Adi Nalić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Beduin » 13 okt 2021, 23:40

prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:28
Beduin je napisao/la:
13 okt 2021, 23:06
prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 10:39
Ma vi ste ludi ko god kaze da je on opcija i sa klupe. Pa necu pratiti repku ak nam je on kvalitet sa klupe. ADILOVIC BROJ 2!
Jeebo li ga tata Nalic u supak
A ti si pametan i nemoj vise pratiti.

Btw, koje su sve to opcije bolje od njega da se pozovu?
Dje si pametni? Nisam te prije primjetio.

Covjek je sinoc odron teski bio. Znaci sve sto je moglo da se zajebe, covjek je zajebo.

Za vezni red nije potreban. Pjanic, Cimirot, Krunic, Hadziahmetocic, Prcic, Vrancic, Saric. Zar je vise veznjaka potrebno?
I sta Nalic ima sa tim nabrojanim veznjacima?
Jedino Krunic igra tog ofanzivnog veznog (moze se i Gojak tu ubrojati, ali je on daleko najlosiji od svih opcija, pa i za poziciju gore nabrojanih veznjaka) u sistemu/formaciji koju igramo, gdje ti uvijek treba jedan ofanzivniji veznjak (AMF) blize dvojici napadaca, tj. iza njih. Narocito protiv slabijih ekipa ili situacije kad ganjamo rezultat. A Nalic je u par utakmica imao par profinjenih poteza, pa ono izbacivanje protivnika fintom i onda loptom u prostor za Stevanovica, zbog takvih poteza se gleda fudbal. A mozes ga koristiti i kao poluspica (secondary striker), ono sto Demirovic igra u reprezentaciji.

Smijesan ispadas. Halalim ti neznanje, ali ovakvi igraci trebaju biti oko reprezentacije, ovisno od forme, naravno. Isto kao sto je Saric smijesan igrac na klupskom nivou, izuzmemo li nastupe u Slobodi i Sarajevu, ali u reprezentaciji gine, pomaze tim visokim presingom i trkom, ali je daleko od nekog kvalitetnog rjesenja u veznom redu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la TheChief » 13 okt 2021, 23:46

Beduin je napisao/la:
13 okt 2021, 23:40
prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:28
Beduin je napisao/la:
13 okt 2021, 23:06
A ti si pametan i nemoj vise pratiti.

Btw, koje su sve to opcije bolje od njega da se pozovu?
Dje si pametni? Nisam te prije primjetio.

Covjek je sinoc odron teski bio. Znaci sve sto je moglo da se zajebe, covjek je zajebo.

Za vezni red nije potreban. Pjanic, Cimirot, Krunic, Hadziahmetocic, Prcic, Vrancic, Saric. Zar je vise veznjaka potrebno?
I sta Nalic ima sa tim nabrojanim veznjacima?
Jedino Krunic igra tog ofanzivnog veznog (moze se i Gojak tu ubrojati, ali je on daleko najlosiji od svih opcija, pa i za poziciju gore nabrojanih veznjaka) u sistemu/formaciji koju igramo, gdje ti uvijek treba jedan ofanzivniji veznjak (AMF) blize dvojici napadaca, tj. iza njih. Narocito protiv slabijih ekipa ili situacije kad ganjamo rezultat. A Nalic je u par utakmica imao par profinjenih poteza, pa ono izbacivanje protivnika fintom i onda loptom u prostor za Stevanovica, zbog takvih poteza se gleda fudbal. A mozes ga koristiti i kao poluspica (secondary striker), ono sto Demirovic igra u reprezentaciji.

Smijesan ispadas. Halalim ti neznanje, ali ovakvi igraci trebaju biti oko reprezentacije, ovisno od forme, naravno. Isto kao sto je Saric smijesan igrac na klupskom nivou, izuzmemo li nastupe u Slobodi i Sarajevu, ali u reprezentaciji gine, pomaze tim visokim presingom i trkom, ali je daleko od nekog kvalitetnog rjesenja u veznom redu.
Ako vec trazimo takav tip igraca sa klupe onda neka to bude Hiros. Bolji je igrac od Nalica.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 13 okt 2021, 23:47

Nalic treba biti oko reprezentacije 🤣🤣🤣🤣🤣
Dragi Allahu 🤣🤣🤣🤣
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Beduin » 14 okt 2021, 00:07

TheChief je napisao/la:
13 okt 2021, 23:46
Beduin je napisao/la:
13 okt 2021, 23:40
prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:28


Dje si pametni? Nisam te prije primjetio.

Covjek je sinoc odron teski bio. Znaci sve sto je moglo da se zajebe, covjek je zajebo.

Za vezni red nije potreban. Pjanic, Cimirot, Krunic, Hadziahmetocic, Prcic, Vrancic, Saric. Zar je vise veznjaka potrebno?
I sta Nalic ima sa tim nabrojanim veznjacima?
Jedino Krunic igra tog ofanzivnog veznog (moze se i Gojak tu ubrojati, ali je on daleko najlosiji od svih opcija, pa i za poziciju gore nabrojanih veznjaka) u sistemu/formaciji koju igramo, gdje ti uvijek treba jedan ofanzivniji veznjak (AMF) blize dvojici napadaca, tj. iza njih. Narocito protiv slabijih ekipa ili situacije kad ganjamo rezultat. A Nalic je u par utakmica imao par profinjenih poteza, pa ono izbacivanje protivnika fintom i onda loptom u prostor za Stevanovica, zbog takvih poteza se gleda fudbal. A mozes ga koristiti i kao poluspica (secondary striker), ono sto Demirovic igra u reprezentaciji.

Smijesan ispadas. Halalim ti neznanje, ali ovakvi igraci trebaju biti oko reprezentacije, ovisno od forme, naravno. Isto kao sto je Saric smijesan igrac na klupskom nivou, izuzmemo li nastupe u Slobodi i Sarajevu, ali u reprezentaciji gine, pomaze tim visokim presingom i trkom, ali je daleko od nekog kvalitetnog rjesenja u veznom redu.
Ako vec trazimo takav tip igraca sa klupe onda neka to bude Hiros. Bolji je igrac od Nalica.
De ba drug ne zezaj na ovamo ozbiljnoj temi. 😁
Hiros sa nekih 25 godina tek je poceo iole ozbiljnije utakmice igrati, tek par zadnjih tekmi s ozbiljnijom minutazom, do skora patrg'o po nasoj ligi i proslu odigrao ozbiljno.
Gotivim njegov nacin igre i smjelost da ide na dribling, zna lopte, ali i previse drzi loptu u nogama. A i dosta vise igra lijevo, voli se izvlaciti na lijevo krilo. Treba tu jos utakmica da sazrije igracki i takticki, ali zasto ne i poziv u nekoj prijateljskoj ako nastavi dobijati minutazu u klubu.
Medjutim, nije on jos za visokog nivoa.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Beduin » 14 okt 2021, 00:11

prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:47
Nalic treba biti oko reprezentacije 🤣🤣🤣🤣🤣
Dragi Allahu 🤣🤣🤣🤣
Sta velis, Nalic igra istu poziciju kao Cimirot, Hadziahmetovic, Vrancic, Pjanic, Vrancic, Prcic 😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 01:05

Beduin je napisao/la:
14 okt 2021, 00:11
prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:47
Nalic treba biti oko reprezentacije 🤣🤣🤣🤣🤣
Dragi Allahu 🤣🤣🤣🤣
Sta velis, Nalic igra istu poziciju kao Cimirot, Hadziahmetovic, Vrancic, Pjanic, Vrancic, Prcic 😂😂
Mentolu naglasio sam za VEZNI RED, jer je to sinoc igrao. A sad sam ti gore naveo i ko ima sve prednost i na 10 prije njega. Nemoj biti hadalj u glavu.

Al reprezentacija treba igrace kao Nalic, de stavrno jesi ozbiljan, ili si ipak toliki mentol?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Beduin » 14 okt 2021, 09:29

prisonbreak je napisao/la:
14 okt 2021, 01:05
Beduin je napisao/la:
14 okt 2021, 00:11
prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:47
Nalic treba biti oko reprezentacije 🤣🤣🤣🤣🤣
Dragi Allahu 🤣🤣🤣🤣
Sta velis, Nalic igra istu poziciju kao Cimirot, Hadziahmetovic, Vrancic, Pjanic, Vrancic, Prcic 😂😂
Mentolu naglasio sam za VEZNI RED, jer je to sinoc igrao. A sad sam ti gore naveo i ko ima sve prednost i na 10 prije njega. Nemoj biti hadalj u glavu.

Al reprezentacija treba igrace kao Nalic, de stavrno jesi ozbiljan, ili si ipak toliki mentol?
Tata ti mentol sto te napravi takvu neznalicu.

Izgleda te unisti Kantonalna liga, nemaa habera o ozbiljnijem fudbalu. Na poziciji 10ke Prcic skoro nikad nije igrao u karijeri, isto tako i Pjanic nije za te pozicije i bila bi ogromna glupost ga gubiti tamo gdje je najbolji.
U par navrata ga se gurnulo ofanzivnije u reprezentaciji i bez velikog ucinka. U suprotnom bi ga se i u klubovima koristilo na toj poziciji, ali nije.

Zato ne prduckaj, neznalice. I nakacio sam se na tvpj pist iz razloga sto me iritira kad uletite ko padobranci sa pricom "pa vi ste ludi ako kazete" ili "nema pojma ko god kaze...", kao eto svi imaju licence.
I jos kazes neces onda pratiti repku. Pa nemoj pratiti, koga boli kita hoces li ili neces.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Madal » 14 okt 2021, 10:10

prisonbreak je napisao/la:
13 okt 2021, 23:37
Madal je napisao/la:
13 okt 2021, 23:29
Ne mozes nabrajati igrače veznog reda i zakljuciti da nam ne fali novi. Nalic je odličan tehnički, mozda mu najbolje odgovara pozicija 10ke a nemamo takvih trenutno. Jest sinoc bio los i nema sta tražiti na onoj poziciji protiv timova poput Ukrajine.
Naglasio sam za vezni red da nije potreban. I na poziciji 10ke, imas Krunica, Prcica, pa i Pajnic se moze guenuti, je nazad imas Cimirota, Hadziahmetovica koji su u zadnje vrijeme odlicni. Po meni Nalic stvarno trenutno ne zasluzuje poziv. Protiv Katra bio ocajan, sinoc jos gori. Imao je par poteza koji nisi bili bas ocajni, al da zasluzuje poziv PO MENI VELIKO NE!
Cuj Prcic, Pjanic 10ke, sta ti gledaš :rol: Cimirot, Hadziahmetovic nemaju veze s Nalicem.
Nalic je ok kad nam treba tehničar, može proći protiv slabijih jer imaš dodatnog igrača s kreacijom, protiv jačih malo teže tj. trebali bi biti u najjačem sastavu a i da mu ne izmišljamo poziciju kao desnom veznom.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 11:24

Nalic je ispod prosjeka, trenutno nije kavlitet za reprezentaciju. Jednom prilikom Beduin napisa da je Nalic Messi za ove nase iz premijer lige 🤣 usao Saric sa klupr umjesto Nalic, rszlika na terenu ko auto iz 60 i neko super auto. Al ON JE MESSI ZA SVE NASE IZ PREMIJER LIGE.
Itekako i Prcic i Pjanic su igrali poziciju 10ke. Al pravimo se malo ludi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Madal » 14 okt 2021, 11:28

prisonbreak je napisao/la:
14 okt 2021, 11:24
Nalic je ispod prosjeka, trenutno nije kavlitet za reprezentaciju. Jednom prilikom Beduin napisa da je Nalic Messi za ove nase iz premijer lige 🤣 usao Saric sa klupr umjesto Nalic, rszlika na terenu ko auto iz 60 i neko super auto. Al ON JE MESSI ZA SVE NASE IZ PREMIJER LIGE.
Itekako i Prcic i Pjanic su igrali poziciju 10ke. Al pravimo se malo ludi.
Sve je jasno :thumbup:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Beduin » 14 okt 2021, 11:30

Madal je napisao/la:
14 okt 2021, 11:28
prisonbreak je napisao/la:
14 okt 2021, 11:24
Nalic je ispod prosjeka, trenutno nije kavlitet za reprezentaciju. Jednom prilikom Beduin napisa da je Nalic Messi za ove nase iz premijer lige 🤣 usao Saric sa klupr umjesto Nalic, rszlika na terenu ko auto iz 60 i neko super auto. Al ON JE MESSI ZA SVE NASE IZ PREMIJER LIGE.
Itekako i Prcic i Pjanic su igrali poziciju 10ke. Al pravimo se malo ludi.
Sve je jasno :thumbup:
I meni je sve sad jasno. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 11:31

Madal je napisao/la:
14 okt 2021, 11:28
prisonbreak je napisao/la:
14 okt 2021, 11:24
Nalic je ispod prosjeka, trenutno nije kavlitet za reprezentaciju. Jednom prilikom Beduin napisa da je Nalic Messi za ove nase iz premijer lige 🤣 usao Saric sa klupr umjesto Nalic, rszlika na terenu ko auto iz 60 i neko super auto. Al ON JE MESSI ZA SVE NASE IZ PREMIJER LIGE.
Itekako i Prcic i Pjanic su igrali poziciju 10ke. Al pravimo se malo ludi.
Sve je jasno :thumbup:
Nisu igrali, ma samo klasicnog veznog igraju cijelu karijeru. Jap, jap.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 11:32

Kad Tuzlaci brane svog Nalica 🤣🤣🤣🤣 MESSI. 🤣🤣
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la hurem » 14 okt 2021, 11:36

Ne bih da se uključujem u raspravu ali evo samo da napišem da Prcic nema pojma sta je 10-ka a Pjanic tek iz reprezentacije to zna iz par utakmica nakon kojih je negodovao i rekao da mu se ne sviđa što ga selektor tu forsira.
Dakle, njih dvojica nemaju veze s 10-kom...možemo mi njih tu forsirati ali onda gubimo mnogo vise.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 11:39

hurem je napisao/la:
14 okt 2021, 11:36
Ne bih da se uključujem u raspravu ali evo samo da napišem da Prcic nema pojma sta je 10-ka a Pjanic tek iz reprezentacije to zna iz par utakmica nakon kojih je negodovao i rekao da mu se ne sviđa što ga selektor tu forsira.
Dakle, njih dvojica nemaju veze s 10-kom...možemo mi njih tu forsirati ali onda gubimo mnogo vise.
Ja nisam rekao da im je PRIMARNA pozicija 10ka, al da ih je bolje tu koristiti u nekim opcijama nego Nalica koji je skroz los.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 okt 2021, 11:44

Na poziciji AM imas sljedece igrace, Nalic, Hiros, Rahmanovic, Hajradinovic, Hotic. Koga predlazes majstore???
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la prisonbreak » 14 okt 2021, 11:45

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
14 okt 2021, 11:44
Na poziciji AM imas sljedece igrace, Nalic, Hiros, Rahmanovic, Hajradinovic, Hotic. Koga predlazes majstore???
Krunic?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 okt 2021, 12:00

prisonbreak je napisao/la:
14 okt 2021, 11:45
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
14 okt 2021, 11:44
Na poziciji AM imas sljedece igrace, Nalic, Hiros, Rahmanovic, Hajradinovic, Hotic. Koga predlazes majstore???
Krunic?
Krunic po meni nema kvalitete da igra tog nekog ofanzivnijeg veznog igraca, on kod nas je ionako igrao nekog lijevog veznjaka kao sto to radi u Milanu.

Nisam puno Milan gledao ali cini mi se da i tu vise igra defanzivnije orijentisanog veznjaka. Krunic je mnogo bolja verzija Gojaka, ali u biti su to slicni igraci.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Arvid
Postovi: 17193
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Arvid » 14 okt 2021, 14:16

Meni je Nalić ko oni prijašnji tipovi igrača što može igrati 100 pozicija, ali ni na jednoj nije najbolji . Šta ja znam, meni ne smeta da je u rotaciji.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Adi Nalić

Post Postao/la Swanfilter » 14 okt 2021, 17:14

Nalica bi vec sutnuli, al zato prizivaju povratak penzionera Bicakcica. Sutra i Visce ...

Momak je relativno mlad i neka ga ...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.