo na redu.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2019, 19:48

Bio sam za amara al sam podrzavo Roberta kad je izabran, cak i sad necu ga blatit bilo je i pozitivih stvari.

Ako vec nemamo para za neko mega ime, ako vaha nece, sta je problem da bude Amar? Svakako vise niko i ne ocekuje nista.. Mozete ga mrzit ili volit al je.izmislio fudbal za sve domace trenere...Zelju koji je bio demoralisan, izgubljen ,sa 6 poraza u nizu i 30 igraca viska je za godinu doveo u vrh opet...pa ako to njje dokaz da je bolji od bilo.kojeg domaceg trenera onda ne znam sta je ..plus pehara koliko ima.

Hocete neka mu.da a prizivate kodru...beskicmenjaka koji jos u karijeri nije napravio nista?

Barbarezu da je do trenrskog posla bavio bi se istim.

Ako je neko dobar igrac ne znaci da je i trenr pogledajte najvecu scenu ne morate nase prilike gledat.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Saurman » 08 sep 2019, 19:49

Dovesti nekog stranca sa jakim autoritetom koji će igrače selektirati po formi a ne po broju objava na Instagramu, i dovesti ih u red po pitanju fizičke spreme.Zatvoriti vrata raznim menadzerima koji indirektno utiču i kroje sastav kako bi se invalidi prodali.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ledesma » 08 sep 2019, 19:50

invincible1921 je napisao/la:Bio sam za amara al sam podrzavo Roberta kad je izabran, cak i sad necu ga blatit bilo je i pozitivih stvari.

Ako vec nemamo para za neko mega ime, ako vaha nece, sta je problem da bude Amar? Svakako vise niko i ne ocekuje nista.. Mozete ga mrzit ili volit al je.izmislio fudbal za sve domace trenere...Zelju koji je bio demoralisan, izgubljen ,sa 6 poraza u nizu i 30 igraca viska je za godinu doveo u vrh opet...pa ako to njje dokaz da je bolji od bilo.kojeg domaceg trenera onda ne znam sta je ..plus pehara koliko ima.

Hocete neka mu.da a prizivate kodru...beskicmenjaka koji jos u karijeri nije napravio nista?

Barbarezu da je do trenrskog posla bavio bi se istim.

Ako je neko dobar igrac ne znaci da je i trenr pogledajte najvecu scenu ne morate nase prilike gledat.
Jedino ako mu babo ima jak lobi i u UEFI onda moze :rol:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2019, 19:50

ledesma je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Bio sam za amara al sam podrzavo Roberta kad je izabran, cak i sad necu ga blatit bilo je i pozitivih stvari.

Ako vec nemamo para za neko mega ime, ako vaha nece, sta je problem da bude Amar? Svakako vise niko i ne ocekuje nista.. Mozete ga mrzit ili volit al je.izmislio fudbal za sve domace trenere...Zelju koji je bio demoralisan, izgubljen ,sa 6 poraza u nizu i 30 igraca viska je za godinu doveo u vrh opet...pa ako to njje dokaz da je bolji od bilo.kojeg domaceg trenera onda ne znam sta je ..plus pehara koliko ima.

Hocete neka mu.da a prizivate kodru...beskicmenjaka koji jos u karijeri nije napravio nista?

Barbarezu da je do trenrskog posla bavio bi se istim.

Ako je neko dobar igrac ne znaci da je i trenr pogledajte najvecu scenu ne morate nase prilike gledat.
Jedino ako mu babo ima jak lobi i u UEFI onda moze :rol:
Babo vam i peticu uvali :stop:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 08 sep 2019, 19:51

Terim Fatih
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ledesma » 08 sep 2019, 19:51

Zmaj od Šipova!!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mirza24 » 08 sep 2019, 19:52

Saurman je napisao/la:Dovesti nekog stranca sa jakim autoritetom koji će igrače selektirati po formi a ne po broju objava na Instagramu, i dovesti ih u red po pitanju fizičke spreme.Zatvoriti vrata raznim menadzerima koji indirektno utiču i kroje sastav kako bi se invalidi prodali.
TAKO JEEEEEE

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 08 sep 2019, 19:52

Stvarno mislite da ima ikakve veze ko ce biti novi selektor?
Bilo ko da dodje, ocekujete da ce nesto biti bolje ili losije?

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 08 sep 2019, 19:53

Fenan Salčinović
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 08 sep 2019, 19:54

Po meni logičan slijed Vinko Marinović. Dobro je vodio U-21 prošle kvalifikacije, mora se preuzeti i taj rizik, pa šta bude bude. Ili Amar Osim, nemamo kud dalje ići, kakvi Barbarezi ili Bajramovići ili vračanje starih selektora.

Od Robija sam puno očekivao ali nažalost nije ponudio ništa, ne znam kakva će njegova trenerska karijera u budućnosti biti ali nakon ovog teško da može biti odlična ali je barem ispao korektan, dao je ostavku i otišao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 sep 2019, 19:55

Mislite da bi iole ozbiljniji strani trener pristao da radi sa ovom mafijom u i oko saveza? Mislite da će vam doći Magath ili neki drugi Švabo, Francuz, Italijan, Englez ovdje i pristati da mu neko diktira koga sve treba zvati. Pa odyebao bi lik i Bosnu i reprezentaciju u roku od mjesec dana.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la slusalica » 08 sep 2019, 19:55

Moze li mi neko reci , sudeci po sadasnjem stanju na tabelama, ko bi mogao biti nas protivnik u barazu Lige nacija?
tz tz tz tz tz tz

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.