BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

avenija
Kontakt:

Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)

Post Postao/la avenija » 16 okt 2019, 11:59

JonSnow je napisao/la:Objasni mi kako je moguće da onako izgledamo protiv Finaca, a sinoć ko goli **** protiv Grka? Kako?

Objasnit cu ti ja, nasi se nisu mogli kretati, nisu mogli disati, noge su im bile toliko teske da nisu mogli pas uputiti, nisu mogli stati u formaciju, totalni kolaps organizma, mozga, psihe.

Zeca i jos par njih je bilo u selekciji Grcke bili toliko dobri protiv Italije da je to nerealno i naravno da su potroseni iako najbolji igraci ubjedljivo sinoc nisu DOBILI NI MINUTU PROTIV NAS je bi im se desilo isto sto i Pjanicu, Pjanic sinoc nije mogao da dozove igraca jer nije imao snage a kamoli da potrci i pas odigra.

Greska selektora je sto je poslao istih 11, pokazao mu je lekciju Grcki selektor.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Fudo
Kontakt:

Post Postao/la Fudo » 16 okt 2019, 12:02

Bojkot.. da bog da nas i lihenstajn natamburo. Majku vam nesposobnu. Skudajte dresove kerovi a KRME DEBELO ODLAZI
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

mire96
Kontakt:

Post Postao/la mire96 » 16 okt 2019, 12:13

Ciro kad je otisao svi su mu se nahebali majke, jos poseban prilog napravljen na 60 minuta o menadzerskim talovima koje je kao imao oko repke. Sad ispade da je jedini selektor koji nam je ikad valjao. Mi se niti sa jednim selektorom nismo rastali mirno i u pozitivnoj atmosferi. Uvijek su bili neki skandali, glasine, navodi o nepotizmu. I koliko god se selektora izmijenilo, mi cemo uvijek imati taj problem. A ozbiljan selektor koji bi mogao stati na loptu i prekinuti taj vrtlog nece nikada doci da nas vodi jer bi mu to bila silazna putanja u karijeri. Zamisli ozbiljan selektor da mora kumiti i loziti svoje vrhunske igrace iz Juventusa, Rome, Arsenala da trce i da dobiju jednu Armeniju, Kipar ili C selekciju Grcke jbt.

Miske01
Kontakt:

Post Postao/la Miske01 » 16 okt 2019, 12:19

Družim se s njima, ali ih ne branim sekunde. Ni njih ni selektora. Samo me nervira ovaj Fanatic jer je tu samo kad treba popljuvat nekoga i lobirat za Vrančića. Btw. 11 mi je.
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 16 okt 2019, 12:26

Bosna je sampiNJon oooooo

:bih:

SafetSajo
Kontakt:

Post Postao/la SafetSajo » 16 okt 2019, 12:42

ReX je napisao/la:Bosna je sampiNJon oooooo

:bih:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 12:59

mire96 je napisao/la:Ciro kad je otisao svi su mu se nahebali majke, jos poseban prilog napravljen na 60 minuta o menadzerskim talovima koje je kao imao oko repke. Sad ispade da je jedini selektor koji nam je ikad valjao. Mi se niti sa jednim selektorom nismo rastali mirno i u pozitivnoj atmosferi. Uvijek su bili neki skandali, glasine, navodi o nepotizmu. I koliko god se selektora izmijenilo, mi cemo uvijek imati taj problem. A ozbiljan selektor koji bi mogao stati na loptu i prekinuti taj vrtlog nece nikada doci da nas vodi jer bi mu to bila silazna putanja u karijeri. Zamisli ozbiljan selektor da mora kumiti i loziti svoje vrhunske igrace iz Juventusa, Rome, Arsenala da trce i da dobiju jednu Armeniju, Kipar ili C selekciju Grcke jbt.

Ma mislim da je to smijesna prica bar u ovom slucaju...zvao je robi najbolje sto je mogao, e sad o taktici, motivaciji bi se moglo diskutovat. Cuj menadzerska reprezentacija :lol: :lol: jbt ko da imamo nez kakvih igraca po evropi pa ono nece da ih zove

Pljuvali ga radi Begovica ispostavi se da je Sehic bolji golman trenutno. Pljuvali ga za viscu ispostavi se da Hajrovic nije uospte bolji cak je i gore rijesenje da igra od prve minute. Pljuvali ga zbog Sarica, a ono Besic i pogotovo Jajalo nista bolje nisu igrali, cak su i debelo podbacili kad se uzem u ozbir sta se ocekivalo od njih....i kae mendadzer kroje sastav :lol: :lol: Je.bem ti nasu raju ono je culo negdje da je to u fazonu furat pa kao hajde udri po tom :lol: Ne mislim ovo za tebe nego opcenito govorim
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 13:06

Zar ima ljudi koji misle da Elvis Saric zasluzuje poziv po bilo kojem igrackom osnovu ili recimo Adnan Kovacevic?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 16 okt 2019, 13:08

Realno mi u barazu mozemo samo proci zbog domaceg terena ako i finalnu budemo igrali na BP, jer njih publika digne, malo zagalami gosti se izgube i to je to. Neralno je da ova ekipa koju svi taru po gostima u Zenici nema 15 utakmica u nizu bez poraza.

Ako budes gostovao pa cak i Velsu tu ti je 3-0
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 16 okt 2019, 13:20

mire96 je napisao/la:Ciro kad je otisao svi su mu se nahebali majke, jos poseban prilog napravljen na 60 minuta o menadzerskim talovima koje je kao imao oko repke. Sad ispade da je jedini selektor koji nam je ikad valjao. Mi se niti sa jednim selektorom nismo rastali mirno i u pozitivnoj atmosferi. Uvijek su bili neki skandali, glasine, navodi o nepotizmu. I koliko god se selektora izmijenilo, mi cemo uvijek imati taj problem. A ozbiljan selektor koji bi mogao stati na loptu i prekinuti taj vrtlog nece nikada doci da nas vodi jer bi mu to bila silazna putanja u karijeri. Zamisli ozbiljan selektor da mora kumiti i loziti svoje vrhunske igrace iz Juventusa, Rome, Arsenala da trce i da dobiju jednu Armeniju, Kipar ili C selekciju Grcke jbt.

Safet Sušić je jedini pravi selektor kojeg smo imali.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

SafetSajo
Kontakt:

Post Postao/la SafetSajo » 16 okt 2019, 13:25

vratite nam legeu odkad imamo adidas nista nismo napravili :P :P :P
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 16 okt 2019, 13:35

avenija je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Objasni mi kako je moguće da onako izgledamo protiv Finaca, a sinoć ko goli **** protiv Grka? Kako?

Objasnit cu ti ja, nasi se nisu mogli kretati, nisu mogli disati, noge su im bile toliko teske da nisu mogli pas uputiti, nisu mogli stati u formaciju, totalni kolaps organizma, mozga, psihe.

Zeca i jos par njih je bilo u selekciji Grcke bili toliko dobri protiv Italije da je to nerealno i naravno da su potroseni iako najbolji igraci ubjedljivo sinoc nisu DOBILI NI MINUTU PROTIV NAS je bi im se desilo isto sto i Pjanicu, Pjanic sinoc nije mogao da dozove igraca jer nije imao snage a kamoli da potrci i pas odigra.

Greska selektora je sto je poslao istih 11, pokazao mu je lekciju Grcki selektor.

Hajd Pjanica je nesto malo i odmorio u prvoj tekmi ali mu je sinoc falila podrska pri pasu, niko se nije otkrivao.
Ali Cimirota, Sarica, Gojaka pa i Hodzica je morao zamijeniti jer su navedena cetverica previse trcali protiv Finske, na momente i bespotrebno...cak i Hajrovica...recimo svjezi Besic, Jajalo, Krunic, Bajic su morali poceti a Gojak i Hodzic da udju u 2.plvmrnu...ali gotovo je sada.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 16 okt 2019, 13:35

Virtu4l je napisao/la:

I ja se slazem Pape je jedini selektor koji je bio dobar,treba ga vratiti pod hitno u reprezentaciju

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 13:36

Salih1984 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:

I ja se slazem Pape je jedini selektor koji je bio dobar,treba ga vratiti pod hitno u reprezentaciju

:urnebes:

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 21 okt 2019, 17:06

Sad kad Robi & Co odrade uspjesan double feature u novembru ... s jednom postavom na [email protected] pukne Talijane a s totalno drugom isto na [email protected] pukne i Lihtenstajnce ... i mi svi opet u ekstazi se radujemo barazu na domacem terenu i pisemo sastave i kalkulacije a tamo vec u prvoj tekmi stradamo jer nas je protivnik procito ko bukvar i uzeo nas na sve ono cemu smo se mi nadali da cemo mi njih ... :zviz:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

gigun

Post Postao/la gigun » 21 okt 2019, 17:20

Jel moguće da je u FSBIH sve poludilo, pa i Miske. :kafa:

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 21 okt 2019, 17:24

Instant rak ociju na vidjenu temu.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 21 okt 2019, 17:48

DaVinci je napisao/la:Sad kad Robi & Co odrade uspjesan double feature u novembru ... s jednom postavom na [email protected] pukne Talijane a s totalno drugom isto na [email protected] pukne i Lihtenstajnce ... i mi svi opet u ekstazi se radujemo barazu na domacem terenu i pisemo sastave i kalkulacije a tamo vec u prvoj tekmi stradamo jer nas je protivnik procito ko bukvar i uzeo nas na sve ono cemu smo se mi nadali da cemo mi njih ... :zviz:

Tako ce ti i biti. Jedno inspirativno poluvrijeme protiv nezainteresovane Italije, minimalan poraz ili nerijeseno i opet je sve u najboljem redu.
Ide euforija za baraz, veliki zuti ovo, veliki zuti ono, kupilo se vrijeme i onda hladan tus u barazu. Opet sjednica, vodi se disskudija - treba li Prosineckom produziti ugovor? Mnogi su za tu opciju, novinari i vec poznati forumasi tvrde da je to najbolja opcija bla, bla.
ipak, nas odgovorni savez u vjecitoj borbi za boljitak bh fudbala, odlucuje da treba naci novog selektora. Idu tri mjeseca cirkusa, da se nadje neko ko ce barem donekle zadovoljiti zelje navijaca, a opet biti po mjeri korumpiranog saveza...i sve nanovo.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 21 okt 2019, 17:55

Virtu4l je napisao/la:

:salut:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 24 okt 2019, 17:04

Sta je ovo ... nidje nikog, sve zamrlo ... poslije tolikih godina haman da su napokon uspjeli da ubiju zadnju trunku nade u nama ... RIP forumski navijaci BiH ... :salut:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, nebeskasila, Tristan10 i 14 gostiju.