Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Beduin » 14 okt 2020, 23:07

Razocarao me je opasno Bajevic, ali iz postovanja prema karijeri i odnosu prema BiH ga ne zelim vrijedjati. Ali nas je uj3bao kvalitetno, totalno se pogubio sa selekcijom igraca i toliko nelogicnosti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Tekashi
Postovi: 15858
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Tekashi » 14 okt 2020, 23:12

Sarlatan sa Neretve

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la belosevic28 » 14 okt 2020, 23:22

Beduin je napisao/la:
14 okt 2020, 23:07
Razocarao me je opasno Bajevic, ali iz postovanja prema karijeri i odnosu prema BiH ga ne zelim vrijedjati. Ali nas je uj3bao kvalitetno, totalno se pogubio sa selekcijom igraca i toliko nelogicnosti.
Od A do Z. Samo me iznenadilo sto je po stare dane pristao biti pijun, sluga par menadzera i Rusmira Cvike. Dobrano se po$rao po zavidnu karijeru !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DonerKebab
Postovi: 384
Pridružen/a: 21 avg 2020, 22:31
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la DonerKebab » 14 okt 2020, 23:23

Pliva u neretvi
..da ti kazem kol'ko volim Sarajevo!

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la sljivo » 14 okt 2020, 23:28

Ovo mu nije trebalo po stare dane da ispada marioneta i da na oči javnosti pokazuje da je fosil, da ga je vrijeme pogazilo. Ja nikad neću moći razumjeti ove fosile koji imaju sve ili skoro sve i ono opet ganja jbn fudbal.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la JonSnow » 14 okt 2020, 23:29

Nije mu ovo trebalo po stare dane realno. Ima dobar dio i njegove krivice za ove poraze, ali generalno sve je ovo maslo saveza.
Ne mogu se otet dojmu da bi sve ovo bilo drugačije da smo zaigrali u februaru i da nije bilo korone.

Avatar
Mokes
Postovi: 14875
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Mokes » 15 okt 2020, 00:22

Raonffa je napisao/la:
14 okt 2020, 21:23
Čuj sam priče.
DrFilgud je napisao/la:
12 okt 2020, 14:02
Svaka mu čast za klupsku trenersku karijeru, ali mise ovdje bavimo onim što je uradio u mandatu selektora BiH.

Bajević je loše uradio poso radi kog je doveden. Nismo prošli S. Irsku, objektivno slabijeg protivnika.
Spiskovi, okupljanje, taktika, izmjene i na kraju rezultat, nezadovoljavajuće.
Lijepo rečeno. Sad to prenesi na pojedince poput Bičakčića, Kolašinca, Višće i shvatiti ćeš o čemu smo pričali.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la DrFilgud » 15 okt 2020, 08:18

Mokes je napisao/la:
15 okt 2020, 00:22
Raonffa je napisao/la:
14 okt 2020, 21:23
Čuj sam priče.
DrFilgud je napisao/la:
12 okt 2020, 14:02
Svaka mu čast za klupsku trenersku karijeru, ali mise ovdje bavimo onim što je uradio u mandatu selektora BiH.

Bajević je loše uradio poso radi kog je doveden. Nismo prošli S. Irsku, objektivno slabijeg protivnika.
Spiskovi, okupljanje, taktika, izmjene i na kraju rezultat, nezadovoljavajuće.
Lijepo rečeno. Sad to prenesi na pojedince poput Bičakčića, Kolašinca, Višće i shvatiti ćeš o čemu smo pričali.
Ma odyebite više bolan. :roll:
Napravite igrača, plasirajte se barem u intertoto kup, pa serite.
Vizija sprtskog uspjeha za vas je da otjerate Kolašinca, Bičakčića, pa ubacite svoje amatere. Štetočine jedne.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 15 okt 2020, 09:48, ukupno mijenjano 1 put.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Artetitis » 15 okt 2020, 08:24

MostaracVelezovac je napisao/la:
12 okt 2020, 13:35
Bajević je trener od 1980tih. U svojoj TRENERSKOJ karijeri on ima 1144 utakmica sa 638 pobjeda! Prosjek Bajevićevih pobjeda KAO TRENER je sjajnih 55.77% a poraza samo 21.3%. Znači kroz svoju karijeru, lik je gubio samo svaku 5 tekmu. Kao trener je svojio 4 prvenstva Grčke, 4 super kupa Grčke i Kup Maršala Tita Jugoslavije, a s Veležom je bio i vicešampion Juge - znači nije bio trener u šantaraba ligama, nego u relativno respektabilnim ligama. Nije se puno zanimao za reprezentativne poslove nego se uglavnom fokusirao na klupski fudbal.

Za poređenje, Ćiro Blažević, je najiskusniji BH trener sa 1265 utakmica kao trener ali samo 574 pobjede, što je prosjek od 44.58% pobjeda - također respektabilan rezultat, ali ne visok kao Duškov. Naravno, Blažević je također osvajao 3 mjesto na SPu, dok je Duško cijelu karijeru proveo u klupskom takmičenju - što potvrđuje da se ne mogu samo gledat statistike ali ipak, ovdje se radi o uzorku od preko 1000 utakmica na visokom nivou kako god da okreneš.
Koliko od tih 638 pobjeda i 1144 utakmice otpada na Olympiacos, najmoćniji klub Grčke?

Ćiro je veći dio karijere vodio osrednje timove.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la HPCompaq » 15 okt 2020, 14:36

Matori hvala na svemu,probao si ali ne ide
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Straightforward » 15 okt 2020, 15:22

Koliko odvratnih uvreda forumaša koji su jučer pelene skinuli.
Bajeviću ne treba ti ovo. I kusa vrana sa grane zna da je ovdje dublji problem unutar korumpiranog saveza, samo Bosanci i Hercegovci misle da znaju sve i daju sebi za pravo vrijeđati veličinu kao Dušan Bajević.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la mire96 » 15 okt 2020, 15:43

Rekao sam ja odmah da ce i on biti proglasen neznalicom i dobiti nogu u guzicu kao i svi prije njega. Nije da nisam i ja imao nekih prigovora, ponajprije protiv Sjeverne Irske kasne izmjene i povlacenje iako nam je trebao gol da izbjegnemo produzetke, ali neznalicom proglasiti frajera koji je sa Olympiakosom dominirao u Grckoj ligi, sa PAOKom skinuo kup Olympiacosu, sa AEKom osvajao titule i u Ligi prvaka igrao dva remija protiv Real fuckin Madrida i kod kuce i na strani, sa Olympiakosom pobijedio Liverpoola u Ligi prvaka, ranije cetvrtfinale i remi sa Juventusom... :crazy: Malo li je. Drugo je sto mi zahtjevamo da imamo mladog trenera sa jakim CVem koji je ujedno i vrsan takticar i vrhunski motivator. Takve ni Hrvati ne mogu zamisliti na svojoj klupi, a ne mi. A sigurno nisu takve imali ni nasi protivnici Armenci, Finci, Kiprani, Irci, Izraelci i slicni protiv koje smo kiksali kroz historiju.

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la MostaracVelezovac » 16 okt 2020, 05:34

mire96 je napisao/la:
15 okt 2020, 15:43
Rekao sam ja odmah da ce i on biti proglasen neznalicom i dobiti nogu u guzicu kao i svi prije njega. Nije da nisam i ja imao nekih prigovora, ponajprije protiv Sjeverne Irske kasne izmjene i povlacenje iako nam je trebao gol da izbjegnemo produzetke, ali neznalicom proglasiti frajera koji je sa Olympiakosom dominirao u Grckoj ligi, sa PAOKom skinuo kup Olympiacosu, sa AEKom osvajao titule i u Ligi prvaka igrao dva remija protiv Real fuckin Madrida i kod kuce i na strani, sa Olympiakosom pobijedio Liverpoola u Ligi prvaka, ranije cetvrtfinale i remi sa Juventusom... :crazy: Malo li je. Drugo je sto mi zahtjevamo da imamo mladog trenera sa jakim CVem koji je ujedno i vrsan takticar i vrhunski motivator. Takve ni Hrvati ne mogu zamisliti na svojoj klupi, a ne mi. A sigurno nisu takve imali ni nasi protivnici Armenci, Finci, Kiprani, Irci, Izraelci i slicni protiv koje smo kiksali kroz historiju.
Šta zna balavurdija na SS forumu šta znači pobjedit Liverpool, izjednačiti s Realom ili Juventusom, uzet 4 prvenstva i 4 kupa Grčke, Kup Maršala Juge, imat preko 1100 utakmica na klupi i prosjek pobjeda od preko 55% a poraza 21%.

I ja se slažem. Hvala Bajeviću na svemu. To je fin insan i BH patriota - ali njemu ne treba da ga retardi pljuju po internetu ili da ga mongoloid Pape Sušić proziva radi izmjena igrača tokom pandemije (isti onaj Sušić koji je protiv Nigerije izveo 6 veznih igrača) i još gurao Tina Sušića (familiju) kojeg više nikad nismo ni vidjeli. Pa i onaj trener Vrbanjuše bi s onakvom ekipom koju je imao Pape otišao na SP. Vidimo nakon svega gdje je Pape završio - u drugoj ligi, pa u trećoj pa na ulici.

I sada Bajević ne zna. Bajeviću care haj ti idi - kralj si - legenda si - znam da ako nas ti ne izvedeš na SP sa ovakvom slabom ekipom neće niko - znam da osim Vahe Halilhodžića mi nemamo trenera ravnog tebi - ali ne mogu gledat neznalice u naletu kako serhendaju po vazdan.

Treba nama dovest nekog običnog prosječnog trenera jer samo to i zaslužuje prosječna ekipa kakvu sad imamo i ispodprosječna rulja koja i ne zna ništa drugo nego oscilirati između euforije i očaja. Da je ona prečka uletila u gol - ovi isti pljuvači bi djeci nadjevali imena Dušan. Ali nije - pa ne zna.

Čuj Bajević ne zna. Joooooooojjjjj zemljo otvori seeee. Šta je sljedeće - da ni Einstein ne zna fiziku. :facepalm:
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Swanfilter » 16 okt 2020, 10:19

I Vaha bi sutra dosao na svoje. Bas kao i Bajevic ovih dana ...

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la babino » 16 okt 2020, 10:54

Vaha ne bi dosao na svoje jer bi covjek na upit o nekom fudbaleru znao sve o njemu, lik neki dan u maroku vadi sta je igrac pisao na instagramu:-)
Ja bih se smio u zivot zakleti da bajevic sad ne bi znao puno ime i prezime svih igraca koje je zvao u ova dva termina.

Covjeku svaka cast za sve sto je uradio, evo probao je i kod nas, nazalost kasno, da je to uradio prije 5-10 godina,vjerujem da bi bilo drugacije.
Vjerovatno nas ceka ista stvar i sa vahom za 5-10 godina kad bude penzioner pa mu odjednom srce zaigra i odluci 5. raprezentaciju odvesti na svjetsko:-)
Pape je opet druga sorta, posla uglavnom nema i opet otvoreno kaze da je dosao jer je vidio da napokon imamo ekipu za plasman, sto po njemu, ranije nije bio slucaj.

Niko srcano u to sve nije usao kao mesha, samo sto se ispostavi da ne zna.

Kako bih ja volio jedan tandem tipa kodro-barbarez, gore od ovog sada ne bi bilo 100%.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Drape » 16 okt 2020, 17:19

Slažete li se sa izjavom Zlatka Dalića: "Svaki ponedjeljak zovu me da je neki igrač dao gol ili obrani loptu i pitaju hoću li ga zvati u reprezentaciju. Dosad sam 40 imena već trebao pozvati, evo svaki ponedjeljak je netko drugi. Reprezentacija je nešto drugo. Nismo realni. Da, zabio je gol jer je napadač i mora zabijati golove, što mu je posao. Kod nas odmah mora u reprezentaciju, čitam to svaki tjedan."

visegrad8392
Postovi: 446
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:18
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la visegrad8392 » 16 okt 2020, 18:39

pa kod njih i igraju 99% najboljih jer imaju scoutingteam da valja onda kod ovih mimo tih je dosta msla vjerovatnoca da su bolji od pozvanih. pa covjece oni svake godine prave trening kampove po BiH, pa isli su bilosu sa poklonima nekoliko puta u daleku argentinu!!!

Pale
Postovi: 427
Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Pale » 16 okt 2020, 22:23

Najjaca prica nije mu ovo trebalo dosao si da pomognes de ne budite naivni dosao je da klepi kes prdara stara ofucana Robi je za njega Ferguson hvala lp

Avatar
DonerKebab
Postovi: 384
Pridružen/a: 21 avg 2020, 22:31
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la DonerKebab » 17 okt 2020, 12:41

Papak s neretve
..da ti kazem kol'ko volim Sarajevo!

Kobayashi
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"

Post Postao/la Kobayashi » 17 okt 2020, 14:04

Fuj kakvih covjek uvreda i gadosti ovdje procita...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.