Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la L-Train » 06 jan 2023, 23:10

Iskreno zao mi ga je,al morao je znati s kakvim personama tikve sadi,za Vicu i kompaniju iz saveza mi je sve jasno,al Miske je definitivno covjek koji mi se najvise zgadio.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DamirT » 06 jan 2023, 23:23

Kakav gospodin :tokralju:
Bas mi ga je zao, odyebase ga samo tako. Njemu je vise stalo do reprezentacije nego gov.narima u savezu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DeeWa » 06 jan 2023, 23:23

Ja ne znam ko zali ivayla i zbog cega? Covjek ko prvo nije dobio otkaz nego nije produzena saradnja. Tu je velika razlika.

Istina jeste da je malo glupo dovesti zamjenu nakon prvog mjesta u ligi nacija (koja je nebitna)...ali je i cinjenica da bi svaki selektor ono uspio jer su nam protivnici bili limitirani skroz.

Petev nije nikakav stručnjak. Ja nisam vidio nikakve takticke majstorije kod njega. Ni ovaj faruk ih nece imati. Ali i faruk ce se zadrzati samo godinu dana.

Kod nasih selektora maksimum je to da postavis igrace u neku formaciju i pustis ih da igraju sta znaju. To je onaj fazon iz 20.stoljeca.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Hansestadt
Postovi: 2458
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Hansestadt » 06 jan 2023, 23:24

L-Train je napisao/la:
06 jan 2023, 23:10
Iskreno zao mi ga je,al morao je znati s kakvim personama tikve sadi,za Vicu i kompaniju iz saveza mi je sve jasno,al Miske je definitivno covjek koji mi se najvise zgadio.
Misimovic: igraci su vec dobro upoznati da ce Hadzibegic biti novi selektor. Nece tu biti ikakvih problema sa njima.
Petev: svi igraci su jako tuzni zbog odluke, vecina njih mi se javila.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sheyi » 06 jan 2023, 23:53

Justin je napisao/la:
06 jan 2023, 23:06
BoixosNois1899 je napisao/la:
06 jan 2023, 20:16
Najveći gospodin na klupi reprezentacije ikad.
A ovaj Senad najveca ljiga. Kako ga je docekao kad je dosao, a vidi sada ulizivanja.
Nismo nikad imali selektora koji cak i ovako javno pokazuje koliko mu je stalo, emociju ne mozes odglumiti :)

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Ado1922 » 07 jan 2023, 00:04



Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Ado1922 » 07 jan 2023, 00:14

Od ove pjesme je trebalo napraviti navijačku pjesmu IVAYLOOOO

Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Zoze19
Postovi: 204
Pridružen/a: 22 apr 2022, 18:12
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Zoze19 » 07 jan 2023, 00:36

Jel ss.ba ista objavi o ovom intervjuu?

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Federer17 » 07 jan 2023, 00:44

Ma ovaj lik ko osoba ne djeluje sekunde los, a kao trener je vjerovatno u top 2 u zadnjoj deceniji svih koji su se izredali. Mislim da je trenutni izbor 2x losiji od njega, a dao Bog da pogrijesim.

Vjerovatno je jedan od rijetkih koji je u velikom broju meceva 'ubo' formaciju i sastav koji bi mnogi ovdje na forumu potpisali.

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Celtic » 07 jan 2023, 01:00

Bošnji malo zaplači i malo povuci na emociju i odmah ti sve oprosti i zaboravi.

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 216
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DanijelTZ » 07 jan 2023, 05:13

Placi, placi..... sudbinu proklinji tiiiii


denza
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la denza » 07 jan 2023, 06:01

Sveti je napisao/la:
06 jan 2023, 20:15
Tehnicki, nije on otjeran, samo mu nije produzen ugovor, znam da sad zvucim ko Fadil, al yebiga :mrgreen:

Nije mi ga zao, jer je i on bio poslusna kujica kao sto ce to rukfas da bude
Kako je bio poslušan ako je odbio igrati s Rusijom? Očito niko mu nije dirigirao sastav nit pogurao igrače da igraju koje on nije htio.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2069
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la numanumaye22 » 07 jan 2023, 08:18

Joj patetike lik kuka a nema ni jednog rezultata. :urnebes:

Al s druge strane prvo mu jbali mater kad je dolazio a sad placu kad odlazi, hahahhah jbo majku koji smo mi lud i nenormalan narod. :rol:

Sljedeci izbor nam lik kojeg smo otjerali prije vise od 2 decenije. Jel treba sta dalje?

Avatar
donDondon
Postovi: 3496
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la donDondon » 07 jan 2023, 09:04

ovaj kao Dudic samo prica o nekom uspjehu i rezultatima,
Tuta u 13 utakmica imao jednu pobjedu a Duduka izbacili zenicki srednjoskolci.
Joj sve ublehe i demagogija,kakva smo mi drzava pa ovo prolazi
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la BenjooJutub » 07 jan 2023, 09:15

Oni koji sabotiraju reprezentaciju unutar saveza, skontali da su sami sebi skočili u grlo kad su vidjeli da je Petev napravio kolektiv, zajedništvo i neki kontinuitet.

Ali pošto mogu da vedee i oblače a bez da snose posljedice s obzirom da oni koji mogu da se pobune su izvan BiH ili su već prestari za neke ustanke, frajeru ne produže ugovor i dovedu Bošnjaka za selektora da nama zamažu oči a uzdrmaju kolektiv iz temelja. I sad opet, Jovo na novo...

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 07 jan 2023, 10:54

Da zaključim ovu priču!

- Petev je bio i ostao GOSPODIN. Po mom mišljenju najveći gospodin koji je sjedio na našoj klupi. U pravom smislu te riječi.

- Po mom mišljenju nakon Cire najbolji trener koji nas je vodio.

- Došao u trenutku kada je reprezentacija bila na samom DNU i on licno docekan na nož, a potom je napravio nešto itekako obecavajuce. Cak i kvalitet reprezentacije u tom trenutku je bio najlosiji ikad.

- Ostavio idealne uvjete Hadzibegicu, znaci TOP. Samo treba da nastavi lijepu priču kao sto je to učinio Susic nakon Cire.

- Nije mi toliko zao zbog promjene selektora koliko zbog toga što su ga izradili i čekali maltene do zadnjeg dana a ovamo čovjek imao unosnije ponude. I naravno zato sto je Hadzibegic novi, ali hajd, želim mu sreću.

- Promijenio formaciju u 352 koja je tada bila idealna za nas. (Kaze jedan da nije izmislio toplu vodu jer su neki na forumu isto pisali. Pa niti jedan drugi selektor ne bi stavio tada 352 formaciju. Naravno da je izmislio toplu vodu neviđenu do tada izuzev kod Cire)

- Kvalifikaciona grupa bila izuzetno teško s tada aktuelnim svjetskim prvakom i najkvalitetnijom reprezentacijom na svijetu, Francuskom, odlicnom Ukrajinom, jos bolje organizovanom Finskom koja je godinama na nivou, nezgodnim Kazahstanom...i opet se Petev, uz nedostatak srece protiv Francuske i Kazahstana našao u situaciji da 2 kola prije kraja odlučuje o plasmanu i ne zavisi ni o kome. Desio se njegov poraz protiv Finske i priča je završena.

- Spiskovi mu bili skoro idealni gdje je od spiska do spiska izbacivao one koji u datom trenutku nisu zaslužili poziv a godinama tu bili kod prijašnjih selektora, npr. Loncar, Cipetic, Todorović, Milosevic, Hajradinovic, Tatar, Ziljkic, Jovicic, Kadusic, itd. (ovi su mi na prvu naumpali), a vratio ili isprofilisao Stevanovica, Demirovica, Ahmedhodžića, Hadzikadunica, Nalica, Prcica, Hadziahmetovica, Gazibegovica, Menala, Susica taman kad je trebalo, Dedica, zvao Kovačevića...
Bilo je tu minusa tipa Pirica i Danilovica iako su obojica i ranije bili redovno na spisku. Piric mozda najveći minus.

- Takticki odigrao odlicne kvalifikacije do Finske na Bilinom Polju iako je dosao u nemoguce uslove i haos. Nedostajalo sreće u nekim utakmicama (Kazahstan, Francuska).
Njegova nesreća je čak i to sto nije imao u grupi San Marino ili Lihtenštajn gdje će uzeti sigurnih 6 bodova. Zlobnici ne vide dalje od nosa. Objektivnost strana riječ.

- Recimo Mesa i Pape su u dva ciklusa osvojili 12 bodova protiv sl.reprezentacija.
Petev u dva ciklusa (kvalifikacije i LN ) nije imao niti jednu reprezentaciju tipa San Marino, Andora, Lihtenštajn...to su sigurne 4 pobjede i dosta bolja statistika.

- Prvi put u povijesti smo osvojili 1.mjesto u grupi kolo prije kraja.
Nikada mi ne bismo izgubili u Rumuniji da je utakmica imala rezultatski značaj i da nije izveo drugu postavu faktički. Ista priča s Ukrajinom u Zenici.

- Nema dileme da je JEDINI kiks u 14 takmičarskih utakmica bio onaj protiv Finske u Zenici.

- Pravovremene i prave IZMJENE su sinonim za Peteva.

- Na kraju, moj licni dojam nakon kvalifikacija je bio bolji nego nakon LN. Tamo smo imali igru ali ne i bodove, u LN bodove ali ne bas i neku igru.

Zaslužio je da nastavi graditi ovu lijepu priču koju je do sada izgradio, a koja je itekako obecavala i obecava. Toliko da ni Hadzibegic je neće moći upropastiti.

Želim mu sreću u daljnjoj karijeri!!!
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 07 jan 2023, 11:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 07 jan 2023, 11:12

denza je napisao/la:
07 jan 2023, 06:01
Sveti je napisao/la:
06 jan 2023, 20:15
Tehnicki, nije on otjeran, samo mu nije produzen ugovor, znam da sad zvucim ko Fadil, al yebiga :mrgreen:

Nije mi ga zao, jer je i on bio poslusna kujica kao sto ce to rukfas da bude
Kako je bio poslušan ako je odbio igrati s Rusijom? Očito niko mu nije dirigirao sastav nit pogurao igrače da igraju koje on nije htio.
A odakle ti to da je odbio, ima li igdje potvrdjena informacija da je on konkretno odbio da ide u rusiju?
naprijed rejal

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 07 jan 2023, 11:16

Sveti je napisao/la:
07 jan 2023, 11:12
denza je napisao/la:
07 jan 2023, 06:01
Sveti je napisao/la:
06 jan 2023, 20:15
Tehnicki, nije on otjeran, samo mu nije produzen ugovor, znam da sad zvucim ko Fadil, al yebiga :mrgreen:

Nije mi ga zao, jer je i on bio poslusna kujica kao sto ce to rukfas da bude
Kako je bio poslušan ako je odbio igrati s Rusijom? Očito niko mu nije dirigirao sastav nit pogurao igrače da igraju koje on nije htio.
A odakle ti to da je odbio, ima li igdje potvrdjena informacija da je on konkretno odbio da ide u rusiju?
sinoc lik rece da je gici rekao da nije za odigravanje te tekme.

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 07 jan 2023, 11:19

babino je napisao/la:
07 jan 2023, 11:16
Sveti je napisao/la:
07 jan 2023, 11:12
denza je napisao/la:
07 jan 2023, 06:01


Kako je bio poslušan ako je odbio igrati s Rusijom? Očito niko mu nije dirigirao sastav nit pogurao igrače da igraju koje on nije htio.
A odakle ti to da je odbio, ima li igdje potvrdjena informacija da je on konkretno odbio da ide u rusiju?
sinoc lik rece da je gici rekao da nije za odigravanje te tekme.
Je li rekao da nije za odigravanje tekme ili da odbija svaku opciju vodjenja ekipe u rusiju?
naprijed rejal

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DamirT » 07 jan 2023, 11:47

hurem je napisao/la:
07 jan 2023, 10:54
Da zaključim ovu priču!

- Petev je bio i ostao GOSPODIN. Po mom mišljenju najveći gospodin koji je sjedio na našoj klupi. U pravom smislu te riječi.

- Po mom mišljenju nakon Cire najbolji trener koji nas je vodio.

- Došao u trenutku kada je reprezentacija bila na samom DNU i on licno docekan na nož, a potom je napravio nešto itekako obecavajuce. Cak i kvalitet reprezentacije u tom trenutku je bio najlosiji ikad.

- Ostavio idealne uvjete Hadzibegicu, znaci TOP. Samo treba da nastavi lijepu priču kao sto je to učinio Susic nakon Cire.

- Nije mi toliko zao zbog promjene selektora koliko zbog toga što su ga izradili i čekali maltene do zadnjeg dana a ovamo čovjek imao unosnije ponude. I naravno zato sto je Hadzibegic novi, ali hajd, želim mu sreću.

- Promijenio formaciju u 352 koja je tada bila idealna za nas. (Kaze jedan da nije izmislio toplu vodu jer su neki na forumu isto pisali. Pa niti jedan drugi selektor ne bi stavio tada 352 formaciju. Naravno da je izmislio toplu vodu neviđenu do tada izuzev kod Cire)

- Kvalifikaciona grupa bila izuzetno teško s tada aktuelnim svjetskim prvakom i najkvalitetnijom reprezentacijom na svijetu, Francuskom, odlicnom Ukrajinom, jos bolje organizovanom Finskom koja je godinama na nivou, nezgodnim Kazahstanom...i opet se Petev, uz nedostatak srece protiv Francuske i Kazahstana našao u situaciji da 2 kola prije kraja odlučuje o plasmanu i ne zavisi ni o kome. Desio se njegov poraz protiv Finske i priča je završena.

- Spiskovi mu bili skoro idealni gdje je od spiska do spiska izbacivao one koji u datom trenutku nisu zaslužili poziv a godinama tu bili kod prijašnjih selektora, npr. Loncar, Cipetic, Todorović, Milosevic, Hajradinovic, Tatar, Ziljkic, Jovicic, Kadusic, itd. (ovi su mi na prvu naumpali), a vratio ili isprofilisao Stevanovica, Demirovica, Ahmedhodžića, Hadzikadunica, Nalica, Prcica, Hadziahmetovica, Gazibegovica, Menala, Susica taman kad je trebalo, Dedica, zvao Kovačevića...
Bilo je tu minusa tipa Pirica i Danilovica iako su obojica i ranije bili redovno na spisku. Piric mozda najveći minus.

- Takticki odigrao odlicne kvalifikacije do Finske na Bilinom Polju iako je dosao u nemoguce uslove i haos. Nedostajalo sreće u nekim utakmicama (Kazahstan, Francuska).
Njegova nesreća je čak i to sto nije imao u grupi San Marino ili Lihtenštajn gdje će uzeti sigurnih 6 bodova. Zlobnici ne vide dalje od nosa. Objektivnost strana riječ.

- Recimo Mesa i Pape su u dva ciklusa osvojili 12 bodova protiv sl.reprezentacija.
Petev u dva ciklusa (kvalifikacije i LN ) nije imao niti jednu reprezentaciju tipa San Marino, Andora, Lihtenštajn...to su sigurne 4 pobjede i dosta bolja statistika.

- Prvi put u povijesti smo osvojili 1.mjesto u grupi kolo prije kraja.
Nikada mi ne bismo izgubili u Rumuniji da je utakmica imala rezultatski značaj i da nije izveo drugu postavu faktički. Ista priča s Ukrajinom u Zenici.

- Nema dileme da je JEDINI kiks u 14 takmičarskih utakmica bio onaj protiv Finske u Zenici.

- Pravovremene i prave IZMJENE su sinonim za Peteva.

- Na kraju, moj licni dojam nakon kvalifikacija je bio bolji nego nakon LN. Tamo smo imali igru ali ne i bodove, u LN bodove ali ne bas i neku igru.

Zaslužio je da nastavi graditi ovu lijepu priču koju je do sada izgradio, a koja je itekako obecavala i obecava. Toliko da ni Hadzibegic je neće moći upropastiti.

Želim mu sreću u daljnjoj karijeri!!!
Dzaba pises, neki ce opet govorit lazne suze, imao srece itd. Za mene najveci gospodin u reprezentaciji sto je sjedio na klupi. Kako je docekan na noz, vratio vjeru u reprezentaciju koliko toliko
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.