Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 okt 2021, 11:29

sljivo je napisao/la:
13 okt 2021, 11:27
Sad svi za Peteva a napisano 100 stranica pljuvanja i tjeranja, i bice i dalje cim izgubi sto nije trebo.
Vjerovatno. Neki tvrde da mi ipak imamo neki kvalitet ali ne mogu se sloziti. Vrlo smo limitirani i ovo sto Petev radi je izvlacenje maximuma iz svih igraca. Vidi se da svaki igrac ima svoj doprinos, doduse neki negativni ali ipak se vidi pecat.

I kada ne bi izborio baraz, sklopio je ekipu za kvalifikacije EURO 2024, za mene licno je bilo bitno da se borimo za drugo mjesto do zadnjeg kola sto je i ostvario.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 13 okt 2021, 11:34

izdzezveubrazil je napisao/la:
13 okt 2021, 11:26
Shategabri je napisao/la:
13 okt 2021, 08:37
Goalgetter je napisao/la:
13 okt 2021, 08:02
Izvuci X u Ukrajini bez cijelog veznog reda je golemo. :salut:

Cak smo i na osnovu drugog poluvremena mogli i pobjediti, napokon neko ko zna povuci pravu izmjenu u pravu vrijeme. Uvesti Sarica i Prcica u onoj situaciji je bila prava stvar.

Jedina zamjerka je da Nalic nije smio poceti utakmicu, dosta se kockao sa tim, nazalost on nije jos zreo za ovog nivoa. Sve ostalo za cistu desetku.

Mnogo nam znaci Stevanovic u top formi, bez njega ovo sve bi bilo moguce.

Uglavnom Ivaylo je svaku utakmicu do sad odradio i vise nego korektno :clap:
Remi sa Kazahstanom je veliki kiks realno.
Recimo, imao je još jednu izmjenu, njome je mogao kupiti malo vremena da ne srljamo u situaciji kad imamo 2-1.
Mada se nadam da to na kraju neće ništa značiti, mi prvo moramo dobiti Finsku (izgubiti ni pod razno, dakle bar remi nam treba tu), a onda to finale sa Ukrajinom.
Komotnije bi se stajalo da tu nismo kiksali.

Treba pohvaliti što je dobro, al kad je nešto kiks, onda je kiks-
Nije imao dodatnu izmjenu protiv Kazahstana, napravio je izmjene ranije.
Čekaj, zar nema pravo na 5 izmjena?
Koševo Zapad

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la izdzezveubrazil » 13 okt 2021, 11:42

Pa ima tri termina za izmjene, nije ih više imao.

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Sveti » 13 okt 2021, 11:47

sljivo je napisao/la:
13 okt 2021, 11:27
Sad svi za Peteva a napisano 100 stranica pljuvanja i tjeranja, i bice i dalje cim izgubi sto nije trebo.
Bukvalno mogu na prste jedne ruke nabrojat forumase koji su bili zadovoljni dovodjenjem peteva.


Takticki najpismeniji selektor koji je ikad sjeo na klupu bih, govorio sam to tad a govorim i sad.
naprijed rejal

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la avenija » 13 okt 2021, 11:48

Onda treba čestitati Petevu, naravno, jer je u nemogućim okolnostima napravio nešto. Koliko je ono zapravo mjerljivo s nečim prije, tek bi se trebalo utvrditi. Neprijateljsko okruženje koje ga nije željelo, pridobio je na svoju stranu, uvjerio ekipu da ga slijedi, "kupio" znanjem, autoritetom i iskrenošću, prije svih, kapitena, ali i ostale igrače. Mogu zamisliti pod kakvim pritiskom je radio sve vrijeme i ako je nešto zaslužio, to je da u ovih mjesec živi kao i svaki normalan čovjek, bez stresa i osvrtanja ko će mu šta dobaciti.

Emir Delić

Nego od početka sam podržavao Peteva jer je na čelu moje Bosne ali ako ikada da intervju za FACE TV ili bilo kakav kontakt ostvari sa Senadom H. za mene lično je zavrsio kao selektor i kao osoba. Jedino da mu se ovaj javno izvine za ono ponizenje kada je javnost okrenuo protiv njega i kada ga je ponizavao u studiju.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 13 okt 2021, 11:51

izdzezveubrazil je napisao/la:
13 okt 2021, 11:42
Pa ima tri termina za izmjene, nije ih više imao.
Dobro si :thumbup:
Koševo Zapad

Profesor
Postovi: 4251
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Profesor » 13 okt 2021, 11:51

admin je napisao/la:
12 okt 2021, 23:59
Profesor je napisao/la:
12 okt 2021, 23:46
Gdje admin da napise kako je morz bolje rjesenje?
Svakom mozes "tovariti" da je bio protiv Peteva osim Adminu, a mislim i ovom portalu. Raja koja prati moja pisanja zna o cemu pricam.
E onda ti si izvinjavam, mislio sam da si bio ti.

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Spahic98 » 13 okt 2021, 12:04

Gospodin Ivaylo Petev.
Najbolji selektor u historiji naše reprezentacije.

Ne treba zaboraviti kako su ga pljuvali @Drfilgud i @maestro na klixu poznat kao @ samso

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 13 okt 2021, 12:07

Spahic98 je napisao/la:
13 okt 2021, 12:04
Gospodin Ivaylo Petev.
Najbolji selektor u historiji naše reprezentacije.

Ne treba zaboraviti kako su ga pljuvali @Drfilgud i @maestro na klixu poznat kao @ samso
Ne lazi. :bih:

Babo ti je samso. :wave:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Machak
Postovi: 3484
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Machak » 13 okt 2021, 12:39

Tanka je linija od heroja do tragicara kada je u pitanju reprezentcija BiH u fudbalu !

Svi znamo kako je prihvacen Petev i sta se pisalo tada a kakva je situacija sada, ne mozemo se vracati u proslost ali imamo buducnost. Situacija je takva kakva jeste, nije lose - bolje je neko kako je bilo, sad je zaista nepotrebno diskutovati jer imamo dvije jako vazne utakmice koje ako dobro odradimo idemo u baraz.

Veliki posao pred selektorom i igracima !
Mjau !

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 okt 2021, 12:40

Spahic98 je napisao/la:
13 okt 2021, 12:04
Gospodin Ivaylo Petev.
Najbolji selektor u historiji naše reprezentacije.

Ne treba zaboraviti kako su ga pljuvali @Drfilgud i @maestro na klixu poznat kao @ samso
Šta god on popljuje odmah znaš da valja.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Arvid
Postovi: 17187
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Arvid » 13 okt 2021, 12:46

Arvid je napisao/la:
02 sep 2021, 11:41


Ivaylo vadi vizu za Katar :bih:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la bordobijeli » 13 okt 2021, 13:36

Svi portali i vecina fortumaša su napali Petev menagerski selektor. A mozda je obrnuto novinari i portali za 100 KM nekog igraca zele uvaliti u reprezentaciju s svojim objavama. Uvijek sam bio stava da treba svakom selektoru dati šansu i podrsku a ne u startu ga popljuvati. Petev se pokazao više nego ok
:bih: :bih: :bih: :bih:

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la AlphonseKauders » 13 okt 2021, 13:37

Pratim reprezentaciju od postanka, dakle evo skoro 25 godina i ne sjećam se da smo ikad više izgledali kao ekipa koja ima strukturu i koja zna šta želi nego sada.
Nažalost, nedostaje individualni kvalitet iz prethodnih godina (u jednom trenutku nam je gotovo čitava prva postava igrala u ligama petice), što se osjeti u pojedinim momentima na terenu.

Ono što mene fascinira je hrabrost sa kojom nastupamo - štoperi izlaze visoko, odbrambeni igrači se ubacuju u napad, imamo jasnu taktiku napada po krilima gdje nekako često znamo kreirati višak igrača... Jednostavno, to sa ovim materijalom igrača izgleda više nego dobro.

Ranije se u 90% slučajeva igra svodila na neki individualni kvalitet, ali često bi poslije primljenog gola znali izgubiti glavu i mentalno nismo uspijevali nikad napraviti preokret (obično praćeno uz Bahin depresivni komentar koji te dodatno ubije u pojam).

Ne znam, imali smo zaista dosta selektora koji su bili taktičke talašike - Mušović, Slišković...(čak i Pape spada u to, da se on pita vjerovatno bi jučer nećak Tino Sven oživljavao karijeru u prvoj postavi, ali eto potrefila mu se laka grupa i zlatna generacija pa pod njegovim vodstvom odosmo na SP), koji od zaista super izbora igrača za naše uslove bi rijetko znali posložiti tim.

Ne znam kako će se završiti ove kvalifikacije, ali raduje me činjenica da napokon gledam jednu odvažnu ekipu na terenu koja se ne ustručava napasti bilo koga.

Svaka čast selektoru za to, a vidi se da ima zaista podršku glavnih igrača.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hule_barca » 13 okt 2021, 13:41

Da ne ponavljam sa hvalospjevima, ali evo jedno moje zapažanje sa sinoćnjeg meča.
Drago mi je bilo vidjeti kada je napravio duplu izmjenu veznjaka pola sata prije kraja, čime je ubacio svježu krv u naš vezni red. Od tog trenutka je i počela završna dominacija naše reprezentacije. Međutim, ne mogu se oteti dojmu da je isto tako trebao uraditi i sa dva ofanzivna beka. Stevanović jeste asistirao, međutim vidio se veliki umor kako kod njega, tako i kod Kolašinca na drugoj strani, što je normalno s obzirom na dva teška meča u tri dana. U situaciji kada su svi Ukrajinci, pa tako i zadnji red, fizički pali, što je kasnije i potvrdio njihov selektor, mislim da bi duplo osvježenje na bokovima sa kvalitetnim centaršutevima donijelo dosta problema domaćoj reprezentaciji. Ukratko rečeno, želio sam od Peteva vidjeti ono što Inzaghi radi vrlo često u Interu, kada veoma često mijenja ofanzivne bekove već nakon sat vremena, i to uglavnom u paru. Postavlja se naravno i pitanje kvalitete rezervnih igrača na klupi koji bi mogli uskočiti, ali zašto ne probati i sa ofanzivnijim igračima na tim pozicijama, kao što je Menalo, što recimo Perišić radi u Interu. Dodatni argument za osvježenje bekova je i taj što u veznom redu nismo imali igrača koji zna podvaliti zadnji pas iako smo trebali imati nadmoć u veznom redu s obzirom da smo igrali 3-5-2, a Ukrajinci 3-4-3, tako da nam je i s te strane igra morala biti bazirana preko bokova.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Shategabri » 13 okt 2021, 13:44

AlphonseKauders je napisao/la:
13 okt 2021, 13:37
Pratim reprezentaciju od postanka, dakle evo skoro 25 godina i ne sjećam se da smo ikad više izgledali kao ekipa koja ima strukturu i koja zna šta želi nego sada.
Nažalost, nedostaje individualni kvalitet iz prethodnih godina (u jednom trenutku nam je gotovo čitava prva postava igrala u ligama petice), što se osjeti u pojedinim momentima na terenu.

Ono što mene fascinira je hrabrost sa kojom nastupamo - štoperi izlaze visoko, odbrambeni igrači se ubacuju u napad, imamo jasnu taktiku napada po krilima gdje nekako često znamo kreirati višak igrača... Jednostavno, to sa ovim materijalom igrača izgleda više nego dobro.

Ranije se u 90% slučajeva igra svodila na neki individualni kvalitet, ali često bi poslije primljenog gola znali izgubiti glavu i mentalno nismo uspijevali nikad napraviti preokret (obično praćeno uz Bahin depresivni komentar koji te dodatno ubije u pojam).

Ne znam, imali smo zaista dosta selektora koji su bili taktičke talašike - Mušović, Slišković...(čak i Pape spada u to, da se on pita vjerovatno bi jučer nećak Tino Sven oživljavao karijeru u prvoj postavi, ali eto potrefila mu se laka grupa i zlatna generacija pa pod njegovim vodstvom odosmo na SP), koji od zaista super izbora igrača za naše uslove bi rijetko znali posložiti tim.

Ne znam kako će se završiti ove kvalifikacije, ali raduje me činjenica da napokon gledam jednu odvažnu ekipu na terenu koja se ne ustručava napasti bilo koga.

Svaka čast selektoru za to, a vidi se da ima zaista podršku glavnih igrača.
Dobro si ovo primjetio, ta neka hemija, kohezija u reprezentaciji, još kad se uzme da je sve to krenulo u situaciji kad smo bili debelo u padu, kad je bila negativna atmosfera oko reprezentacije, selektor popljuvan i neprihvaćen od javnosti, dakle uslovi baš nikakvi, a rezultata itekako ima.

Treba ovo cijeniti, treba pustiti da raste nešto što izgleda dobro, da se podmladi reprezentacija pa da je aBd redovnije gledamo i na EP i na SP :bih:
Koševo Zapad

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4475
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la MoodyHank » 13 okt 2021, 14:09

AlphonseKauders je napisao/la:
13 okt 2021, 13:37
Pratim reprezentaciju od postanka, dakle evo skoro 25 godina i ne sjećam se da smo ikad više izgledali kao ekipa koja ima strukturu i koja zna šta želi nego sada.
Nažalost, nedostaje individualni kvalitet iz prethodnih godina (u jednom trenutku nam je gotovo čitava prva postava igrala u ligama petice), što se osjeti u pojedinim momentima na terenu.

Ono što mene fascinira je hrabrost sa kojom nastupamo - štoperi izlaze visoko, odbrambeni igrači se ubacuju u napad, imamo jasnu taktiku napada po krilima gdje nekako često znamo kreirati višak igrača... Jednostavno, to sa ovim materijalom igrača izgleda više nego dobro.

Ranije se u 90% slučajeva igra svodila na neki individualni kvalitet, ali često bi poslije primljenog gola znali izgubiti glavu i mentalno nismo uspijevali nikad napraviti preokret (obično praćeno uz Bahin depresivni komentar koji te dodatno ubije u pojam).

Ne znam, imali smo zaista dosta selektora koji su bili taktičke talašike - Mušović, Slišković...(čak i Pape spada u to, da se on pita vjerovatno bi jučer nećak Tino Sven oživljavao karijeru u prvoj postavi, ali eto potrefila mu se laka grupa i zlatna generacija pa pod njegovim vodstvom odosmo na SP), koji od zaista super izbora igrača za naše uslove bi rijetko znali posložiti tim.

Ne znam kako će se završiti ove kvalifikacije, ali raduje me činjenica da napokon gledam jednu odvažnu ekipu na terenu koja se ne ustručava napasti bilo koga.

Svaka čast selektoru za to, a vidi se da ima zaista podršku glavnih igrača.
Nikad na ovom forumu nije napisana veća istina od ovog boldiranog. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Justin » 13 okt 2021, 14:34

BoixosNois1899 je napisao/la:
13 okt 2021, 12:40
Spahic98 je napisao/la:
13 okt 2021, 12:04
Gospodin Ivaylo Petev.
Najbolji selektor u historiji naše reprezentacije.

Ne treba zaboraviti kako su ga pljuvali @Drfilgud i @maestro na klixu poznat kao @ samso
Šta god on popljuje odmah znaš da valja.
Ma forumske baustelce ne treba ozbiljno uzimati. Pisu godinama na forumu i nisu u stanju jezik nauciti kao sto ga je Ivaylo naucio za nekoliko mjeseci. Dovoljno govori o inteligenciji i jedne i druge strane.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la bodi123 » 13 okt 2021, 14:57

Petev :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Najkvalitetniji trener kojeg smo ikad imali.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Konzerva » 13 okt 2021, 15:23

bodi123 je napisao/la:
13 okt 2021, 14:57
Petev :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Najkvalitetniji trener kojeg smo ikad imali.
polahko te ljudi, kao da Susic nikad nas nije vodio na svjetsko prvenstvo

kada bi nas petev u barazu odveo preko neke jake reprezentacije onda tek bi mogli reci tako nesto.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.