Ajdin Hasić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la japa » 24 jan 2021, 20:00

Ali pazi kakvo drvo u glavimoras da budes, imas u tom Dinamu savrsen primjer igraca mislim da se zove Muric koji je sa ocem uradio isto sto i on par godina prije njege, syebo Mamica i silom izletio iz kluba isforsirao transfer u Ajax (Ajax koji je za Besiktas pojam fudbala u svakom segmentu od razvoja mladih igraca do velicine kluba). Naravno tamo mu se izgubio svaki trag znam da je bio u rezervama i otprilike dvije sezone nakon sto je zayebo Dinamo gubi mu se svaki trag ko zna gdje je sada.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Pitagora » 24 jan 2021, 20:06

japa je napisao/la:
24 jan 2021, 20:00
Ali pazi kakvo drvo u glavimoras da budes, imas u tom Dinamu savrsen primjer igraca mislim da se zove Muric koji je sa ocem uradio isto sto i on par godina prije njege, syebo Mamica i silom izletio iz kluba isforsirao transfer u Ajax (Ajax koji je za Besiktas pojam fudbala u svakom segmentu od razvoja mladih igraca do velicine kluba). Naravno tamo mu se izgubio svaki trag znam da je bio u rezervama i otprilike dvije sezone nakon sto je zayebo Dinamo gubi mu se svaki trag ko zna gdje je sada.
Muric je jos dobar, igra u Rijeci, nakon sto je par godina izgubio u rezervama Ajaxa i Brage.
Jos tezi slucaj je Fran Brodic koji je otisao u Brugge na slican nacin, tamo nije mislim nikako zaigrao, vucarao se po posudbama po Belgiji, pa u talijanskim nizim ligama. Sad uspjesno :mrgreen: nastupa u 2.HNL za Kustosiju. Svojevremeno je vazio za mozda i najveci potencijal u svojoj generaciji.

Obojica su, kao i Hasic, otisli na ruzan nacin, bez dogovora s klubom. Na kraju ce im i sudbina biti ista.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la japa » 24 jan 2021, 20:16

Pitagora je napisao/la:
24 jan 2021, 20:06
japa je napisao/la:
24 jan 2021, 20:00
Ali pazi kakvo drvo u glavimoras da budes, imas u tom Dinamu savrsen primjer igraca mislim da se zove Muric koji je sa ocem uradio isto sto i on par godina prije njege, syebo Mamica i silom izletio iz kluba isforsirao transfer u Ajax (Ajax koji je za Besiktas pojam fudbala u svakom segmentu od razvoja mladih igraca do velicine kluba). Naravno tamo mu se izgubio svaki trag znam da je bio u rezervama i otprilike dvije sezone nakon sto je zayebo Dinamo gubi mu se svaki trag ko zna gdje je sada.
Muric je jos dobar, igra u Rijeci, nakon sto je par godina izgubio u rezervama Ajaxa i Brage.
Jos tezi slucaj je Fran Brodic koji je otisao u Brugge na slican nacin, tamo nije mislim nikako zaigrao, vucarao se po posudbama po Belgiji, pa u talijanskim nizim ligama. Sad uspjesno :mrgreen: nastupa u 2.HNL za Kustosiju. Svojevremeno je vazio za mozda i najveci potencijal u svojoj generaciji.

Obojica su, kao i Hasic, otisli na ruzan nacin, bez dogovora s klubom. Na kraju ce im i sudbina biti ista.
Ma utripuje im okolina, menadzeri, roditelji da su neki ubber talenti koji ce svugdje uspjeti i onda se dignu do neba i misle mogu sve, naravno odu i onda ih udari realnost i zavrse u krs ekipama u rezervnim timovima. Tih talenata poput Hasica imas koliko hoces u evropi, samo je pitanje kakve ce odluke napraviti tokomkarijere pogotovo u tim godinama i kakve ce poteze vuci. Neko napravi dobar potez, zavrsi u ligi petice, neko los, zavrsi u turskoj drugoj, a mogu biti igraci slicne kvalitete i talenta.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la TopRemove » 27 jan 2021, 15:38

Navodno sve dogovoreno za posudbu u Malatyaspor koji je 9. na tabeli u Super ligi. Ako stvarno bude ovako to je odlično jer navodno Bešiktaš ugovorom traži da se Hasiću osigura najmanje 70 minuta u svakom meču do kraja sezone. Tako bar piše na SS.ba.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la JonSnow » 27 jan 2021, 22:40

TopRemove je napisao/la:
27 jan 2021, 15:38
Navodno sve dogovoreno za posudbu u Malatyaspor koji je 9. na tabeli u Super ligi. Ako stvarno bude ovako to je odlično jer navodno Bešiktaš ugovorom traži da se Hasiću osigura najmanje 70 minuta u svakom meču do kraja sezone. Tako bar piše na SS.ba.
To je goli penis realno. Za njegovu karijeru je isto **** igrao on u Turskoj ili Pakistanu.
Ta crna rupa od lige će mu pojest najbolje igračke godine, ali ko ga **** kad je glup.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la DaVinci » 28 jan 2021, 00:27

TopRemove je napisao/la:
27 jan 2021, 15:38
jer navodno Bešiktaš ugovorom traži da se Hasiću osigura najmanje 70 minuta u svakom meču do kraja sezone. Tako bar piše na SS.ba.
Ma Causevic je to sanjo da se desilo ... cuj klub moze zahtjevat tako nesto od konkurenta u ligi za talenta koji je tek poceo igrati seniorski fudbal ... forma, ne forma on mora igrat' jer ja tako zahtjevam ... ako budu odugovlacili jos ce i na tribinama zavrsit a ne na posudbi ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Shogun » 28 jan 2021, 01:20

Da hoce vise preci jer ce inace izgubiti jos minimalno 6 krucijalnih mjeseci u razvoju. Licno mi se povraca od Turskog klupskog fudbala (izuzev Galatasaray koji mi je drag) i ne bih pozelio da ikad vise perspektivan nogometas nas ode tamo. No, opet bolje Malatya neki mrtvi drugoligas kao Adana ili Umraniye koji su se ranije spominjali.

Avatar
RoninX
Postovi: 1943
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la RoninX » 01 feb 2021, 09:19

kako bi volio da besiktas popusi titulu.
Hasic danas mora naci klub, ali nikako druga liga.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 03 feb 2021, 18:21

Gubi Bešikataš, smiješna ekipica koja neće prismrditi tituli.

Zamisli gurati polovnjake i posuđene igrače kako bi na silu pokušao neki title race napraviti.

Umjesto da što više forsiraš Hasića, momak očito ima talenta, i možeš ga prodati za 10-15 miliona ali jok, treba se blesav praviti.

Staršno strašno, jedini razlog što je na klupi je što se raspali Tore povrijedio.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Sheyi
Postovi: 12154
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Sheyi » 03 feb 2021, 18:55

**** majku svaki crnac mora bar mali loptu zameljat i usporiti igru

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la forgempp » 03 feb 2021, 20:29

Ocigledno nijedan klub u Turskoj nije spreman da njemu da velike minute po meču, pa je ostao grijat klupu u Besiktasu.
Potencijal jeste, al nije neki vanredan kako su ga neki najavljivali.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Goalgetter » 03 feb 2021, 20:48

Bolje da je otisao bilo gdje, pa makar dobivao samo po 15-20 minuta, nego ovdje da je konstantno na klupi. Nakon dva gola u dva meca ga opet zakuca na klupu nakon sto se vratise standardni igraci.
forgempp je napisao/la:
03 feb 2021, 20:29
Potencijal jeste, al nije neki vanredan kako su ga neki najavljivali.
Sto se tice talenta, po meni vanserijski, na njegovoj poziciji ne pamtim da smo ikad imali veci potencijal, kad sagledam talent u rangu Medunjanina i Pjanica. Samo sto do sad apsolutno nije nista napravio osim par zapazenih minuta u dresu Besiktasa.

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la forgempp » 03 feb 2021, 20:56

Goalgetter je napisao/la:
03 feb 2021, 20:48
Bolje da je otisao bilo gdje, pa makar dobivao samo po 15-20 minuta, nego ovdje da je konstantno na klupi. Nakon dva gola u dva meca ga opet zakuca na klupu nakon sto se vratise standardni igraci.
forgempp je napisao/la:
03 feb 2021, 20:29
Potencijal jeste, al nije neki vanredan kako su ga neki najavljivali.
Sto se tice talenta, po meni vanserijski, na njegovoj poziciji ne pamtim da smo ikad imali veci potencijal, kad sagledam talent u rangu Medunjanina i Pjanica. Samo sto do sad apsolutno nije nista napravio osim par zapazenih minuta u dresu Besiktasa.
Nakon onih golova je trebao bar dobiti utakmicu sljedecu kao nagradu, al nije. Ne razumijem sto je to uradio trener ali eto.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Goalgetter » 03 feb 2021, 21:00

forgempp je napisao/la:
03 feb 2021, 20:56
Nakon onih golova je trebao bar dobiti utakmicu sljedecu kao nagradu, al nije. Ne razumijem sto je to uradio trener ali eto.
Ima nazalost previse individualista u timu koji "moraju" dobiti minutazu ili kako voli @Sheyi reci, dok svi crnci dodju na red :mrgreen: Ljajic, Larin, Ghezzal, Töre, Lens, i da ne nabrajam ostale koji se jos naguravaju tu za minutazu. Doveli su i Tosuna u spicu. Vecinom ovi top klubovi u Turskoj nemaju strpljenja za takve igrace. A cini mi se da su na pocetku sezone rekli da ce forsirati nesto mladje igrace i nece dovoditi ove stare igrace. Toliko o tome.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Swanfilter » 03 feb 2021, 22:13

Nema od ovog nista. Bude li nivo Gojaka, nogom u dupe ...

Avatar
adal
Postovi: 1283
Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la adal » 04 feb 2021, 16:51

je li otiso na pozajmicu ili je jos u besiktasu??
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la babino » 04 feb 2021, 16:55

adal je napisao/la:
04 feb 2021, 16:51
je li otiso na pozajmicu ili je jos u besiktasu??
Do kraja sezone je kraj out linije da sto brze dodaje lopte kada tim nema dobar rezultat. Jucer je bas bio aktivan u odradjivanju svog dijela posla.

Avatar
RoninX
Postovi: 1943
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la RoninX » 05 feb 2021, 12:15

definitivno najgora situacija za nekog u koga polazemo najvece nade. na stranu ovaj ostrasceni dinamovac na temi,koji zna pretjerat, jer se iz turske definitivno moze prodati na zapad...ovaj odlazak u besiktas svakim danom izgleda sve gore. cak ni kad pruzi dobru partiju, nema ga na mapi.ovo je trebala biti sezona afirmacije, a dogodine da vec bude ustaljen u prvoj postavi...pa onda lagano u neki napoli ili fiorentinu.

turska ****,da bogda popusili titulu

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la DrFilgud » 05 feb 2021, 12:29

Ne pretjerujte, dobiće šansu i treba je iskoristit. Nije im u interesu da im propada vjerovatno najtalentovaniji mladi igrač.
Bešiktaš puca na titulu, forsira iskusne igrače i konkurencija je jaka u napadu, ali ako kriza potraje Hasić sigurno dobija šansu. Možda već u slijedećem kolu.
Ne zaboravite da je prije dva mjeseca Demirović na forumu bio otpisan, savjetovalo mu se da ide u cvajtu. Stručnjaci su objašnjavali da nema potencijal za bundesligu,bla,bla.

Avatar
MrPink
Postovi: 1335
Pridružen/a: 23 mar 2020, 16:28
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la MrPink » 05 feb 2021, 15:08

DrFilgud je napisao/la:
05 feb 2021, 12:29
Ne pretjerujte, dobiće šansu i treba je iskoristit. Nije im u interesu da im propada vjerovatno najtalentovaniji mladi igrač.
Bešiktaš puca na titulu, forsira iskusne igrače i konkurencija je jaka u napadu, ali ako kriza potraje Hasić sigurno dobija šansu. Možda već u slijedećem kolu.
Ne zaboravite da je prije dva mjeseca Demirović na forumu bio otpisan, savjetovalo mu se da ide u cvajtu. Stručnjaci su objašnjavali da nema potencijal za bundesligu,bla,bla.
Da se kod nas lahko otpisuju igraci to stoji, ali moras se sloziti da je dosta nepovoljnija situacija kod Hasica nego sto je to bilo kod Ermedina. Za Demirovica se par forumasa uspanicilo jer nije u prvih 4-5 kola imao minutazu, a Hasic vec na pola prvenstva nema minuta i nece ih ni imati najvjerovatnije do kraja sezone. Znaci 20 godina, a nama 5 postenih seniorskih utakmica.
Vjerujem u njegov kvalitet ali sigurno stagnira radi ovoga.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.