Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Doktorinho » 01 apr 2021, 17:41

HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Ti bas uporan, al’ ono bas! Otkaz se daje kada kiksas protiv Fin-Ukr-Kaz a ne protiv svjetskih šampiona.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harden » 01 apr 2021, 17:43

Pirke je napisao/la:
01 apr 2021, 16:39
HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Iako su dva remija u 4 tekme 'nako bezze, moras i pogledati protiv koga je igrao...

Ne mozes ocekivati mnogo protiv Francuza a protiv Kosta Rike je poslao B ekipu.

Covjek mi se ne svidja, ali pusti ga da odigra protiv Ukrajine, Finske kuci i Kazahstana. Onda trazi ostavku ako su rezultati losi.
Naporan si druze i ti i tvoj strucnjak Nalic, izgubio je od Francuske a ne Kazahstana. Da smo tjerali tako svakoga poslije 2 utakmice imali bi 60 selektora u 20 godina. Cuj hoce li imati obraza otici nakon 2 poraza od Francuske, brukas se.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Pirke » 01 apr 2021, 17:46

harden je napisao/la:
01 apr 2021, 17:43
Pirke je napisao/la:
01 apr 2021, 16:39
HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Iako su dva remija u 4 tekme 'nako bezze, moras i pogledati protiv koga je igrao...

Ne mozes ocekivati mnogo protiv Francuza a protiv Kosta Rike je poslao B ekipu.

Covjek mi se ne svidja, ali pusti ga da odigra protiv Ukrajine, Finske kuci i Kazahstana. Onda trazi ostavku ako su rezultati losi.
Naporan si druze i ti i tvoj strucnjak Nalic, izgubio je od Francuske a ne Kazahstana. Da smo tjerali tako svakoga poslije 2 utakmice imali bi 60 selektora u 20 godina. Cuj hoce li imati obraza otici nakon 2 poraza od Francuske, brukas se.
Ti to meni ili Harisu? Zato jer se u biti slazem stobom.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harden » 01 apr 2021, 17:51

Pirke je napisao/la:
01 apr 2021, 17:46
Ti to meni ili Harisu? Zato jer se u biti slazem stobom.
Njemu naravno. Smori lik od sinoc ko da smo popusili kosarkaskom razlikom, nije da slavimo poraz al nismo se bas ni obrukali. Isto da smo neka velesila pa sad eto.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Nirton
Postovi: 6337
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Nirton » 01 apr 2021, 17:58

HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Jest jest, podnijet ce ostavku nakon 2 poraza od prvaka svijeta. :yawn:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la retromoos » 01 apr 2021, 18:02

Petev je parmak.

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 01 apr 2021, 19:20

Nazalast desilo se ono o cemu se pricalo tek kad je izabran a to je da lik je dosao na neiskren nacin, da je totalna neznalica i sad nam se sve vraca 3 utakmice 2 boda ni jedna pobjeda i putujemo u francusku. Ono sto mi je drago i sto mi uljeva nadj je cinjenica da dosta ljudi koje poznajem su bili na pocetku pozitivni tipa neka nekog sa strane, treba covjeku dati postenu sansu ali vec nakon kosta rike su poceli da se uvjeravaju da ovo s ovim covjekom ne ide. Sta je tu je izdrzimo do septembra i utakmica protiv francuza ce mu ja mislim zadnja biti.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

aqarius
Postovi: 3854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la aqarius » 01 apr 2021, 19:30

Baš iritantno zvuči ono meni se Petev svidja meni ne svidja.Pa neće se niko ženiti sa njim niti će se hebavati sa njim.Ko smo to mi da možemo to reći.Čovjek je tu i osnovno pravilo dobrog kućnog odgoja kada je već tu,a nismo mogli uticati da ne bude tu je da ne vrijedjamo čovjeka,da mu damo podršku bar zbog naše repke.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la jestamaji » 01 apr 2021, 19:53

prvo su bili svi protiv njega jerbo je haman trebo biti barbarez koji slučajno nije nikad nikog trenirao, a sad kad smo odigrali taktički OK (ali samo to i ništa više) protiv francuza koji su bili nikad gori odma je genije

baš me interesuje šta će se pisat poslije kazahstana :mrgreen:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la miky_hz » 01 apr 2021, 20:15

HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Ove kvalifikacije svakako nisu prioritet da su pod moranjem i u startu je receno da se najvise gleda na iduce kvalifilacije za EP i na njima je fokus,ovdje ako se sta uradi dobro i jest.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la admin » 01 apr 2021, 20:18

Rezultati u grupi su takvi da cemo do zadnjeg kola vjerovatno biti u igri za baraz u kojem ako na kraju odemo, necemo se proslaviti, odnosno realno je da nama nije mjesto na Mundijalu. Ali, zazo jeste na Evropskom prvenstvu i vjerujem da cemo 2024. prvi put igrati na smotri najboljih evropskih selekcija. Vjerujem takodjer da ce tamo na klupi biti Petev. U suprotnom, necemo ni igratina EP jer bi to znacilo da smo u kvalifikacijama uzasni i da je doslo do smjene selektora.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Miske01 » 01 apr 2021, 20:34

admin je napisao/la:
01 apr 2021, 20:18
Rezultati u grupi su takvi da cemo do zadnjeg kola vjerovatno biti u igri za baraz u kojem ako na kraju odemo, necemo se proslaviti, odnosno realno je da nama nije mjesto na Mundijalu. Ali, zazo jeste na Evropskom prvenstvu i vjerujem da cemo 2024. prvi put igrati na smotri najboljih evropskih selekcija. Vjerujem takodjer da ce tamo na klupi biti Petev. U suprotnom, necemo ni igratina EP jer bi to znacilo da smo u kvalifikacijama uzasni i da je doslo do smjene selektora.
Jbg brate realno je da smo bili uvjereni i 2016. da nam je mjesto tamo kad smo mnogo jači bili. Za baraž je sve otvoreno i s pobjedama kući i protiv Kazahstana na strani trbealo bi biti to to, a u baražu uz onakvu postavku kao sinoć može se dobit svako na guzove, igra se na dvije dobijene utakmice. Neće tamo biti Francuske koja će ti iz jedne polušanse zabiti.

Samo da mi hoćemo kako treba igrati gdje treba napadati, da ne kiksamo gdje ne treba i odemo u taj baraž. Ovamo smo i remizirali u Firenci, pa kasnije debakl gdje je trebalo stisnuti gas i napadati, protiv Sjeverne Irske naprimjer. Još puno toga da se posloži, pa ćemo vidjeti. Ja sa optimista i za Svjetsko prvenstvo.
BHF

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 01 apr 2021, 22:06

miky_hz je napisao/la:
01 apr 2021, 20:15
HarisZe je napisao/la:
01 apr 2021, 16:35
Frajer 3 tekme 2 boda a pojedinci ga u oblake dizu, sljedeca tekma opet francuzi i opet poraz, sta mislite da li ce imati obraza i otici? Nema od tog nista, ostaje cijeli ciiklus, navijaca nema na tribinamani tako da nema ni pritiska.
Ove kvalifikacije svakako nisu prioritet da su pod moranjem i u startu je receno da se najvise gleda na iduce kvalifilacije za EP i na njima je fokus,ovdje ako se sta uradi dobro i jest.
Do evropskog 4 godine nas kapiten je tad 39 godina sumnjam da ce igrat do tad, on ako misli pravit ekipu za to EP mora ga izostavit a znamo da od tog nema nista. Ja mislim da je tuta trener za bugarske, rumunske lige a nikako za repke al kod nas sve moze sve i narod to pusi. Ono sto se nadam da ce sam uvidit nakon francuza da ne ide i ako ima obraza da ode i da dovedemo trenera da pokusamo sa sok terapijom makar kazahstan dobit
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la mire96 » 02 apr 2021, 09:48

De nemojte zajbavati zivi bili. Nisam ni ja ubijedjen za Peteva, jer mislim da kljucne utakmice tek dolaze i vidjet cemo kako ce se tu snaci. Protiv Francuza je postavka bila dobro uradjena i pokazao je da zna eksperimentisati malo sa formacijom, sto je vise nego sto se moze reci za njegove prethodnike koji su forsirali 4231 i 433 sa svakim neovisno o tome kako izgledalo. Zamjeriti mu sto ima samo jedan bod nakon tri utakmice tj. gostovanje Finskoj i dvomeca protiv Francuza je ludost. Finska, dvomec sa Kazahstanom i Ukrajina kuci su utakmice koje trebaju da odlucuju o tome. Rekao sam, moja ocekivanja od ovih kvala su 10 bodova, ako to uspije premasiti onda je dobro odradio posao. Iako razumijem da su povoljni rezultati koji nam pristizu definitivno povod za vece apetite, ali trebamo se sabrati. Meni je super sto smo dobro igrali protiv Francuske, ali ne bi bio prvi put da dobro odigramo protiv jace ekipe a onda bodove neocekivano prospemo negdje na strani.

Avatar
meepo
Postovi: 4094
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la meepo » 02 apr 2021, 11:03

mire96 je napisao/la:
02 apr 2021, 09:48
De nemojte zajbavati zivi bili. Nisam ni ja ubijedjen za Peteva, jer mislim da kljucne utakmice tek dolaze i vidjet cemo kako ce se tu snaci. Protiv Francuza je postavka bila dobro uradjena i pokazao je da zna eksperimentisati malo sa formacijom, sto je vise nego sto se moze reci za njegove prethodnike koji su forsirali 4231 i 433 sa svakim neovisno o tome kako izgledalo. Zamjeriti mu sto ima samo jedan bod nakon tri utakmice tj. gostovanje Finskoj i dvomeca protiv Francuza je ludost. Finska, dvomec sa Kazahstanom i Ukrajina kuci su utakmice koje trebaju da odlucuju o tome. Rekao sam, moja ocekivanja od ovih kvala su 10 bodova, ako to uspije premasiti onda je dobro odradio posao. Iako razumijem da su povoljni rezultati koji nam pristizu definitivno povod za vece apetite, ali trebamo se sabrati. Meni je super sto smo dobro igrali protiv Francuske, ali ne bi bio prvi put da dobro odigramo protiv jace ekipe a onda bodove neocekivano prospemo negdje na strani.
Kakve tri utakmice ziv bio ? Kad je repka odigrala samo protiv Finske i Francuske.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 02 apr 2021, 11:06

meepo je napisao/la:
02 apr 2021, 11:03
mire96 je napisao/la:
02 apr 2021, 09:48
De nemojte zajbavati zivi bili. Nisam ni ja ubijedjen za Peteva, jer mislim da kljucne utakmice tek dolaze i vidjet cemo kako ce se tu snaci. Protiv Francuza je postavka bila dobro uradjena i pokazao je da zna eksperimentisati malo sa formacijom, sto je vise nego sto se moze reci za njegove prethodnike koji su forsirali 4231 i 433 sa svakim neovisno o tome kako izgledalo. Zamjeriti mu sto ima samo jedan bod nakon tri utakmice tj. gostovanje Finskoj i dvomeca protiv Francuza je ludost. Finska, dvomec sa Kazahstanom i Ukrajina kuci su utakmice koje trebaju da odlucuju o tome. Rekao sam, moja ocekivanja od ovih kvala su 10 bodova, ako to uspije premasiti onda je dobro odradio posao. Iako razumijem da su povoljni rezultati koji nam pristizu definitivno povod za vece apetite, ali trebamo se sabrati. Meni je super sto smo dobro igrali protiv Francuske, ali ne bi bio prvi put da dobro odigramo protiv jace ekipe a onda bodove neocekivano prospemo negdje na strani.
Kakve tri utakmice ziv bio ? Kad je repka odigrala samo protiv Finske i Francuske.
fino covjek napisao dvomec sa francuzima, ubiljezio poraz u gostima koji je neminovan i upisan:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 02 apr 2021, 11:27

Bravo @babino, napokon si nesto pročitao"dubinski" a ne površno. :)

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 02 apr 2021, 11:38

hurem je napisao/la:
02 apr 2021, 11:27
Bravo @babino, napokon si nesto pročitao"dubinski" a ne površno. :)
tebe sam dubinski analizirao i razocarao se, vjeruj haha
brat si, drag si mi, volio bih i kahvu popiti ako navratis u zenicu ali poceo si me nervirati haha

Avatar
meepo
Postovi: 4094
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la meepo » 02 apr 2021, 12:30

babino je napisao/la:
02 apr 2021, 11:06
meepo je napisao/la:
02 apr 2021, 11:03
Kakve tri utakmice ziv bio ? Kad je repka odigrala samo protiv Finske i Francuske.
fino covjek napisao dvomec sa francuzima, ubiljezio poraz u gostima koji je neminovan i upisan:-)
Nista nije neminovno i glupo je upisivati poraze unaprijed.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la mire96 » 02 apr 2021, 14:38

meepo je napisao/la:
02 apr 2021, 12:30
babino je napisao/la:
02 apr 2021, 11:06
meepo je napisao/la:
02 apr 2021, 11:03
Kakve tri utakmice ziv bio ? Kad je repka odigrala samo protiv Finske i Francuske.
fino covjek napisao dvomec sa francuzima, ubiljezio poraz u gostima koji je neminovan i upisan:-)
Nista nije neminovno i glupo je upisivati poraze unaprijed.
Pa i odgovaram ovima koji ga tjeraju odmah poslije gostovanja Francuskoj. Kazem i kad bismo izgubili, bezveze je to navoditi kao razlog zasto bi Petev trebao biti smijenjen. A u slucaju da uspije nekako uzeti bod ili cak da pobijedi, pretpostavljam da bi vec time sve te rasprave bile zavrsene. Pretpostavljam, ali nikad se ne zna kod nas.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.