Ajdin Hasić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Beduin » 23 jan 2021, 17:24

Pitagora je napisao/la:
22 jan 2021, 20:17
Nema od njega nista, s 20 godina ce imat sezonu u drugoj ligi i par utakmica za Besiktas i to je sve od seniorskog nogometa.
Tako je Pitagoro, nek' odmah trazi posao u nekoj privatnoj firmi radi radnog staza, jelde?

Cuj "i to je sve od seniorskog nogometa", momku tek 20 godina. :urnebes: Mnoge ste vi tako sahranili pa se kasnije usutili jer pojma nemate o sportu.
I meni bi bilo smijesno ici u taj neki Umrispor, ali najbitnije je odigrati do kraja prvenstva sto vise utakmica kvalitetno, vjerujem da ce doci njegova minutaza i u Besiktasu. Mada i dalje mislim da je najpametnije bjezati iz Turske lige, meni jedna od najodvratnijih liga na svijetu, narocito za mlade i talentovane igrace.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sheyi
Postovi: 12162
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Sheyi » 23 jan 2021, 17:34

Momak gdje god bude ako dobije sansu da igra ce pokazati kvalitet, on ne moze da ne uspije. Mozda mu se nece poklopiti da zaigra za Real, ali uspjet ce ostvariti pristojnu karijeru dostojnu boljih timova liga petice, za nesto vise je tesko prognozirati.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Pitagora » 23 jan 2021, 19:34

Beduin je napisao/la:
23 jan 2021, 17:24
Pitagora je napisao/la:
22 jan 2021, 20:17
Nema od njega nista, s 20 godina ce imat sezonu u drugoj ligi i par utakmica za Besiktas i to je sve od seniorskog nogometa.
Tako je Pitagoro, nek' odmah trazi posao u nekoj privatnoj firmi radi radnog staza, jelde?

Cuj "i to je sve od seniorskog nogometa", momku tek 20 godina. :urnebes: Mnoge ste vi tako sahranili pa se kasnije usutili jer pojma nemate o sportu.
I meni bi bilo smijesno ici u taj neki Umrispor, ali najbitnije je odigrati do kraja prvenstva sto vise utakmica kvalitetno, vjerujem da ce doci njegova minutaza i u Besiktasu. Mada i dalje mislim da je najpametnije bjezati iz Turske lige, meni jedna od najodvratnijih liga na svijetu, narocito za mlade i talentovane igrace.
Izvini znalac, s koliko godina ce poceti igrati seniorski nogomet, s 25 ? Pa ce biti talent s 28 ko onaj iz Sarajeva sto ide u kukuruzspor za 50k

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la xinxee » 23 jan 2021, 19:37

Pitagora je napisao/la:
23 jan 2021, 19:34
Beduin je napisao/la:
23 jan 2021, 17:24
Pitagora je napisao/la:
22 jan 2021, 20:17
Nema od njega nista, s 20 godina ce imat sezonu u drugoj ligi i par utakmica za Besiktas i to je sve od seniorskog nogometa.
Tako je Pitagoro, nek' odmah trazi posao u nekoj privatnoj firmi radi radnog staza, jelde?

Cuj "i to je sve od seniorskog nogometa", momku tek 20 godina. :urnebes: Mnoge ste vi tako sahranili pa se kasnije usutili jer pojma nemate o sportu.
I meni bi bilo smijesno ici u taj neki Umrispor, ali najbitnije je odigrati do kraja prvenstva sto vise utakmica kvalitetno, vjerujem da ce doci njegova minutaza i u Besiktasu. Mada i dalje mislim da je najpametnije bjezati iz Turske lige, meni jedna od najodvratnijih liga na svijetu, narocito za mlade i talentovane igrace.
Izvini znalac, s koliko godina ce poceti igrati seniorski nogomet, s 25 ? Pa ce biti talent s 28 ko onaj iz Sarajeva sto ide u kukuruzspor za 50k
Džeko je s 22 krenuo igrat ozbiljniji fudbal, Barbarez s 25, Milito s 30 :mrgreen: . Ima X primjera u fudbalskom svijetu, ne treba se zalijetat :kafa:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 jan 2021, 19:41

xinxee je napisao/la:
23 jan 2021, 19:37
Pitagora je napisao/la:
23 jan 2021, 19:34
Beduin je napisao/la:
23 jan 2021, 17:24


Tako je Pitagoro, nek' odmah trazi posao u nekoj privatnoj firmi radi radnog staza, jelde?

Cuj "i to je sve od seniorskog nogometa", momku tek 20 godina. :urnebes: Mnoge ste vi tako sahranili pa se kasnije usutili jer pojma nemate o sportu.
I meni bi bilo smijesno ici u taj neki Umrispor, ali najbitnije je odigrati do kraja prvenstva sto vise utakmica kvalitetno, vjerujem da ce doci njegova minutaza i u Besiktasu. Mada i dalje mislim da je najpametnije bjezati iz Turske lige, meni jedna od najodvratnijih liga na svijetu, narocito za mlade i talentovane igrace.
Izvini znalac, s koliko godina ce poceti igrati seniorski nogomet, s 25 ? Pa ce biti talent s 28 ko onaj iz Sarajeva sto ide u kukuruzspor za 50k
Džeko je s 22 krenuo igrat ozbiljniji fudbal, Barbarez s 25, Milito s 30 :mrgreen: . Ima X primjera u fudbalskom svijetu, ne treba se zalijetat :kafa:
Sve si napadače nabrojao, slučajnost? :kafa:

Inače druže, krilni igrači postaju igrači sa 19.20 godina, jer su tada najbrži. Čim udare 28-29 dešava se veliki pad.
Zadnja izmjena: DuljevinhoHaraldo, dana/u 23 jan 2021, 19:42, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la xinxee » 23 jan 2021, 19:42

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
23 jan 2021, 19:41
xinxee je napisao/la:
23 jan 2021, 19:37
Pitagora je napisao/la:
23 jan 2021, 19:34


Izvini znalac, s koliko godina ce poceti igrati seniorski nogomet, s 25 ? Pa ce biti talent s 28 ko onaj iz Sarajeva sto ide u kukuruzspor za 50k
Džeko je s 22 krenuo igrat ozbiljniji fudbal, Barbarez s 25, Milito s 30 :mrgreen: . Ima X primjera u fudbalskom svijetu, ne treba se zalijetat :kafa:
Sve si napadače nabrojao, slučajnost? :kafa:
Samo reci koja te pozicija zanima, nahvatat ćemo ih još :urnebes: :kafa: Barba je nama znao igrat i štopera :mrgreen:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la forgempp » 23 jan 2021, 19:58

Sheyi je napisao/la:
23 jan 2021, 17:34
Momak gdje god bude ako dobije sansu da igra ce pokazati kvalitet, on ne moze da ne uspije. Mozda mu se nece poklopiti da zaigra za Real, ali uspjet ce ostvariti pristojnu karijeru dostojnu boljih timova liga petice, za nesto vise je tesko prognozirati.
Ambiciozno razmisljanje.
Vidi se da je mali talenat, ali on je vec sad trebao imati tu naviku igranja utakmica itd. A ne da sjedi na klupi ili da vodi pravne borbe...
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Pitagora » 23 jan 2021, 20:10

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
23 jan 2021, 19:41
xinxee je napisao/la:
23 jan 2021, 19:37
Pitagora je napisao/la:
23 jan 2021, 19:34


Izvini znalac, s koliko godina ce poceti igrati seniorski nogomet, s 25 ? Pa ce biti talent s 28 ko onaj iz Sarajeva sto ide u kukuruzspor za 50k
Džeko je s 22 krenuo igrat ozbiljniji fudbal, Barbarez s 25, Milito s 30 :mrgreen: . Ima X primjera u fudbalskom svijetu, ne treba se zalijetat :kafa:
Sve si napadače nabrojao, slučajnost? :kafa:

Inače druže, krilni igrači postaju igrači sa 19.20 godina, jer su tada najbrži. Čim udare 28-29 dešava se veliki pad.
Nigdje veze, prvi Dzeko s 19 igrao u respektabilnoj ceskoj ligi. Barbarez otisao iz BiH jos dok se igralo svinjskim mjehurom. I slag na tortu, Milito s 30 poceo igrati seniorski nogomet a do tad imao preko 10 godina iza sebe u Argentini i Spanjolskoj.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la hurem » 23 jan 2021, 20:54

Rizespor bi bio odlican izbor iako nemam pojma ko su im krilni igraci i kakva bi mu bila konkurencija. :)
Ali eto, samo nek nije "cvajta".

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la OnakoBa » 23 jan 2021, 22:55

hurem je napisao/la:
23 jan 2021, 20:54
Rizespor bi bio odlican izbor iako nemam pojma ko su im krilni igraci i kakva bi mu bila konkurencija. :)
Ali eto, samo nek nije "cvajta".
Ma ne znaju oni da Hasić postoji. Da je karijeru započeo u Austriji, već bi bilo zanimanja iz lige petice. Ovako ili Besiktas ili ce ostati po sporovima
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la japa » 24 jan 2021, 15:18

Ne mogu reci da mi nije drago kada vidim kako sin zahvaljjuci pohlepnom ocu propadne ko mudo kroz gace za par brzih stotina hiljada eurica predje iz najboljeg omladinskog pogona u Evropi u koji dolaze klinci iz Barcelone i ostatka evrope koji vec sa 17 uveliko igraju seniorski fudbal u penzionersku ligu bivsih fudbalskih zvijezda. Dakle umjesto lige sampiona i knock out faze Evropa lige igras tursku drugu ligu u nekom SElamalejkumsporu, genijalan potez stvarno, Turska liga je dala mnoge talente, pogotovo iz inostranstva :rol:

Avatar
feniksptica
Postovi: 15336
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la feniksptica » 24 jan 2021, 15:20

japa je napisao/la:
24 jan 2021, 15:18
Ne mogu reci da mi nije drago kada vidim kako sin zahvaljjuci pohlepnom ocu propadne ko mudo kroz gace za par brzih stotina hiljada eurica predje iz najboljeg omladinskog pogona u Evropi u koji dolaze klinci iz Barcelone i ostatka evrope koji vec sa 17 uveliko igraju seniorski fudbal u penzionersku ligu bivsih fudbalskih zvijezda. Dakle umjesto lige sampiona i knock out faze Evropa lige igras tursku drugu ligu u nekom SElamalejkumsporu, genijalan potez stvarno, Turska liga je dala mnoge talente, pogotovo iz inostranstva :rol:
Napadas Musu, napadas Ajdina. Mladi momci koji su koliko toliko vec uspjeli i sigurno ce imati jos sanse za vise. Vjetovatno si malo stariji pa si ljut na sve koji su nesto postigli u zivotu. Nemoj samo ismijavat to sto igraju u Turskoj dok mi svi dolazimo iz jedne Bosne.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la japa » 24 jan 2021, 15:27

feniksptica je napisao/la:
24 jan 2021, 15:20
japa je napisao/la:
24 jan 2021, 15:18
Ne mogu reci da mi nije drago kada vidim kako sin zahvaljjuci pohlepnom ocu propadne ko mudo kroz gace za par brzih stotina hiljada eurica predje iz najboljeg omladinskog pogona u Evropi u koji dolaze klinci iz Barcelone i ostatka evrope koji vec sa 17 uveliko igraju seniorski fudbal u penzionersku ligu bivsih fudbalskih zvijezda. Dakle umjesto lige sampiona i knock out faze Evropa lige igras tursku drugu ligu u nekom SElamalejkumsporu, genijalan potez stvarno, Turska liga je dala mnoge talente, pogotovo iz inostranstva :rol:
Napadas Musu, napadas Ajdina. Mladi momci koji su koliko toliko vec uspjeli i sigurno ce imati jos sanse za vise. Vjetovatno si malo stariji pa si ljut na sve koji su nesto postigli u zivotu. Nemoj samo ismijavat to sto igraju u Turskoj dok mi svi dolazimo iz jedne Bosne.
Ja ne napadam nikoga ja samo konstatujem ocito, to sto se to ne uklapa u standardno bosansko dodvoravanje to kralju najjaci si pa ti to gledas kao napad nije moj problem. Poenta je da je pohlepni otac sa sinom radi brze zarade od par stoja milja eura syebao svojom pohlepom potencijalno milionsku zaradu za par godina i ja imam pravo da to ismijavam. Igras u sili od Dinama koji najveca drva proda za milione u lige petice a kamoli prave talente koji imaju potencijal i odes u Kajmajkligu da grijes glupu turcima i inostranim asovima u penzije i cekas da te neki polovni turski klub zovne da igras na posudbu, potez vrijedan hvale :rol:

Pa eto ima i dobar primjer drugog mladog Bosanca Gojaka, transfer u ligu petice, milionski u Torino, pa cak i da propadne tu sigurno nece zavrsiti u drugoj kajmak ligi turske.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la babino » 24 jan 2021, 15:34

znaci da konstatujemo, hasic je sa svojih 19 godina vec propao!:-)

pisao sam vec par puta da je uradio nesto sto se ne radi, zasluzio je sada i malo trnovit put kao kaznu ali da ce onakav talent propasti, nema sanse, sve da igra za one joviceve sampione angole.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la japa » 24 jan 2021, 15:40

Sad zavisi sta ti zanci rijec propao? Ako ti pod propao podrazumjevas da okaci kopacke o klini ode konobariti sezonski u Dubrovnik ili na neki kruzer, to se nece desiti, niej propao. Ako pod propao podrazumjevas da obzirom na taj "onakav" talenat kakav ti opisujes na kraju nece zavrsiti u top4 lige bar kao neki solidan standardan igrac nekog solidnog kluba, onda je to vrlo vjerovatno da jeste propao. Jer iz kaljuze za mlade igrace najgore lige evrope, pogotovo njene druge lige za to ima sanse koliko igraci Mladosti doboj kaknja.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Goalgetter » 24 jan 2021, 16:13

Sa ovakvim talentom, sve osim standardnog prvotimca lige petice je veliko razocarenje. A uzmite, ako se bude do 20-21 konstantno kretao oko klupe Besiktasa i druge turske lige, mislim da je sasvim opravdana briga da nece napraviti karijeru za kakvu ima potencijala, bojim se da ce ga unazaditi to. Svaka godina je izgubljena godina u kojoj ne napreduje.

Klinci u njegovim godinama i sa ovakvim talentom vec haraju po ligi petice, zato mi je krivo za njega.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la hurem » 24 jan 2021, 17:34

Ma vrlo je jednostavna priča. On da je ostao u Dinamu vec ovu sezonu bi bio starter na desnom krilu 1/1.
Napravio je totalno nelogican i glup potez ali nema nazad. Tu si gdje jesi, zapni i nametni se dok jos nije kasno.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la DrFilgud » 24 jan 2021, 17:43

Hasić evidentno ima problem u ponašanju i odnosu prema okolini. To se vidi i po govoru tijela, po nekim potezima i izjavama, kao i izjavama drugih o njemu.
Taj problem ga je odveo iz Dinama i pretpostavljam da mu i sada otežava razvoj. On je takav karakter i svejdno gdje je, to će ga pratit.
Pitanje je može li to prevazić ili ne. Ako može, prevaziće i u Turskoj, ako ne teško bi prevazišo i u Dinamu. Bez veze je pričat šta bi bilo da je osto u Dinamu, jer nije osto.
Vjerovatno i roditelji i menadžeri igraju ulpgu.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Maestro » 24 jan 2021, 18:10

DrFilgud je napisao/la:
24 jan 2021, 17:43
Hasić evidentno ima problem u ponašanju i odnosu prema okolini. To se vidi i po govoru tijela, po nekim potezima i izjavama, kao i izjavama drugih o njemu.
Taj problem ga je odveo iz Dinama i pretpostavljam da mu i sada otežava razvoj. On je takav karakter i svejdno gdje je, to će ga pratit.
Pitanje je može li to prevazić ili ne. Ako može, prevaziće i u Turskoj, ako ne teško bi prevazišo i u Dinamu. Bez veze je pričat šta bi bilo da je osto u Dinamu, jer nije osto.
Vjerovatno i roditelji i menadžeri igraju ulpgu.
Mozda posudba u FK Sarajevo. Prica se da Tatar ide u ligu petice/rusija. Tako da se taman otvara mjesto. Sarajevu dobro pojacanje, igracu minute. Repka u plusu. :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Ajdin Hasić

Post Postao/la Pitagora » 24 jan 2021, 18:56

hurem je napisao/la:
24 jan 2021, 17:34
Ma vrlo je jednostavna priča. On da je ostao u Dinamu vec ovu sezonu bi bio starter na desnom krilu 1/1.
Napravio je totalno nelogican i glup potez ali nema nazad. Tu si gdje jesi, zapni i nametni se dok jos nije kasno.
On bi do sad vec igrao drugu sezonu seniorskog nogometa, imao bi veliku minutazu, a Dinamo je trenutno svakako jaca momcad od Besiktasa koji je ispao u kvalifikacijama za EL od prosjecne portugalske ekipe.

Sretno mu u drugoj ligi, mozda nekad u buducnosti zajedno s Halilovicem i Jozom Simunovicem pojaca Slaven Belupo. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.