Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: ribery,insider,_dreamer_,Monolog,harden,TaRgEt_

gruezi
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la gruezi » 14 maj 2022, 05:16

Lumis je napisao/la:
12 maj 2022, 22:50
Harise je napisao/la:
12 maj 2022, 19:59
Lumis je napisao/la:
12 maj 2022, 18:36

Reci cu ti ono sto su meni djevojcice u srednjoj skoli govorile kad sam se ljutio jer me drugi djecaci zajebavaju i ismijavaju. To je zajebancija, sala ti trebas vise da se smijes :mrgreen: sto on nece da se druzi.

Misle da trolas zato ti to rade samo ih ignorisi ili napravi novi profil. Tesko je ovakve stvari dokazati u stvarnom zivotu a ne na forumu.
Znam, a ja licno nemam ništa protiv nekoga ovdje. @MoodyHank nekad mene vredza i provocira, ali nemogu ga mrzit jer znam da se ovdje na forumu trudi, napiše neki informacije od pojedini igrace i to cjenim. Volio bi da sa svakim ovdje budem fino. Volio bi da neko ovdje napiše moje kriterije da se mogu popraviti. Ja sam dosta puta grešio i moj pravopis nije kako treba to mi je sve jasno. Cinjenica je da zelim sa svojima argumentima pomagati druge ili nešto da pozitivno ucinim ovdje. A ovdje nazalost ima uvijek neke koji mene trolaju iz nostalgije. Nisam nazalost ko druge da to mogu lahko ignorisati, jer meni ovo licno boli. A vjerovatno cu prestati ovdje da pišem jer nema vise smisla. Neki ce se ovdje radovati i drago mi je da barem na ovakav nacin mogu njih radovati. Bilo je ljepo sa vama 👋
Koliko sam shvatio zivis u inostranstvu samim tim tvoj bosanski je i vise nego dobar :kafa: kakva je nasa dijaspora. A Hank je i mene par puta zajebavao on to svima radi ne djeluje ko los momak bas suprotno, znam momke ko sto je on u stvarnom zivotu :mrgreen: i nikad mi se nije svidjao njihov sarkazam ne znas da li te ismijava ili se zeza.
Harise legendo samo ti dolazi ovdje I pisi bosanski ti je I vise nego dobar pusti ovih par gadova sto ti se podsmijavaju zbog gramatike , nervozni su jer nemogu pi.ke dobit ni za lijeka pa se fataju gluposti i prebacuju ljudima stvari poput gramatike I pravopisa I tako lijece svoje komplekse.. nejebica kad uzme maha ubija psihicki...

Vidim ovaj ziljkic nije Los u Ljubljani bilo bi dobro da pokida sljedecu sezonu jer nam treba u repci sto vise momaka iz sandzaka

Lajger
Kontakt:

Post Postao/la Lajger » 14 maj 2022, 19:32

gruezi je napisao/la:
14 maj 2022, 05:16
Lumis je napisao/la:
Harise je napisao/la:
12 maj 2022, 19:59

Znam, a ja licno nemam ništa protiv nekoga ovdje. @MoodyHank nekad mene vredza i provocira, ali nemogu ga mrzit jer znam da se ovdje na forumu trudi, napiše neki informacije od pojedini igrace i to cjenim. Volio bi da sa svakim ovdje budem fino. Volio bi da neko ovdje napiše moje kriterije da se mogu popraviti. Ja sam dosta puta grešio i moj pravopis nije kako treba to mi je sve jasno. Cinjenica je da zelim sa svojima argumentima pomagati druge ili nešto da pozitivno ucinim ovdje. A ovdje nazalost ima uvijek neke koji mene trolaju iz nostalgije. Nisam nazalost ko druge da to mogu lahko ignorisati, jer meni ovo licno boli. A vjerovatno cu prestati ovdje da pišem jer nema vise smisla. Neki ce se ovdje radovati i drago mi je da barem na ovakav nacin mogu njih radovati. Bilo je ljepo sa vama 👋
Koliko sam shvatio zivis u inostranstvu samim tim tvoj bosanski je i vise nego dobar :kafa: kakva je nasa dijaspora. A Hank je i mene par puta zajebavao on to svima radi ne djeluje ko los momak bas suprotno, znam momke ko sto je on u stvarnom zivotu :mrgreen: i nikad mi se nije svidjao njihov sarkazam ne znas da li te ismijava ili se zeza.
Harise legendo samo ti dolazi ovdje I pisi bosanski ti je I vise nego dobar pusti ovih par gadova sto ti se podsmijavaju zbog gramatike , nervozni su jer nemogu pi.ke dobit ni za lijeka pa se fataju gluposti i prebacuju ljudima stvari poput gramatike I pravopisa I tako lijece svoje komplekse.. nejebica kad uzme maha ubija psihicki...

Vidim ovaj ziljkic nije Los u Ljubljani bilo bi dobro da pokida sljedecu sezonu jer nam treba u repci sto vise momaka iz sandzaka
Zašto vam je tzo bitno da je što više reprezentativaca iz sandzaka ?
Klix.ba i SportSport.ba istupili iz Vijeća za tisak i online medije jer ne žele sprječavati govor mržnje i huškanje na internetu

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 14 maj 2022, 20:40

Riad Bajić zadnji gol za Bresciju zabio u oktobru prošle godine :crazy:

Ako Brescia izbori plasman u Serie A teško da će igrati
Bugarin Ivaylo Petev je ispisao historiju bosanskog fudbala i postao prvi ikad selektor reprezentacije BiH koji je upisao tri vezana poraza na Bilinom Polju.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 15 maj 2022, 00:59

Lajger je napisao/la:
14 maj 2022, 19:32
gruezi je napisao/la:
Lumis je napisao/la:

Da se braci u sandzaku konstsntno daje doznanje da je ovo njihova repka njihova domovina I da su neotudzivi i nerazdvojivi dio bosnjackog naroda ... kad srbi i hrvati mogu uzimati iz bosne valjda je red da I mi uzimamo iz sandzaka ...

Imajednabrigada
Kontakt:

Post Postao/la Imajednabrigada » 15 maj 2022, 14:47

ReX je napisao/la:
15 maj 2022, 14:30
https://****/status/1525815355217784834?s=20&t=omj1Jp6BzmMRvD6FFXlCuQ

https://****/status/1525798050572210176?s=20&t=omj1Jp6BzmMRvD6FFXlCuQ
Spekulacije?

Sveti
Kontakt:

Post Postao/la Sveti » 15 maj 2022, 17:16

Harise je napisao/la:
12 maj 2022, 18:00
Sveti je napisao/la:
09 maj 2022, 20:02
Boli harisa qrac, upravo vjerovatno masti brkove na ljepoticama subu na nekom od svojih 10 alt racuna
O cemu sad provokacija ili trolovanje, zar si takav smrad da nemaš nešto pametnje da ovdje napišeš.
ASD je napisao/la:
09 maj 2022, 23:16
Sveti je napisao/la:
Boli harisa qrac, upravo vjerovatno masti brkove na ljepoticama subu na nekom od svojih 10 alt racuna
A moguće da šuta loptu kako bi ponovo dobio poziv u futsal reprezentaciju. :D
Ti ako trebaš dokaz dat cu ti broj od Marko Zovko koji je bio selektor futsalske reprezentacije. Iskreno meni boli qurac da li ti meni vjeruješ ili ne. Ali nemoj mi ti vadit zivce ovdje, kad sam tebe zadni put provocirao ili tebe uvredu na tvoj racun napravio? Budi makar ti ovdje pametni od ostale umjesto da upališ ili naloziš vatru u ovoj situacije.
Hm cudno je kako nekad pogodis padez nekad ne, haman imad neki cheat ko ka csu pa ga malo ukljucis malo iskljucis :mrgreen:

Helem, nije mi samo jasno kako ti se da zayebavat majke mi
naprijed rejal

Lumis
Kontakt:

Post Postao/la Lumis » 15 maj 2022, 17:36

Sveti je napisao/la:
15 maj 2022, 17:16
Harise je napisao/la:
12 maj 2022, 18:00
Sveti je napisao/la:
O cemu sad provokacija ili trolovanje, zar si takav smrad da nemaš nešto pametnje da ovdje napišeš.
ASD je napisao/la:
09 maj 2022, 23:16

A moguće da šuta loptu kako bi ponovo dobio poziv u futsal reprezentaciju. :D
Ti ako trebaš dokaz dat cu ti broj od Marko Zovko koji je bio selektor futsalske reprezentacije. Iskreno meni boli qurac da li ti meni vjeruješ ili ne. Ali nemoj mi ti vadit zivce ovdje, kad sam tebe zadni put provocirao ili tebe uvredu na tvoj racun napravio? Budi makar ti ovdje pametni od ostale umjesto da upališ ili naloziš vatru u ovoj situacije.
Hm cudno je kako nekad pogodis padez nekad ne, haman imad neki cheat ko ka csu pa ga malo ukljucis malo iskljucis :mrgreen:

Helem, nije mi samo jasno kako ti se da zayebavat majke mi
A dobar je, originalan

slika
I am Lumis, EC3s younger brother

MoodyHank
Kontakt:

Post Postao/la MoodyHank » 15 maj 2022, 22:50

Mateo Sušić ponovo osvojio prvenstvo s Clujem.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Arvid
Kontakt:

Post Postao/la Arvid » 16 maj 2022, 14:44

Ibričić: Sušić nije ništa pokazao kao trener, izborom igrača je pokvario atmosferu u Brazilu
Jel realno ko daje ovakvu izjavu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
🇺🇦

Did I ever tell you what the definition of insanity is?

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 16 maj 2022, 14:51

MoodyHank je napisao/la:
15 maj 2022, 22:50
Mateo Sušić ponovo osvojio prvenstvo s Clujem.
Tu je i Daniel Graovac.

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 16 maj 2022, 14:54

Kad bi mogli ocekivati spisak?

Imajednabrigada
Kontakt:

Post Postao/la Imajednabrigada » 16 maj 2022, 14:59

Tristan10 je napisao/la:
16 maj 2022, 14:54
Sta ce ti spisak, to ti mogu i ja sad napisat i ptice na grani ga znaju vec par godina. Kao da ce desit neki bum i zaokret.

Koji je selektor dosao zadnjih godina i da je napravio neki drastican potez i zaokret...vrtimo se u krug samo.

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 16 maj 2022, 15:02

Imajednabrigada je napisao/la:
16 maj 2022, 14:59
Tristan10 je napisao/la:
Sta ce ti spisak, to ti mogu i ja sad napisat i ptice na grani ga znaju vec par godina. Kao da ce desit neki bum i zaokret.

Koji je selektor dosao zadnjih godina i da je napravio neki drastican potez i zaokret...vrtimo se u krug samo.
Stvarno si dosadan, nemas odgovora na moje pitanje, ali ipak nastavljas.

LutakSutko
Kontakt:

Post Postao/la LutakSutko » 16 maj 2022, 15:11

Arvid je napisao/la:
16 maj 2022, 14:44
Ibričić: Sušić nije ništa pokazao kao trener, izborom igrača je pokvario atmosferu u Brazilu
Jel realno ko daje ovakvu izjavu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
**** svoju majku seljacku
kakav papak
domet mu HNL
i ono naslo pricati o Papetu

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 16 maj 2022, 15:15

Tristan10 je napisao/la:
Petak podne sigurno.
@igrajlopte 🐦

Imajednabrigada
Kontakt:

Post Postao/la Imajednabrigada » 16 maj 2022, 15:25

Tristan10 je napisao/la:
16 maj 2022, 15:02
Imajednabrigada je napisao/la:
16 maj 2022, 14:59
Tristan10 je napisao/la:

Stvarno si dosadan, nemas odgovora na moje pitanje, ali ipak nastavljas.

Sto sam dosadan, ne znam da sam ti nesto replicirao ranije.

Naravno da nemam odgovora na glupa pitanja.

Nadji zadnji spisak i to ti je to...osim toga koga jos zanima ovo rasulo od repke i beznadje osim vas nekoliko kojima je bitno da bilo sta palamude ovde i uzimaju nam dragocjeno vrijeme.

Lajger
Kontakt:

Post Postao/la Lajger » 16 maj 2022, 19:14

gruezi je napisao/la:
15 maj 2022, 00:59
Lajger je napisao/la:
14 maj 2022, 19:32
gruezi je napisao/la:

Da se braci u sandzaku konstsntno daje doznanje da je ovo njihova repka njihova domovina I da su neotudzivi i nerazdvojivi dio bosnjackog naroda ... kad srbi i hrvati mogu uzimati iz bosne valjda je red da I mi uzimamo iz sandzaka ...
Pa to nikako nije isto , bukvalno nije za poređenje .
Bosna nije samo bošnjačka ona je i srpska i hrvatska .
Klix.ba i SportSport.ba istupili iz Vijeća za tisak i online medije jer ne žele sprječavati govor mržnje i huškanje na internetu

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.