Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 17:42

Kao pobjednici grupe u ligi B, plasirali smo se u baraž Lige Nacija. Liga B, kao i ostale lige u Ligi Nacija, daje jednog učesnika na EP 2020.
U baražu sudjeluju 4 pobjednika grupa lige B, odnosno 4 najbolje plasirane ekipe iz naše lige, ukoliko se jedan ili više pobjednika grupa plasira direktno kroz kvalifikacije za EP.
Baraž će se igrati po sistemu jedne utakmice polufinala i jedne utakmice finala.
Kao najbolje rangirana ekipa od četiri učesnika baraža, ukoliko ne izbori plasman na EP kroz kvalifikacije, BiH će u polufinalu za protivnika imati četvtoplasiranu ekipu baraža.
Ukoliko pobijedimo, u finalu nas čeka pobjednik iz drugog polufinala, koje igraju drugoplasirana i trećeplasirana ekipa baraža.
Prvu (polufinalnu) utakmicu igramo na domaćem terenu, domaćin finala će biti naknadno utvrđen.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 21 jun 2020, 13:03, ukupno mijenjano 3 puta.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 17:51

Znam da je mozda rano za temu, jer postoje teoretske sanse za plasman kroz kvalifikacije, ali vec se uveliko diskutuje o barazu.
Mozemo temu spojiti sa "A nama baraz je"
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 17 okt 2019, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
holyman
Postovi: 8146
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la holyman » 17 okt 2019, 17:55

Rat savezu
NEMA NAZAD

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la Salih1984 » 17 okt 2019, 18:03

Najverovatnije su nam protivnici:s.irska,r.irska,vels/slovacka
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 18:21

Salih1984 je napisao/la:Najverovatnije su nam protivnici:s.irska,r.irska,vels/slovacka
Da, vrlo vjerovatno cemo prvu tekmi igrati protiv S. Irske. :D
Samo da nam na naplatu ne dodju one vile iz Belfasta.

head88
Postovi: 131
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la head88 » 17 okt 2019, 20:43

Opet knjiga spade na 2 slova ili ti ga jednu riječ Baraž. S kim god budemo igrali te dvije utakmice, sa ovakvim pristupom, taktikom i selektorom nemamo se čemu nadati. Savez je svjestan da i 3 takmičenje ako ispuste, odoše pare a i ove zalihe su pri kraju i već naredni ciklus ukoliko se ne kvalifukujemo možemo očekivati veliki razdor u savezu među svima. Jer kad nema para belaji su. Tako da će sigurno savez tražiti rješenje u vidu selektora nekoga ko bi mogao u 2 utakmice izboriti Europsko.
Ono što treba da nas brine jeste, što smo vidjeli da ne možemo spojiti dvije utakmice na visokom nivou. Finska pa potom Grčka su otprilike slične reprezentacije trenutnom kvalitetom sa potencijalnim protivnicima u Baražu. Također ono što još treba da brine jeste da mi teško da možemo da se nosimo tj ne leže nam reprezentacije koje su trkački nadmočnije od nas. Sve u svemu utakmica sa Italijom treba da nam bude dobar sparing za to što dolazi u Martu iako do toga ima skoro 6 mjesci.
Igrači i stručni štab trebaju biti svjesni da je ovo posljednji voz i za Edina da odigra zadnje veliko takmičenje, pa shodno time bi trebali imati veći motiv jer to naš kapiten zaslužuje. Sve u svemu očekuje nas zanimljiv period u narednih mjesec dana. Jer će mnoge stvari biti poznate od selektora i protivnika u baražu. I da još za kraj..
SAVEZ NAPOLJE!
BEGIĆU LOPOVE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 21:01

............................Sehic/Begovic...........................
Kvrzic...........Bicakcic......Sunjic/Memisevic......Kolasinac
...............Besic..........Pjanic.......Cimirot/Jajalo.........
........Visca......................................Gojak.............
............................Dzeko.....................................

Mislim da je ovo najbolje sto imamo, bez obzira sto su raja kivna na Viscu, Besica, Bicakcica...
Selektor mora znati da ce ekipe protiv kojih budemo igrali, a to ce biti ostrvske reprezentacije, dobro prouciti nasu igru. U stvari mi smo davno procitani.
Prekopirace taktiku kojom nas je Irska potpuno neutralizovala. Znaju i da smo mentalno slabi i da podlijezemo pritisku.
Treba smisliti sta uraditi kada zatvore Dzeku i Pjanica, a to ce sigurno pokusati da urade. Dvojica stopera ce zagraditi Edina, a dva vezna nece Pjanicu dozvoliti da igra kako hoce.
Gdje prebaciti teziste, kako iznijeti loptu i graditi napad u takvim okolnostima?
Da li pokusati iznenaditi s postavom koju ne ocekuju, kao sto smo Fince tiltovali?

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la Madal » 17 okt 2019, 21:39

DrFilgud je napisao/la:............................Sehic/Begovic...........................
Kvrzic...........Bicakcic......Sunjic/Memisevic......Kolasinac
...............Besic..........Pjanic.......Cimirot/Jajalo.........
........Visca......................................Gojak.............
............................Dzeko.....................................

Mislim da je ovo najbolje sto imamo, bez obzira sto su raja kivna na Viscu, Besica, Bicakcica...
Selektor mora znati da ce ekipe protiv kojih budemo igrali, a to ce biti ostrvske reprezentacije, dobro prouciti nasu igru. U stvari mi smo davno procitani.
Prekopirace taktiku kojom nas je Irska potpuno neutralizovala. Znaju i da smo mentalno slabi i da podlijezemo pritisku.
Treba smisliti sta uraditi kada zatvore Dzeku i Pjanica, a to ce sigurno pokusati da urade. Dvojica stopera ce zagraditi Edina, a dva vezna nece Pjanicu dozvoliti da igra kako hoce.
Gdje prebaciti teziste, kako iznijeti loptu i graditi napad u takvim okolnostima?
Da li pokusati iznenaditi s postavom koju ne ocekuju, kao sto smo Fince tiltovali?
Jest da je ovo postava koja je pojačana na 3 pozicije u odnosu na doskorasnju (Kvrzic, Gojak i odsustvo Zukanovica) opet mislim da sa ovom postavom ovako ne ide. Glavna mana nam je sredina terena a tu nista nismo popravili vec dugo vremena i svede se na kondiciju igraca koji ni ne igraju i da li ce ih opaliti luda utakmica koju imaju jednom svakih 5 mečeva ( Jajalo, Bešić i Cimirot).
Ja bih čak potpuno izbacio i jedino pravo krilo u ekipi a to je Višća i stavio tu Krunića ili onog Hotića (naravno da ga probamo prvo u ove 2 utakmice). Dobili bi igrače koji su dobri tehničari i ako ništa za Krunića mogu reći da može i probiti ponekad tu desnu stranu zajedno sa Kvržićem, tako da bi po mom mišljenju bio upotrebljiviji od Višće. Opet je problem što Krunić nema minuta i nema snage izdržati 2 vezane utakmice tako da treba pripremiti 2 postave za eventualni dvomec koji bi nas cekao u barazu, a to je finale tog baraza.
Mislim najveca nam je boljka sto nemamo def. veznog koji je dobar na lopti, ali njega ne mozemo izmisliti kada ga nemamo, Besic/Cimirot/Jajalo pa eto i Saric je najbolje sto imamo, a ne mozemo bez def. veznog/veznih poceti utakmicu, tako da bi morali traziti tu neku alternativu da pojacamo tu sredinu terena.

Jednostavno nam je najveci problem sto Pjanic nema s kim odigrati pas kad preuzme loptu od stopera i to vec postaje mucno gledati. A to nas prati jos od Mešine ere, utakmica s Irskom u Dublinu mi prva pada napamet kao najbolji primjer.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hurem
Postovi: 8607
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la hurem » 17 okt 2019, 21:56

Sam sistem takmicenja u Ligi nacija, tacnije kasnijem barazu je glup i nepravedan.
Dobit cemo najvjerovatnije S.Irsku koju smo vec dobili 2x u grupi i fakticki nakon tog eventualno jednog poraza u barazu ispasti iz igre za EP, od ekipe koju smo 2x dobili (jos jedanput da ponovim) i ostavili ih 10 bodova iza, ili koliko vec...besmisleno malo, ali eto.
Moja poenta je da bi baraz trebale igrati samo prvoplasirane ekipe, bilo ih 4,3 ili 2, zavisno od toga koliko ih se kvalifikovalo kroz kvalifikacije...u slucaju da smo recimo samo mi ostali od prvoplasiranih jer su eto Ukrajina i ostali izborili plasman kroz kvalifikacije, onda bi trebalo da mi izborimo direktno plasman. Tek ako su sve prvoplasirane ekipe izborile plasman, onda daj priliku drugoplasiranim kroz baraz.
Sad ce recimo upasti neko iz C-grupe Lige nacija, hlupam Srbija, i izbaci Islanda koji je u A-grupi...nigdje veze!!!
Ali eto, ne pitam se ja. :mrgreen:

Sto se tice samih protivnika, smatram da su nam sanse protiv bilo koga na Bilinom polju bar 70:30...
O finalu kada dodje to toga...ako budemo u gostima, automatski se sanse obrcu, 30:70.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 21:59

Madal je napisao/la: Jest da je ovo postava koja je pojačana na 3 pozicije u odnosu na doskorasnju (Kvrzic, Gojak i odsustvo Zukanovica) opet mislim da sa ovom postavom ovako ne ide. Glavna mana nam je sredina terena a tu nista nismo popravili vec dugo vremena i svede se na kondiciju igraca koji ni ne igraju i da li ce ih opaliti luda utakmica koju imaju jednom svakih 5 mečeva ( Jajalo, Bešić i Cimirot).
Ja bih čak potpuno izbacio i jedino pravo krilo u ekipi a to je Višća i stavio tu Krunića ili onog Hotića (naravno da ga probamo prvo u ove 2 utakmice). Dobili bi igrače koji su dobri tehničari i ako ništa za Krunića mogu reći da može i probiti ponekad tu desnu stranu zajedno sa Kvržićem, tako da bi po mom mišljenju bio upotrebljiviji od Višće. Opet je problem što Krunić nema minuta i nema snage izdržati 2 vezane utakmice tako da treba pripremiti 2 postave za eventualni dvomec koji bi nas cekao u barazu, a to je finale tog baraza.
Mislim najveca nam je boljka sto nemamo def. veznog koji je dobar na lopti, ali njega ne mozemo izmisliti kada ga nemamo, Besic/Cimirot/Jajalo pa eto i Saric je najbolje sto imamo, a ne mozemo bez def. veznog/veznih poceti utakmicu, tako da bi morali traziti tu neku alternativu da pojacamo tu sredinu terena.

Jednostavno nam je najveci problem sto Pjanic nema s kim odigrati pas kad preuzme loptu od stopera i to vec postaje mucno gledati. A to nas prati jos od Mešine ere, utakmica s Irskom u Dublinu mi prva pada napamet kao najbolji primjer.
Slazem se da nam je boljka vezni red. Ako nemamo krila dovoljno kvalitetna da ucestvuju u izgradnji napada, a nemamo, onda ova varijanta s trojicom u veznom redu ne valja.
U varijanti s Gojakom, njega vidim vise kao nekog ofanzivnog veznog sa slobodom kretanja. Trebao bi da ucestvuje u izgradnji napada, da uveze nekoliko pasova s Pjanicem i Besicem dok ne predjemo na protivnicku polovinu.
To je ono gdje nas protivnici pobjedjuju, ne daju nam da se postavimo u ofanzivnu formaciju, licem prema protivnickom golu.
Cetvorica moraju igrati u veznom redu i Dzeko prima loptu i odigrava povratnu dok se otvaramo.
Inace , mislim da Besic ima sasvim solidnu tehniku da moze igrati sPjanicem, ali tu treba jos neko ko zna lopte.

Avatar
hurem
Postovi: 8607
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la hurem » 17 okt 2019, 22:09

Ta postava gore je ok ako ce Gojak vise igrati na poziciji 10-ke a da Kolasinac sam pokriva lijevu stranu kao nekada Mujdza desnu...igras u Arsenalu i valjda si pobogu sposoban za takvo sto.
Kada Kolasinac ode visoko naprijed onda desni bek (Kvrzic) automatski treba da ostane nazad a lijevi stoper se pomjera malo ulijevo i pokriva Seadov prostor, ili da jednostavno jedan veznjak ostane kao osigurac, bio to Besic ili ko vec bude igrao lijevo od Pjanica...da se ne desi otisao i Seo naprijed a i Kvrzic, pa nam ljudi spucaju kontru na same Bicakcica i Kovacevica.

Avatar
holyman
Postovi: 8146
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la holyman » 17 okt 2019, 22:17

Kada citam o postavama i taktickoj zamisli, samo vratim novubh na famozni 15ti oktobar i drugo poluvrijeme. Ne vrijedi apsolutno nista preudicirati, ocekivati i nadati se necemu. Rang smo slovacke, ostali potencijalni protivnici su kvalitetniji od nas.
NEMA NAZAD

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la Madal » 17 okt 2019, 22:25

DrFilgud je napisao/la: Slazem se da nam je boljka vezni red. Ako nemamo krila dovoljno kvalitetna da ucestvuju u izgradnji napada, a nemamo, onda ova varijanta s trojicom u veznom redu ne valja.
U varijanti s Gojakom, njega vidim vise kao nekog ofanzivnog veznog sa slobodom kretanja. Trebao bi da ucestvuje u izgradnji napada, da uveze nekoliko pasova s Pjanicem i Besicem dok ne predjemo na protivnicku polovinu.
To je ono gdje nas protivnici pobjedjuju, ne daju nam da se postavimo u ofanzivnu formaciju, licem prema protivnickom golu.
Cetvorica moraju igrati u veznom redu i Dzeko prima loptu i odigrava povratnu dok se otvaramo.
Inace , mislim da Besic ima sasvim solidnu tehniku da moze igrati sPjanicem, ali tu treba jos neko ko zna lopte.
Gojak na lijevom krilu kao što je sad sa slobodom kretanja, koju ima jer je često u gol šansi, ili na of. veznom nije velika razlika po mom mišljenju.

Može i neka 4-2-3-1 varijanta

-Besic/Cimirot/Jajalo-Pjanic
Krunic- Hodžić - Gojak
Dzeko

S ovom postavom ako ne možemo iznijeti loptu iz presinga onda motaj kablove jer bolje igrače za taj problem nemamo.
S ovim bi tog defanzivnog veznog usmjerili isključivo na defanzivnu i ne bi se morao trošiti skrivajuci se kad Pjanić traži kome dodati. Možda bi Bešić za to bio dobar jer djeluje najagresivnije od ove trojice, ali obavezno mu 100x reci da ne prelazi pola terena i da ne melja **** loptu već da doda prvom do sebe.
Naravno Hodžić bi ovdje i pomagao veznom redu i bio sekundarni napadač iza Džeke. Ne znam, bezveze pisem i razmišljam jer ova 433 sa Pjanicem i jos dvojicom panjina jednostavno ne pije vode.

A mišljenja sam da nas malo dijeli da budemo solidna ekipa i da postoji rijesenje ovog problema sa ovim igračima samo ga ovaj mamlaz neće naci. Jer nije slučajno da igramo od očaja do sjaja - predjemo pola - opasni smo; ne možemo iznijeti loptu - licimo na Lihtenštajn.
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 17 okt 2019, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la delinjo » 17 okt 2019, 22:27

joj brace oni nesto kombinuju ,prave formacije ,c tim grcke imao 30 suteva protiv nas ....radite nesto korisno manite se gluposti :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15705
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la BosniaBoston » 17 okt 2019, 22:29

delinjo je napisao/la:joj brace oni nesto kombinuju ,prave formacije ,c tim grcke imao 30 suteva protiv nas ....radite nesto korisno manite se gluposti :mrgreen:
Nasa repka ko rafan,od 2014. cucla kardan :P
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la Hantraga » 17 okt 2019, 22:30

Madal je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Slazem se da nam je boljka vezni red. Ako nemamo krila dovoljno kvalitetna da ucestvuju u izgradnji napada, a nemamo, onda ova varijanta s trojicom u veznom redu ne valja.
U varijanti s Gojakom, njega vidim vise kao nekog ofanzivnog veznog sa slobodom kretanja. Trebao bi da ucestvuje u izgradnji napada, da uveze nekoliko pasova s Pjanicem i Besicem dok ne predjemo na protivnicku polovinu.
To je ono gdje nas protivnici pobjedjuju, ne daju nam da se postavimo u ofanzivnu formaciju, licem prema protivnickom golu.
Cetvorica moraju igrati u veznom redu i Dzeko prima loptu i odigrava povratnu dok se otvaramo.
Inace , mislim da Besic ima sasvim solidnu tehniku da moze igrati sPjanicem, ali tu treba jos neko ko zna lopte.
Gojak na lijevom krilu kao što je sad sa slobodom kretanja, koju ima jer je često u gol šansi, ili na of. veznom nije velika razlika po mom mišljenju.

Može i neka 4-2-3-1 varijanta

-Besic/Cimirot/Jajalo-Pjanic
Krunic- Hodžić - Gojak
Dzeko

S ovom postavom ako ne možemo iznijeti loptu iz presinga onda motaj kablove jer bolje igrače za taj problem nemamo.
S ovim bi tog defanzivnog veznog usmjerili isključivo na defanzivnu i ne bi se morao trošiti skrivajuci se kad Pjanić traži kome dodati. Možda bi Bešić za to bio dobar jer djeluje najagresivnije od ove trojice, ali obavezno mu 100x reci da ne prelazi pola terena i da ne melja **** loptu već da doda prvom do sebe.
Naravno Hodžić bi ovdje i pomagao veznom redu i bio sekundarni napadač iza Džeke. Ne znam, bezveze pisem i razmišljam jer ova 433 sa Pjanicem i jos dvojicom panjina jednostavno ne pije vode.

A mišljenja sam da nas malo dijeli da budemo solidna ekipa i da postoji rijesenje ovog problema sa ovim igračima samo ga ovaj mamlaz neće naci. Jer nije slučajno da igramo od očaja do sjaja - predjemo pola - opasni smo; ne možemo iznijeti loptu - licimo na Lihtenštajn.
S tom postavom bi bilo gore nego protiv Grčke. Hodžić je igrač manje u napadu, a na toj poziciji koja nije napad je još i smetalo. Čovjek je trom igrač, sebičan, apsolutno ni po čemu koristan. To što ga Baho fali ne znači da igra dobro. Čovjeku treba prilagoditi sistem, a to ovdje ne može.
Drugo, Krunić nije desno krilo i doprinos bi mu isto bio nikakav. Možeš Gojaka taktički koristiti na lijevom, ali ne i obojicu.
Treće, Jajalo ne bi ni smio biti u opticaju ko opcija, jer je spor za ovoga, a Bešić-Cimirot je ok dilema.

Dakle, umjesto Hodžića neko krilo.

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la Madal » 17 okt 2019, 22:35

Hodžić je pokazao dobru tehniku protiv Finaca i vezni red je mogao kombinovati s njim a naravno da bi igrao bliže ili uz Dzeku nego da je of. vezni
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la delinjo » 17 okt 2019, 22:55

BosniaBoston je napisao/la:
delinjo je napisao/la:joj brace oni nesto kombinuju ,prave formacije ,c tim grcke imao 30 suteva protiv nas ....radite nesto korisno manite se gluposti :mrgreen:
Nasa repka ko rafan,od 2014. cucla kardan :P
kujica :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

soko
Postovi: 3726
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la soko » 17 okt 2019, 23:26

delinjo je napisao/la:joj brace oni nesto kombinuju ,prave formacije ,c tim grcke imao 30 suteva protiv nas ....radite nesto korisno manite se gluposti :mrgreen:
Neki ovdje koliko su vremena proveli pisajuci na forumu su vec mogli zavrsiti trenersku skolu i poceti voditi neki tim.

sramotno je da ovaj grcki tim pojede igrace sa iskustvom kao sto su Pjanic i Jajalo. Saric daje sve od sebe i onako samo trci i smeta, uzme poneku loptu, svakako nije igrac koji bi trebao biti na spisku. Na sredini smo izgubili bitku. Jel to do motivacije igraca ili sta vec drugo, pisi propalo ko god trener bio.

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart-31.Mart 2020.)

Post Postao/la delinjo » 17 okt 2019, 23:50

soko je napisao/la:
delinjo je napisao/la:joj brace oni nesto kombinuju ,prave formacije ,c tim grcke imao 30 suteva protiv nas ....radite nesto korisno manite se gluposti :mrgreen:
Neki ovdje koliko su vremena proveli pisajuci na forumu su vec mogli zavrsiti trenersku skolu i poceti voditi neki tim.

sramotno je da ovaj grcki tim pojede igrace sa iskustvom kao sto su Pjanic i Jajalo. Saric daje sve od sebe i onako samo trci i smeta, uzme poneku loptu, svakako nije igrac koji bi trebao biti na spisku. Na sredini smo izgubili bitku. Jel to do motivacije igraca ili sta vec drugo, pisi propalo ko god trener bio.
ma pazi brate,shvatam ljudi patriote vole repku,druge nemaju sve je divno krasno...ali mi suludo praviti formaciju ,nesto prognozirati od ekipe koju rastavi c tim grcke ...tu treba sva prica zavrsiti :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], GG3, Hansestadt, ovisnik, travuljasSs i 55 gostiju.