BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
52
19%
1
41
15%
2
19
7%
3
15
6%
4
30
11%
6
112
42%

Ukupno glasova: 269

darker10
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la darker10 » 16 okt 2019, 00:32

wobly92 je napisao/la:Čuj Grci znaju igrat lopte, najpoznatija ekipa čija se igra bazira upravo na neigranju lopte, već prepuštanju iste protivniku, pa ako se šta iz prekida, na silu ili ho-ruk uradi.
To što smo se mi nafurali poslije Finske mislili lako ćemo s ekipom igrača iz domaćeg im prvenstva koja se prvi put sastavlja s loptom, je drugi par opanaka i naš mentalitet, kolač, agda i tako to.
Sad eto i imaju kvalitetniji roster kao, a 8 haman glavnih igrača im nije bilo pozvano, dakle igrali ovi lijevi, i takvi bolji od ovih naših? Čemu onda forsiranje i prozivanje pojedinih što igraju, a drugih što ne igraju, kad znamo da nemamo bolje od tog? Dakle sami sebi skačete u stomak i pobijate sami svoju priču. :roll:

Pa nemamo bolje od ovog trenutno. Red bi bio da se prihvati da je trenutna generacija izuzev Dzeke i Pjanica izrazito limitirana i da se dovede selektor koji ce limitirane fudbalere napravit barem takticki odgovornim ako nista. Fazon je u tom sto nijedan ozbiljan sslektor nece doc u ovo rasulo od drzave :D

JohnCleese
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 16 okt 2019, 00:33

Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 16 okt 2019, 00:34

darker10 je napisao/la:Ma cemu bgti imamo za klasu bolju ekipu od Finske.Imamo Dzeku i Pjanica koji ce jos neko vrijeme pravit razliku nad takvima a onda smo donji,al eto vi zivite u zabludi da su Cimirot,Saric,Gojak,Visca,Hajrovic i slicni strah i strepet za Fince i slicne reprezentacije.Ljudi kad vide ta imena na nasem spisku znaju da mogu igrat s nama i zato su nas pobijedili gore i zato i idu dalje.

Cuj po cemu smo bolji za klasu od Finske ?
Nijedan Finac ne bi imao mjesta u nasih prvih 11. Pogledaj im igrace i pogledaj gdje igraju pa onda pogledaj nase.

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:35

darker10 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Čuj Grci znaju igrat lopte, najpoznatija ekipa čija se igra bazira upravo na neigranju lopte, već prepuštanju iste protivniku, pa ako se šta iz prekida, na silu ili ho-ruk uradi.
To što smo se mi nafurali poslije Finske mislili lako ćemo s ekipom igrača iz domaćeg im prvenstva koja se prvi put sastavlja s loptom, je drugi par opanaka i naš mentalitet, kolač, agda i tako to.
Sad eto i imaju kvalitetniji roster kao, a 8 haman glavnih igrača im nije bilo pozvano, dakle igrali ovi lijevi, i takvi bolji od ovih naših? Čemu onda forsiranje i prozivanje pojedinih što igraju, a drugih što ne igraju, kad znamo da nemamo bolje od tog? Dakle sami sebi skačete u stomak i pobijate sami svoju priču. :roll:

Pa nemamo bolje od ovog trenutno. Red bi bio da se prihvati da je trenutna generacija izuzev Dzeke i Pjanica izrazito limitirana i da se dovede selektor koji ce limitirane fudbalere napravit barem takticki odgovornim ako nista. Fazon je u tom sto nijedan ozbiljan sslektor nece doc u ovo rasulo od drzave :D

Nije problem kad su igrači limitirani, problem je kad su limitirani i kad ne igraju redovno, a takvih je kod nas pun ****.
Mi se za razliku od ostalih država stvarno nalazimo u specigičnoj situaciji. Imamo domaću ligu koja je toliko loša da nije realno pozvati ijedbog igrača iz iste, a s druge strane imamo igrače u dijaspori koji ne igraju redovno.

FSB

Post Postao/la FSB » 16 okt 2019, 00:35

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 02:50, ukupno mijenjano 1 put.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:35

Ne znam jel bilo....Baho da prenosi izbori SDA bi izgubila :kafa: :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Miske01
Kontakt:

Post Postao/la Miske01 » 16 okt 2019, 00:35

Finska x s Lihtenstajnom i da izgubi u Atini, mi s dvije pobjede idemo na EP! IDEMO ZMAJEVIIIIIII

**** vam hljeb majku isto impotentni
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 00:36

Sto je najsmjesnije, plasman ni sada ne spada u neku veliku naucnu fantastiku. :D

Mi cemo sigurno uzeti Lihtenstajni i na domacem terenu imamo barem 30% sansi protiv Italije (ako budemo kompletni).
Lihtenstajn moze otkinuti bod Finskoj, kao sto je otkinuo Grckoj i Armeniji, a Finci vjerovatno gube u Atini.
Ali dzaba kad smo mi raspad sistema i kad smo kvalifikacije izgubili nakon poraza u Helsinkiju..
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:37

invincible1921 je napisao/la:Ne znam jel bilo....Baho da prenosi izbori SDA bi izgubila :kafa: :kafa:

:urnebes:
Prostor i vrijeme bi se urušili od paradoksa.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 16 okt 2019, 00:38

jasmin10 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ma cemu bgti imamo za klasu bolju ekipu od Finske.Imamo Dzeku i Pjanica koji ce jos neko vrijeme pravit razliku nad takvima a onda smo donji,al eto vi zivite u zabludi da su Cimirot,Saric,Gojak,Visca,Hajrovic i slicni strah i strepet za Fince i slicne reprezentacije.Ljudi kad vide ta imena na nasem spisku znaju da mogu igrat s nama i zato su nas pobijedili gore i zato i idu dalje.

Nijedan Finac ne bi imao mjesta u nasih prvih 11. Pogledaj im igrace i pogledaj gdje igraju pa onda pogledaj nase.

Kao sto rekoh, jedino su Pjanic i Dzeko tu igraci koji orave realnu razliku nad takvim reprezentacijama. Dovoljno je eto da pogledas i utakmicu od neki dan kad je Pjanic izdominirao.

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 16 okt 2019, 00:38

leorey je napisao/la:Kada pogledas da ce sve iole normalne repke idu na ovo EP, zaista jeste jos jedna sramota jer se nismo plasirali.

Tim vise jer si dobio uvjerljivo najlaksu glupu s Grckom koja je do ove tekme uzela samo 5 bodova. Zaista sramota i velika steta.

Bolje ekipe od nase nece igrati na EP, precjenjujes nase kvalitete
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 16 okt 2019, 00:39

darker10 je napisao/la:Pa nemamo bolje od ovog trenutno. Red bi bio da se prihvati da je trenutna generacija izuzev Dzeke i Pjanica izrazito limitirana i da se dovede selektor koji ce limitirane fudbalere napravit barem takticki odgovornim ako nista. Fazon je u tom sto nijedan ozbiljan sslektor nece doc u ovo rasulo od drzave :D

To ja govorim evo već 3 godine. Robert kao selektor i snosi najviše krivice, al kad realno postavimo stvari nije ni raspolagao sa nekim kvalitetom da bi mogao to prilagodit svojim idejama, pa čaki motiviranje njihovo je bilo izrazito teško, i uspio je to odradit samo početkom one Lige Nacija, gdje je i on vidio koliko je sati pa je išao samo na rezultat, i taktički ih pripremao kako je znao i umio. Za dalje nije imao ni snage a ni kooperacije od ovih. A nemaš koga boljeg pozvati... Pa i Meša je imao čak bolju ekipu.
Ovom timu je potrebna smjena generacija, mi to kao prolazimo zadnjih godinu i po, al ne može ni ići kako treba kad jednostavno nemaš kvalitete. I onda se svađaju treba uć nekakav Jajalo umjesto Sarića, i donjeti će to prevagu, daće 2 asistencije i idemo na prvo mjesto tabele, u drugoj utakmici Hajrovića umjesto Višće da zabije za pobjedu u gostima i eto ga, EURO. E pa ne ide to baš tako.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:40

darker10 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:

Kao sto rekoh, jedino su Pjanic i Dzeko tu igraci koji orave realnu razliku nad takvim reprezentacijama. Dovoljno je eto da pogledas i utakmicu od neki dan kad je Pjanic izdominirao.

Ma nije bas tako jbg, nismo mi neka ekipa, al smo duplo jaci od finske i troduplo od armenije,,,nemojte da se lazemo. Kkavi ba finci pa haj kojeg to igraca mimo pukija znas ? jesi cuo mozda za nekoga? Nasi ako nista treniraju na puno vecem nivou pa taman svaku sjedili na klupi....

OVO JE NAJLAKSA GRUPA usudjujem se reci U HISTORIJI KVALIFIKACIJA !!!! Ne samo nasa nego opcneito.

NY KNICKS!

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 16 okt 2019, 00:42

lol pa kako ti nisi cuo za fince, tako ni oni nisu culi za sarica, cimirota i slicne. Znaci ljude boli ona stvar, nemajj se cega bojat. Ponasate se ko da imamo 6,7 igraca iz Real Madrida jbt :rol:

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:44

darker10 je napisao/la:lol pa kako ti nisi cuo za fince, tako ni oni nisu culi za sarica, cimirota i slicne. Znaci ljude boli ona stvar, nemajj se cega bojat. Ponasate se ko da imamo 6,7 igraca iz Real Madrida jbt :rol:

Oni nemaju igraca koji je trecina jednog dzeke ili pjanica, a eo recimo kolasianc, visca, pa eto i gojak su sugirno bolji nego ijedean njihov igrac.

Uostalom Dzeko, Pjanic, Sehic i igraca iz nase lige je i vise nego dovoljno da se pobjedi finska....

NY KNICKS!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 16 okt 2019, 00:44

Vucevich je napisao/la:
leorey je napisao/la:Kada pogledas da ce sve iole normalne repke idu na ovo EP, zaista jeste jos jedna sramota jer se nismo plasirali.

Tim vise jer si dobio uvjerljivo najlaksu glupu s Grckom koja je do ove tekme uzela samo 5 bodova. Zaista sramota i velika steta.

Bolje ekipe od nase nece igrati na EP, precjenjujes nase kvalitete

Pazi, imao si:

najlaksu grupu
najlosiju Grcku
ostale repke kao Finska, Lihtenstajn i Armenija koje zajedno kostaju manje nego Pjanic i Dzeko ali koje su sistemski ocito bolje ekipe
2 idu direktno
treci najbolji isto direktno
treci u baraz ( u kojem ces opet ispast)

Pa koliko sansi nama treba da odemo na Euro na kojem je blize da zaigra i Kosovo nego mi? Da 3 idu direktno a 4 u baraz, mi bi zavrsili 5 :rol:

Realnost jeste da mi nismo bolja ekipa od Finske i Armenije, to se pokazalo tacnim, ali prije pocetka kvalifikacija to niko nije mogao ni pomisliti. Euro si izgubio kuci protiv Armenije i u gostima protiv Finske, i to je to.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 16 okt 2019, 00:45

invincible1921 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:lol pa kako ti nisi cuo za fince, tako ni oni nisu culi za sarica, cimirota i slicne. Znaci ljude boli ona stvar, nemajj se cega bojat. Ponasate se ko da imamo 6,7 igraca iz Real Madrida jbt :rol:

Oni nemaju igraca koji je trecina jednog dzeke ili pjanica, a eo recimo kolasianc, visca, pa eto i gojak su sugirno bolji nego ijedean njihov igrac.

Uostalom Dzeko, Pjanic, Sehic i igraca iz nase lige je i vise nego dovoljno da se pobjedi finska....

hajde eto, ti se tjesi da su gojak, visca i kolasinac bolji od bilo kojeg njihovog igraca kad ljudi zaigraju na euru lol

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:46

darker10 je napisao/la:

hajde eto, ti se tjesi da su gojak, visca i kolasinac bolji od bilo kojeg njihovog igraca kad ljudi zaigraju na euru lol

Nemam se sta tjesit, to je realnost, a sad sto oni igraju a mi ne je za dublje analize. Dal Island ima bolji tim od Engleske pa ih je izbacio sa Eura :kafa:

NY KNICKS!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 16 okt 2019, 00:47

Po cemu su bolji? Po imenu? Jer po igri nisu. Ovi ce da igraju na Euru, a Visca, Kolasinac, Gojak nece. Dakle nisu bolji. Po prikazanom bar.

Kolasinac je prosjecan bek, to je i kad igra u Arsenalu. Druge necu ni spominjat.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD i 14 gostiju.