Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 28 nov 2021, 13:58

babino je napisao/la:
28 nov 2021, 12:27
hurem je napisao/la:
28 nov 2021, 11:39
Wanda, ti si kao neki menadzercic anonimus a pojma nemaš...De nam dovedi Hajrovica da nam igra.
O fudbalu te mogu učiti i u to siguran možeš biti.
Ti pričaš o idealnim uvjetima kojih u BiH nema...možeš se slikati s tom pričom.
Ja pričam o realnim uvjetima i u tome je razlika.

Eto ja ne bih volio Ivicu na vrhu, Salihamidzica, Ibisevica u savezu i sl.?!

Ja sam komentarišem zeleni teren...Vico me ne interesuje jer znam da tu promjene nema.
Tu treba da zapnu oni koji treba da zapnu.
ne mozes komentarisati zeleni teren kada najbitniju tekmu nisi pogledao (da napomenem ponovo, tekma u kojoj te siluje 10 eskima na tvom terenu, nabijajuci gol razliku) a onu poslije nje, proglasio prijateljskom:-)
Ne brini pregledao je on to. Ali ne uklapa se u pricu o „znalcu“ petrovu. :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la jasmin10 » 28 nov 2021, 16:10

Frajer odradio najgore kvalifikacije ikada i treba da ostane. :rol:
Ali eto dobra je atmosfera. :rol:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Goalgetter » 28 nov 2021, 16:14

jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:10
Frajer odradio najgore kvalifikacije ikada i treba da ostane. :rol:
Ali eto dobra je atmosfera. :rol:
Da ne povjerujes. :mrgreen:

Ja bih se samo slozio da ovaj ucinak nije izgledao lose koliko predstavlja trenutni broj bodova, ali nagraditi selektora sa 1 pobjedom u kvalifikaciji i jednom pobjedom protiv olimpijske reprezentacije Kuvajta je van svake pameti.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la jasmin10 » 28 nov 2021, 16:21

Goalgetter je napisao/la:
28 nov 2021, 16:14
jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:10
Frajer odradio najgore kvalifikacije ikada i treba da ostane. :rol:
Ali eto dobra je atmosfera. :rol:
Da ne povjerujes. :mrgreen:

Ja bih se samo slozio da ovaj ucinak nije izgledao lose koliko predstavlja trenutni broj bodova, ali nagraditi selektora sa 1 pobjedom u kvalifikaciji i jednom pobjedom protiv olimpijske reprezentacije Kuvajta je van svake pameti.
Njemu svaka čast na 3-5-2 formaciji. Ostalo je sve za zaborav. Civic na stoperu u odlučujućoj utakmici, Piric zvani kapara, Cipetic, 5 desnih bekova…
I ono najvažnije 1 pobjeda u kvalifikacijama. Ali eto atmosfera nam je dobraaaaa.

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 16:27

OnakoBa je napisao/la:
28 nov 2021, 09:46

Gospon, a kako da se riješi onda ovaj problem? Da su babi muda bila bi djed pričom ili da se poduzme nešto? Hm, ne smije niko, je li?
Vrlo lako, pozivanje najboljih i stavljanje najboljih u sastav, mjesta za Sehica, Sanicanina i Civica nema i ne smije nikada biti.

Hureme ti o fudbalu sine ne znas ni 1% i to ti najozbiljnije tvrdim, sto se mene tice i mog fudbalskog znanja, pa dovoljno mi je sto mi osobe poput Silvana Martine, brace Pastorello, Patricka Bastianellija, Panosa Galariotisa i jos mnogo drugih plate masno za 3h mog posla, cak sta vise kakva sam imena dovodio u BiH ti i takvi ko ti ste mogli samo u red za slikanje.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 16:37

O tvom znanju najbolje govori izjava da je Hadžikadunić novi Vidić.

Mada, mislim da je bilo nekih izjava i o Neueru. Ako sam te pomiješao, izvinjavam se.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 28 nov 2021, 16:39

jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:21
Goalgetter je napisao/la:
28 nov 2021, 16:14
jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:10
Frajer odradio najgore kvalifikacije ikada i treba da ostane. :rol:
Ali eto dobra je atmosfera. :rol:
Da ne povjerujes. :mrgreen:

Ja bih se samo slozio da ovaj ucinak nije izgledao lose koliko predstavlja trenutni broj bodova, ali nagraditi selektora sa 1 pobjedom u kvalifikaciji i jednom pobjedom protiv olimpijske reprezentacije Kuvajta je van svake pameti.
Njemu svaka čast na 3-5-2 formaciji. Ostalo je sve za zaborav. Civic na stoperu u odlučujućoj utakmici, Piric zvani kapara, Cipetic, 5 desnih bekova…
I ono najvažnije 1 pobjeda u kvalifikacijama. Ali eto atmosfera nam je dobraaaaa.
Bugarin je i u Ukrajini izveo gubitničku formaciju, sa Gojakom i Nalićem u veznom redu i još Džeko i Prevljak u napadu :roll: Čisti amaterizam, al eto posrećilo mu se s izmjenama. Onda je taj amaterizam došao na naplatu protiv Finske, trpali su nam s igračem manje kako su htjeli.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 28 nov 2021, 16:47

jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:21
Goalgetter je napisao/la:
28 nov 2021, 16:14
jasmin10 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:10
Frajer odradio najgore kvalifikacije ikada i treba da ostane. :rol:
Ali eto dobra je atmosfera. :rol:
Da ne povjerujes. :mrgreen:

Ja bih se samo slozio da ovaj ucinak nije izgledao lose koliko predstavlja trenutni broj bodova, ali nagraditi selektora sa 1 pobjedom u kvalifikaciji i jednom pobjedom protiv olimpijske reprezentacije Kuvajta je van svake pameti.
Njemu svaka čast na 3-5-2 formaciji. Ostalo je sve za zaborav. Civic na stoperu u odlučujućoj utakmici, Piric zvani kapara, Cipetic, 5 desnih bekova…
I ono najvažnije 1 pobjeda u kvalifikacijama. Ali eto atmosfera nam je dobraaaaa.
Isto je po mom imao osjecaj za izmjene, a tu je bezveze kritikovan. Izmjene protiv Kazahstana u Zenici, okrene utakmicu, izmjene u Ukrajini isto tako. Znaci ima osjecaj za izmjene. Ali mu glavno fali, ne zna da se nosi sa cijelokupnom situacijom a to je utakmica protiv Finske pokazala. Da smo mi igrali i dominirali protiv Finske, a da smo izgubili, pa da covjek kaze Boze moj, tako je u fudbalu, nije imao srece, treba mu dati dodatne kvalifikacije. Ja ne vidim da ce on bolje rezultate imati sa vremenom, ne radi se uopste da li mu das 5 ili 10 dodatni utakmica, kad mu glavno fali. Ponovo ce nam se desiti neka nova Finska gdje kiksa kad je najbitnije. Mislim da nema pobjednicki mentalitet, i nije nam srecan.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 28 nov 2021, 16:48, ukupno mijenjano 3 puta.

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 16:47

Hadzikadunic je u to vrijeme pruzao bolje partije nego Vidic u istim godinama. Novi trener ga je unistio, a svakako je i dalje potencijal da izraste u odlicnog stopera.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 28 nov 2021, 16:57

Samo naivci mogu vjerovati da s Bugarinom možemo i milimetra dalje od ovoga što smo pokazali. Pored rezultatskog debakla, okrenuli su i navijače
protiv igrača da taj debakl prikriju. Odnosi zatrovani bez povratka, nedisciplina, korupcija, neznanje...to može biti samo lošije i realno otjeraće ga na pola lige nacija. Pitanje je što ga ne otjeraju odmah?

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 17:05

DrFilgud je napisao/la:
28 nov 2021, 16:57
Samo naivci mogu vjerovati da s Bugarinom možemo i milimetra dalje od ovoga što smo pokazali. Pored rezultatskog debakla, okrenuli su i navijače
protiv igrača da taj debakl prikriju. Odnosi zatrovani bez povratka, nedisciplina, korupcija, neznanje...to može biti samo lošije i realno otjeraće ga na pola lige nacija. Pitanje je što ga ne otjeraju odmah?
Zato sto mora gurati Sanicanina, Civica i slicne. Nece ga otjerati do kraja kval. za EURO i bezveze se nadate, jedino ga mogu otjerati, ako Dodik izgubi izbore sljedece godine, tada ce i Vico morati pobjeci i napustiti funkciju.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 28 nov 2021, 17:07

Wanderson je napisao/la:
28 nov 2021, 17:05
DrFilgud je napisao/la:
28 nov 2021, 16:57
Samo naivci mogu vjerovati da s Bugarinom možemo i milimetra dalje od ovoga što smo pokazali. Pored rezultatskog debakla, okrenuli su i navijače
protiv igrača da taj debakl prikriju. Odnosi zatrovani bez povratka, nedisciplina, korupcija, neznanje...to može biti samo lošije i realno otjeraće ga na pola lige nacija. Pitanje je što ga ne otjeraju odmah?
Zato sto mora gurati Sanicanina, Civica i slicne. Nece ga otjerati do kraja kval. za EURO i bezveze se nadate, jedino ga mogu otjerati, ako Dodik izgubi izbore sljedece godine, tada ce i Vico morati pobjeci i napustiti funkciju.
Očigledno je cilj da se syebe što se syebat može. Držanje Tute na mjestu selektora je pucanje u reprezentaciju.

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 17:12

DrFilgud je napisao/la:
28 nov 2021, 17:07
Očigledno je cilj da se syebe što se syebat može. Držanje Tute na mjestu selektora je pucanje u reprezentaciju.
Ma njima je u interesu samo licna korist i bogacenje.
Vico je tu nama najmanji problem.

Najveci problem su Irfan Duric, Elmir Pilav i ostatak Bosnjackog korpusa izuzev Azmira Husica i mediji prodani za par KM.

Najispravniji trenutno su Hrvati u savezu sto je apsurd i jedini se zalazu za kakvo takvo postenje. Vicini glavni saveznici su prodane Balije Duric i Pilav koji ce ubrzo stopama Usanovica.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 28 nov 2021, 17:13

Sta se pravite ludi. Jer vi ne vidite ociti napredak. Treba odvojeno gledati ove kvalifikacije. 6 utakmica je odradio odlicno, jedna je bila losa a zadnja je prijateljska s ukrajinom u zenici bila.

Tuta Petrov :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 28 nov 2021, 18:45

Kakva je drzava takva je reprezentacija i fudbal u našu drzavu. Cetnik Vico je predsednik u Savezu dok Hrvati stavljaju sliku od Praljaka i na kraju ce dobit minimalnu kaznu. Bosnjaci iz Saveza koji su iz Saveza su prodali svoj vlastiti narod. Na kraju ce opet neki @Hurem sastaviti neki sastav koji nas direktno vodi na poraz i traci ce krivicu nad Dzeke, Pjanica i Krunica idt...

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 22:44

Wanderson je napisao/la:
28 nov 2021, 16:47
Hadzikadunic je u to vrijeme pruzao bolje partije nego Vidic u istim godinama. Novi trener ga je unistio, a svakako je i dalje potencijal da izraste u odlicnog stopera.
Vidić iz Zvezde je duplo bolji igrač nego što će ovaj biti na vrhuncu karijere.

Wanderson
Postovi: 2659
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 28 nov 2021, 22:55

ASD je napisao/la:
28 nov 2021, 22:44
Wanderson je napisao/la:
28 nov 2021, 16:47
Hadzikadunic je u to vrijeme pruzao bolje partije nego Vidic u istim godinama. Novi trener ga je unistio, a svakako je i dalje potencijal da izraste u odlicnog stopera.
Vidić iz Zvezde je duplo bolji igrač nego što će ovaj biti na vrhuncu karijere.
Pojma ti nemas, a kladim se da nikad nisi pogledao Vidica ni u Zvezdi ni u Spartaku.

Hadzikaduniceva prosla sezona je duplo bolja nego Vidiceva debitantska u Spartaku. Sve posle sto se desilo je splet okolnosti i sreca koju je Vidic imao, a Hadzikadunic nema.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 23:49

Pa tačno se vidi ko ima pojma a ko ne. Ne bi ova debilna poređena se pojabljivala na forumu.
Ja ti kažem. Spartak je tih godina bio ekipa 5 nivoa iznad sadašnjeg Rostova. Pa su tako i doveli vrhunskog talenta u svoju ekipu.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Mujkic » 28 nov 2021, 23:58

Hocete ponovno novog trenera?
Nema strucnjaka koji ce nas izvadit iz ovih govana, onaj koji ce nam ublazit ta **** je Petev.
Dok ne dodje smjena generacija mi ne mozemo nista ocekivati.
Ivaylo Peteve povedi nas!

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 29 nov 2021, 04:24

zasto prodani moderator vec drugi put cenzurise direketni citat naseg selektora Petrova?
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, lumani, Venom i 39 gostiju.