Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 23 dec 2021, 08:24

Ne znam iskreno. Poceo je dobro mandat, sad vec ne razumijem neke poteze.

Mislim da je i vise nego ocigledno da mora da slusa sta mu vico naredi, sto je porazavajuce kada uzmes u obzir da je u odnosu na dosta selektora iz proslosti relativno pismen trener
naprijed rejal

Avatar
donDondon
Postovi: 3485
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 23 dec 2021, 08:56

po cemu je realtivno pismen,jer vas uzima pricom ahahhaahha a rezultate ko **** to je nebitno
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 23 dec 2021, 09:25

Mislim rekao je da mu sudimo po rezultatima. Protiv Francuske dobri, ali ostali rezultati su katastrofalni. Jedno je izgubiti, drugo je ne znati pobijediti. I pošto mu se sudi po rezultatima mislim da je red da mu se zapjeva "...idi, idi, neznalice"
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la dinodino2019 » 23 dec 2021, 10:35

samoposmatram je napisao/la:
22 dec 2021, 10:36
OnakoBa je napisao/la:
21 dec 2021, 00:48
Petev je dosta nervozan, a izgleda da je izgubio i povjerenje saveza ako je vjerovati Saši Ibrulju i Ismetu Turšiću koji su to uvidjeli na press i utakmici, i to su rekli u svom podcastu oPsajd.
S obzirom da savjetnik Misimovic uopste nije otisao sa njima, a ni Vico, a cule su se spekulacije svakako da bi mogao doci do otkaza ili isteka ugovora.

Dakle nece se imati vremena nesto novo uigrati i ako on ode, ali mozda nesto novo se dovede... ko zna... po vama sada ko bi mogao da zamijeni Peteva u slucaju prekida saradnje? bez sarkasticnih odgovora, i moja nena bi bolje vodila znam.
Bit ce neko kao I Petev samo nadam se kulturniji.
Po mome jaki kandidati bi mogli biti treneri koji su prosli sva tri kluba. Dragan Jovic, Vinko Marinovic ili Mladen Zizovic. Vjerujem da nijedan se nebi mjesali u spisak niti bi sankcionisali Dzeku I Pjanica.
Mora da se salis majke mi
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Arnelv52 » 23 dec 2021, 10:48

Pa ako je suditi na osnovu rezultata čovjek baš onda treba da ostane. On je imao jedan jedini kiks u kvalifikacijama i to onaj protiv Finske. Utakmica protiv Ukrajine je igrana kada više nije bila ni važna.

Dobro on je to sam rekao (iako ljudi često ne kažu ono što misle) ali ako ćemo nekome suditi na osnovu rezultata onda treba dati čovjeku Francusku da vodi pa da mu se sudi na osnovu rezultata.

Nas to ebe, treba znati razlikovati kad nešto vodiš ili kad nešto razvijaš jer to dvoje nije isto. Naša reprezentacija je u fazi razvoja i tu trebaju da budu sasvim drugi kriteriji u svemu u odnosu na ono kad nešto vodiš. To su dva sasvim suprotna pristupa u svemu: od toga kako ocjenjuješ, šta mjeriš, kako i šta prioritizuješ, šta je važno, šta nije važno its. Paradigma je drugačija.

Druga je stvar što smo mi u fazi da iskoristim riječi mislilaca sa naših tv ekrana "permanentnog" odnosno stalnog razvoja upravo jer se mi u fazi razvoja ponašamo kako bi se trebali ponašati u fazi vodjenja - mi kad se treba ponašati kao neko ko razvija nešto mi vodimo. To je po meni u ljudskoj prirodi ali i naslijedjeno i najčešće se to završi tako da bude puno baba a kilava djeca.

Naše glavno pitanje je kako treneru dati bolje igrače. Sve ostalo je prosipanje iz šupljeg u prazno.

GG3
Postovi: 2764
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la GG3 » 23 dec 2021, 11:09

Arnelv52 je napisao/la:
23 dec 2021, 10:48
Pa ako je suditi na osnovu rezultata čovjek baš onda treba da ostane. On je imao jedan jedini kiks u kvalifikacijama i to onaj protiv Finske. Utakmica protiv Ukrajine je igrana kada više nije bila ni važna.

Dobro on je to sam rekao (iako ljudi često ne kažu ono što misle) ali ako ćemo nekome suditi na osnovu rezultata onda treba dati čovjeku Francusku da vodi pa da mu se sudi na osnovu rezultata.

Nas to ebe, treba znati razlikovati kad nešto vodiš ili kad nešto razvijaš jer to dvoje nije isto. Naša reprezentacija je u fazi razvoja i tu trebaju da budu sasvim drugi kriteriji u svemu u odnosu na ono kad nešto vodiš. To su dva sasvim suprotna pristupa u svemu: od toga kako ocjenjuješ, šta mjeriš, kako i šta prioritizuješ, šta je važno, šta nije važno its. Paradigma je drugačija.

Druga je stvar što smo mi u fazi da iskoristim riječi mislilaca sa naših tv ekrana "permanentnog" odnosno stalnog razvoja upravo jer se mi u fazi razvoja ponašamo kako bi se trebali ponašati u fazi vodjenja - mi kad se treba ponašati kao neko ko razvija nešto mi vodimo. To je po meni u ljudskoj prirodi ali i naslijedjeno i najčešće se to završi tako da bude puno baba a kilava djeca.

Naše glavno pitanje je kako treneru dati bolje igrače. Sve ostalo je prosipanje iz šupljeg u prazno.
Ma u kakvoj smo mi fazi razvoja, Pa to mogu Svabe uradit! Mi se nemozemo razvit nikad, vec mozemo na euforiju i patriotizam napraviti neki rezultat. O bilo kakvom sistemskom razvijanju mogu pricat samo oni koji zive u snovima.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la samoposmatram » 23 dec 2021, 12:16

dinodino2019 je napisao/la:
23 dec 2021, 10:35
samoposmatram je napisao/la:
22 dec 2021, 10:36
OnakoBa je napisao/la:
21 dec 2021, 00:48
Petev je dosta nervozan, a izgleda da je izgubio i povjerenje saveza ako je vjerovati Saši Ibrulju i Ismetu Turšiću koji su to uvidjeli na press i utakmici, i to su rekli u svom podcastu oPsajd.
S obzirom da savjetnik Misimovic uopste nije otisao sa njima, a ni Vico, a cule su se spekulacije svakako da bi mogao doci do otkaza ili isteka ugovora.

Dakle nece se imati vremena nesto novo uigrati i ako on ode, ali mozda nesto novo se dovede... ko zna... po vama sada ko bi mogao da zamijeni Peteva u slucaju prekida saradnje? bez sarkasticnih odgovora, i moja nena bi bolje vodila znam.
Bit ce neko kao I Petev samo nadam se kulturniji.
Po mome jaki kandidati bi mogli biti treneri koji su prosli sva tri kluba. Dragan Jovic, Vinko Marinovic ili Mladen Zizovic. Vjerujem da nijedan se nebi mjesali u spisak niti bi sankcionisali Dzeku I Pjanica.
Mora da se salis majke mi
Zvucis kao neko koji nepoznaje situaciju.
Trenutno vlada najgori saziv u NFSBiH. Bukvalno nema nijednog Osimovog covjeka u saveza.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 23 dec 2021, 12:26

GG3 je napisao/la:
23 dec 2021, 11:09
Arnelv52 je napisao/la:
23 dec 2021, 10:48
Pa ako je suditi na osnovu rezultata čovjek baš onda treba da ostane. On je imao jedan jedini kiks u kvalifikacijama i to onaj protiv Finske. Utakmica protiv Ukrajine je igrana kada više nije bila ni važna.

Dobro on je to sam rekao (iako ljudi često ne kažu ono što misle) ali ako ćemo nekome suditi na osnovu rezultata onda treba dati čovjeku Francusku da vodi pa da mu se sudi na osnovu rezultata.

Nas to ebe, treba znati razlikovati kad nešto vodiš ili kad nešto razvijaš jer to dvoje nije isto. Naša reprezentacija je u fazi razvoja i tu trebaju da budu sasvim drugi kriteriji u svemu u odnosu na ono kad nešto vodiš. To su dva sasvim suprotna pristupa u svemu: od toga kako ocjenjuješ, šta mjeriš, kako i šta prioritizuješ, šta je važno, šta nije važno its. Paradigma je drugačija.

Druga je stvar što smo mi u fazi da iskoristim riječi mislilaca sa naših tv ekrana "permanentnog" odnosno stalnog razvoja upravo jer se mi u fazi razvoja ponašamo kako bi se trebali ponašati u fazi vodjenja - mi kad se treba ponašati kao neko ko razvija nešto mi vodimo. To je po meni u ljudskoj prirodi ali i naslijedjeno i najčešće se to završi tako da bude puno baba a kilava djeca.

Naše glavno pitanje je kako treneru dati bolje igrače. Sve ostalo je prosipanje iz šupljeg u prazno.
Ma u kakvoj smo mi fazi razvoja, Pa to mogu Svabe uradit! Mi se nemozemo razvit nikad, vec mozemo na euforiju i patriotizam napraviti neki rezultat. O bilo kakvom sistemskom razvijanju mogu pricat samo oni koji zive u snovima.
Pa mi smo bili u razvoju i kompletirali se do SP 2014, dakle za nesto novo da se pravi nije bilo potrebe, a krenuli su nesto srati i pokvarili sve ono sto su Ciro i Pape izgradili. Toliko igraca je proslo kroz reprezentaciju dzaba. Od razvoja tzv nema nista, kao sto i ti rece mi nemamo resurza za razvoj, no daj sta das, ali neka makar valja. Ovo sto se zove i radi i kako se igra, ne valja, igracima moram reci cast izuzetcima, ali ima ih pofin broj sto Bilino Polje vise vidjeli ne bi ni na slici.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 23 dec 2021, 14:52

donDondon je napisao/la:
23 dec 2021, 08:56
po cemu je realtivno pismen,jer vas uzima pricom ahahhaahha a rezultate ko **** to je nebitno
Imali smo do sad trenere koji nisu znali da naprave formaciju na osnovu onoga sto imaju, pa smo godinama krpili pozicije za okomita krila sa igracima koji nisu okomita krila.

Pismen trener uvidja gdje je problem, sto je petev i uradio, medjutim sve nakon toga je jako lose.

Plan B ne postoji, a i neki potezi koje povlaci su cudni u najmanju ruku.
naprijed rejal

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 dec 2021, 15:13

Vrati Višću Ivaylouuu
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
donDondon
Postovi: 3485
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 23 dec 2021, 16:31

Sveti je napisao/la:
23 dec 2021, 14:52
donDondon je napisao/la:
23 dec 2021, 08:56
po cemu je realtivno pismen,jer vas uzima pricom ahahhaahha a rezultate ko **** to je nebitno
Imali smo do sad trenere koji nisu znali da naprave formaciju na osnovu onoga sto imaju, pa smo godinama krpili pozicije za okomita krila sa igracima koji nisu okomita krila.

Pismen trener uvidja gdje je problem, sto je petev i uradio, medjutim sve nakon toga je jako lose.

Plan B ne postoji, a i neki potezi koje povlaci su cudni u najmanju ruku.
pismen trener a nije znao postaviti fincima i ukraincima taktiku,dje je nejgova fudbalska pismenost
vise volim nepismene trenere a rezultate nego ove vase pismene sa najgorim rezultatima u historiji drzave
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 23 dec 2021, 16:37

Lik jedino zna postaviti duboki bunker i igrati na X, ništa drugo ne zna. Zato ljudi misle da je taktički genije. Isto je uradio i protiv Crne Gore, i Kostarike, i Amerike i ovo je rezultat.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 23 dec 2021, 16:55

Vucevich je napisao/la:
23 dec 2021, 16:37
Lik jedino zna postaviti duboki bunker i igrati na X, ništa drugo ne zna. Zato ljudi misle da je taktički genije. Isto je uradio i protiv Crne Gore, i Kostarike, i Amerike i ovo je rezultat.
Protiv Crne Gore nije bio tu imao je koronu, protiv Kostarike i Amerike sa igracima iz PL. trebao napasti, pa da izgubimo 12.-0.
Covjek je vrlo dobar trener, ne racunajte utakmice protiv Ukrajine i Finske, jer se zajebao protiv Finske a protiv Ukrajine nije bila ni vazna utakmica.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 dec 2021, 16:58

Vucevich je napisao/la:
23 dec 2021, 16:37
Lik jedino zna postaviti duboki bunker i igrati na X, ništa drugo ne zna. Zato ljudi misle da je taktički genije. Isto je uradio i protiv Crne Gore, i Kostarike, i Amerike i ovo je rezultat.
Bunker zna svaki magarac postaviti. Postavljao ga je uvaženi ali i senilni Bajević.

Igrali smo nesto napadackog fudbala protiv Finske u gostima, Kazakhstana i Ukrajine u gostima.

Ali je apsolutno kapitulirao protiv Finske, najsramniji meč ikada u historiji reprezentacije.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 23 dec 2021, 17:00

Mujkic je napisao/la:
23 dec 2021, 16:55
Vucevich je napisao/la:
23 dec 2021, 16:37
Lik jedino zna postaviti duboki bunker i igrati na X, ništa drugo ne zna. Zato ljudi misle da je taktički genije. Isto je uradio i protiv Crne Gore, i Kostarike, i Amerike i ovo je rezultat.
Protiv Crne Gore nije bio tu imao je koronu, protiv Kostarike i Amerike sa igracima iz PL. trebao napasti, pa da izgubimo 12.-0.
Covjek je vrlo dobar trener, ne racunajte utakmice protiv Ukrajine i Finske, jer se zajebao protiv Finske a protiv Ukrajine nije bila ni vazna utakmica.
Pa protiv amerike je makar mogao i morao da napadne pa nek izgubimo 12-0 mimo fifinog je termina. Nema veze sa rankingom ni tim bodovanjem. Ne moze mu se traziti opravdanje da smo jedva Kuvajt dobili, sa hebenim Kazakhstanom smo nerijeseno igrali, halo. To se dobija sa 2-4 razlike i clean sheet. Finska isto. Mi od nje napravili Brazil, a ljudi samo tutnu loptu Pukkiju i lik odradi posao. A mi posla ne znamo odraditi. Dzeko zna i Dzeko ekipu nosi, ali bez njega, lose. E tu je selektor kriv. Znaci da on ne zna postaviti da adaptira ekipu i da izvlaci maksimum. Nego bubam Prevljak, ili jos gore Krpic, mora da igra onako kao Dzeko. Pa ne moze majku mu, mijenjaj taktiku. Opravdanja mu nema, i nije nista napravio novo.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 23 dec 2021, 17:52

Let´s Go

Golman Borca Nikola Ćetković potvrdio interes trostrukog prvaka Nizozemske: Saznao sam za to, ali...

Na golu Borca imao je nekoliko odličnih izdanja, a po završetku prvog dijela Premijer lige našao se u A reprezentaciji BiH koja je odigrala prijateljski meč protiv SAD-a u Los Angelesu.

Na tom susretu pokazao je talenat i kvalitet, te da selektor Ivaylo Petev i njegovi saradnici nisu pogriješili što su mu ukazali poverenje.

Interesovanje za njega pokazivao je holandski Willem II, u igri su još neki klubovi iz inostranstva, a 19-godišnji čuvar mreže kaže da se tim stvarima ne opterećuje.

"Imam ugovor sa Borcem i mislima sam samo u ovom klubu. Saznao sam da postoji interesovanje iz inostranstva, ali to je na ljudima iz kluba, moje je da treniram i radim ono što traži stručni štab.

:tokralju:

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 25 dec 2021, 08:22

Mujkic je napisao/la:
23 dec 2021, 16:55
Vucevich je napisao/la:
23 dec 2021, 16:37
Lik jedino zna postaviti duboki bunker i igrati na X, ništa drugo ne zna. Zato ljudi misle da je taktički genije. Isto je uradio i protiv Crne Gore, i Kostarike, i Amerike i ovo je rezultat.
Protiv Crne Gore nije bio tu imao je koronu, protiv Kostarike i Amerike sa igracima iz PL. trebao napasti, pa da izgubimo 12.-0.
Covjek je vrlo dobar trener, ne racunajte utakmice protiv Ukrajine i Finske, jer se zajebao protiv Finske a protiv Ukrajine nije bila ni vazna utakmica.
Covjek uopste nije dobar trener i radi po nalogu. Na to moram dodat i bez karaktera a o rezultatima je suvisno pricat.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 25 dec 2021, 08:23

slika

Red je i ovdje postaviti ovo, bolji dani nas čekaju?
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 25 dec 2021, 11:44

OnakoBa je napisao/la:
25 dec 2021, 08:23
slika

Red je i ovdje postaviti ovo, bolji dani nas čekaju?
Vico, Misimovic, Petev i sva dzubrat koji se bavi politike izbacit iz drzave.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la OnakoBa » 25 dec 2021, 12:20

Pa naravno da i oni lete vani ako se suspenduje
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Imajednabrigada, minimalist, RosicVildan i 28 gostiju.