Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 24 nov 2021, 19:24

babino je napisao/la:
24 nov 2021, 17:16
Imajednabrigada je napisao/la:
24 nov 2021, 10:15
Igrac vise 60 min u kljucnoj utakimici za baraz. I pri tome ne da nismo napravili nijednu dobru sansu za gola a primili dva. Zar treba neka dalja polemika o statusu takvog strucnjaka.
ne zezaj, ipak je 6 tekmi do te odradio dobro, zeznuo je samo tu a ukrajina se ne pika, prijateljska bez znacaja:-)

Druze ne zezam, maximalno sam ozbiljan. Samo mi daj obrazlozenje na osnovu tih 6 utakmica kakva je razlika izmedju njega i npr Mese i Prosineckog. To su i oni mogli i radili. Kod nas je drugi problem sto svaki od njih pa i Ivajlo zeznuo kad je napotrebnije i dok je malo dokacio pritiska i bitnija utakmica. Kako ne kontate poentu..mi smo takvih imali i ranije imamo ih i danas. Nama treba ttener koji ce napokon kad najjvise zagusti prelomiti srusiti tu barijeru i znat reagovat pod pritiskom...takvi se danas treneri traze. Osim toga nista posebno nije uradio u odnosu na predhodnike isti stil, isti igraci nit je pokazao da ima dugorocan plan ni viziju da uveze omladinske repke i odnos sa selektorima....zasto onda nije Dusko ostao.
Nekad stvarno se pitam koliko uopste poznate fudbal a puno diskutujete o istom, ima ovde malo vecih provalaa...kao da vi ne znate ili mozda stvarno ne znate sta je nas problem. Dobro jutro.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la PatriceKwedi » 24 nov 2021, 20:46

Ivajlo nije bio prvak s Dinamom jer je Rijeka odigrao maestralno

Ali osvojio je 86 bodova

Od te sezone Dinamo samo jednom osvojio vise, a svaki put bio prvak

Povedi nas Ivajlo!
🔹

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 24 nov 2021, 21:02

PatriceKwedi je napisao/la:
24 nov 2021, 20:46
Ivajlo nije bio prvak s Dinamom jer je Rijeka odigrao maestralno

Ali osvojio je 86 bodova

Od te sezone Dinamo samo jednom osvojio vise, a svaki put bio prvak

Povedi nas Ivajlo!
Dakle kao viceprvak osvojio više bodova nego kada bi Dinamo bivao prvak u većini dr.sezona.
Istu stvar sam spominjao. Ni Giardiola ne bi uzeo titulu pored sjajnog Keka I Rijeke te godine kada su u 37 kola imali samo 1 poraz i osvojili fantastičnih 88 bodova.
Uz to, Ivajlo je sjeo na klupu Dinama nakon 1/4 odigranog prvenstva.

Ali nebitno sta je bilo nego sta jeste. Ljudima je argument to sto su mu navijači na presici skinuli dres.

Petev je doveden za EP...ima 6 vrlo dobrih utakmica i jednu losu...kroz LN će se vidjeti jel' ta jedna utakmica izuzetak ili ipak stvari ne idu u željenom planu. Dvije, tri utakmice su sasvim dovoljne za takvo što.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 24 nov 2021, 21:10

Zašto se samo priča o Dinamu? **** Dinamo, ima li ko da odgovori na ovo? Posebno me zanima šta ima reći hurem.

Jedan od najgorih trenera u historiji saudijske lige:
slika
Ekspresno nogiran iz Omonije, poslije samo tri mjeseca zbog katastrofalnih rezultata:
slika
Sa Jagielonijom odradio polusezonu, i onda je i tamo dobio otkaz:
I selektor Bugarske, gdje je nizao uspjehe tipa poraz rezultatom 7-2 od Japana ili 4-0 od Danske:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 24 nov 2021, 21:23

@Vucevich
:tokralju: :salut: :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 24 nov 2021, 21:26

Struka nam ga dovela :urnebes:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 24 nov 2021, 21:29

Wanderson je napisao/la:
24 nov 2021, 21:26
Struka nam ga dovela :urnebes:
U Landesligi je bolja struka nego kod nas. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la PatriceKwedi » 24 nov 2021, 21:29

Ivajlo je prekaljeni strucnjak s medjunarodnim iskustvom i sam bog ga je poslao da spasi sto se spasiti moze. Pravo osvjezenje nakon starca Bajevica i lijenog Prosineckog.
Jos ako znamo da je alternativa bio kockar Barbarez koji bi vecer prije utakmice igrao poker s Dzekom i Panjicem, sve je jasno.
🔹

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 24 nov 2021, 21:32

PatriceKwedi je napisao/la:
24 nov 2021, 21:29
Ivajlo je prekaljeni strucnjak s medjunarodnim iskustvom i sam bog ga je poslao da spasi sto se spasiti moze. Pravo osvjezenje nakon starca Bajevica i lijenog Prosineckog.
Jos ako znamo da je alternativa bio kockar Barbarez koji bi vecer prije utakmice igrao poker s Dzekom i Panjicem, sve je jasno.
Ostavi trolanje za @Justina. Ne ide ti najbolje. :thumbup:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 24 nov 2021, 22:18

Maestro je napisao/la:
24 nov 2021, 21:23
@Vucevich
:tokralju: :salut: :bih:
sto mi se brigada nagovori haha

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 24 nov 2021, 22:27

Vucevich je napisao/la:
24 nov 2021, 21:10
Zašto se samo priča o Dinamu? **** Dinamo, ima li ko da odgovori na ovo? Posebno me zanima šta ima reći hurem.

Jedan od najgorih trenera u historiji saudijske lige:
slika
Ekspresno nogiran iz Omonije, poslije samo tri mjeseca zbog katastrofalnih rezultata:
slika
Sa Jagielonijom odradio polusezonu, i onda je i tamo dobio otkaz:
I selektor Bugarske, gdje je nizao uspjehe tipa poraz rezultatom 7-2 od Japana ili 4-0 od Danske:
Jao pa jel ovaj ista pobjedio, pa da se trudio da izgubi ma je bi izgubio. Ovaj covjek jednostavno ne zna, nije sramota, ima drugi pozicija al za seleketora definitvno nije.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 25 nov 2021, 09:14

babino je napisao/la:
24 nov 2021, 22:18
Maestro je napisao/la:
24 nov 2021, 21:23
@Vucevich
:tokralju: :salut: :bih:
sto mi se brigada nagovori haha
Pusti @brigadira, pazi @hurema sto se naljepi na komentar legitimnog @kewedija. A elegantno preskoci komentar @Vucevicha. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 25 nov 2021, 09:38

Maestro je napisao/la:
25 nov 2021, 09:14
babino je napisao/la:
24 nov 2021, 22:18
Maestro je napisao/la:
24 nov 2021, 21:23
@Vucevich
:tokralju: :salut: :bih:
sto mi se brigada nagovori haha
Pusti @brigadira, pazi @hurema sto se naljepi na komentar legitimnog @kewedija. A elegantno preskoci komentar @Vucevicha. :urnebes:
brigada ne konta da smo na istoj strani:-)

@hurem je brat, preskocio je vuka jer ne komentarise ono sto ne prati, sto ne gleda svojim ocima.
rijeku i keka je ispratio a tutin raniji rad nije:-)

ako brat kaze da smo u 6 tekmi bili dobri, u 7. nismo, a 8. je nebitna jer je prijateljska, onda je tako.
sedmu svakako nije gledao i nije bitna kao onih 6 prethodnih zajedno u paketu:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 25 nov 2021, 11:06

Ispratit ću kad bude vremena, ja sam čovjek u obavezama :)
Ne mogu spavati na forumu kao neki.
:bih:

@babino, naravno da je i sedma utakmica bitna ali nisam mogao gledati. Sve je rečeno u vezi s njom. Fino razmišljaš. :P

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 25 nov 2021, 11:11

"Povedi nas Ivajlo!" :rol:

Ja sam mislio da ova zamlata divlja samo na nasoj temi, kad ono ne smiruje se nigde :rol:
Cuj, poklica, povedi nas Ivajlo! :rol: Kuda?
Sto rece Rade Bogdanovic neki dan, sta sebi Bosanci dozvolise, da ih Bugarin vodi, tu se svaka prica u startu zavrsava.
Koji bre Petev, onaj sto su ga njegovi Bugari u Sofiji pred kamerama razgacili? To trener?!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 25 nov 2021, 11:31

Kako ovaj hurem preskoči činjenice :rol:

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la PatriceKwedi » 25 nov 2021, 11:39

EpateguiHuleteti je napisao/la:
25 nov 2021, 11:11
"Povedi nas Ivajlo!" :rol:

Ja sam mislio da ova zamlata divlja samo na nasoj temi, kad ono ne smiruje se nigde :rol:
Cuj, poklica, povedi nas Ivajlo! :rol: Kuda?
Sto rece Rade Bogdanovic neki dan, sta sebi Bosanci dozvolise, da ih Bugarin vodi, tu se svaka prica u startu zavrsava.
Koji bre Petev, onaj sto su ga njegovi Bugari u Sofiji pred kamerama razgacili? To trener?!
EpateguiHuleteti je napisao/la:
26 avg 2021, 16:34
PatriceKwedi je napisao/la:
26 avg 2021, 11:59
Stisni muda pa reci je li bio mišu
Nije, na sta god da mislis, a ne mislis, laprdas.
Evo s kim imate posla.
🔹

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 25 nov 2021, 11:48

:rol: :rol: :rol:

Hajde, otvori jos naloga, od kojih ce ti opet jedan 90% komentara posvetiti meni :clap:

Cuj, "imate posla"?! :rol:

Koji bre Petev? U 8 utakmica 1 pobeda! Hajde, razumem Francuska i Ukrajina su jake reprezentacije, ali pored Finske i Kazahstana biti u egalu (1-2-1), gde je tu ikakav napredak?
Stranac ako se dovodi, dovede se da ima instant-rezultat. Kladim se da Bosna ima najmanje 5 boljih trenera od njega.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 25 nov 2021, 12:03

Ne znam sto ljudi uopste raspravljaju, rezultati na kraju krajeva govore svoje. Cak je Dajdza Muzurovic neke respektabilne reprezentacije savladao, Norveska na strani, Tursku na domacem terenu. A neka Petev ide nazad u Dinamo.

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Imajednabrigada » 25 nov 2021, 12:11

babino je napisao/la:
25 nov 2021, 09:38
Maestro je napisao/la:
25 nov 2021, 09:14
babino je napisao/la:
24 nov 2021, 22:18


sto mi se brigada nagovori haha
Pusti @brigadira, pazi @hurema sto se naljepi na komentar legitimnog @kewedija. A elegantno preskoci komentar @Vucevicha. :urnebes:
brigada ne konta da smo na istoj strani:-)

@hurem je brat, preskocio je vuka jer ne komentarise ono sto ne prati, sto ne gleda svojim ocima.
rijeku i keka je ispratio a tutin raniji rad nije:-)

ako brat kaze da smo u 6 tekmi bili dobri, u 7. nismo, a 8. je nebitna jer je prijateljska, onda je tako.
sedmu svakako nije gledao i nije bitna kao onih 6 prethodnih zajedno u paketu:-)
Znaci samo si bio ironican, sad kontam😁👍
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.