Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 26 sep 2022, 23:38

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
26 sep 2022, 23:23
B je ekipa, ali svojim odlukama je učinio ovaj rezultat lošijim nego što je realno stanje.

Još uvijek ima moju podršku.
Daleko od toga da ja pravdam Peteva, ali ne treba ni pretjerivati.

Koje odluke po tebi su dovele do lošijeg rezultata?

Vruće glave, ja ne mogu da smislim niti jedan dobar razlog zašto ti ne igra Prcić kada vezni red ne može skoro ništa uraditi i tako dva poluvremena. Ako znamo da Prcić može donekle zamijeniti Pjanića.
Također i ignorisanje Hotića koji je mogao igrati ofanzivno umjesto Gojaka, a Prcić da zamijeni Sarića. Generalno ne razumijem postojanje Gojaka na terenu.

Dosta je utakmicu poremetila i povreda Kovačevića kao i to što je genijalac iz Kalesije tražio izmjenu.

Kakav će biti karakter utakmice trebalo je zaključiti i po tome koga je izostavio sa spiska igrača koji konkurišu za utakmicu.

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 27 sep 2022, 00:12

Uopće ne zamjerim 9 promjena. Cak sam ih prizeljkivao.
Poraz koji je mozda i dobro došao.

Prcic je morao biti u startnih 11. Čekam da vidim da nije riječ o nekoj blazoj povredi ili sta vec. U protivnom mi je nevjerovatno da nije igrao...pogotovo sto je odmarao protiv CG zbog žutih...dakle svjež.

Druga zamjerka je sto je ponovio istu stvar koju sam najviše mrzio kod Bazdarevica, formaciju 424 faktički sa samo 2 vezna igraca (Danilovic, Gojak)...tada smo se raspali, izlaskom Šarića, odnosno 3.veznjaka.
Mislim da je tu fulio isto kao sto je fulio I protiv Crne Gore kada su u isto vrijeme na terenu bili Dzeko, Kodro i Demirovic, i to kod vodstva.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 27 sep 2022, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.

zeljovac21
Postovi: 2029
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la zeljovac21 » 27 sep 2022, 00:43

Izmjena Dzeko-Šarić dok Prevljak nije primio lopte 60 minuta i ne zna sta rafi na ternu i prelazak na formaciju 4 2 4 gdje Dzeko glumi nekog veznog igraca i primi tri gola...Izgubi 4:1 od mrtvih Rumuna koji su prelosi. I kaze nema mu se sta zamjeriti.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la edin139 » 27 sep 2022, 06:07

zeljovac21 je napisao/la:
27 sep 2022, 00:43
Izmjena Dzeko-Šarić dok Prevljak nije primio lopte 60 minuta i ne zna sta rafi na ternu i prelazak na formaciju 4 2 4 gdje Dzeko glumi nekog veznog igraca i primi tri gola...Izgubi 4:1 od mrtvih Rumuna koji su prelosi. I kaze nema mu se sta zamjeriti.
Neznalica, izgubiti od ovakvih Rumunja 4:1 je sramota da je sastavljao ekipu iz naše lige.
Lik nema pojma i to je još jednom pokazao.

Imajednabrigada
Postovi: 1705
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 27 sep 2022, 08:04

hurem je napisao/la:
27 sep 2022, 00:12
Uopće ne zamjerim 9 promjena. Cak sam ih prizeljkivao.
Poraz koji je mozda i dobro došao.

Prcic je morao biti u startnih 11. Čekam da vidim da nije riječ o nekoj blazoj povredi ili sta vec. U protivnom mi je nevjerovatno da nije igrao...pogotovo sto je odmarao protiv CG zbog žutih...dakle svjež.

Druga zamjerka je sto je ponovio istu stvar koju sam najviše mrzio kod Bazdarevica, formaciju 424 faktički sa samo 2 vezna igraca (Danilovic, Gojak)...tada smo se raspali, izlaskom Šarića, odnosno 3.veznjaka.
Mislim da je tu fulio isto kao sto je fulio I protiv Crne Gore kada su u isto vrijeme na terenu bili Dzeko, Kodro i Demirovic, i to kod vodstva.
I vi to zovete strucnjakom 😅😅😅
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
donDondon
Postovi: 3501
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 27 sep 2022, 08:46

pobjedom 1 -0 nad nekim crnogorcima za koje smo mi fudbalska sila,ljudi od TuTe prave ancelotija
a u ostalih 50 utakmica znanje aka vlado jagodic
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 27 sep 2022, 09:08

Imajednabrigada je napisao/la:
27 sep 2022, 08:04
hurem je napisao/la:
27 sep 2022, 00:12
Uopće ne zamjerim 9 promjena. Cak sam ih prizeljkivao.
Poraz koji je mozda i dobro došao.

Prcic je morao biti u startnih 11. Čekam da vidim da nije riječ o nekoj blazoj povredi ili sta vec. U protivnom mi je nevjerovatno da nije igrao...pogotovo sto je odmarao protiv CG zbog žutih...dakle svjež.

Druga zamjerka je sto je ponovio istu stvar koju sam najviše mrzio kod Bazdarevica, formaciju 424 faktički sa samo 2 vezna igraca (Danilovic, Gojak)...tada smo se raspali, izlaskom Šarića, odnosno 3.veznjaka.
Mislim da je tu fulio isto kao sto je fulio I protiv Crne Gore kada su u isto vrijeme na terenu bili Dzeko, Kodro i Demirovic, i to kod vodstva.
I vi to zovete strucnjakom 😅😅😅
Zasto ne. Pa i od kvalifikacija su mu pravili prijateljske utakmice. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 27 sep 2022, 09:31

Ali kako se likovi loze na nebitnu utakmicu gdje smo igrali s 2.postavom.
Ne mogu da vjerujem da neko toliko JADAN moze biti.

Imajednabrigada
Postovi: 1705
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 27 sep 2022, 09:39

Maestro je napisao/la:
27 sep 2022, 09:08
Imajednabrigada je napisao/la:
27 sep 2022, 08:04
hurem je napisao/la:
27 sep 2022, 00:12
Uopće ne zamjerim 9 promjena. Cak sam ih prizeljkivao.
Poraz koji je mozda i dobro došao.

Prcic je morao biti u startnih 11. Čekam da vidim da nije riječ o nekoj blazoj povredi ili sta vec. U protivnom mi je nevjerovatno da nije igrao...pogotovo sto je odmarao protiv CG zbog žutih...dakle svjež.

Druga zamjerka je sto je ponovio istu stvar koju sam najviše mrzio kod Bazdarevica, formaciju 424 faktički sa samo 2 vezna igraca (Danilovic, Gojak)...tada smo se raspali, izlaskom Šarića, odnosno 3.veznjaka.
Mislim da je tu fulio isto kao sto je fulio I protiv Crne Gore kada su u isto vrijeme na terenu bili Dzeko, Kodro i Demirovic, i to kod vodstva.
I vi to zovete strucnjakom 😅😅😅
Zasto ne. Pa i od kvalifikacija su mu pravili prijateljske utakmice. :urnebes:
I ja bih bio selektor tako.😅😅
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4483
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la MoodyHank » 27 sep 2022, 09:44

Harise je napisao/la:
26 sep 2022, 22:46
Ako sad nije naucio iz lekcije da nisu Civic, Sanicanin, Danilovic, Milicevic, Duljevic, Saric i Gojak za reprezentaciju onda neće nikada naucit iz svoje lekcije.
Fascinantno je da svakodnevno nazaduješ što se jezika tiče, treba ti neki orden dati. Ili da ti prevedem na tvoj jezik: Fascintno je de svakdnovne nazadivaš šta se jezik tiča, trebe ti neka ordena dat.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Sveti
Postovi: 10200
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 27 sep 2022, 10:07

MoodyHank je napisao/la:
27 sep 2022, 09:44
Harise je napisao/la:
26 sep 2022, 22:46
Ako sad nije naucio iz lekcije da nisu Civic, Sanicanin, Danilovic, Milicevic, Duljevic, Saric i Gojak za reprezentaciju onda neće nikada naucit iz svoje lekcije.
Fascinantno je da svakodnevno nazaduješ što se jezika tiče, treba ti neki orden dati. Ili da ti prevedem na tvoj jezik: Fascintno je de svakdnovne nazadivaš šta se jezik tiča, trebe ti neka ordena dat.
meni je prosto nevjerovatno da se ti jos uvijek palis na lika koji ocito troluje
naprijed rejal

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 27 sep 2022, 10:22

Tuta tutane, spasio si se, dobio jos 2 godine, iako ja ne mogu sam izabrati grupu u kojoj cemo biti medju 2 ekipe u narednim kvalifikacijama.
Kani se corava posla i rani se ako do sada nisi skontao da ti likovi poput civica, gojka, gojaka, sanicanina ne mogu donijeti euro.
Idi kopaj po evropi i probaj naci barem jos dvojicu igraca poput amara, dennisa, anela...
Ne treba ti puno, citaj barem forum i saznati ces gdje trebas ici, pusti se misketa, ajvar majstora:-)

Neko bi stvarno trebao popricati i sa sunjicem, momak je bolji od svih nasih veznjaka:-)

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4483
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la MoodyHank » 27 sep 2022, 10:25

Sveti je napisao/la:
27 sep 2022, 10:07
MoodyHank je napisao/la:
27 sep 2022, 09:44
Harise je napisao/la:
26 sep 2022, 22:46
Ako sad nije naucio iz lekcije da nisu Civic, Sanicanin, Danilovic, Milicevic, Duljevic, Saric i Gojak za reprezentaciju onda neće nikada naucit iz svoje lekcije.
Fascinantno je da svakodnevno nazaduješ što se jezika tiče, treba ti neki orden dati. Ili da ti prevedem na tvoj jezik: Fascintno je de svakdnovne nazadivaš šta se jezik tiča, trebe ti neka ordena dat.
meni je prosto nevjerovatno da se ti jos uvijek palis na lika koji ocito troluje
Ma jok, ovo je idiot prve klase, nema on mozga za trolanje.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la h1a2s3o4 » 27 sep 2022, 10:51

babino je napisao/la:
27 sep 2022, 10:22
Tuta tutane, spasio si se, dobio jos 2 godine, iako ja ne mogu sam izabrati grupu u kojoj cemo biti medju 2 ekipe u narednim kvalifikacijama.
Kani se corava posla i rani se ako do sada nisi skontao da ti likovi poput civica, gojka, gojaka, sanicanina ne mogu donijeti euro.
Idi kopaj po evropi i probaj naci barem jos dvojicu igraca poput amara, dennisa, anela...
Ne treba ti puno, citaj barem forum i saznati ces gdje trebas ici, pusti se misketa, ajvar majstora:-)

Neko bi stvarno trebao popricati i sa sunjicem, momak je bolji od svih nasih veznjaka:-)
Zar ne radi Vedo kao pomoćni trener u Herti? Mogao bi on posao odraditi. :)

Do sledećeg ciklusa MORA naći par igrača koji mogu pomoći ekipi, a riješiti se škarta u vidu Gojaka i Čivića.
Organizovati par pravih prijateljskih, a ne ovo sranje sa Rusijom, i probati potencijalne igrače. Već ih ima pristojan broj.

Radeljić, Husić, Jašić, Omić, Gigović, Kikanović, Husković, Hamulić, Bašić I, Šunjić, Huseinbašić... Vjerovatno se ne bi svi odazvali, ali većina svakako bi i vrijedi ih probati. Pa zašto da ne pozvati i Muharemovića da ga vidimo na seniorskom nivou. Sledeće sezone bi svakako trebao naći klub, a najbolje već na zimu neki tim u Seriji B.
A poštu su prijateljske zvati i Barišića, pa i često spominjanog Balića. Veći parmak od Gojaka na krilu teško da može biti, a vala ni od Gojaka u veznom redu. Bolji utisak je u reprezentaciji ostavio Elvis Sarić, nego ova prevara.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Omerbavarac » 27 sep 2022, 10:59

hurem je napisao/la:
27 sep 2022, 09:31
Ali kako se likovi loze na nebitnu utakmicu gdje smo igrali s 2.postavom.
Ne mogu da vjerujem da neko toliko JADAN moze biti.
Ovo sve moze biti ali nikako nebitna utakmica.
Da se radi o prijateljskom susretu, moglo bi se diskutovati o tome.

To ti je onaj fazon lige prvaka kada je ekipa vec osigurala prolazak dalje, pa igracemo sa drugom postavom jer je rezultat nebitan a ono pobjeda nosi duplo vise novca nego remi ili poraz, gradi koeficijent za predstojeće godine, poduze reputaciju ekipe...

Nasi momci, odnosno momci koji su sinoc igrali a manje dobijaju sasnu su imali na dlanu priliku da pokazu svoj kvalitet ili nekvalitet, te da sa odgovarajucim uspjehom sebi trasiraju stazu za naredne meceve a mozda i buduce transfere.
Znamo da se veliki broj igrača prodao u bolju ekipu preko repke.

Poraz je ipak dozivljen, ne treba uzimati ka srcu kao smak svijeta ali da su mogli i morali vise, jesu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la izdzezveubrazil » 27 sep 2022, 11:45

Nažalost, nećemo skoro gledati taj film u kojem se završava Gojakova reprezentativna karijera, ali pozitivno bi bilo da se riješimo makar Cimirota i Bešića. Nemaju oni više šta dati reprezentaciji.

Fali nam bar deset kvalitetnih igrača u kadru da se može reći da imamo nešto da valja. Džaba drugi šešir, bez prvenstveno dosta sreće u žrijebu mi nismo kvalitet za EURO.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 27 sep 2022, 12:13

babino je napisao/la:
27 sep 2022, 10:22
Tuta tutane, spasio si se, dobio jos 2 godine, iako ja ne mogu sam izabrati grupu u kojoj cemo biti medju 2 ekipe u narednim kvalifikacijama.
Kani se corava posla i rani se ako do sada nisi skontao da ti likovi poput civica, gojka, gojaka, sanicanina ne mogu donijeti euro.
Idi kopaj po evropi i probaj naci barem jos dvojicu igraca poput amara, dennisa, anela...
Ne treba ti puno, citaj barem forum i saznati ces gdje trebas ici, pusti se misketa, ajvar majstora:-)

Neko bi stvarno trebao popricati i sa sunjicem, momak je bolji od svih nasih veznjaka:-)
Da procita huremove komentare i ufura se jos vise da zna svoj posao. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 27 sep 2022, 12:38

Maestro je napisao/la:
27 sep 2022, 12:13
babino je napisao/la:
27 sep 2022, 10:22
Tuta tutane, spasio si se, dobio jos 2 godine, iako ja ne mogu sam izabrati grupu u kojoj cemo biti medju 2 ekipe u narednim kvalifikacijama.
Kani se corava posla i rani se ako do sada nisi skontao da ti likovi poput civica, gojka, gojaka, sanicanina ne mogu donijeti euro.
Idi kopaj po evropi i probaj naci barem jos dvojicu igraca poput amara, dennisa, anela...
Ne treba ti puno, citaj barem forum i saznati ces gdje trebas ici, pusti se misketa, ajvar majstora:-)

Neko bi stvarno trebao popricati i sa sunjicem, momak je bolji od svih nasih veznjaka:-)
Da procita huremove komentare i ufura se jos vise da zna svoj posao. :urnebes:
polahko, @hurem ceka info o zdravstvenom kartonu hotica i prcica, nakon toga ide press saopstenje:-)

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 sep 2022, 12:44

Nemamo para za boljeg stručnjaka

Nemamo igrače za nas kritičnih profila ni u dijaspori, ni u BiH, ni u mlađim uzrastima

Kad bi sastavili Demirovića, Dulju, Prevljaka dobili bi Dzekinu lijevu nogu

Ne shvatam poentu ovih likova, koji su se do sinoć sakrili u rupama.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Justin » 27 sep 2022, 13:18

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
27 sep 2022, 12:44
Nemamo para za boljeg stručnjaka

Nemamo igrače za nas kritičnih profila ni u dijaspori, ni u BiH, ni u mlađim uzrastima

Kad bi sastavili Demirovića, Dulju, Prevljaka dobili bi Dzekinu lijevu nogu

Ne shvatam poentu ovih likova, koji su se do sinoć sakrili u rupama.
Jadnici docekali priliku da igra C ekipa u totalno nebitnom mecu kako bi izasli iz rupica.

Selektoru treba zahvaliti sto cemo igrati protiv najjacih u LN-a iako smo kvalitetom blize onim treceg i cetvrtog ranga.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.