Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 11 jan 2022, 17:10

Luksemburška liga je već prestigla Premijer Ligu BiH po broju nastupa u grupnoj fazi, sad je prilika da vidimo da li je i reprezentacija bolja.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 11 jan 2022, 17:14

Maestro je napisao/la:
11 jan 2022, 17:09
babino je napisao/la:
11 jan 2022, 14:02
taman:-)
tuta nasao protivnike po mjeri u nadi da se neko i mlatne pa malo podigne atmosferu o kojoj se stalno prica:-)
ko ce docekati ove vrhunske meceve, vec me neka nervoza hvata.
Nece on ni to pobjediti. :urnebes:
grebat ce ga oni nasi neki sto igraju za luksemburg:-)

RaZuti
Postovi: 608
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la RaZuti » 11 jan 2022, 19:52

Vucevich je napisao/la:
11 jan 2022, 17:10
Luksemburška liga je već prestigla Premijer Ligu BiH po broju nastupa u grupnoj fazi, sad je prilika da vidimo da li je i reprezentacija bolja.
Pogledajmo utakmicu Srbije sa Luksemburgom, dosta su solidna ekipa, i grade se sve bolje i bolje igrače imaju. Klubovi imaju pare, i tako su geopolitički pozicionirani da otpatci od Francuske, Belgije, Njemacke a i igraci sa naših prostora rado idu igrati za Luksemburg. Uz to, da ste vi vidjeli u Differdangeu stadiona, nije nesto ogromno kapacitetom ali je prelijep znači. Ljudi znaju kako i šta da rade i nema više 7:1 dobivati pogotovo ne ovakvom igrom. Iskreno mislim da ćemo tu utakmicu čak i da izgubimo.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 11 jan 2022, 23:45

RaZuti je napisao/la:
11 jan 2022, 19:52
Vucevich je napisao/la:
11 jan 2022, 17:10
Luksemburška liga je već prestigla Premijer Ligu BiH po broju nastupa u grupnoj fazi, sad je prilika da vidimo da li je i reprezentacija bolja.
Pogledajmo utakmicu Srbije sa Luksemburgom, dosta su solidna ekipa, i grade se sve bolje i bolje igrače imaju. Klubovi imaju pare, i tako su geopolitički pozicionirani da otpatci od Francuske, Belgije, Njemacke a i igraci sa naših prostora rado idu igrati za Luksemburg. Uz to, da ste vi vidjeli u Differdangeu stadiona, nije nesto ogromno kapacitetom ali je prelijep znači. Ljudi znaju kako i šta da rade i nema više 7:1 dobivati pogotovo ne ovakvom igrom. Iskreno mislim da ćemo tu utakmicu čak i da izgubimo.
Napusti forum!

RaZuti
Postovi: 608
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la RaZuti » 12 jan 2022, 16:49

Napusti ga ti ako ti se napušta

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 12 jan 2022, 16:53

Nasa liga je bolja mi smo 35 oni 37. :kafa:

RaZuti
Postovi: 608
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la RaZuti » 12 jan 2022, 17:01

Imaju Barreiroa u Bundesligi, na TM 11M vrijednost, 22 godine. U usporedbi sa Pjanićem 15M, 31 godina. :kafa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 22 jan 2022, 19:02

On se izgleda pravo udomacio

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 16 feb 2022, 14:55

Pred pomenute utakmice Generalni sekretar NFSBiH Adnan Džemidžić govorio je i o sudbini Ivayla Peteva na klupi reprezentacije Bosne i Hercegovine.

"Gospodin Petev je pripremio što je trebao. Kada bude naredna sjednica Izvršnog odbora sve će biti u razmatranju i onda će biti dostavljene informacije za javnost. Imamo prijateljske utakmice pa utakmice Lige nacija na kraju se nadamo pozitivnim rezultatima. Nakon Lige nacija ćemo imati bolju sliku", rekao je Džemidžić i dodao:

"Sjednica Izvršnog odbora bit će uskoro dok još neke detalje preciziramo i onda ćemo imati potpunu informaciju."

:opaopa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 17 feb 2022, 19:14

Zukanovic je napisao/la:
16 feb 2022, 14:55
Pred pomenute utakmice Generalni sekretar NFSBiH Adnan Džemidžić govorio je i o sudbini Ivayla Peteva na klupi reprezentacije Bosne i Hercegovine.

"Gospodin Petev je pripremio što je trebao. Kada bude naredna sjednica Izvršnog odbora sve će biti u razmatranju i onda će biti dostavljene informacije za javnost. Imamo prijateljske utakmice pa utakmice Lige nacija na kraju se nadamo pozitivnim rezultatima. Nakon Lige nacija ćemo imati bolju sliku", rekao je Džemidžić i dodao:

"Sjednica Izvršnog odbora bit će uskoro dok još neke detalje preciziramo i onda ćemo imati potpunu informaciju."

:opaopa:
:rol: :rol: :rol:

RaZuti
Postovi: 608
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la RaZuti » 19 feb 2022, 17:30

Vicina prćija je pripremljena

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 02 mar 2022, 15:07

Navijači su prepoznali moj iskreni rad
:rol:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 07 mar 2022, 11:36

Tuta Petrov jel moze barem jedna pobjeda protiv ovi velesila sto nas cekaju? :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 09 mar 2022, 14:38




Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev, koji nije rođen u našoj zemlji, ali prema vlastitom priznanju naše ljude osjeća i srcem i dušom, donirao je 10.000 KM za oboljele bh. građane kojima je potrebna novčana pomoć za liječenje.

Petev je nesebičnu i velikodušnu donaciju od 10.000 KM danas uplatio u Fond za liječenje “Sportisti za život” humanitarne organizacije Pomozi.ba.

„Od prvog dana svog dolaska u Bosnu i Hercegovinu znao sam da sam na pravom mjestu. U svom životu sam prošao mnogo dobrih i loših stvari i najmanje što mogu uraditi jeste odužiti se na ovaj način. Došao sam u BiH bez da se mnogo toga znalo o meni. Ne profesionalno, već malo o tome kakav sam čovjek, a svi se mi u životu trudimo da budemo dobri ljudi. To nam svima, uprkos razlikama, treba biti prioritet. Kroz razgovore sa igračima, sa mnogim ljudima iz svog okruženja, shvatio sam koliko se teško živi u BiH i koliko je pomoći potrebno ljudima, za hranu, za liječenje, za svakodnevne stvari, koje ljudima nedostaju“, navodi selektor nogometne reprezentacije BiH.

Dodaje da je sretan što uz sebe ima ljude i igrače koji su puni empatije i koji vole da pomažu, jer smatraju to na neki način i svojom obavezom.

„Svojom dobrotom inspirisali su i mene i želio sam da im se pridružim u misiji pomaganja građanima BiH. U to ime sam odlučio finansijski podržati Fond za liječenje 'Sportisti za život', kojeg su osnovali moj kapiten Edin Džeko i Mirza Teletović i na taj način pomoći u liječenju oboljelih bh. građana. Kao što vi kažete: 'Imamo samo ono što damo' i ako uspijemo spasiti barem jedan život, spasili smo cijeli svijet. To su naše zajedničke pobjede”, poručuje Ivaylo Petev.

Organizacija Pomozi.ba zahvaljuje selektoru naše nogometne reprezentacije i želi mu mnogo sreće u utakmicama koje dolaze.

obrijanopile
Postovi: 720
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la obrijanopile » 09 mar 2022, 14:45

Zukanovic je napisao/la:
09 mar 2022, 14:38



Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev, koji nije rođen u našoj zemlji, ali prema vlastitom priznanju naše ljude osjeća i srcem i dušom, donirao je 10.000 KM za oboljele bh. građane kojima je potrebna novčana pomoć za liječenje.

Petev je nesebičnu i velikodušnu donaciju od 10.000 KM danas uplatio u Fond za liječenje “Sportisti za život” humanitarne organizacije Pomozi.ba.

„Od prvog dana svog dolaska u Bosnu i Hercegovinu znao sam da sam na pravom mjestu. U svom životu sam prošao mnogo dobrih i loših stvari i najmanje što mogu uraditi jeste odužiti se na ovaj način. Došao sam u BiH bez da se mnogo toga znalo o meni. Ne profesionalno, već malo o tome kakav sam čovjek, a svi se mi u životu trudimo da budemo dobri ljudi. To nam svima, uprkos razlikama, treba biti prioritet. Kroz razgovore sa igračima, sa mnogim ljudima iz svog okruženja, shvatio sam koliko se teško živi u BiH i koliko je pomoći potrebno ljudima, za hranu, za liječenje, za svakodnevne stvari, koje ljudima nedostaju“, navodi selektor nogometne reprezentacije BiH.

Dodaje da je sretan što uz sebe ima ljude i igrače koji su puni empatije i koji vole da pomažu, jer smatraju to na neki način i svojom obavezom.

„Svojom dobrotom inspirisali su i mene i želio sam da im se pridružim u misiji pomaganja građanima BiH. U to ime sam odlučio finansijski podržati Fond za liječenje 'Sportisti za život', kojeg su osnovali moj kapiten Edin Džeko i Mirza Teletović i na taj način pomoći u liječenju oboljelih bh. građana. Kao što vi kažete: 'Imamo samo ono što damo' i ako uspijemo spasiti barem jedan život, spasili smo cijeli svijet. To su naše zajedničke pobjede”, poručuje Ivaylo Petev.

Organizacija Pomozi.ba zahvaljuje selektoru naše nogometne reprezentacije i želi mu mnogo sreće u utakmicama koje dolaze.
Ne moze se jeftinim marketinškim trikom pridobiti naklonost onih koji BiH vole srcem. Bugarski ker, je u službi Vice i onih koji žele uništiti bosanskohercegovački nogomet/fudbal. Smrad poslusni
Evo i oni tebe selame!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 mar 2022, 14:58

Kakav gospodin :salut:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la KSG » 09 mar 2022, 15:17

Barbarez bi to prokockako, kakav gospodin je Ivaylo.
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mokes » 09 mar 2022, 16:00

KSG je napisao/la:
09 mar 2022, 15:17
Barbarez bi to prokockako
:rol:

Ljudi čak i u ovome vide nešto loše. :damn:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la jasko_juve » 10 mar 2022, 17:14

Pozvao je i Dedica.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la bhsport » 10 mar 2022, 17:56

KSG je napisao/la:
09 mar 2022, 15:17
Barbarez bi to prokockako, kakav gospodin je Ivaylo.
Tako je :tokralju:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, boatenkk, EdinjoBos, Hazre, Sarun, soccerfan, VensanKasel i 57 gostiju.