Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
NazorUso
Postovi: 3842
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la NazorUso » 09 dec 2021, 22:10

uŠkoro, uŠkoro
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MoodyHank » 10 dec 2021, 10:08

Harise je napisao/la:
09 dec 2021, 18:52
MoodyHank je napisao/la:
08 dec 2021, 23:28
NazorUso je napisao/la:
08 dec 2021, 23:23


Ja mislio Ukraijna nema niti jedno finale, a oni vec cetvrto igrali. Velk uspjeh uKrajine
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Joj kakav tukmak, puškom gowno otjerati ne možeš.
Ja se nadam da ce vas uškoro po 10 put banovati!
Uškoro, uškoro. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆


Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 22 dec 2021, 00:21

retromoos je napisao/la:
21 dec 2021, 11:12
Kao trener dobar....Kao covjek velika fukara, intereadzija umisljeni kreten i covjek bez truna patriotozma. Repku ne preuzimas ni zbog Saveza ni zbog loseg uredjenja drzave. Vec repku pruzimas iz ljubavii , casti i inata svima onima koji bi zeljeli da je nema i koji rade da je nema. Repka se pristaje voditi Vahide a ako ima nekih pritisaka na tbe i guranja po nacionalnom kljucu tvoje je da to izneses javno pred nas navijace a mi cemo to onda da rijesimo. A ne tako da nam dajes idiotske izgovore jer nismo bas svi glupi i s tobom fascinirani. Sjecam se i kad je Pariz vodio taman tad Vedo Ibisevic dosao u Pariz u utakmici lige prvaka koju Pariz gubi uvjerljivo on Vedi ni minut nije dao a npr srbin Ljuboja igrao stalno a nista posebno igrac. A koliko bi to tad Vedi znacilo kao mladom igracu. Tolikk o ovom seratoru.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

aqarius
Postovi: 3898
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 22 dec 2021, 00:33

Vaha... :puke: :puke: ...kao patriota.Medjutim nije Vaha sam....ono što me uvijek izbaci iz vinkla je kada čujem da naše legende neće da dodju zbog te neke nesredjene situacije...pa vi gospodo treba da sredite tu situaciju,vi treba da se okupite,da založite svoje poznanstvo,rejting ,ime da se popravi situacija...da rastjerate gamad.Medjutim NE..treba neko drugi da napravi neke promjene..KO...Muzafer uz Čekrčića...zbog toga ...skidam kapu i Ivajlu i Misketu....pokušavaju nešto u ovoj nakaradnoj situaciji...ostali MRŠ...dodjite,pokušjte...

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 22 dec 2021, 01:36

Sasvim bi ok bilo tvrditi iz Francuske, Engleske ili ne znam ni ja odakle, da ti je problem neuređenost ili slično. Ipak, kad vodiš skoro isključivo svjetsku egzotiku, onda je taj argument totalno izlizan. Pa je li se prije par mjeseci žalio da su ih umalo pobili u Gvineji?

Jedini razlog zašto Vaha radi tamo, a ne ovdje su pare. I to je sasvim legitimno, mi ne možemo platiti selektora onoliko koliko on vrijedi. Samo treba te stvari nazivati pravim imenom.

Ja se ne slažem isto tako da bi on trebao ispravljati krive Drine, to je posve naopako.

On je ubjedljivo najbolji naš trener iz te ex-yu škole, i naravno, najbolji trener općenito. Šteta što je ters, jer je mogao napraviti još dosta bolju karijeru da je ulazio u manje konflikata.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 01:37

Imajednabrigada je napisao/la:
22 dec 2021, 00:21


Kao trener dobar....Kao covjek velika fukara, intereadzija umisljeni kreten i covjek bez truna patriotozma. Repku ne preuzimas ni zbog Saveza ni zbog loseg uredjenja drzave. Vec repku pruzimas iz ljubavii , casti i inata svima onima koji bi zeljeli da je nema i koji rade da je nema. Repka se pristaje voditi Vahide a ako ima nekih pritisaka na tbe i guranja po nacionalnom kljucu tvoje je da to izneses javno pred nas navijace a mi cemo to onda da rijesimo. A ne tako da nam dajes idiotske izgovore jer nismo bas svi glupi i s tobom fascinirani. Sjecam se i kad je Pariz vodio taman tad Vedo Ibisevic dosao u Pariz u utakmici lige prvaka koju Pariz gubi uvjerljivo on Vedi ni minut nije dao a npr srbin Ljuboja igrao stalno a nista posebno igrac. A koliko bi to tad Vedi znacilo kao mladom igracu. Tolikk o ovom seratoru.
Počeo si dobro sa činjenicama a zatim završio kao tipični Balkanac po krvnim zrncima.
Ništa naučili nismo, niti ćemo.

Inače, kao Mostarac i Veležovac tvrdim, Vaha kao čovjek, bezveze !
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 22 dec 2021, 02:12

OldFashioned je napisao/la:
22 dec 2021, 01:37
Imajednabrigada je napisao/la:
22 dec 2021, 00:21


Kao trener dobar....Kao covjek velika fukara, intereadzija umisljeni kreten i covjek bez truna patriotozma. Repku ne preuzimas ni zbog Saveza ni zbog loseg uredjenja drzave. Vec repku pruzimas iz ljubavii , casti i inata svima onima koji bi zeljeli da je nema i koji rade da je nema. Repka se pristaje voditi Vahide a ako ima nekih pritisaka na tbe i guranja po nacionalnom kljucu tvoje je da to izneses javno pred nas navijace a mi cemo to onda da rijesimo. A ne tako da nam dajes idiotske izgovore jer nismo bas svi glupi i s tobom fascinirani. Sjecam se i kad je Pariz vodio taman tad Vedo Ibisevic dosao u Pariz u utakmici lige prvaka koju Pariz gubi uvjerljivo on Vedi ni minut nije dao a npr srbin Ljuboja igrao stalno a nista posebno igrac. A koliko bi to tad Vedi znacilo kao mladom igracu. Tolikk o ovom seratoru.
Počeo si dobro sa činjenicama a zatim završio kao tipični Balkanac po krvnim zrncima.
Ništa naučili nismo, niti ćemo.

Inače, kao Mostarac i Veležovac tvrdim, Vaha kao čovjek, bezveze !
Jesmo naucili, kako nismoo? Naucili smo da trebamo i moramo brojati krvna zrnca jer oni drugi broje,nazalost. Dok mi ne brojimo oni nas nakon svakih pedesetak godina ubijaju i kolju.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 02:37

Hvala Bogu pa nisam tako odgojen a uostalom na sportskom sam forumu pa ću ovakvu tematiku zaobići u širokom luku.

Plus, miješaš kruške i jabuke. Sport ne poznaje naciju. Ili si kvalitetan ili jok.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TheChief » 22 dec 2021, 17:18

OldFashioned je napisao/la:
22 dec 2021, 02:37
Hvala Bogu pa nisam tako odgojen a uostalom na sportskom sam forumu pa ću ovakvu tematiku zaobići u širokom luku.
Meanwhile...

slika

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 17:19

TheChief je napisao/la:
22 dec 2021, 17:18
OldFashioned je napisao/la:
22 dec 2021, 02:37
Hvala Bogu pa nisam tako odgojen a uostalom na sportskom sam forumu pa ću ovakvu tematiku zaobići u širokom luku.
Meanwhile...

slika
SDA botiću, zaobiđi, povrijedit' ćeš se.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TheChief » 22 dec 2021, 17:24

OldFashioned je napisao/la:
22 dec 2021, 17:19
TheChief je napisao/la:
22 dec 2021, 17:18
OldFashioned je napisao/la:
22 dec 2021, 02:37
Hvala Bogu pa nisam tako odgojen a uostalom na sportskom sam forumu pa ću ovakvu tematiku zaobići u širokom luku.
Meanwhile...

slika
SDA botiću, zaobiđi, povrijedit' ćeš se.
Ne treba ti apostrof tu...

Ali lik napisa kako treba izbjegavati brojanje krvnih zrnaca i sl., a avatar mu sljedeci:
slika
:rol: :rol:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 17:27

Pa kako jednom SDA botiću objasniti da avatar nema veze sa onim što se piše na forumu.
Uostalom, avatar je izjava poznatog književnika a ne nekog političara.
Znam ja da ti nemaš kad čitati knjige jer moraš ispratiti sve dnevnike i vijesti na dnevnoj bazi, ali ovo je čak i za tebe ispod svakog nivoa.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TheChief » 22 dec 2021, 17:37

Dobar si. :rol: :rol:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 17:38

Za nedostatak argumenata tu su uvijek smajlići.
Dobar si i ti, poslušan botić.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 23 dec 2021, 03:14

Vi koji ste opsjednuti nekakvim "SDA botovima" niste normalni i ne podnosite slobodu govora.
Cim se neko ne slaze s vasim zivotnim vrijednostima, odmah je "SDA bot". To je vasa taktika za blacenje i dehumanizaciju politickih protivnika.
Ostao vam je valjda taj komunisticki mentalitet gdje se ne podnosi tudje misljenje i salju nepokorni ljudi na strijeljanje.
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OldFashioned » 23 dec 2021, 03:28

Još jedan vrsni ljubitelj dnevnih vijesti i dnevnika.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 20 jan 2022, 14:28

Bjelica:

"Kad netko tko se razumije u nogomet analizira našu ekipu, vidi da ona u 95 posto utakmica igra visoki presing na suparnika, da naši napadači pritišću suparničke stopera na njihovom šesnaestercu, malo drugih ekipa sam vidio da to rade."

"Nikad mi posjed lopte nije bio bitan. Nek igra svatko na način na koji misli da je najbolje. Ja od svoje ekipe tražim što brži dolazak u suparničku trećinu; meni 55 dodira mojih stopera i bekova ništa ne znači i oni znaju koje mi automatizme želimo razvijati. To su vrlo jednostavni automatizmi, a ono što ja tražim od svojih igrača je to da oni to rade perfektno. Nemaju oni zahtjev u igri da držimo posjed, mi brzo tražimo proboj preko krila jer to je naš način igre.

Bio sam na utakmici Lige nacija koju je Hrvatska dobila protiv Španjolske, a koja je imala valjda 75 posto lopte u prvom poluvremenu i nije šutnula na gol. To nije nogomet koji ja želim igrat."

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 24 jan 2022, 07:25

slika

:bih: Oprosti nam Mesa
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 24 jan 2022, 09:26

Mesa je imao 2 ciklusa i oba upropastio uz nikakvu igru s vrlo dobrim igračkim rosterom. Da ne spominjem formacije sa samo 2 vezna igraca, 424.
S obzirom na igrački kadar, nedovoljno je uradio.
Kod njega je jedino spisak valjao.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Muumii i 30 gostiju.