Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ANTIFA ! » 08 sep 2019, 19:57

Marinovic ili ako on ne bude onda Barbarez.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 08 sep 2019, 19:57

Svrab me hvata kad procitam da pojedinci za trenera hoce lutvinog oca i bajnog trenera sta je tu je :nedam: :bih: :bih: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 08 sep 2019, 19:58

Milenko Bošnjaković
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la StevieG8 » 08 sep 2019, 19:58

BoixosNois1899 je napisao/la:Mislite da bi iole ozbiljniji strani trener pristao da radi sa ovom mafijom u i oko saveza? Mislite da će vam doći Magath ili neki drugi Švabo, Francuz, Italijan, Englez ovdje i pristati da mu neko diktira koga sve treba zvati. Pa odyebao bi lik i Bosnu i reprezentaciju u roku od mjesec dana.
Ja mislim da je bolje pitanje zašto bi savez i menadžeri koji guraju svoje pulene pristao na takvog selektora? Ne voli niko sjeć granu na kojoj sjedi.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Salih1984 » 08 sep 2019, 19:59

slusalica je napisao/la:Moze li mi neko reci , sudeci po sadasnjem stanju na tabelama, ko bi mogao biti nas protivnik u barazu Lige nacija?
Slovacka,ceska,vels valjda
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 08 sep 2019, 19:59

Naš trener po defaultu će biti neko ko ima dobru fudbalsku penziju(da ne živi ne do bog od naše plate), neko ko ne živi u Bosni i ko je legenda jugoslovenskog fudbala i da nije vodio nijedan ozbiljan klub i eto tako.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la slusalica » 08 sep 2019, 20:00

Salih1984 je napisao/la:
slusalica je napisao/la:Moze li mi neko reci , sudeci po sadasnjem stanju na tabelama, ko bi mogao biti nas protivnik u barazu Lige nacija?
Slovacka,ceska,vels valjda
Hvala
Mrka kapa znaci
tz tz tz tz tz tz

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 sep 2019, 20:01

StevieG8 je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Mislite da bi iole ozbiljniji strani trener pristao da radi sa ovom mafijom u i oko saveza? Mislite da će vam doći Magath ili neki drugi Švabo, Francuz, Italijan, Englez ovdje i pristati da mu neko diktira koga sve treba zvati. Pa odyebao bi lik i Bosnu i reprezentaciju u roku od mjesec dana.
Ja mislim da je bolje pitanje zašto bi savez i menadžeri koji guraju svoje pulene pristao na takvog selektora? Ne voli niko sjeć granu na kojoj sjedi.
I to stoji. Tako da kako god okrenemo nema šanse da gledamo stranca na klupi. Završićemo opet na nekoj jugoslavenskoj igračkoj legendi koja je ostala u 80-im godinama prošlog stoljeća i ponovo ćemo gledati isto. Do nove blamaže i propalih kvalifikacija. I onda opet sve ispočetka.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 08 sep 2019, 20:02

Barbarez može selektor poker reprezentacije biti
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 sep 2019, 20:02

Gledam onog selektora Challandesa kod Kosovara, kako li su njega nasli? Odlican selektor, igraju odlican fudbal od kako je dosao na poziciji selektora...

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 08 sep 2019, 20:03

Amar neće biti selektor to je 100%
Ima dobar start sa Željom ima dobru platu dakle 100% neće to je jedna stvar
A druga dok je Begića on neće biti selektor džaba Ivica i sve to neće dok je ovaj tu
Dakle najrealnija neka opcija Kodro ili Pape
Isto sumnjam da ce neko od jaci od ove dvojice doći
Na mjesto da mu neko kroji sastav i da mu govori ko mora igrat a ko ne
Ko bude selektor nek sam odlučuje i nek govori ko će igrat a ne neki kurcevi koji su odigrali 5 utakmica dobrih i napravili neki transfer ili preko nekog poznanstva u Repki

Robi gospodin .....

SERGJE BARBAREZ

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Salih1984 » 08 sep 2019, 20:04

slusalica je napisao/la:
Salih1984 je napisao/la:
slusalica je napisao/la:Moze li mi neko reci , sudeci po sadasnjem stanju na tabelama, ko bi mogao biti nas protivnik u barazu Lige nacija?
Slovacka,ceska,vels valjda
Hvala
Mrka kapa znaci
Ne vjerujem drug ,to su reprezentacije koje bi mi uz dobar pristup i dobrog selektora mogli dobiti :bih:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FA7 » 08 sep 2019, 20:06

Vucevich je napisao/la:Gledam onog selektora Challandesa kod Kosovara, kako li su njega nasli? Odlican selektor, igraju odlican fudbal od kako je dosao na poziciji selektora...
Kao svicarac radio je sa mnogo igraca iz kosova i albanije.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Varg
Postovi: 2609
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Varg » 08 sep 2019, 20:06

invincible1921 je napisao/la:Bio sam za amara al sam podrzavo Roberta kad je izabran, cak i sad necu ga blatit bilo je i pozitivih stvari.

Ako vec nemamo para za neko mega ime, ako vaha nece, sta je problem da bude Amar? Svakako vise niko i ne ocekuje nista.. Mozete ga mrzit ili volit al je.izmislio fudbal za sve domace trenere...Zelju koji je bio demoralisan, izgubljen ,sa 6 poraza u nizu i 30 igraca viska je za godinu doveo u vrh opet...pa ako to njje dokaz da je bolji od bilo.kojeg domaceg trenera onda ne znam sta je ..plus pehara koliko ima.

Hocete neka mu.da a prizivate kodru...beskicmenjaka koji jos u karijeri nije napravio nista?

Barbarezu da je do trenrskog posla bavio bi se istim.

Ako je neko dobar igrac ne znaci da je i trenr pogledajte najvecu scenu ne morate nase prilike gledat.
ne znam koliko si upucen ali covjek ima trenutno klub :D
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la slusalica » 08 sep 2019, 20:07

U Ceskoj bi pala vlada kad bi od jedne Bosne zijanili.
Na stranu sve, losi smo. Realno , nekom cetvrtom sesiru Evrope i pripadamo. Nazalost.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 08 sep 2019, 20:08

slusalica je napisao/la:Moze li mi neko reci , sudeci po sadasnjem stanju na tabelama, ko bi mogao biti nas protivnik u barazu Lige nacija?
Portugal :njanjanja:
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la StevieG8 » 08 sep 2019, 20:09

Meni se čini da su stranci pomalo navikani kad je u pitanju fudbal reprezentacija s naših prostora. Prvo što naši fudbaleri generalno imaju problem motivacije, jezička barijera stranog trenera bi tome još više doprinijela. Drugo što je teško naći stranca kojeg možeš priuštiti, koji ima volje da se preseli u državu koju će voditi, da prati domaće utakmice i igrače iako kod nas od njih nema neke nafake al ajd. Uz sve to tu ide i njihov tim stručnih saradnika koji isto tako koštaju onda naš savez usput ugura nekog svog konja za trku ili bivšeg reprezentativca čisto da se popuni nacionalni ključ.
Ionako nemaš dovoljno vremena da pripremiš nekakve specijalne taktičke ideje a ovi naši bi malo po familiji na obilaske i što Lulić kaže poklone i kolače. Ajd ti sad uvodi neki red pa izazovi još i revolt kod ovih koji bi trebali nositi igru a ionako igraju preko one stvari.
Ne znam generalno meni se to sve čini kao jedan ogroman mindfuck koji ne garantuje uspjeh, problem reprezentacije naše zemlje je toliko kompleksan i prodire u sve pore društva da ga promjena samo selektora i dovođenje nekog tamo Nijemca za disciplinu neće riješiti.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 08 sep 2019, 20:11

StevieG8 je napisao/la:Meni se čini da su stranci pomalo navikani kad je u pitanju fudbal reprezentacija s naših prostora. Prvo što naši fudbaleri generalno imaju problem motivacije, jezička barijera stranog trenera bi tome još više doprinijela. Drugo što je teško naći stranca kojeg možeš priuštiti, koji ima volje da se preseli u državu koju će voditi, da prati domaće utakmice i igrače iako kod nas od njih nema neke nafake al ajd. Uz sve to tu ide i njihov tim stručnih saradnika koji isto tako koštaju onda naš savez usput ugura nekog svog konja za trku ili bivšeg reprezentativca čisto da se popuni nacionalni ključ.
Ionako nemaš dovoljno vremena da pripremiš nekakve specijalne taktičke ideje a ovi naši bi malo po familiji na obilaske i što Lulić kaže poklone i kolače. Ajd ti sad uvodi neki red pa izazovi još i revolt kod ovih koji bi trebali nositi igru a ionako igraju preko one stvari.
Ne znam generalno meni se to sve čini kao jedan ogroman mindfuck koji ne garantuje uspjeh, problem reprezentacije naše zemlje je toliko kompleksan i prodire u sve pore društva da ga promjena samo selektora i dovođenje nekog tamo Nijemca za disciplinu neće riješiti.
Sve si objasnio.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 08 sep 2019, 20:14

Ko god bio trener tarabe smo. Ne moze da ne valja niko. Ne mozes od gov.ana pitu napravit. Strari dobri baraz, gdje cemo po tradiciji opet da se osramotimo.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14428
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 08 sep 2019, 20:18

Neko ce zabraniti nasim zvijezdicama da na pripreme dolaze kao na odmor? Neki selektor ce moci zabraniti pripreme na ilidzi?
Takav niti ce se dovesti, a i kad bi dosao, zadrzao bi se do prvog okupljanja.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.