Ivaylo Petev

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 03 dec 2021, 17:04

Brajlovic :rol:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 03 dec 2021, 17:31

Zukanovic je napisao/la:
03 dec 2021, 17:04
Brajlovic :rol:
Kurdic, Brajlovic same boat.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 03 dec 2021, 18:15

Tristan10 je napisao/la:
03 dec 2021, 16:58
Harise je napisao/la:
03 dec 2021, 16:55
Tristan10 je napisao/la:
03 dec 2021, 13:19

Ocigledno i da Petev napusti, pratiti ce nas isti problem. A to je da ce Savez izabrati novog trenera koji ce forsirati igrace koji realno nemaju kvalitet. Od tih iz Borca, jedino je Jovo Lukic zasluzio da bude na spisku. Doduse, ranije smo morali isto da trpimo Sarica i Bekica. Sad je tu i neki Numan Kurdic.
Ni jedan od njih je za reprezentaciju, a Lukic nije više u dobru formu kao prija godinu dvje. Jedini golman na koji se moramo fosirati su Dizdarevic i Brajlovic.
Da, da. Ti svakog vikenda napises novog igraca, jer je nekim cudom odigrao 90 min zbog nama nepoznatih razloga. Tako si pisao za Serbecica i bezbroj igraca. Popusti covjece.
Serbecic je dobio na kraju poziv pa je otpado zbog povrede. A ja mislim na igrace od Borca tu sam zaboravio napisati niti jedan od njih zasluzio poziv. Dizdarevic je potencijal na golu a Bakir Brajlovic za svoje 19 godina brani trenutno dobro u Tuzla City o cemu je jedan Cetkovic bolje od Brajlovica?

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 03 dec 2021, 18:34

Harise je napisao/la:
03 dec 2021, 18:15
Tristan10 je napisao/la:
03 dec 2021, 16:58
Harise je napisao/la:
03 dec 2021, 16:55


Ni jedan od njih je za reprezentaciju, a Lukic nije više u dobru formu kao prija godinu dvje. Jedini golman na koji se moramo fosirati su Dizdarevic i Brajlovic.
Da, da. Ti svakog vikenda napises novog igraca, jer je nekim cudom odigrao 90 min zbog nama nepoznatih razloga. Tako si pisao za Serbecica i bezbroj igraca. Popusti covjece.
Serbecic je dobio na kraju poziv pa je otpado zbog povrede. A ja mislim na igrace od Borca tu sam zaboravio napisati niti jedan od njih zasluzio poziv. Dizdarevic je potencijal na golu a Bakir Brajlovic za svoje 19 godina brani trenutno dobro u Tuzla City o cemu je jedan Cetkovic bolje od Brajlovica?
Dijete, hajde milch trinken i pravac u prnje. Gdje je taj Serbecic, prizivao si ga ovde sto je povezao 2 utakmice u Rosenborgu, a jedini razlog sto je igrao jeste sto im je standardni stoper bio povrijedjen. Valjas gluposti konstantno. U biti u ovakvim utakmica treba da se zovu nesto iskusniji igraci koji su davno prepisali BiHPL a koji igraju na nekom vecem nivou vani, kao sto su Anicic i Grahovac, Graovac, Besic koji je van forme ali ima kvalitet, i uz takve dodas par mladih igraca i potencijalnih reprezentativaca.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 03 dec 2021, 19:43

Tristan10 je napisao/la:
03 dec 2021, 18:34
Harise je napisao/la:
03 dec 2021, 18:15
Tristan10 je napisao/la:
03 dec 2021, 16:58

Da, da. Ti svakog vikenda napises novog igraca, jer je nekim cudom odigrao 90 min zbog nama nepoznatih razloga. Tako si pisao za Serbecica i bezbroj igraca. Popusti covjece.
Serbecic je dobio na kraju poziv pa je otpado zbog povrede. A ja mislim na igrace od Borca tu sam zaboravio napisati niti jedan od njih zasluzio poziv. Dizdarevic je potencijal na golu a Bakir Brajlovic za svoje 19 godina brani trenutno dobro u Tuzla City o cemu je jedan Cetkovic bolje od Brajlovica?
Dijete, hajde milch trinken i pravac u prnje. Gdje je taj Serbecic, prizivao si ga ovde sto je povezao 2 utakmice u Rosenborgu, a jedini razlog sto je igrao jeste sto im je standardni stoper bio povrijedjen. Valjas gluposti konstantno. U biti u ovakvim utakmica treba da se zovu nesto iskusniji igraci koji su davno prepisali BiHPL a koji igraju na nekom vecem nivou vani, kao sto su Anicic i Grahovac, Graovac, Besic koji je van forme ali ima kvalitet, i uz takve dodas par mladih igraca i potencijalnih reprezentativaca.
Jel se ti zezaš ili mene praviš budalo? TI si mene napisao ispod: "uz takve dodas par mladih igraca i potencijalnih reprezentativaca." Ja sam ti napisao Bakir Brajlovic i Belmin Dizdarevic!!! Besim Serbecic je prija dvje godine dobio poziv kada je bio standardan u Sarajevo i u mladu reprezentaciju. Kakav je sada nisam ja kriv stvari se jednostavno mjenaju. Marijan Cavar dobio prija 3 godine priliku u SAD i od takvog velkog talenta na kraju postane prosjecan fudbaler iz Mtel lige. Nemozeš meni ovdje napisati da ovo ono gluposti napišem samo jer sam spomino neke igrace kao Cavara koji je tada bio pred potpisom Eintracht Frankfurta. Napisao si: "U biti u ovakvim utakmica treba da se zovu nesto iskusniji igraci koji su davno prepisali BiHPL a koji igraju na nekom vecem nivou vani, kao sto su Anicic i Grahovac, Graovac, Besic koji je van forme ali ima kvalitet." Niti jedan igrac iz Mtel je na nivou od jednog igraca koji se nabrojo. Slazem se da trebaju najboli i talentovani igraci dobiti poziv. A Meni nije jasno kakav jedan Borac više igrace ima na spisku u reprezentaciju od Zrinjskog i Tuzla City koji su trenutno najboli u ligi. Bio si mi simpatican na Zeljin forum i ovdje. A razocaro si mene sa tvoje provokacije i vredjanje.

Avatar
Spahic98
Postovi: 852
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Spahic98 » 03 dec 2021, 20:07

iskreno Dizdarevića ne treba zvati u reprezentaciju.
Nema on potencijal za nešto više od naše domaće lige.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 03 dec 2021, 20:31

Spahic98 je napisao/la:
03 dec 2021, 20:07
iskreno Dizdarevića ne treba zvati u reprezentaciju.
Nema on potencijal za nešto više od naše domaće lige.
Tako se i pricalo za Kovacevica

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Jusko00 » 03 dec 2021, 23:02

PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 13:25
Zanimljivo, problem su igraci Borca, a nisu problem igraci iz Vrapcica koji ispadaju iz lige.
De nam ti nabroji 3 igraca Zrinjskog koji bi trebali dobiti poziv a da nisu stariji od 25 godina,izuzmi Corluku i Savica koji ce biti na spisku.Malo manje ispoljavaj mrznju prema Velezu

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la PatriceKwedi » 03 dec 2021, 23:06

Jusko00 je napisao/la:
03 dec 2021, 23:02
PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 13:25
Zanimljivo, problem su igraci Borca, a nisu problem igraci iz Vrapcica koji ispadaju iz lige.
De nam ti nabroji 3 igraca Zrinjskog koji bi trebali dobiti poziv a da nisu stariji od 25 godina,izuzmi Corluku i Savica koji ce biti na spisku.Malo manje ispoljavaj mrznju prema Velezu
De ti meni reci kakva je logika zvati igrace iz davljenika? Jesu to sigurno neke igracine kad ispadaju iz bh premijer lige?!
🔹

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Jusko00 » 04 dec 2021, 00:33

PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 23:06
Jusko00 je napisao/la:
03 dec 2021, 23:02
PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 13:25
Zanimljivo, problem su igraci Borca, a nisu problem igraci iz Vrapcica koji ispadaju iz lige.
De nam ti nabroji 3 igraca Zrinjskog koji bi trebali dobiti poziv a da nisu stariji od 25 godina,izuzmi Corluku i Savica koji ce biti na spisku.Malo manje ispoljavaj mrznju prema Velezu
De ti meni reci kakva je logika zvati igrace iz davljenika? Jesu to sigurno neke igracine kad ispadaju iz bh premijer lige?!
Jesam li ja rekao da treba zvati nekog iz veleza?Mozda ali samo mozda Ovcina moze doci u obzir iako smatram da je Corluka dosta vise polazao u ovoj sezoni.Tvoja je zelja da Velez ispadne ali duga je sezona da bih mogao tako nesto reci.S obzirom da sam Tuzlak imam u svom gradu za koga navijati i nisam neki navijac Veleza ali su mi simpaticna ekipa

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 04 dec 2021, 10:38

Ako je fokus na igrace iz domace lige, onda je Ovcina zasluzio poziv. Ima potencijal da dobaci do nekog kluba iz regije. Ne vidim da moze nesto vise od toga nivoa. Ali generalno ovo sto nam se desava u fudbalu je isto sto nam se desava u drzavi. Sigurno je ova napeta situacija u drzavi imala uticaj i na stanje i rezultate nase reprezentacije. Cak mi iz velike udaljenosti osjetimo da nesto nije kako treba u samoj drzavi, da odredjene struje rade na unistavanju nase drzave. Tako nam rade i u fudbalu. Bio sam potpuno otvoren prema Zeljkovicu kad je tek dosao, nisam imao predasuda i iz kojeg tabora dolazi, nego samo doprinos i poboljsanje reprezentacije. A ja samo vidim nazadovanje. Begic je isto bio tu, isti nivo korupcije. Naravno i Ivan Beus iza pozadine, 100 godina je tu i dio istog sistema. Nama su potrebni skroz novi ljudi koji su kompetentni i imaju viziju i motiv da se stvari pokrenu, a ne sad sam ja glavni lola, sad cu ja svoje, pa dodje drugi narednog mandata i tako dalje.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 04 dec 2021, 13:44

MoodyHank je napisao/la:
03 dec 2021, 14:36
Može li neko banovati ovog morona maesta, da ne moramo svakodnevno čitati "Tuta Petrov"?
Admin ti je fino objasnio. I sad zaobilazi moje postove Teddy. :thumbup:
admin je napisao/la:
03 dec 2021, 17:02
MoodyHank je napisao/la:
03 dec 2021, 14:36
Može li neko banovati ovog morona maesta, da ne moramo svakodnevno čitati "Tuta Petrov"?
poprilično me ne interesuje kako ko naziva selektora.
nekom je dobar, nekom nije, svako ima pravo na svoje mišljenje.
Tuta Petrov :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la babino » 04 dec 2021, 16:19

znaci prvom 'udaru' smo se oduprijeli, super.
idemo dalje bando, necete nam tutu bez borbe uzeti.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 04 dec 2021, 16:26

babino je napisao/la:
04 dec 2021, 16:19
znaci prvom 'udaru' smo se oduprijeli, super.
idemo dalje bando, necete nam tutu bez borbe uzeti.
Mislili ovi iz Belgije za sicu uzeti naseg Tutu Petrova. E nece moci. :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 04 dec 2021, 17:42

Reprezentacija BiH 18. decembra u Sportskom parku Dignity Health u Carsonu trebala je igrati prijateljsku utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država, ali od toga vjerovatno neće biti ništa.

Naime, kako ekskluzivno saznajemo pomenuta utakmica Zmajeva bit će otkazana zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Americi i uvođenja sve jačih mjera zbog korona virusa.

Informacija još nije zvanično potvrđena, ali u narednim danima se očekuje službena potvrda otkazivanja.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Harise » 04 dec 2021, 18:12

Zukanovic je napisao/la:
04 dec 2021, 17:42
Reprezentacija BiH 18. decembra u Sportskom parku Dignity Health u Carsonu trebala je igrati prijateljsku utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država, ali od toga vjerovatno neće biti ništa.

Naime, kako ekskluzivno saznajemo pomenuta utakmica Zmajeva bit će otkazana zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Americi i uvođenja sve jačih mjera zbog korona virusa.

Informacija još nije zvanično potvrđena, ali u narednim danima se očekuje službena potvrda otkazivanja.
Steta za menadzeri propali su im planove...

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la EdinjoBos » 04 dec 2021, 20:17

Harise je napisao/la:
04 dec 2021, 18:12
Zukanovic je napisao/la:
04 dec 2021, 17:42
Reprezentacija BiH 18. decembra u Sportskom parku Dignity Health u Carsonu trebala je igrati prijateljsku utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država, ali od toga vjerovatno neće biti ništa.

Naime, kako ekskluzivno saznajemo pomenuta utakmica Zmajeva bit će otkazana zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Americi i uvođenja sve jačih mjera zbog korona virusa.

Informacija još nije zvanično potvrđena, ali u narednim danima se očekuje službena potvrda otkazivanja.
Steta za menadzeri propali su im planove...
!

Fudbalbr1
Postovi: 441
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Fudbalbr1 » 06 dec 2021, 14:00

Tuta ima li spiska ?

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la harixs » 06 dec 2021, 18:50

Spahic98 je napisao/la:
03 dec 2021, 20:07
iskreno Dizdarevića ne treba zvati u reprezentaciju.
Nema on potencijal za nešto više od naše domaće lige.
Znaci jedinici u21 ne treba uputit poziv jer je neki Spahic sa zastavom FKS na avataru opazio da momak nema potencijala. :hmmmmm:
Kakve li to poruke saljemo ostalim u21? a mozda budes i upravu kad sagledas svu bjedu mladzih kategorija.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Unknown2 » 06 dec 2021, 18:55

Nije Dizdarevic jedinica u u21 ekipi. on samo igra kad ne mozes golmana prodati protiv ovi mali ekipa. :kafa:
ova u21 nema veze sa pravim zivotom. evo kako izgleda nece ni "kapiten" dobiti poziv za A tim ali hoce druge igrace u21. :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.