Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 04 jul 2021, 21:09

Dragi nas petrov kako on samo analizira protivnike, sad su ebali jeza i ledja i ukrajina i francuzi i svi
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Apolon
Postovi: 2191
Pridružen/a: 04 apr 2021, 15:12
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Apolon » 09 jul 2021, 21:39

Sretan rođendan i povedi nas
Bio je i bog streličarstva, a njegove strijele nikad nisu promašile metu👈

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harixs » 10 jul 2021, 05:20

PetroV :tokralju:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 19 jul 2021, 14:54

Zmajevi sa “egzotičnom” reprezentacijom igraju 4.septembra, selektor Petev priprema najveći do sada spisak igrača

Upitnio je zašto utakmica s Kuvajtom, treća u sedam dana? Kada je igračima potreban odmor. Odgovor znaju u NSBiH i Ivaylo Petev.

Saznajemo kako bh.selektor priprema najveći spisak do sada. Na kojem će, navodno biti tridesetak igrača. Utakmice, kao ova s Kuvajtom, u narodu se nazivaju “menadžerske”. Kada se pozivaji debitanti ili oni koji se trebaji prodati. Tako je bilo, manje više kod svih dodadašnjih selektora. Zašto bi kod Peteva bilo drugačije.

A možda selektor priprema tim za neke naredne kvalifikacije.

:tokralju:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 19 jul 2021, 14:56

Po jedan igrač iz svake ekipe PLBiH :bih:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ReX » 19 jul 2021, 15:05

Ughh, mogu samo misliti na sta ce taj spisak liciti. :oops:

Vec gledam kako ce pozvati 2-3 neka veoma "talentovana" i mlada igraca da se kao zacepe usta hejterima i pomiluje ih po glavi, a u medjuvremenu da se iskoristi prilika i pozove hrpa polovnjaka iz premijer lige.

Najgori moguci scenario je samo igraci iz premijer lige jer automatski 1. rizikujes da jos jedan mec ne pobjedis i 2. neces nista dobiti sa tim mecem opcenito.

Go Ivajlo, go!
@igrajlopte 🐦

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 19 jul 2021, 15:10

Vucevich je napisao/la:
19 jul 2021, 14:56
Po jedan igrač iz svake ekipe PLBiH :bih:
Zamisli hebu te amatercine iz milsamija i vlzanije i nadjes se poslje toga na spisku reprezentacije. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la bhfanatic14 » 19 jul 2021, 15:10

Covjek zadatka : Mihajle Pletkev
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 jul 2021, 15:23

Pa to čak nije ni loša ideja. Da se proba naša druga/treća ekipa.

Sto da ne vidjeti na koga se moze racunati. I ne moraju to nužno biti samo igrali iz PL BiH. Ali zasto da ne i probrati par mlađih ?!


slika


Uz jos neke igrace tipa Gojak, Hotica, Subasica, Đokanovica...

Ne izgleda previse lose. :)

EDIT:

Zaboravio sam Hiroša. :D
Zadnja izmjena: h1a2s3o4, dana/u 19 jul 2021, 15:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ReX » 19 jul 2021, 15:38

Ne bi bila losa ideja da smo mi Srbija/Hrvatska u fudbalu i imas lepezu od 30ak igraca koji ti mogu biti od koristi za A-tim i onda par puta iskoristis neko okupljanje i napravis ovaj "spektakl". Pa mi nemamo "prvi" tim kako treba, i zbog toga je suludo ganjati i isprobavati neke druge ili trece ekipe.

Ljudi ne shvacaju, kako navijaci tako i ovi u savezu izgleda, da je nama svako okupljanja zlata vrijedno da se iskoristi i napravi ekipa kako treba za iduce kvalifikacije. Vec smo se popishali par puta na prethodna okupljanja i pozive kojekakvim anonimusa i evo praksa se nastavlja. Manite se suplji prica i izganjajate igrace poput Gigovica i slicnim koji ce dici kvalitet tima odma.

Sta ces ti vise isprobavati igrace poput Gojaka, Mihojevica itd (naprimjer). To su manje vise gotovi igrace i imas sto imas od njih. Nisu u stanju da naprave iskorak u klupskoj karijeri a mi da bi da ocekujemo nesto od njih u reprezentaciji. Umjesto da se ganjaju igraci koji su vec sada spremni da odma upadnu u tim i koji ce popunjavati rupe trenutne, opet neko forsiranje mase neki poluigraca koji nista ti nece donjeti i opet ce ti jedno okupljanje propasti po ko zna koji put.

Ja ne znam koja je repka na svijetu u zadnji 2-3 godine "isprobala" vise igraca od nase repke. Zajebali smo Francusku, Italiju, Spaniju.. :crazy:
@igrajlopte 🐦

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 jul 2021, 15:52

ReX je napisao/la:
19 jul 2021, 15:38
Ne bi bila losa ideja da smo mi Srbija/Hrvatska u fudbalu i imas lepezu od 30ak igraca koji ti mogu biti od koristi za A-tim i onda par puta iskoristis neko okupljanje i napravis ovaj "spektakl". Pa mi nemamo "prvi" tim kako treba, i zbog toga je suludo ganjati i isprobavati neke druge ili trece ekipe.

Ljudi ne shvacaju, kako navijaci tako i ovi u savezu izgleda, da je nama svako okupljanja zlata vrijedno da se iskoristi i napravi ekipa kako treba za iduce kvalifikacije. Vec smo se popishali par puta na prethodna okupljanja i pozive kojekakvim anonimusa i evo praksa se nastavlja. Manite se suplji prica i izganjajate igrace poput Gigovica i slicnim koji ce dici kvalitet tima odma.

Sta ces ti vise isprobavati igrace poput Gojaka, Mihojevica itd sto si naveo (naprimjer). To su manje vise gotovi igrace i imas sto imas od njih. Nisu u stanju da naprave iskorak u klupskoj karijeri a mi da bi da ocekujemo nesto od njih u reprezentaciji. Umjesto da se ganjaju igraci koji su vec sada spremni da odma upadnu u tim i koji ce popunjavati rupe trenutne, opet neko forsiranje mase neki poluigraca koji nista ti nece donjeti i opet ce ti jedno okupljanje propasti po ko zna koji put. Ja ne znam koja je repka na svijetu u zadnji 2-3 godine "isprobala" vise igraca od nase repke.

Pa upravo sam napisao 15-ak igrača, pored onih koji bi ozbiljno konkurisali za meč protiv Francuske i Ukrajine.

Mihojevica naravno da treba probati, ono prijateljsku sto smo ga gledali u paru sa Dennisom cini mi se(znam da je bio jedan od Šveđana), nije bio uopste losiji. Cak je djelovao i sigurno. Tako da zasto ne probati drugi trojac u odbrani sa njim, mada to sam samo naveo kao primjer. Može se pozvati i mlađi igrači tipa Kvakića i Muharemovica, mada oni nisu gotovi produkti. Tako da ako bi slucajno podbacili nasi navijaci bi ih vec poceli otpisivati. Vidis da i Anela otpisuju.. :D

Gojaka sam stavio u ovu ekipu bas zbog toga sto mislim da je on samo za klupe trenutno(nažalost) i da ga u ovakvim utakmicama trener moze probati i dati mu određenu rolu u veznom redu. Cisto da zna sta da radi kada uđe sa klupe. :)

Ovu su naravno samo igraci kojih sam se na prvu sjetio, moze se tu dodati jos igraca tipa Burnic(?), Duljevic, + mlađi igraci kojih ima sada u ligi, nekoga nagraditi ko se pokaze do tada. To bi mi imalo smisla i te bi pozive igracima iz PL podrzao.

EDIT:

Hajrovic, ako proigra u Grckoj. :D
Probati ga kao drugog napadaca. :bih:

Avatar
Arvid
Postovi: 17189
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Arvid » 19 jul 2021, 19:50

Ide poziv Kanuriću obavezno.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 19 jul 2021, 20:04

Ma naravno, treba isprobat barem 15 - 20 igrača iz domaće lige. Svakako pravimo kostur za EP 2028.
Tuta Petrov radi odličan poso i ne treba mu se petljat, sve je pod kontrolom. Nemoj da nas opet navijači spriječe da se plasiramo na veliko takmičenje.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 19 jul 2021, 20:13

DrFilgud je napisao/la:
19 jul 2021, 20:04
Ma naravno, treba isprobat barem 15 - 20 igrača iz domaće lige. Svakako pravimo kostur za EP 2028.
Tuta Petrov radi odličan poso i ne treba mu se petljat, sve je pod kontrolom. Nemoj da nas opet navijači spriječe da se plasiramo na veliko takmičenje.
Samo nas dijaspora moze sprijeciti ukoliko ne pusti domacu struku da radi svoj posao. Nije ovo bec ili minhen nego sarajevo.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 19 jul 2021, 20:31

Maestro je napisao/la:
19 jul 2021, 20:13
Samo nas dijaspora moze sprijeciti ukoliko ne pusti domacu struku da radi svoj posao. Nije ovo bec ili minhen nego sarajevo.
Ako uspijemo da amortizujemo negativan uticaj dijaspore, bićemo redovni učesnici velikih takmičenja. Samo treba pustit mudrace da rade svoj posao.
Domaća struka, menadžeri, novinari će nas preporodit, uz nepogrješivo vodstvo Tute Petrova.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 09 avg 2021, 14:28

Tuta Petrov je Sarajevu dosao da nastavi niz
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 13 avg 2021, 20:20

Ima li gdje kakav link da se gleda naša liga, ako ima prenos utakmice kada...
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 14 avg 2021, 08:47

OnakoBa je napisao/la:
13 avg 2021, 20:20
Ima li gdje kakav link da se gleda naša liga, ako ima prenos utakmice kada...
****

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Fudbalbr1 » 16 avg 2021, 14:40

Kad ce spisak ili jos nisu sve koverte stigle pa se ceka

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 16 avg 2021, 22:06

Tuta Petrov :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.