Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 27 nov 2021, 21:31

Maestro je napisao/la:
27 nov 2021, 20:53
vicina kujica miske.
- Normalno, kod nas je pozitivno samo ako se plasiramo na veliko takmičenje, ali, ponavljam, to na startu nije bio cilj. O Peteovom radu treba suditi na osnovu toga kako će biti odrađene kvalifikacije za Euro 2024. Tu je realno, kroz modus kvalifikacija i sve ostalo tražiti plasman na Evropsko prvenstvo. Razgovarao sam i s predsjednikom i s potpredsjednicima Saveza, nemam nikakvu dojavu da je Petev upitan. Generalno, i publika je prepoznala tu njegovu energiju. I taj njegov stil igre, tako da su reakcije više pozitivne što se tiče selektora
Povedi nas u nove poraze Tuta Petrov :bih:


I onda se tu pojave forumasi poput @babino i nisu u stanju prepoznati tu tutinu energiju. :urnebes:
zamisli koliko moras biti bezobrazan da pravdas sebe i svoj izbor nekakvom pricom o plasmanu na evropsko.
doduse, gdje je bosna, tu nestaje sva logika. U cijelim kvalifikacijama jednom dobijes kazahstan, eskimi te otresu sa igracem manje u najbitnijoj tekmi, na domacem terenu i ti maslas balijandere o nekakvim plasmanima na euro hah

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 27 nov 2021, 23:39

Ivaylo najvjerovatnije ostaje selektor i treba da ostane.
Od priče u vezi s izborom novog selektora kao cilj se spominjao EP 2024...prije nego je i izabran Petev. Naravno da niko neće otpisati kvalifikacije za SP unaprijed ali je realno da su šanse za plasman kroz grupu I ovaj sistem baraza bile ne veće od 5%.

Sta sad, treba doći neki novi samo zato da bi se mijenjalo...pa će taj novi vratiti formaciju na stare postavke samo sa starcem u napadu i nepostojećim krilima, dvojicom u zadnjoj liniji.
Pravit će nekakve spiskove s novim Loncarima, Cipeticima i sl.
Taman se igrači navikli na sistem daj sad nekoga novog pa opet sve ispocetka i tako u krug.
Petev je taman iskristalizirao osnovu od 11, odnosno 18 igrača...zove najbolje što imamo. Ovih par "menadzerksih" poziva koji se moraju desiti, kulturno ih je udaljavao.
A recimo igrači kao sto su Sanicanin i Cimirot koji se osporavaju cijelo vrijeme, oni bi igrali kod svakog selektora jer bolje nismo imali u datom trenutku.
Svi zanemaruju činjenicu da smo bivali oslabljeni, igrali bez Pjanica, Krunica, potom Dzeke u najbitnijoj utakmici, bez Kolasinca u Francuskoj i protiv Finske u Zenici...Imao je nesreću s povrijeđenim najbitnijim igračima cijelu jesen ali to niko ne spominje.
Da, trebalo je svakako pobijediti Finsku ali Dzeko je prebitan igrač. Bez Pjanica se definitivno moze ali bez Dzeke ne.

Očekujem da nastavi graditi ekipu kroz prijateljske i LN za kvalifikacije za godinu i po, imenima kao sto su Dedic, Kovačević i sl.

Spominju se Jakirovic, Selimbegovic, Barbarez i sl. a ne postoji ni pola argumenta da su bolje rješenje i rješenje koje obećava.

Ako ce doći Vaha ili sličan profil koji nesto obećava, prvi sam ZA.
Ali da se mijenja samo zato da bi se mijenjalo - NE...isključivo iz razloga jer je više pozitivnog nego negativnog u priči oko Peteva na zelenom terenu.

Iako nemam ništa protiv gore nabrojanih imena ali je poenta jasna...ništa oni ne obećavaju. Njih bih i prihvatio ali mnoge ne bih.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 28 nov 2021, 00:04, ukupno mijenjano 2 puta.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la aqarius » 27 nov 2021, 23:58

Realno igra je počela ličiti na nešto, mada rezultati to ne govore. Za mene jedina čisto Ivajlova greška je bila postavka protiv Finaca u Zenici.. vezni red nemoćan, pretrpan igračima koji guše jedan drugog.... a čekaš Pjanića, Krunića da se oporave i onda ih staviš a oni najslabije karike... a hajd imaj m. u. da i ne stavi ih... svi bi rekli jedva dočekali da se oporave a on stavio Prcića umjesto Krunde itd.. razapeli bi ga. Iskreno ove kvale nismo nešto ni očekivali nego je sve sticaj okolnosti... ja bih ga ostavio da odradi ligu nacija, da vidimo na što bi to ličilo... bilo ko drugi vraća nas 3 koraka unazad..

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 07:41

Ublehas se brani ublehom, otprilike je i strucnjak kvalitete price kojom se brani.

Miske je obicni nepismeni poltron, taman za krezube Bosnje koje su na istoj duzini sto pameti tice.

Realnost je 7 bodova :rol: Da ne bi dva nepostojeca penala pitanje da li bi i toliko bilo.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 28 nov 2021, 08:29

7 bodova su najmanje bitni u cijeloj ovoj priči i činjenica je da su reprezentativci, mediji, navijači to prepoznali...prepoznali da 7 bodova nisu mjerilo.
A vi se možete na glavu nasaditi trubeci...isto kao i sa biracem utakmica Begovicem a kasnije pobjeglicom kod Bajevica.

Zamisli osvojiti samo 7 bodova a ne doživjeti zvižduke, tjeranje, blaćenje, razapinjanje iako si stranac, Bugarin, menadžerski igrac...zašto? Zato sto je to dosta bolje izgledalo nego što bodovi pokazuju. Dosta bolje nego pod palicom Bajevica, Prosineckog, Bazdarevica.
Ako dobije priliku da vodi reprezentaciju i narednih nekoliko utakmica (prijateljske + LN) to će biti zasluženo.
(izuzev par pojedinaca ali oni su blatili i nakon boda u Francuskoj, i nakon boda u Ukrajini...oni pljuju jer im je to karakterna osobina).

Sta kaze, da ne bi 2 nepostojeća penala ne bi bilo ni 7.
Ista prica kao da je bilo sreće natamburali bismo Kazahstan u Zenici, da je sviran postojeći penal protiv Francuske uzeo bi bod u 2.kolu, da nije sviran nepostojeći korner za Francuze ne bismo primili gol, da nije bilo individualnih grešaka protiv Kazahstana I Finske oba puta imao bi 9 bodova iz te 3 utakmice i sl.
Sve pretpostavke za pretpostavkama...ali cinjenica, NEOSPORIVA, jeste da je pod Petevom bilo mnogo vise pozitivnog u cijeloj prici nego negativnog.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 28 nov 2021, 08:34

Cuj 5% :rol:

Piksi "Idemo na SP ostalo ne zanima me"
Miske/Petev " nije cilj SP"

to od prvog dana das igracima znak da ne mora 100% igrati sto nema veze ako ne odemo na SP :opaopa: samo zbog toga trebo Miske dobiti prije prve utakmice nogu.

Jest Svicarska ili Srbija plaka u napred kad su bili sa Italijom i Portugalom u grupi. i rekli nema veze idemo na drugo mjesto. ali nama Finska i Ukraijna prejaki da mi od prvog dana placemo ko mali pi.....

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 28 nov 2021, 08:40

Vidi se da ti kritičko promišljanje i uzimanje svih čimbenika u obzir nije jača strana. Bukvalista kao i mnogi.
Naravno da je nakon najgoreg stanja u povijesti (poslije Robija i Bajevica) cilj bio podizanje ekipe s dna, građenje tima za EP...Naravno da se pokušalo i za SP i bilo je to dobro do Finske.

To sto ti porediš Srbiju koja je 5x jača od nas i Švicarsku koja je u vrhu godinama to je drugi par opanaka i govori o tebi.
Eto, Petev je rekao idemo u Ukrajinu i Francusku izgubiti?!
Od prvog dana se i igralo 100%.
Ne budi smiješan Zuka..

Finska u Zenici se desila i to je završena priča!
Vrijeme ce pokazati je li to izolovan slučaj ili ne.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la JohnCleese » 28 nov 2021, 08:53

Misimovic mora znati da ako ovaj ovaj ostane selektor da ce se i on tjerati sa selektorom u paketu !
A to ce biti ubrzo, vec tamo krajem sestog mjeseca sljedece godine kad se izgube sanse u ligi nacija.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 28 nov 2021, 09:01

e jest nas podigao sa dna, svaka mu cast:-)
toliko smo se digli da sehic treba objaviti pravilnik ponasanja:-)
ko vjeruje da tuta moze odraditi euro, taj blage veze nema:-)
ali neka, ja svakako uzivam u trenutnom stanju, bas je zanimljivo.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 28 nov 2021, 09:03

Ja sam od prvog dana protiv njega i tako ce ostati. rekao sam da druge ekipe koji su imali teske grupi nisu u naprad se predalji nego su rekli hocemo na SP. a mi u grupi sa Finskom i Ukrajinom predali se prije prve utakmice. to je sramota i nista vise.

ako trener i savez ne vjeruje u ekipi kako ce ekipa onda u sebe vjerovati?

neki razlog ima sto je selektor u zadni 10 godina u padu.

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 09:18

Hurem izasao iz misje rupe, davno sam ti reko ne hvataj se kola kad ga ne znas igrati. Ti kao totalno nefudbalski tip koji nema utakmice u svom zivotu ne treba da komentarises ista vezano za fudbal.

Petev je tu samo zato sto ga drze nepismeni Misimovic i kriminalac Vico koji isto kao i ti ne zna da je lopta okrugla, a na celu je fudbalskog saveza, da su tu velicine poput Ivice Osima, Brace Salihamidzica, Petev se ne bi zadrzao tri sekunde na mjestu selektora.

Vi koji branite rezultatski najgoreg selektora u historiji ste rang Vice, dok sam ja Ivice Osima stoga nema potrebe da se vise spustam na tvoj nivo i objasnjavam nesto totalnoj neznalici kojoj misljenje kroje osobe poput Vice Zeljkovica.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 28 nov 2021, 09:46

Wanderson je napisao/la:
28 nov 2021, 09:18
Hurem izasao iz misje rupe, davno sam ti reko ne hvataj se kola kad ga ne znas igrati. Ti kao totalno nefudbalski tip koji nema utakmice u svom zivotu ne treba da komentarises ista vezano za fudbal.

Petev je tu samo zato sto ga drze nepismeni Misimovic i kriminalac Vico koji isto kao i ti ne zna da je lopta okrugla, a na celu je fudbalskog saveza, da su tu velicine poput Ivice Osima, Brace Salihamidzica, Petev se ne bi zadrzao tri sekunde na mjestu selektora.

Vi koji branite rezultatski najgoreg selektora u historiji ste rang Vice, dok sam ja Ivice Osima stoga nema potrebe da se vise spustam na tvoj nivo i objasnjavam nesto totalnoj neznalici kojoj misljenje kroje osobe poput Vice Zeljkovica.
Gospon, a kako da se riješi onda ovaj problem? Da su babi muda bila bi djed pričom ili da se poduzme nešto? Hm, ne smije niko, je li?
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la EC3 » 28 nov 2021, 10:27

Nek promijeni formaciju i proba nesto ovako:
4-2-2-2

Vasilj
Gazibegovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Kolasinac
Pjanic Hadziahmetovic
Gojak Krunic
Dzeko Demirovic
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 28 nov 2021, 11:39

Wanda, ti si kao neki menadzercic anonimus a pojma nemaš...De nam dovedi Hajrovica da nam igra.
O fudbalu te mogu učiti i u to siguran možeš biti.
Ti pričaš o idealnim uvjetima kojih u BiH nema...možeš se slikati s tom pričom.
Ja pričam o realnim uvjetima i u tome je razlika.

Eto ja ne bih volio Ivicu na vrhu, Salihamidzica, Ibisevica u savezu i sl.?!

Ja sam komentarišem zeleni teren...Vico me ne interesuje jer znam da tu promjene nema.
Tu treba da zapnu oni koji treba da zapnu.

Avatar
Celtic
Postovi: 3334
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Celtic » 28 nov 2021, 11:52

Možemo mi do sutra pričati i raspravljati ali ne može ništa promjeniti, umjesto da neznalica sam ode sa svojim pomoćnicima i da se poslije ovih katostrofalnih rezultata krene sa novim ljudima, da se ekipa pravi i uigrava u ligi nacija, on će i dalje biti tu, jer u ovoj državi nesposobnih ljudi kroje sudbinu i nikad nemaju obraza prvi napustiti svoju poziciju. Savez ne vrijedi komentarisati i ljude koji su tamo, jednostavno ova država je stvorena za lopove, varalice, nesposobne ljude i kriminalce. Ono što čovjeku preostaje jest da se manje nervira oko toga svega, jer ima važnijih stvari u životu i daleko većih problema od bugarske prevare i predsjednika fudbalskog saveza.

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Arnelv52 » 28 nov 2021, 11:52

Treba znati sebe malo realnije pogledati. Kalibar igrača koje mi imamo ima skoro svaka europska reprezentacija. S tim što se ovde pojavi drugi problem - kada se to kaže odmah se počne sa kukanjem.

Mi nemamo pravo da očekujemo nešto puno ali to ne znači da onda treba kukati nego radi i zaradi sebi pravo da očekuješ nešto više. Sa imenima koje trenutno imamo mi to pravo nemamo.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 12:07

Nama treba neko ko zna posao, recimo Barbarez.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 28 nov 2021, 12:27

hurem je napisao/la:
28 nov 2021, 11:39
Wanda, ti si kao neki menadzercic anonimus a pojma nemaš...De nam dovedi Hajrovica da nam igra.
O fudbalu te mogu učiti i u to siguran možeš biti.
Ti pričaš o idealnim uvjetima kojih u BiH nema...možeš se slikati s tom pričom.
Ja pričam o realnim uvjetima i u tome je razlika.

Eto ja ne bih volio Ivicu na vrhu, Salihamidzica, Ibisevica u savezu i sl.?!

Ja sam komentarišem zeleni teren...Vico me ne interesuje jer znam da tu promjene nema.
Tu treba da zapnu oni koji treba da zapnu.
ne mozes komentarisati zeleni teren kada najbitniju tekmu nisi pogledao (da napomenem ponovo, tekma u kojoj te siluje 10 eskima na tvom terenu, nabijajuci gol razliku) a onu poslije nje, proglasio prijateljskom:-)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 28 nov 2021, 12:47

hurem je napisao/la:
27 nov 2021, 23:39

spam
Zašto ne možeš odgovoriti na jednostavno pitanje?
Vucevich je napisao/la:
24 nov 2021, 21:10
Zašto se samo priča o Dinamu? **** Dinamo, ima li ko da odgovori na ovo? Posebno me zanima šta ima reći hurem.

Jedan od najgorih trenera u historiji saudijske lige:
slika
Ekspresno nogiran iz Omonije, poslije samo tri mjeseca zbog katastrofalnih rezultata:
slika
Sa Jagielonijom odradio polusezonu, i onda je i tamo dobio otkaz:
I selektor Bugarske, gdje je nizao uspjehe tipa poraz rezultatom 7-2 od Japana ili 4-0 od Danske:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 28 nov 2021, 12:53

Vi još gubite vrijeme raspravljajući sa ovim advokatom kriminalnog saveza :D
To je već tragikomično i mazohistički.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], EdinjoBos, Venom i 55 gostiju.