Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
DamirT
Postovi: 14235
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2022, 13:15

Ne razumijem kakvu bi pojednici igru da imamo?
Tika taku ko Spanija prije?
Nemamo mi igraca za igru ko sto smo igrali prije 10+ godina.Sto prije pojedini shvate to,bit ce bolje.Dok imamo rezultat,Petev ima moju podrsku.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
JonSnow
Postovi: 6240
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la JonSnow » 25 sep 2022, 17:41

Njemu se može zamjeriti pokoji "menađerski" poziv i to sto ima bar jednu čudnu izmjenu po utakmici, a sve ostalo je odradio vrhunski. Kad se uzme u obzir kvalitet ove ekipe i godine najbitnijih igraca, ovo je debeli maksimum.
Pritisak javnosti ne treba biti na njemu i igračima, nego na guzonjama iz saveza jer svo zlo počinje i zavrsava tamo.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

harixs
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harixs » 25 sep 2022, 18:31

Spahic98 je napisao/la:
25 sep 2022, 10:09
harixs je napisao/la:
25 sep 2022, 03:37
Vicin clown sada neki mag, pobijedio Monte Negro.. :bow:
Osigurali smo prvo mjesto u grupi,utakmicu prije kraja.
I tako osigurali baraz.
Vec 6 utakmica ne znamo za poraz.
Vrh, sad pred vječnu sa Vicom i bratom Misketom pa proslavite.
Nemoj zaboravit ti guznog havera Justina

zeljovac21
Postovi: 2031
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la zeljovac21 » 25 sep 2022, 20:05

Imajednabrigada je napisao/la:
24 sep 2022, 23:44
@duljevinho

Nista sad. Problem je sto se nije osjetio neki osjetan napredak od te utakmice protiv Finske u svakoj urakmici strepnja do zadnje sekunde kao i sinoc pa crnogorci samo da su imali malo kvalitetnijeg jendnog napadaca laganini bi nam utrpali 2 komada.
Nekad nije pptrebno se zatvorit uopste ili konstantno napadati nkti su to kad nasi igraci mogli....nekad treba znati rutinski utakmicu privest kraju kako se kaze' sakriti' loptu i samim tim kontrolisati igru. A kod nas hrkljuš zadnjih dvadesetak minuta opsada gola i bukvalno dk zadnje sekunde strepili za rezultat.

Eto to mi govori da mi kao repka a ni Tuta nije jos zreo za taj iskorak kada bude najteze da dobije utakmicu nekim svojim konkretnim potezom zato vec kao da vidim na proljece scenario vec vidjen stoput kod nas a to je bolno prizemljenje i nastavak agonije naseg fudbala.
:thumbup:

Avatar
hurem
Postovi: 8641
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 25 sep 2022, 20:52

Nemaš ti pojma o fudbalu!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 sep 2022, 20:55

hurem je napisao/la:
25 sep 2022, 20:52
Nemaš ti pojma o fudbalu!
Napadalo se zestoko svih 45 minuta, imao si posjed prvih 10 -15 minuta drugog poluvremena.

Veliki rezultat, trema i umor, izboris pobjedu i opet nije dobro.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8684
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la anonymousHD » 25 sep 2022, 20:57

DamirT je napisao/la:
25 sep 2022, 13:15
Ne razumijem kakvu bi pojednici igru da imamo?
Tika taku ko Spanija prije?
Nemamo mi igraca za igru ko sto smo igrali prije 10+ godina.Sto prije pojedini shvate to,bit ce bolje.Dok imamo rezultat,Petev ima moju podrsku.
Pa nasi bi od sira da naprave burek. Ne mozes ti sa levatima u ekipi igrat kao Barcelona. To je nas mentalitet retardirani. Mi kontamo da imamo igrace da se nosimo sa najboljim repkama, a ustvari smo kite

Avatar
hurem
Postovi: 8641
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 25 sep 2022, 21:06

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 sep 2022, 20:55
hurem je napisao/la:
25 sep 2022, 20:52
Nemaš ti pojma o fudbalu!
Napadalo se zestoko svih 45 minuta, imao si posjed prvih 10 -15 minuta drugog poluvremena.

Veliki rezultat, trema i umor, izboris pobjedu i opet nije dobro.
Mrsko mi tipkati. Ima par forumasa koji su lijepo odgovorili ali džaba, on(i) samo po svom.
Naravno da je moglo bolje u 2.poluvremenu i to je 90% forumasa kazalo.. ali u svakom slučaju nismo Crnogorcima dozvolili ozbiljnu priliku.
Kažu da je kojim slučajem bila ozbiljnija reprezentacija da bi nas izbusila...pa činjenice kazuju suprotno a to su pokazale utakmice protiv Francuske. Cinjenica je da se vrlo dobro znamo braniti.
Zašto je ostavio Prcica na tribinama a jedina prava zamjena za Pjanica, a ono frajer na tribinama zbog žutih kartona...itd.

Jedino gdje je Petev podbacio u 13 takmičarskih utakmica (kvalifikacije+LN) jeste ona protiv Finske. Sve ostale je vise nego pristojno odradio...i to s djedom Edinom i tribinarim ili klupiranim Miralemom.
Doveden je za projekat EP2024 i za sada je to ok. Kad ne bude ok, doci ce drugi. Nadati se da ce jos par igrača u narednom periodu kaparisati, tipa Jasic i sl.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la gruezi » 26 sep 2022, 03:49

A da ovi sto vire iz tutinog I vicinog analnog otvora malo popuste sa mahalskim glupostima tipa " gdje ste misevi, nazad u rupe" Itd... ovu sto se odigralo protiv crne gore je mrtvi prosjek pogotovo drugo poluvrijeme..cg je puno Slabija od nas ....jedino do sada se odigralo dobro protiv finske u zenici sve ostalo je bila patnja... vrhunac gluposti je bio kad smo imali gojaka I demirovica na krilu u isto vrijeme a ni jedan nemaju ni jednu jedinu predispoziciju za to niti to ikad igraju u svojim klubovima... niko vidim nespominje da je jedan propalitet poput danilovica bio na klupi dok je prcic koji bi po svim parametrima trebao biti u prvoj postavi poslan na tribine... formacija sa 4 pozada nam ne lezi jer nemamo kvalitetnih krila tj I ono sto imamo da igra tu poziciju( Eman markovic , husein balic) nije ni pozvano... opet cimirot I hadziahmetovic na terenu u isto vrijeme nakon sto se milion puta vidjelo da ne funkcionise...ovo su krupne greske koje ce nam protiv jacih ekipa doci glave...plus ovo idiotsko izostavljanje hajradinovica koji bi cak I u situaciji da su svi igraci zdravi morao redovno barem sa klupe da ulazi.. obavezno se vratiti na 352...

Avatar
hurem
Postovi: 8641
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 26 sep 2022, 06:01

Još jedan koji nema pojma sta piše...
Prcic je bio na tribinama zbog žutih kartona i pola posta ti je na taj fazon - besmislena nagađanja i neznanje.
Formacija s 4 pozadi mu je dala bodove ju je forsirao. Cijelu LN igra s 4 nazad, nema igru ali ima bodove.
U kvalifikacijama je igrao s 3 stopera, imao igru ali nije imao bodove. I tada ste ga pljuvali. I uvijek ćete.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la gruezi » 26 sep 2022, 07:05

hurem je napisao/la:
26 sep 2022, 06:01
Još jedan koji nema pojma sta piše...
Prcic je bio na tribinama zbog žutih kartona i pola posta ti je na taj fazon - besmislena nagađanja i neznanje.
Formacija s 4 pozadi mu je dala bodove ju je forsirao. Cijelu LN igra s 4 nazad, nema igru ali ima bodove.
U kvalifikacijama je igrao s 3 stopera, imao igru ali nije imao bodove. I tada ste ga pljuvali. I uvijek ćete.
Hajd ti meni objasni ovu retardaciju... hadziahmetovic u konyi uvijek skoro igra dm, pored njega pozvao je I besica koji iskljucivo igra samo to... zatim je pozvao I cimirota I danilovica koji su bukvalno isti tip igraca I igraju ssmo dm poziciju...znaci 4 dm imas na rosteru... zar nije logicnije pozvati nekog ko je vise ofanzivno orjentisan I igra u oba pravca( hajra)... ili da je usao saric kad je izlazio pjanic...hadziahmetovic I cimirot kad su na terenu mi gubimo na posjedu jer njih obojica trce prema lopti a nijedan neutrcava u prostor... razlika je samo sto je hadziahmetovic za 2 klase bolji igrac I besic ili cimirot bi trebali igrati samo ako hadziahmetovic neigra...svjesno prepustati sredinu terena slabijoj ekipi od sebe pri 1 0 je pucanj u nogu.. o guranju gojaka I demirovica na krilo da negovorim tacno po pokretima tijela vidis da im je ta pozicija skroz neprirodna a prirodno krilo( standsrdan svaku tekmu za cercle brugge) salje na tribine... o menadzerskim poltronima na rosteru tipa sanicanina( klupiran u partizanu pola utakmica), danilovica, milicevica civica I slicnim sve je receno I ne vrijedi pisati vise...

Ps. Pjanic ovakav kakav je moze pomoci zadnjih 20 minuta kad udze svjez sa klupe... inace ga je patnja gledati

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 26 sep 2022, 21:49

Fudbalski mag ne zna izvesti normalan sastav dvije utakmice za redom
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ReX » 26 sep 2022, 22:42

E moj Ivajlo…
@igrajlopte 🐦

Avatar
zgembo89
Postovi: 4946
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la zgembo89 » 26 sep 2022, 22:43

Nema sta bez Pjanica Dzeke i Ahmedhodzica ova repka je slabija 40% da ne kazem tu i Kolasinac Hadzikadunic Krunic puno znace i to je to

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 26 sep 2022, 22:46

Ako sad nije naucio iz lekcije da nisu Civic, Sanicanin, Danilovic, Milicevic, Duljevic, Saric i Gojak za reprezentaciju onda neće nikada naucit iz svoje lekcije.

Avatar
Spahic98
Postovi: 888
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Spahic98 » 26 sep 2022, 22:48

Sa ovako losom ekipom izboriti baraz je nevjerovatan uspjeh,svaka vam cast gospodine Petev.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 26 sep 2022, 23:08

Nema se šta Petevu zamjeriti. Nebitna utakmica, uradio je ono što smo svi i priželjkivali. Izmiksao je sastav da vidimo šta mogu i drugi igrači.

Ali de shvati jednom da je Gojak hebeni debil! Koliko stručnom štabu treba utakmice da shvate da je momak jedan veliki panj?!

Ne možeš držati Pricića i Hotića na klupi, a da ova krampa igra!!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ReX » 26 sep 2022, 23:11

Lik dozvoli da mu protivnik iz lige C zabije 4 gola, a moglo je jos.. i kazu pojedinci ne moze mu se sta zamjeriti. Pa Bozeeee. Pa kome se moze prigovoriti, cistacici soba TC u Zenici?! Jel ona skautira protivnike i zove ove igrace u reprezentaciju? Da Bog mili sacuva. Mrak jbt.

:bih:
@igrajlopte 🐦

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 26 sep 2022, 23:16

ReX je napisao/la:
26 sep 2022, 23:11
Lik dozvoli da mu protivnik iz lige C zabije 4 gola, a moglo je jos.. i kazu pojedinci ne moze mu se sta zamjeriti. Pa Bozeeee. Pa kome se moze prigovoriti, cistacici soba TC u Zenici?! Jel ona skautira protivnike i zove ove igrace u reprezentaciju? Da Bog mili sacuva.

:bih:
Inače cijenim ono što radiš, ali de ne kenjaj svega ti.

Ovo je druga ekipa i koja je vrlo moguće prvi put igrala zajedno. Ti ako si očekivao da vidiš neku tečnu igru preispitaj se.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 26 sep 2022, 23:23

B je ekipa, ali svojim odlukama je učinio ovaj rezultat lošijim nego što je realno stanje.

Još uvijek ima moju podršku.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem, Kobayashi i 13 gostiju.