Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la Harise » 21 nov 2020, 16:08

Ja samo mogu rec da ovaj kvar nemozeš više popraviti nego zaustaviti da se što manje kvari. Jedna izmenja je jedini spas koji mozeš učiniti...

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la feniksptica » 21 nov 2020, 16:18

Ako nas ''nas covjek'' Bosnjak ukanalio, za ovogami svejedno. Ako bude isto barem mi nece bit zao. Ako proba sta popravit treba ga podrzat maximalno jer mu je ostavljeno totalno rasulo
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la AirRamiz » 21 nov 2020, 16:29

ne cudi me ovo za spahica...spaha je blizak nekim snsd igracima poput kosarca i hercegovackog snsd-a. ovi iz gacka su mu zataskali lanjsko prevrtanje s dzipom.
sigurno da on nece izdati...ako je neko patriota on je. ali ko zna..novac je cudo

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la FA7 » 21 nov 2020, 16:45

cijeli intervju,
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la emir79 » 21 nov 2020, 16:56

Hoce Kosarcevog jarana u savez, ma bravo. Zna Vico koga treba da spletkari.
Gasi reprezentaciju.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la StevieG8 » 21 nov 2020, 18:38

Ovo me podsjeca na period kad je Dodik postao clan predsjednistva pa se govorilo da ce on biti drugi covjek jer je to drzavni nivo, da mozda i zavede reda jer dolazi s nekim ambicijama bla bla i onda covjek blokira **** PISA test.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la mrAdislic » 21 nov 2020, 18:44

Ako je istina ovo sto govori za sve onda bi bila lijepa prica..ali svi su ispocetka med i mlijeko
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 nov 2020, 18:49

StevieG8 je napisao/la:
21 nov 2020, 18:38
Ovo me podsjeca na period kad je Dodik postao clan predsjednistva pa se govorilo da ce on biti drugi covjek jer je to drzavni nivo, da mozda i zavede reda jer dolazi s nekim ambicijama bla bla i onda covjek blokira **** PISA test.
:clap: :clap:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la DrFilgud » 21 nov 2020, 19:01

svaki put kad smo rekli - ne može gore od ovih koji su sad na vlasti, pokazalo se da može gore.
Evo ja ću opet reći - ne može od ovih koji su sad na vlasti.
Ako neko treba da me bombarduje i teroriše, da bar znam da je original četnik, a ne ovaj naš feudalni, izdajnički SDA ološ.

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la hurem » 21 nov 2020, 19:05

Bolje lopovi koji ce krasti ali i nesto dati reprezentaciji (uraditi nesto korisno) nego oni koji samo kradu a nista ne daju (citaj sadašnja garnitura u savezu).

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 nov 2020, 19:37

Neće niko nikom ništa dati, slijedi najmračniji period reprezentacije BiH, dolazi Angola selektor, 5 šešir, :bih:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la InatSilniBosanski » 21 nov 2020, 22:31

ma ne znam ja da se tu ljudi moze jos nesto puno zasrat, dosta se trenutna garnitura pobrinula oko toga, jedino dobro sto vidim njegovim dolaskom jeste tonda bi on mogao lobirati momke iz RS-a da igraju za zemlju u kojoj su rodeni tipa, Jovic, Gacinovic, Joveljic i tako dalje da ne nabrajam
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 nov 2020, 22:59

InatSilniBosanski je napisao/la:
21 nov 2020, 22:31
ma ne znam ja da se tu ljudi moze jos nesto puno zasrat, dosta se trenutna garnitura pobrinula oko toga, jedino dobro sto vidim njegovim dolaskom jeste tonda bi on mogao lobirati momke iz RS-a da igraju za zemlju u kojoj su rodeni tipa, Jovic, Gacinovic, Joveljic i tako dalje da ne nabrajam
slika

Izvini druže ali hajde na trenutak neka to bude istina, da će se Vico svim silama boriti za reprezentaciju BiH. Ali kako će nebitni Vico nagovoriti najbolje talente Zvijezde i Partizana porijeklom iz BiH da igraju za Bosnu? To su fantazije, i puste želje.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la InatSilniBosanski » 21 nov 2020, 23:37

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
21 nov 2020, 22:59
InatSilniBosanski je napisao/la:
21 nov 2020, 22:31
ma ne znam ja da se tu ljudi moze jos nesto puno zasrat, dosta se trenutna garnitura pobrinula oko toga, jedino dobro sto vidim njegovim dolaskom jeste tonda bi on mogao lobirati momke iz RS-a da igraju za zemlju u kojoj su rodeni tipa, Jovic, Gacinovic, Joveljic i tako dalje da ne nabrajam
slika

Izvini druže ali hajde na trenutak neka to bude istina, da će se Vico svim silama boriti za reprezentaciju BiH. Ali kako će nebitni Vico nagovoriti najbolje talente Zvijezde i Partizana porijeklom iz BiH da igraju za Bosnu? To su fantazije, i puste želje.
nisam brate rekao da ce Vico raditi u interesu reprezentacije rekao sam, da gori od Begica biti ne moze, nece nagovarati talente vec momke rodene u BiH oni su ionako pola, pola razmisljanja a Vico sigurno zna kako ih pridobiti
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la samoposmatram » 21 nov 2020, 23:40

hurem je napisao/la:
21 nov 2020, 19:05
Bolje lopovi koji ce krasti ali i nesto dati reprezentaciji (uraditi nesto korisno) nego oni koji samo kradu a nista ne daju (citaj sadašnja garnitura u savezu).
Nevjerujem da ce ti se svidjeti reprezentacija RS I njene utakmice. Ali Borac ce sigurno biti prvak ili top 3 iz godine u godinu. Jer su jaki samo tako. ..

theend
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jun 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la theend » 22 nov 2020, 00:15

avenija je napisao/la:
20 nov 2020, 20:00
slika

Očekivanja i da li može promijeniti katastrofalno stanje?

Reprezentativni fudbal ili domaće prvenstvo u fokusu?

Da li ce biti bolji od Begića?
na faci mu se vidi ko je, sta je i kakav ce biti :kafa:
forza

IgmanskiVukovi
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 22 nov 2020, 00:41

InatSilniBosanski je napisao/la:
21 nov 2020, 22:31
ma ne znam ja da se tu ljudi moze jos nesto puno zasrat, dosta se trenutna garnitura pobrinula oko toga, jedino dobro sto vidim njegovim dolaskom jeste tonda bi on mogao lobirati momke iz RS-a da igraju za zemlju u kojoj su rodeni tipa, Jovic, Gacinovic, Joveljic i tako dalje da ne nabrajam
Hoče, biće ih sve više iz RSa, čak i previše, al nazalost ne tipa tih nabrojanih igrača.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la Harise » 22 nov 2020, 01:29

feniksptica je napisao/la:
21 nov 2020, 16:18
Ako nas ''nas covjek'' Bosnjak ukanalio, za ovogami svejedno. Ako bude isto barem mi nece bit zao. Ako proba sta popravit treba ga podrzat maximalno jer mu je ostavljeno totalno rasulo
Jbg sta da ti kazem, nije naš "Bošnjak" jedini krivac u ovu pricu nego politika drzave. Gdje god bude pare tu bude kriminala iz svi strane. Plasirali smo se za Svijetsko Prvenstvo 2014 i gdje su ti pare na kraju završili? Tereni nisu mogli za 10% od zaradjeni pare izgraditi pa kamo u Infrastrukturi i organizacije! Milorad Dodik je cetnik isto njegova cijela porodica koji ima iza sebe Srpsku mafiju! Naša reprezentacija je u propast pogotovo sto Srbe svugdje imaju svoje prste u igri. Imaš ti jedan kompletan Savez od Republike Srpske gdje vladaju 100% samo Srbi još imaju trenutno više od 50% vlada u naš Savez. Srbe nas malo po malo kolonijaliraju dok glupi Bošnjo price pljuvati svoj vlastiti narod kao naprime izbeglice iz dijaspore, Sandzaklije i još ostali Bošnjaci oko Balkana. Neki su ponosni pljuvati svoj narod jer su ostali u BiH. Da budem iskren ja imam od svakog koji zivi u BiH jedan velki respekt. Nije lako negdje zivit gdje imaš sa sve strane probleme.
IgmanskiVukovi je napisao/la:
22 nov 2020, 00:41
InatSilniBosanski je napisao/la:
21 nov 2020, 22:31
ma ne znam ja da se tu ljudi moze jos nesto puno zasrat, dosta se trenutna garnitura pobrinula oko toga, jedino dobro sto vidim njegovim dolaskom jeste tonda bi on mogao lobirati momke iz RS-a da igraju za zemlju u kojoj su rodeni tipa, Jovic, Gacinovic, Joveljic i tako dalje da ne nabrajam
Hoče, biće ih sve više iz RSa, čak i previše, al nazalost ne tipa tih nabrojanih igrača.
Sve dok ne bude bojkot od navijaci pred zgrade od Saveza i protesti nemaš ti uspijeha. Boli njima kita sta procitaju u medije još je njima briga sta mi navijaci mislimo u tome. Bitno da dobivaju pare sa sve strane i ostalo ce samo doc. Onda kao razlog trazi da nemamo kvalitet ili da selektor nevalja. A selektor je marijoneta kao ostali selektori sto su vodili reprezentaciju. Imaš ti igraci iz Lacija, Rome, Arsenala, Barcelone, Hoffenheima, Torina, AC Milana i onda opet imaju neki koji kazu da nemamo kvalitet. Imaš kvalitet, ali slabu organizaciju, nikakvu disciplinu, nikakav autoritet idt. Dragan Jovic i Savo Miloševic su kao igraci ništa velko napravili u svojoj karieru još nisu ništa trenerski imali velki uspijeh. Krstajic i Milosevic su domaci izdajnike i da vodi reprezentaciju je dokaz da sve više i više izgubimo pravdu oko naše funkcije i drzave...

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la mrAdislic » 22 nov 2020, 08:39

Harise je napisao/la:
22 nov 2020, 01:29
feniksptica je napisao/la:
21 nov 2020, 16:18
Ako nas ''nas covjek'' Bosnjak ukanalio, za ovogami svejedno. Ako bude isto barem mi nece bit zao. Ako proba sta popravit treba ga podrzat maximalno jer mu je ostavljeno totalno rasulo
Jbg sta da ti kazem, nije naš "Bošnjak" jedini krivac u ovu pricu nego politika drzave. Gdje god bude pare tu bude kriminala iz svi strane. Plasirali smo se za Svijetsko Prvenstvo 2014 i gdje su ti pare na kraju završili? Tereni nisu mogli za 10% od zaradjeni pare izgraditi pa kamo u Infrastrukturi i organizacije!Milorad Dodik je cetnik isto njegova cijela porodica koji ima iza sebe Srpsku mafiju! Naša reprezentacija je u propast pogotovo sto Srbe svugdje imaju svoje prste u igri. Imaš ti jedan kompletan Savez od Republike Srpske gdje vladaju 100% samo Srbi još imaju trenutno više od 50% vlada u naš Savez. Srbe nas malo po malo kolonijaliraju dok glupi Bošnjo price pljuvati svoj vlastiti narod kao naprime izbeglice iz dijaspore, Sandzaklije i još ostali Bošnjaci oko Balkana. Neki su ponosni pljuvati svoj narod jer su ostali u BiH. Da budem iskren ja imam od svakog koji zivi u BiH jedan velki respekt. Nije lako negdje zivit gdje imaš sa sve strane probleme.
Necemo o politici nije taj forum, ali samo ispravak mali. Dodikova familija je hvaljena veoma u Jugi kao i Dodik odmah poslije rata. To je fina familija. Samo sto je Dodo promjenio pricu poslje rata kada je dobio vlast neku i da se zadrzi baca politicke price i suplje narodu da ga podrzi.

Vico je vjerovatno uz jacinu familije ili preko Dode dosao u savez tako da momak ima slicno politicko razmisljanje. Ispocetka dok dobije vlast med i mlijeko, ali poslje ce se vidjeti neko drugo politicko lice. Same old shit.

Ako bude momak imao neko drugacije razmisljanje, neka zadrzi svoje, ali da odrzi posao kako treba i eto uz Spahu, Misketa koji eto ima to neko fino razmisljanje i njihovo savjetovanje moze naoraviti fin posao bas u inat sto ga blate radi ujke.
ČEtrdeset pet🖤❤️

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Vico Zeljković - budući predsjednik N/FSBIH

Post Postao/la Harise » 22 nov 2020, 11:21

mrAdislic je napisao/la:
22 nov 2020, 08:39
Harise je napisao/la:
22 nov 2020, 01:29
feniksptica je napisao/la:
21 nov 2020, 16:18
Ako nas ''nas covjek'' Bosnjak ukanalio, za ovogami svejedno. Ako bude isto barem mi nece bit zao. Ako proba sta popravit treba ga podrzat maximalno jer mu je ostavljeno totalno rasulo
Jbg sta da ti kazem, nije naš "Bošnjak" jedini krivac u ovu pricu nego politika drzave. Gdje god bude pare tu bude kriminala iz svi strane. Plasirali smo se za Svijetsko Prvenstvo 2014 i gdje su ti pare na kraju završili? Tereni nisu mogli za 10% od zaradjeni pare izgraditi pa kamo u Infrastrukturi i organizacije!Milorad Dodik je cetnik isto njegova cijela porodica koji ima iza sebe Srpsku mafiju! Naša reprezentacija je u propast pogotovo sto Srbe svugdje imaju svoje prste u igri. Imaš ti jedan kompletan Savez od Republike Srpske gdje vladaju 100% samo Srbi još imaju trenutno više od 50% vlada u naš Savez. Srbe nas malo po malo kolonijaliraju dok glupi Bošnjo price pljuvati svoj vlastiti narod kao naprime izbeglice iz dijaspore, Sandzaklije i još ostali Bošnjaci oko Balkana. Neki su ponosni pljuvati svoj narod jer su ostali u BiH. Da budem iskren ja imam od svakog koji zivi u BiH jedan velki respekt. Nije lako negdje zivit gdje imaš sa sve strane probleme.
Necemo o politici nije taj forum, ali samo ispravak mali. Dodikova familija je hvaljena veoma u Jugi kao i Dodik odmah poslije rata. To je fina familija. Samo sto je Dodo promjenio pricu poslje rata kada je dobio vlast neku i da se zadrzi baca politicke price i suplje narodu da ga podrzi.

Vico je vjerovatno uz jacinu familije ili preko Dode dosao u savez tako da momak ima slicno politicko razmisljanje. Ispocetka dok dobije vlast med i mlijeko, ali poslje ce se vidjeti neko drugo politicko lice. Same old shit.

Ako bude momak imao neko drugacije razmisljanje, neka zadrzi svoje, ali da odrzi posao kako treba i eto uz Spahu, Misketa koji eto ima to neko fino razmisljanje i njihovo savjetovanje moze naoraviti fin posao bas u inat sto ga blate radi ujke.
Jesam to dobro razumio fina familija? Njegova familija podrzava ratnog zlocinca i ti kazeš fina familija! :facepalm:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.