Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 14 okt 2021, 14:10

Svi smo danas strucnjaci, samo imas i ovakvih likova koji se registruju na nekoj drustvenoj mrezi i redovno izbacuju svoja misljenja o svemu. Covjek je od pocetka protiv Peteva zbog Vice i zbog toga sto kladionicar iz Mostara nije sjeo na to mjesto, inace veliko trenersko ime medju pokerasima. Sad, prati ga tu neka raja i covjek ne moze tek tako napisati “dobra igra, dobra postavka selektora”, moras lizati sto si srao ranije, nego je lakse sumnjati u sve, pa kad se desi kiks, reci ce da je on upozoravao sve vrijeme da selektor nema blage. Covjek je jos freelance novinar, posao ti je da citav dan pises sranja i uzimas pare za to. Nije on jedini, ima takvih na tone, samoprozvani strucnjaci, sport gledaju samo na tv-u, znaju sve o svakom, najgora vrsta ljudi.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 14 okt 2021, 14:16

Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 13:30
Jel fakat ne kontate tweet ili zayebavate?
Nije u pitanju ovaj tweet, sagledaj njegove ranije tweetove i bice ti jasno zasto ga raja ne simpatise.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 14 okt 2021, 14:18

<3 LiMes <3 je napisao/la:
14 okt 2021, 14:16
Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 13:30
Jel fakat ne kontate tweet ili zayebavate?
Nije u pitanju ovaj tweet, sagledaj njegove ranije tweetove i bice ti jasno zasto ga raja ne simpatise.
Ja govorim za ovaj i ovo ima smisla.
Nevezano za Sašu i njegov stav. Ovo je onako više objektivno.

Mogu razumjeti da ga se zbog njegovih stavova oko saveza i selektora u startu negativno gleda, al hajmo još jednom pročitati...pa majku mu, mi smo šampioni pretjerivanja i u jednu i u drugu krajnost.
Koševo Zapad

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 545
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la imekorisnicko » 14 okt 2021, 14:23

<3 LiMes <3 je napisao/la:
14 okt 2021, 14:10
Svi smo danas strucnjaci, samo imas i ovakvih likova koji se registruju na nekoj drustvenoj mrezi i redovno izbacuju svoja misljenja o svemu. Covjek je od pocetka protiv Peteva zbog Vice i zbog toga sto kladionicar iz Mostara nije sjeo na to mjesto, inace veliko trenersko ime medju pokerasima. Sad, prati ga tu neka raja i covjek ne moze tek tako napisati “dobra igra, dobra postavka selektora”, moras lizati sto si srao ranije, nego je lakse sumnjati u sve, pa kad se desi kiks, reci ce da je on upozoravao sve vrijeme da selektor nema blage. Covjek je jos freelance novinar, posao ti je da citav dan pises sranja i uzimas pare za to. Nije on jedini, ima takvih na tone, samoprozvani strucnjaci, sport gledaju samo na tv-u, znaju sve o svakom, najgora vrsta ljudi.
Onaj podcast treba poštovati,riječ je o čistom entuzijazmu. Jesu malo teški na pohvalama prema Petevu,ali što se tiče kritike prema tome kako je Petev izabran,to su 100% u pravu i ako ni ja nisam za Barbareza.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 14 okt 2021, 14:25

imekorisnicko je napisao/la:
14 okt 2021, 14:23
<3 LiMes <3 je napisao/la:
14 okt 2021, 14:10
Svi smo danas strucnjaci, samo imas i ovakvih likova koji se registruju na nekoj drustvenoj mrezi i redovno izbacuju svoja misljenja o svemu. Covjek je od pocetka protiv Peteva zbog Vice i zbog toga sto kladionicar iz Mostara nije sjeo na to mjesto, inace veliko trenersko ime medju pokerasima. Sad, prati ga tu neka raja i covjek ne moze tek tako napisati “dobra igra, dobra postavka selektora”, moras lizati sto si srao ranije, nego je lakse sumnjati u sve, pa kad se desi kiks, reci ce da je on upozoravao sve vrijeme da selektor nema blage. Covjek je jos freelance novinar, posao ti je da citav dan pises sranja i uzimas pare za to. Nije on jedini, ima takvih na tone, samoprozvani strucnjaci, sport gledaju samo na tv-u, znaju sve o svakom, najgora vrsta ljudi.
Onaj podcast treba poštovati,riječ je o čistom entuzijazmu. Jesu malo teški na pohvalama prema Petevu,ali što se tiče kritike prema tome kako je Petev izabran,to su 100% u pravu i ako ni ja nisam za Barbareza.
Pa i to stoji, došao je kako je došao, međutim opravdao svoj angažman, hajmo biti ljudi.
Radi čovjek, stalo mu je, ne treba to baciti u vodu.
Koševo Zapad

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 14 okt 2021, 14:26

Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 14:18
<3 LiMes <3 je napisao/la:
14 okt 2021, 14:16
Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 13:30
Jel fakat ne kontate tweet ili zayebavate?
Nije u pitanju ovaj tweet, sagledaj njegove ranije tweetove i bice ti jasno zasto ga raja ne simpatise.
Ja govorim za ovaj i ovo ima smisla.
Nevezano za Sašu i njegov stav. Ovo je onako više objektivno.

Mogu razumjeti da ga se zbog njegovih stavova oko saveza i selektora u startu negativno gleda, al hajmo još jednom pročitati...pa majku mu, mi smo šampioni pretjerivanja i u jednu i u drugu krajnost.
Slazem se, pohvale na racun selektora su jedno, to je valjda zasluzio za postavke timova i njegovo vodjenje. Niko nije rekao da smo najjaci tim na svijetu i da cemo glat otici u baraz i razmisljati o nekom plasmanu na WC. Reci da bolji vodi repku od Bazdarevica, Bajevica i Prosineckog po mom misljenju nije pretjerivanje jer ono sto su oni prikazivali je jedan fijasko koji je ostavio teske posljedice za narednih 4 godine. Naravno, ukoliko raja misli da cemo lahko do baraza, tu vec nastaje problem o kojem ti pricas.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 545
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la imekorisnicko » 14 okt 2021, 14:40

Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 14:25
imekorisnicko je napisao/la:
14 okt 2021, 14:23
<3 LiMes <3 je napisao/la:
14 okt 2021, 14:10
Svi smo danas strucnjaci, samo imas i ovakvih likova koji se registruju na nekoj drustvenoj mrezi i redovno izbacuju svoja misljenja o svemu. Covjek je od pocetka protiv Peteva zbog Vice i zbog toga sto kladionicar iz Mostara nije sjeo na to mjesto, inace veliko trenersko ime medju pokerasima. Sad, prati ga tu neka raja i covjek ne moze tek tako napisati “dobra igra, dobra postavka selektora”, moras lizati sto si srao ranije, nego je lakse sumnjati u sve, pa kad se desi kiks, reci ce da je on upozoravao sve vrijeme da selektor nema blage. Covjek je jos freelance novinar, posao ti je da citav dan pises sranja i uzimas pare za to. Nije on jedini, ima takvih na tone, samoprozvani strucnjaci, sport gledaju samo na tv-u, znaju sve o svakom, najgora vrsta ljudi.
Onaj podcast treba poštovati,riječ je o čistom entuzijazmu. Jesu malo teški na pohvalama prema Petevu,ali što se tiče kritike prema tome kako je Petev izabran,to su 100% u pravu i ako ni ja nisam za Barbareza.
Pa i to stoji, došao je kako je došao, međutim opravdao svoj angažman, hajmo biti ljudi.
Radi čovjek, stalo mu je, ne treba to baciti u vodu.
Pa nema dileme. Po meni, ako pobjedi Fince nek odmah potpiše ugovor za naredne kvalifikacije,a sa Ukrajinom šta bude.

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harden » 14 okt 2021, 15:27

Shategabri je napisao/la:
14 okt 2021, 11:50
A realno
harden je napisao/la:
13 okt 2021, 15:33
Justin je napisao/la:
13 okt 2021, 14:34
Zna se ko je od prvog dana uz selektora :bih:

Nazivali me placenikom ovdje, eto ko dobijam platu ko moderator i jos me Vico placa :urnebes:
činjenica da se portal uvlači savezu ko nikom prije. Da li si dio te strukture ili samo volonterski moderiraš, to ne znam.
Da savez ima aferima i afera, a da se na to šuti.
Portal i forum su odvojeni, oni koji rade na forumu nemaju nikakve veze sa portalom i obrnuto.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la kolezeljovac » 14 okt 2021, 21:27

Ne sumnjam da ce Barbarez imati kad priliku da se dokaže kao trener/selektor, ali sad za sad Petev je više nego dobar. Pa majku mu nema Sergej 70 godina pa da mora do 2024. biti selektor... Nek paša prvo preuzme neki klub pa polahko gradi ime...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Iceplayer » 14 okt 2021, 21:49

Koliko god cijenio Barbareza, nije ozbiljno da bude selektor. Poslije Peteva, ako je savez i malo ozbiljan treba biti neko nivoa Vahe i više.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la kolezeljovac » 14 okt 2021, 21:50

Iceplayer je napisao/la:
14 okt 2021, 21:49
Koliko god cijenio Barbareza, nije ozbiljno da bude selektor. Poslije Peteva, ako je savez i malo ozbiljan treba biti neko nivoa Vahe i više.
Apsolutno! :thumbup:
Ali znaš ti nas, yebo ti nas...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admin » 15 okt 2021, 08:51

Portal se uvlaci savezu jer nije pljuvao po selektoru prije prve odigrane utakmice i sto je napravio intervju s predsjednikom saveza i sa direktorom reprezentacije, nekad kapitenom. Isto kao sto ce sad biti neprijatelj reprezebtacije sto ne hvali selektora na sav glas nakon par nerijesenih.

Takve stavove sebi mogu priustiti forumasi, twiterasi i ekipa, realno je to neozbiljan pristup

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 15 okt 2021, 08:54

admin je napisao/la:
15 okt 2021, 08:51
Portal se uvlaci savezu jer nije pljuvao po selektoru prije prve odigrane utakmice i sto je napravio intervju s predsjednikom saveza i sa direktorom reprezentacije, nekad kapitenom. Isto kao sto ce sad biti neprijatelj reprezebtacije sto ne hvali selektora na sav glas nakon par nerijesenih.

Takve stavove sebi mogu priustiti forumasi, twiterasi i ekipa, realno je to neozbiljan pristup
Uvlači se i što ne smije ništa napisati, a što bi bilo protiv saveza.
Čak i kad ima osnova za kritiku, to prešutite.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 15 okt 2021, 08:56

Iceplayer je napisao/la:
14 okt 2021, 21:49
Koliko god cijenio Barbareza, nije ozbiljno da bude selektor. Poslije Peteva, ako je savez i malo ozbiljan treba biti neko nivoa Vahe i više.
Mi nemamo para da platimo trenera tog kalibra.
Nego ovako loviti nekog ko zna raditi posao, a nije skup, nema cv pun uspjeha.
kolezeljovac je napisao/la:
14 okt 2021, 21:27
Ne sumnjam da ce Barbarez imati kad priliku da se dokaže kao trener/selektor, ali sad za sad Petev je više nego dobar. Pa majku mu nema Sergej 70 godina pa da mora do 2024. biti selektor... Nek paša prvo preuzme neki klub pa polahko gradi ime...
Nema od tog ništa. Ko će mu dati priliku? Neozbiljno je i što se pominjao u kontekstu potencijalnog kandidata za selektora.
Koševo Zapad

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admin » 15 okt 2021, 08:59

Shategabri je napisao/la:
15 okt 2021, 08:54
admin je napisao/la:
15 okt 2021, 08:51
Portal se uvlaci savezu jer nije pljuvao po selektoru prije prve odigrane utakmice i sto je napravio intervju s predsjednikom saveza i sa direktorom reprezentacije, nekad kapitenom. Isto kao sto ce sad biti neprijatelj reprezebtacije sto ne hvali selektora na sav glas nakon par nerijesenih.

Takve stavove sebi mogu priustiti forumasi, twiterasi i ekipa, realno je to neozbiljan pristup
Uvlači se i što ne smije ništa napisati, a što bi bilo protiv saveza.
Čak i kad ima osnova za kritiku, to prešutite.
Npr jucer:



Ali ko bi dokazao forumu koji ima unaprijed formirano misljenje o svemu.

Realno da je i ovdje pola novinara ili wanabee novinara kojim je Sportsport.ba trn u oku i samo cekaju da pljuju i organizuju bojkote.

Danas svi bili za Peteva, niko ga nije pljuvao, narednu ako izgubi svi su ‘govorili na vrijeme da je ubleha’. I ok, normalno da je tako na forumu, i treba tako biti

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 15 okt 2021, 09:02

admin je napisao/la:
15 okt 2021, 08:59
Shategabri je napisao/la:
15 okt 2021, 08:54
admin je napisao/la:
15 okt 2021, 08:51
Portal se uvlaci savezu jer nije pljuvao po selektoru prije prve odigrane utakmice i sto je napravio intervju s predsjednikom saveza i sa direktorom reprezentacije, nekad kapitenom. Isto kao sto ce sad biti neprijatelj reprezebtacije sto ne hvali selektora na sav glas nakon par nerijesenih.

Takve stavove sebi mogu priustiti forumasi, twiterasi i ekipa, realno je to neozbiljan pristup
Uvlači se i što ne smije ništa napisati, a što bi bilo protiv saveza.
Čak i kad ima osnova za kritiku, to prešutite.
Npr jucer:



Ali ko bi dokazao forumu koji ima unaprijed formirano misljenje o svemu.

Danas svi bili za Peteva, niko ga nije pljuvao, narednu ako izgubi svi su ‘govorili na vrijeme da je ubleha’. I ok, normalno da je tako na forumu, i treba tako biti
Svaka čast, nisam ovo vidio.
Ne mijenja činjenicu da ste do jučer šutili na sve.

Slažem se sa zadnjom rečenicom, na forumu je uglavnom tako. Većina se povija kako vjetar puše.
Koševo Zapad

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 15 okt 2021, 09:04

Ja sam od prvog dana protiv njega i tako ce ostati.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admin » 15 okt 2021, 09:06

Jbg, vidis sta hoces, sta neces ne vidis. A ima i pomagaca o kojim sam pisao gore koji ce se potruditi da vidis kako nista ne valja.

Onaj neki dan govori ‘Eto SS, nije vam valjo petev, pljuvali ste ga i htjeli morza’. A prije mjesec, bili najgori zagovornici peteva jer nismo gurali Barbareza sto je tada bilo popularno misljenje.

U biti, sve je to OK za foruma, samo naprijed

Avatar
RoninX
Postovi: 1936
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la RoninX » 15 okt 2021, 09:07

ibrulj hinja sa generickim ocijenama i jos jadnijim tekstovima. inace je lik teska ubleha. zamisli glupana kojem je remi sa francuzima normalno stanje. ili remi sa ukrajinom bez, ionako limitiranog, citavog veznog reda.... i jos mi dominirali, maltene drzali ih u sahu, oni prijetili samo iz kontre.

a najvise se pokazao kad nije otisao gledat Velez kad su dosli u svedsku, a busa se nekim lokal patriotizmom. valjda je tamo na socijali pa nije mogao priustiti da pogleda svoj klub jednom u 30 godina.

pitajte ga treba li Petev voditi ekipu u kvalifikacijama za euro...jedva ceka kiks da se moze posrat na sve sto Petev gradi

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 15 okt 2021, 09:11

admin je napisao/la:
15 okt 2021, 09:06
Jbg, vidis sta hoces, sta neces ne vidis. A ima i pomagaca o kojim sam pisao gore koji ce se potruditi da vidis kako nista ne valja.

Onaj neki dan govori ‘Eto SS, nije vam valjo petev, pljuvali ste ga i htjeli morza’. A prije mjesec, bili najgori zagovornici peteva jer nismo gurali Barbareza sto je tada bilo popularno misljenje.

U biti, sve je to OK za foruma, samo naprijed
I ti vidiš šta hoćeš, odnosno komentarišeš samo u svoju, tj. korist svog portala ;)
Ja sam pohvalio za kritiku, ali isto tako stoji i da ste prije toga šutjeli na dešavanja koja su za kritike.
Ne samo vi, i drugi portali, čast onima koji su se ipak usudili pisati o tome.
Nekom je očito i došlo dobro da ima kritike, pa da se ipak piše o tome.
Treba i to znati prepoznati i ne shvatati samo kritiku kao nešto loše.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.