Siniša Saničanin

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la MunjirkaPFC » 16 feb 2023, 22:10

baboedindzeko09 je napisao/la:
16 feb 2023, 21:28
Ja kad sam ovdje pisao da je lik obična bedevija i pajser koja ne igra u Partizanu osim u Heineken Super Ligi protiv Zvezdare i sličnih ekipa napali su me da sam glupan.
Sanicanin nema kvalitet za Partizan. Zalutao.
Ta Heineken Super Liga za tvoju je EPL licno. Tri ekipe u grupnom dijelu na jesen minimum, a ti mastaj kad ces jednu za trideset godina ubost.
Treceligas Zvezdara tukla bi se u PLBiH 'ladno za plasman sa Sarajevom, Zeljom, Posusjem, Velezom, Leotarom, Tuzla Kitijem, tu su negdje realno :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
DamirT
Postovi: 13878
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la DamirT » 16 feb 2023, 22:12

MunjirkaPFC je napisao/la:
16 feb 2023, 22:10
baboedindzeko09 je napisao/la:
16 feb 2023, 21:28
Ja kad sam ovdje pisao da je lik obična bedevija i pajser koja ne igra u Partizanu osim u Heineken Super Ligi protiv Zvezdare i sličnih ekipa napali su me da sam glupan.
Sanicanin nema kvalitet za Partizan. Zalutao.
Ta Heineken Super Liga za tvoju je EPL licno. Tri ekipe u grupnom dijelu na jesen minimum, a ti mastaj kad ces jednu za trideset godina ubost.
Treceligas Zvezdara tukla bi se u PLBiH 'ladno za plasman sa Sarajevom, Zeljom, Posusjem, Velezom, Leotarom, Tuzla Kitijem, tu su negdje realno :kafa:
Kakve veze to ima s ovim da Sanicanin veze nema s fudbalom?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la totasef1 » 16 feb 2023, 22:25

Sto se tice debija i prvih par utakmica, Sanicanin je bio bolji i od Hadzikadunica i Ahmethodzica. Poslije se Ahmethodzic izdvojio kao najpouzdaniji a nakon kikseva Sanicanina i nekoliko bas losih utakmica, mogu odmah reci da su bolji i Hadzikadunic i Kovacevic trenutno. Na stranu sve, i Hadzikadunic i Kovacevic su prosjecni do losi ali Sanicanin je bio jos losiji. Sto se tice klupskog fudbala, Hadzikadunic je trenutno u najjacoj ligi gdje je potpuno drugi stil igre, treba vremena da se navikne pa cemo vidjeti sta ce biti dalje a Kovacevic je standardniji u klubu. Mislim isto vazi kao i za Sanicanina, Ferenc je vrhunac njegove karijere i to je to al sve dok je standardan tamo i dobro igra, ima mjesta u reprezentaciji.

19vendetta87
Postovi: 4497
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 feb 2023, 22:31

MunjirkaPFC je napisao/la:
16 feb 2023, 22:10
baboedindzeko09 je napisao/la:
16 feb 2023, 21:28
Ja kad sam ovdje pisao da je lik obična bedevija i pajser koja ne igra u Partizanu osim u Heineken Super Ligi protiv Zvezdare i sličnih ekipa napali su me da sam glupan.
Sanicanin nema kvalitet za Partizan. Zalutao.
Ta Heineken Super Liga za tvoju je EPL licno. Tri ekipe u grupnom dijelu na jesen minimum, a ti mastaj kad ces jednu za trideset godina ubost.
Treceligas Zvezdara tukla bi se u PLBiH 'ladno za plasman sa Sarajevom, Zeljom, Posusjem, Velezom, Leotarom, Tuzla Kitijem, tu su negdje realno :kafa:
A jel ta Zvezdara i u rangu sa Borcem, posto vidim da si nabrojao iskljucivo bosnjacke i hrvatske klubove? Ili je i Borac kvalitet iznad sviju u plbih?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la hurem » 16 feb 2023, 22:32

Sanicanin je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme. Boljeg tada na njegovoj poziciji nismo ni imali.
Dao je koliko je mogao.
Bilo je tu i loših predstava.
Vidjet ćemo kako će se dalje razvijati situacija i koliko dugo ce se nalaziti na spisku?! U vidnom je padu forme, da ne kažem strmoglavom.

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la totasef1 » 16 feb 2023, 22:48

MunjirkaPFC je napisao/la:
16 feb 2023, 22:10
baboedindzeko09 je napisao/la:
16 feb 2023, 21:28
Ja kad sam ovdje pisao da je lik obična bedevija i pajser koja ne igra u Partizanu osim u Heineken Super Ligi protiv Zvezdare i sličnih ekipa napali su me da sam glupan.
Sanicanin nema kvalitet za Partizan. Zalutao.
Ta Heineken Super Liga za tvoju je EPL licno. Tri ekipe u grupnom dijelu na jesen minimum, a ti mastaj kad ces jednu za trideset godina ubost.
Treceligas Zvezdara tukla bi se u PLBiH 'ladno za plasman sa Sarajevom, Zeljom, Posusjem, Velezom, Leotarom, Tuzla Kitijem, tu su negdje realno :kafa:
Liga je jaka zbog Partizana i Zvezde i to zbog MILIONSKIH ulaganja drzave u njih a isti imaju milionski dug drzavi za porez.
Nemoj pretjerivati sa ostatkom lige, koji uspjeh su u Evropi napravili srpski klubovi koji se ne zovu Partizan i Zvezda? Nikakav, kao i nasi klubovi. A imali su i dobrih blamaza u Evropi...
Bez Partizana i Zvezde je srpska liga jaca za neke 3-4 ekipe od nasih a ovo ostalo bi bilo bara bara.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9152
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la Aduka87 » 17 feb 2023, 00:50

Svejedno, Sanicanin je toliko los, da ga zovu vecim panjem od ovog Crnogorca sto dobi crveni karton.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

LG08
Postovi: 41
Pridružen/a: 12 feb 2023, 17:20
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la LG08 » 17 feb 2023, 00:55

Aduka87 je napisao/la:
17 feb 2023, 00:50
Svejedno, Sanicanin je toliko los, da ga zovu vecim panjem od ovog Crnogorca sto dobi crveni karton.
Kao da ijedan nas igrac valja. Sve odron do odrona. :yawn:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 feb 2023, 01:16

@ totasef1

Ocigledno je Zrinjski liga za sebe, i on bi se jedini plasirao u prvih osam srpske lige, tj. play off. I ne samo to, tukao bi se sa TSC-om, Cukom, Vosom, Vozdovcem i Pazarom i za evropska mjesta. Siroki i Borac bi opstali u donjem domu, a ostali klubovi uz duzno postovanje igrali bi za goli opstanak u srpskoj ligi, kao i u HNL-u. Nestabilni su isuvise. Standardan igrac Sarajeva u Srbiji dobaci do Radnika iz Surdulice, koji su ove godine najgora ekipa u toj Srbiji, ubjedljivo. Neko ko trese mreze u Tuzla Sitiju ne moze se potom sastavit s loptom u srpskim kandidatima za ispadanje. Mnogo primjera jos ima.

@ DamirT

Tacno. U pravu si. Poenta je da se kroz omalovazavanje drugog koji generalno dobro radi i stalno napreduje nece poboljsati sopstvena liga.

E sada sustina. Zvezda i Partizan su za klasu bolji danas nego prije deset godina, a tada su bili vise zaduzeni nego danas. U bezizlaznoj situaciji, ispadali cesto u pretkolima, komisinici je i licenca oduzimana. Danas su to stabilne evropske adrese ove regije. Napredovali su i ostali. Danas pretposlednja ekipa lige razbije Partizan 4:0 u gostima, a dovodi strane igrace iz portugalske lige, svedskog Malmea, potom domace iz BATE Borisova, sa Kipra iz klubova koji su igrali ozbiljno u evrokupovima. U Novom Sadu ili Topoli gostovace uskoro i poznati evropski klubovi i to ne samo jedno ljeto, nego i s jeseni. A pokazu zube i vjecitima.

Nego, da se vratimo na BiH. Zasto Srbija i Hrvatska ozbiljno napreduju, a BiH ni makac? Osramote se i klubovi iz SR/HR povremeno i pokoji svake sezone, ali u BiH je to konstanta. Sustinski, gdje je nestala proizvodnja igraca? U oba entiteta je stanje lose. I cini mi se da sve vise zaostaju. Price o narodima i politici su suplje, niko nikome ne brani da u svom klubu napravi dobrog igraca. Pa duplo bolje se radilo iza rata nego danas. Zasto Sanicanin i masa Sanicanina koji dodju iz te lige ne mogu da traje na visem nivou? Ima problema i u SR i u HR, ali u BIH je 5x spram njih.

Inace veceras je 19-godisnji mali Ilic koji ne slovi ni za kakvog velikog talenta, odigrao daleko zrelije nego Sanicanin ijednom ove sezone. Sanicanin je kvalitetom cetvrti stoper Partizana, i to samo zato sto su samo cetvorica u rosteru.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la ReX » 17 feb 2023, 01:57

baboedindzeko09 je napisao/la:
16 feb 2023, 21:28
Ja kad sam ovdje pisao da je lik obična bedevija i pajser koja ne igra u Partizanu osim u Heineken Super Ligi protiv Zvezdare i sličnih ekipa napali su me da sam glupan.
Ne osjecaj se lose. Postoje trenutno aktivni forumasi koji su prije par godina govorili da je Sanicanin bolji igrac od Anela i Dennisa i da je stub nase obrane. Da stvar bude gore, slicni cudni stavovi se mogu procitati i za Benjamina.

;) :bih:
@igrajlopte 🐦

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la ReX » 23 feb 2023, 20:40

Skrivio penal.
Sinisa Sanicanin (Partizan) changes the direction of the ball using his hand, but he is angry when the referee gives a foul against him. Sheriff Tiraspol are awarded a penalty kick!
Satrase ga navijaci Partizana po drustvenim mrezama. I meni cak kao velikom kriticaru nije ugodno citati neke stvari sto pisu. :oops: :lol:

Partizan izgubio od Sheriffa kod kuce (1-3) i ispao iz UECL.
@igrajlopte 🐦

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la miky_hz » 23 feb 2023, 20:50

ReX je napisao/la:
23 feb 2023, 20:40
Skrivio penal.
Sinisa Sanicanin (Partizan) changes the direction of the ball using his hand, but he is angry when the referee gives a foul against him. Sheriff Tiraspol are awarded a penalty kick!
Satrase ga navijaci Partizana po drustvenim mrezama. I meni cak kao velikom kriticaru nije ugodno citati neke stvari sto pisu. :oops: :lol:

Partizan izgubio od Sheriffa kod kuce (1-3) i ispao iz UECL.
Treba Radeljica zvati mjesto njega definitivno,momak kapiten Sheriffa,2.02 jablan pravi :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la Arvid » 24 feb 2023, 08:29

Ovu temu zapečatiti.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la MoodyHank » 24 feb 2023, 08:32

Saničanin je u prvim utakmicama za reprezentaciju bio stvarno dobar. Isto tako, zadnja sezona u Vojvodini i prva polusezona u Partizanu su bile sjajne. Šta mu se desilo u međuvremenu je misterija, ovo je horor za gledati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1534
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la bavariapivo » 24 feb 2023, 13:00

MoodyHank je napisao/la:
24 feb 2023, 08:32
Saničanin je u prvim utakmicama za reprezentaciju bio stvarno dobar. Isto tako, zadnja sezona u Vojvodini i prva polusezona u Partizanu su bile sjajne. Šta mu se desilo u međuvremenu je misterija, ovo je horor za gledati.
izgleda, da je tada dosegao svoj maksimum, i da ne moze vise dalje...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la MunjirkaPFC » 24 feb 2023, 13:26

Idi vise nesreco iz Partizana, kandidat za najgoreg stopera u istoriji kluba i hobijem probijanja dna.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

izdzezveubrazil
Postovi: 2352
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la izdzezveubrazil » 24 feb 2023, 13:39

Najtuznije je sto je ovaj zakucan starter u kvalifikacijama.

ACAB67
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 feb 2023, 17:08
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la ACAB67 » 24 feb 2023, 14:10

MunjirkaPFC je napisao/la:
24 feb 2023, 13:26
Idi vise nesreco iz Partizana, kandidat za najgoreg stopera u istoriji kluba i hobijem probijanja dna.
da pokuca na vrata celika iz zenice mislim da bi ga odbili...kamoli u partizanu da nastavi da igra...najveci parmak kojeg sam gledao u zadnje vrijeme...ovo se desi kad tajo gura letvu citav zivot u fudbal

Avatar
zgembo89
Postovi: 4918
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la zgembo89 » 03 mar 2023, 19:29

miky_hz je napisao/la:
23 feb 2023, 20:50
ReX je napisao/la:
23 feb 2023, 20:40
Skrivio penal.
Sinisa Sanicanin (Partizan) changes the direction of the ball using his hand, but he is angry when the referee gives a foul against him. Sheriff Tiraspol are awarded a penalty kick!
Satrase ga navijaci Partizana po drustvenim mrezama. I meni cak kao velikom kriticaru nije ugodno citati neke stvari sto pisu. :oops: :lol:

Partizan izgubio od Sheriffa kod kuce (1-3) i ispao iz UECL.
Treba Radeljica zvati mjesto njega definitivno,momak kapiten Sheriffa,2.02 jablan pravi :)
Igraju derbi sa Crvenom Zvezdom opet klupa

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Siniša Saničanin

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 08 mar 2023, 22:34

Ovi navijaci Partizana ga ne mogu ocima smisliti, vjerovatno starter kod nas u najbitnijim kvalifikacijama.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.