Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la marconato » 22 jun 2022, 11:28

ReX je napisao/la:
22 jun 2022, 11:11
Imajednabrigada je napisao/la:
21 jun 2022, 20:03
Vucevich je napisao/la:
21 jun 2022, 19:27
Ma čista glupost. Sere opasno. U klupskom fudbalu imamo manje uspjeha od Gibraltara, manje olimpijskih medalja od San Marina a nešto govori kako će nam Hrvatska gledati u leđa :rol:
To su nepobitne cinjenice sto si naveo ali mozda niste skontali covjeka sta je zelio reći ili se on nije dobro izrazio.

To sto @rex kaze ima istine kada se vidi sta četalji dodikovci i uje čobićovci rade od Saveza u svakom sportu. Osporavaju, blokiraju nagovaraju djecu otvoreno da igraju za susjedne drzave.
E sad zamislite da ti isti takvi ljudi rade i trude se za dobrobit naseg sporta i Saveza. Zar mislite da to ne bi bilo sve na jwdnom višem nivou i da i mi ne bi mogli bar 50% pratit i hrvatsku i srbiju po tim uspjesima???

Ja mislim da bi jer gdje su god zdravi temelji i okruzenje uspjeh ne nedostaje a realno ovo podneblje ima talenta ali problem je kao sto smo vec rwkli ljudi koji sjwde u tim foteljama a otvoreno rade protiv.

Pa danas je tesko uspjeh napravit u drzavama i savezima gdje sve funkcionise dobro kamoli u ovom haosu kao kod nas gdje su po pravilu ljudi na pozicijama koji mrze drzavu i cak stavise ne priznaju je.
Ko razumije, razumije. Pametnom dosta. :thumbup:

Hvala ti sto simao strpljenja i vremena da napises nesto opsirnije. Vidio sam odgovore i nije mi se dalo objasnjavati neke stvari koje su ocigledne sa pojedincima koji ne vide dalje od nosa. Odnosno cijelu sliku (ne samo fudbal)...
Logicno. Da ne opstruisu i ne nagovaraju klince da igraju za druge drzave, Duljević bi bio Vinicius, Saničanin Vidić, Prevljak Benzema, Hadžiahmetović Modrić itd... :rol:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 22 jun 2022, 11:56

Uopste to nisam rekao. Iskren da budem i ne kontam o cemu pricas covjece? Ne znam zasto izvrces moje rijeci. Mani se bolan smajlija i tih djeciji fora (koje furaju ova pojedina djeca na forumu glumeci neku edgy osobu sa nonstop suprotim stavovima).

Znas ti vrlo ljepo na sta sam ja mislio. To sto se ne slazes s tim, to je do tebe. Sto bi rekli ameri, you do you. Tvoj stav. Okej. Drugo je ako ne zelis da prihvatis da bi slika bila potpuno drugacija da nema entitenskih saveza i osoba (iz sva naroda da budemo iskreni) koji rade protiv ove zemlje za dobrobit sporta u SRB i HRV. Kako se preko reda i "ispod ruke" djele pasosi susjednih drzava, ispisnice, itd itd. No, opet to je do tebe. Sta cu ti ja...

U ostalom ne znam sto si se toliko upeco na taj post ako vec mislis da pricam gluposti i da nije istina, da lupam itd?

Hoces da imas raspravu a repliciras nebulozama, smajlijama, podjebavanjem i cistim glupostima o kojim nemam blage veze sta hoces da kazes. I onda se cudis sto ignore? Mislis da cu gubiti vrijeme na nekom forumu pokusavajuci nesto objasniti nekom koji i ne zeli da "cuje"? Spominjes neke danasnje reprezentativce a nisam njih ni imao na umu kada sam ti odgovorio na prvi post. Nit je to bila poenta.

Sad sam ti odgovorio a mogo bi ti knjigu napisati. No, znam da to ne pije vode i da je gubljenje vremena a posto ni jedan od nas nije klinac bolje reci stop. Zbog toga budi pozdravljen jer ja na tu temu stavljam tacku. A i necu da ide previse u off topic jer za to ima chat. :)

:bih:
@igrajlopte 🐦

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la marconato » 22 jun 2022, 12:08

Momcino, napisao si:
Naravno da to sve stoji za NFSBIH. Mi da imamo saveze (u svakom sportu) koji rade za dobrobit ove zemlje. Hrvatska (a pogotovo Srbija) bi nam gledale u ledja i molile da dobiju poneki otpad...
Shvatas kolika je to nebuloza?! Srbija i Hrvatska su anomalija u svijetu sporta, od individualnog do kolektivnog sporta. Zajedno nemaju 10+ mil stanovnika, a pojedinacno yebu najvece svjetske sportske sile i nacije u razno raznim sportovima!

S druge strane, BiH nema nijednu jedinu medalju sa OI, nijednu medalju u kolektivnom sportu s velikog takmicenja, ALI eto, da ima patriotCke saveze, Srb i Hr bi bile qrton za BiH.... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Imajednabrigada
Postovi: 1702
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 22 jun 2022, 12:14

marconato je napisao/la:
22 jun 2022, 11:01
Imajednabrigada je napisao/la:
21 jun 2022, 23:08
marconato je napisao/la:
21 jun 2022, 22:17


To sto pricas bi imalo smisla da recimo Sarajevo, Željo, Velež...godisnje zajedno proizvedu barem jednog igraca za lige 5 o da je barem jedan klub ikada zaigrao u nekom evro takmicenju! Kakve veze imaju "chetalji i uje" s činjenicom sto je Džeko statisticka greska i to opet ne bi bilo nista od njega da na vrijeme nije otisao, kao ni od Krunića.
Sustina price je da nemas infrastrukture, ali ne samo infrastrukture, nego ni strucnih kadrova. U A timu Srbije imas Rajkovića koji je ponikao u JAGODINI, Kostića u RADNIČKOM Kg, Lazovića u BORCU Čačak, Mašovića u ČUKARIČKOM, Tadića, Sergeja i Vanju iz Vojvodine...Marušić je rodjeni Beogradjanin, prosao skolu VOŽDOVCA i nastupio za Cg samo jer nije dobio poziv Srbije itd itd..
Ko je kriv sto se ugasio gigant poput KK Bosna, jesu li i tu Chetalji i Uje umijesali prste?
Koliko i zasto kanton Sarajevo ne ulaze u sport?!

Najlakse je na drugog svaljivati krivicu... :kafa:
Pa to sto si naveo upravo se svodi na ovo o cemu smo pisali u gore navedenom postu.
Naravnoo ali vratite se malo unazad npr 20 ili 25 god. Grbavica je bila spaljena, Kosevo kao bara neka...opcenitoo u cijeloj drzavi stadioni i infrastruktura su cista 0...dok vidimo gdje je svijet otisao. Lako se i srbiji i hrvatskoj nosit svim jer nisu ni blizu prosli strahote kao mi u Bosni..znate koliko godina i godina trwba da se bar malo dignemo da ne govorim napredujemo.

Pa kod nas tek danas neki stadioni se pocinju raditi, treneri blage veze nemaju niti znaju prepoznat igraca.
Svemu tome naravno doprinosi los ambijent u drzavi za koji su ponajvise krivi oni koji i dan danas rade da je oslabe svw vise i vise i na kraju unište.
Naravno i da medju balijskom korpusu ima balija gori nek cetnici ali ti takvi su posljedica neuredjenja stanja u drzavi i koriste guzvu.

Ne moze ti klub stvoriti igraca jer tu rade neznalice koji polazu edukaciju a predavaci neki losi, ne mozes stvoriti igraca niti posteno uzeti titulu kada ti dodje predsjenik saveza i prvo sto uradi promijeni kompletnu sudijsku organizaciju i tu je sve jasnoo.

I vi sad ocekujete u takvom ambijentu u kojem sudije odlucuju pobjednike, u kojem stariji igraci mladima lome noge dok.im.tunel uvale...

Ovdje pricamo o ambijentu komplet u drzavi od kojeg imas dvije strane koje blokiraju sve sto je drzavno i imas balije koji koriste to sto ovo dvoje rade
Vaditi se na rat koji je prosao evo skoro pre 30 godina je tragikomicno. 4 generacije djece je krenulo u skolu, a ti i dalje pricas o spaljenoj Grbavici i sta ti ja znam... :crazy:
Karaburma (stadion OFK) je bio ruina 90-ih pa su opet izbacili jednog Ivanovića ili Kolarova. Mislis da je infrastrukturno do unazad par godina situacija u Srbiji bila bolja? Pa samo je Partizan imao Zemunelo po ugledu na Milanelo, ovo sve ostalo kaljuze osim pojedinih terena prvih timova! Zvezda je tek pre par god napravila 3-4 terena za omladince, da ne treniraju na istim pomocnim stadionima kao prvi tim.
Osnovni problem u BiH je nedostatak strucnih kadrova, kao i mentalitet samih tih "sportista". Klinci se nafuraju na tetovaze, shishe, jer eto, oni su prvi u svom selu. Znam par momaka koji su iz BiH dolazili, a i dalje dolaze (klinci) po Bg i Ns klubove da treniraju, pa kazu da je to nebo i zemlja po svemu...Ne samo u fudbalu.

E tu ti prijatelju nisu krive chete i ujke. Kazem ti, imas kanton Sarajevo koji je veliko vecinski jednonacionalni, pogotovo u klubovima. Napravite uslove, "nabavite" kadrove, prepisujte modele...a ne bio rat priie 30 godina... :roll:
Dobro to si upravu kod nas jes taj mentalitet seljacki i kabadahijski, sirotinjski i dok se malo dodje do zraka ili para odmah se to digne, glumi, pije psujee....tako da to i jeste najveci problem.

Ali ipak treba priznati da cjelokupan ambijent u drzavi proizvidi napredak i daje rezultate u svakom segmentu i.politicki i ekonomski...a ne moze biti bolje i naprednija jer ima dva otvorena velika neprijatelja u njoj samoj i jos na stotine skrivenih onda je stvarno tesko bilo kakav napredak ostvariti.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 22 jun 2022, 12:51

Joj kad sad Sabanovic potpise za Angers pa za neke 2 godine dobijemo Mujdzu. :)
Evo da @Harise ima sta pisati a da nije izmišljanje kao ono da su neki pisali za Cipetica da je novi Mujdza...nisam provjeravao ali sam siguran da to niko nije pisao.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 22 jun 2022, 12:57

Čestitke Halidu, nek je sretno!
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
CYN3
Postovi: 275
Pridružen/a: 19 maj 2022, 12:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la CYN3 » 22 jun 2022, 13:01

Kjosevski
Sabanovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Dedic
Huseinbasic Gigovic Krunic
Hasic
Demirovic Prevljak
"Even if nobody believes me, supports me or recognizes my effort. I’ll keep on going."

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MaroonBjelave » 22 jun 2022, 13:05

marconato je napisao/la:
22 jun 2022, 12:08
Momcino, napisao si:
Naravno da to sve stoji za NFSBIH. Mi da imamo saveze (u svakom sportu) koji rade za dobrobit ove zemlje. Hrvatska (a pogotovo Srbija) bi nam gledale u ledja i molile da dobiju poneki otpad...
Shvatas kolika je to nebuloza?! Srbija i Hrvatska su anomalija u svijetu sporta, od individualnog do kolektivnog sporta. Zajedno nemaju 10+ mil stanovnika, a pojedinacno yebu najvece svjetske sportske sile i nacije u razno raznim sportovima!

S druge strane, BiH nema nijednu jedinu medalju sa OI, nijednu medalju u kolektivnom sportu s velikog takmicenja, ALI eto, da ima patriotCke saveze, Srb i Hr bi bile qrton za BiH.... :crazy:
Uz "patriotske saveze" i uz činjenicu da smo netaletovana nacija za sport imamo to što imamo. Desi se tako poneki "incident" u vidu Edina Džeke i Lane Pudar i to je to.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 22 jun 2022, 13:05

hurem je napisao/la:
22 jun 2022, 12:51
Joj kad sad Sabanovic potpise za Angers pa za neke 2 godine dobijemo Mujdzu. :)
Evo da @Harise ima sta pisati a da nije izmišljanje kao ono da su neki pisali za Cipetica da je novi Mujdza...nisam provjeravao ali sam siguran da to niko nije pisao.
Niko to nije napisao. Inače, mala je razlika između tih austrijskih ekipa i Lokomotive.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 22 jun 2022, 13:52

ASD je napisao/la:
22 jun 2022, 13:05
hurem je napisao/la:
22 jun 2022, 12:51
Joj kad sad Sabanovic potpise za Angers pa za neke 2 godine dobijemo Mujdzu. :)
Evo da @Harise ima sta pisati a da nije izmišljanje kao ono da su neki pisali za Cipetica da je novi Mujdza...nisam provjeravao ali sam siguran da to niko nije pisao.
Niko to nije napisao. Inače, mala je razlika između tih austrijskih ekipa i Lokomotive.
Kakav je on, moze li biti nesto vise od njega? :bih:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 jun 2022, 13:57

CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 13:01
Kjosevski
Sabanovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Dedic
Huseinbasic Gigovic Krunic
Hasic
Demirovic Prevljak
Kjosevski? :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 22 jun 2022, 14:11

Sheyi je napisao/la:
22 jun 2022, 13:52
ASD je napisao/la:
22 jun 2022, 13:05
hurem je napisao/la:
22 jun 2022, 12:51
Joj kad sad Sabanovic potpise za Angers pa za neke 2 godine dobijemo Mujdzu. :)
Evo da @Harise ima sta pisati a da nije izmišljanje kao ono da su neki pisali za Cipetica da je novi Mujdza...nisam provjeravao ali sam siguran da to niko nije pisao.
Niko to nije napisao. Inače, mala je razlika između tih austrijskih ekipa i Lokomotive.
Kakav je on, moze li biti nesto vise od njega? :bih:
Meni iskreno nikad nije legao. Fizički je dobar, i jak je i nije spor, ali je velika razlika između naše lige i Francuske. Valjda se uspije uklopiti.

Avatar
CYN3
Postovi: 275
Pridružen/a: 19 maj 2022, 12:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la CYN3 » 22 jun 2022, 14:13

Vucevich je napisao/la:
22 jun 2022, 13:57
CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 13:01
Kjosevski
Sabanovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Dedic
Huseinbasic Gigovic Krunic
Hasic
Demirovic Prevljak
Kjosevski? :rol:
Da momak potpisuje za Sarajevo ocekujem da do kraja godine dobije poziv u reprezentaciju. Nas najbolji mladi golman
"Even if nobody believes me, supports me or recognizes my effort. I’ll keep on going."

RaZuti
Postovi: 613
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la RaZuti » 22 jun 2022, 16:59

CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:13
Vucevich je napisao/la:
22 jun 2022, 13:57
CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 13:01
Kjosevski
Sabanovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Dedic
Huseinbasic Gigovic Krunic
Hasic
Demirovic Prevljak
Kjosevski? :rol:
Da momak potpisuje za Sarajevo ocekujem da do kraja godine dobije poziv u reprezentaciju. Nas najbolji mladi golman
Vedran Kjosevski? 27 godina? Mlad?

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 22 jun 2022, 17:16

Ma lik je ba trol, ali ne smetaju meni trolovi kad to dobro rade, ovaj je tanak :D

Avatar
CYN3
Postovi: 275
Pridružen/a: 19 maj 2022, 12:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la CYN3 » 22 jun 2022, 17:21

izdzezveubrazil je napisao/la:
22 jun 2022, 17:16
Ma lik je ba trol, ali ne smetaju meni trolovi kad to dobro rade, ovaj je tanak :D
Uh nisko drug :thumbdown:
"Even if nobody believes me, supports me or recognizes my effort. I’ll keep on going."

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 22 jun 2022, 19:05

CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:13
Vucevich je napisao/la:
22 jun 2022, 13:57
CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 13:01
Kjosevski
Sabanovic Ahmedhodzic Hadzikadunic Dedic
Huseinbasic Gigovic Krunic
Hasic
Demirovic Prevljak
Kjosevski? :rol:
Da momak potpisuje za Sarajevo ocekujem da do kraja godine dobije poziv u reprezentaciju. Nas najbolji mladi golman
Ti si stvarno dosadan lik, kakav mrtvi Kjosevski od kada je on dobio nogu iz Veleza nije ni mogao klub nac. On je golman 1.78 visine cak je mal po standard golmana. U Zelji je igrao prve dvje sezone dobre dok je ostale sezone jako loše branio. Cak je Filip Eric koji je u Slobodi drugi golman njega izbacio iz konkurencije u Zelji. Ti si ocigledno jedan prijatelj ili neki menadzer od njega. Sarajevo nije glup da bi njega stavio na golu pored talentovanog Dizdarevica ili Sahinovica.

Avatar
CYN3
Postovi: 275
Pridružen/a: 19 maj 2022, 12:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la CYN3 » 22 jun 2022, 19:10

Harise je napisao/la:
22 jun 2022, 19:05
CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:13
Vucevich je napisao/la:
22 jun 2022, 13:57


Kjosevski? :rol:
Da momak potpisuje za Sarajevo ocekujem da do kraja godine dobije poziv u reprezentaciju. Nas najbolji mladi golman
Ti si stvarno dosadan lik, kakav mrtvi Kjosevski od kada je on dobio nogu iz Veleza nije ni mogao klub nac. On je golman 1.78 visine cak je mal po standard golmana. U Zelji je igrao prve dvje sezone dobre dok je ostale sezone jako loše branio. Cak je Filip Eric koji je u Slobodi drugi golman njega izbacio iz konkurencije u Zelji. Ti si ocigledno jedan prijatelj ili neki menadzer od njega. Sarajevo nije glup da bi njega stavio na golu pored talentovanog Dizdarevica ili Sahinovica.
Nisam nego je momak talenat i zasluzio je priliku u reprezentaciji.
"Even if nobody believes me, supports me or recognizes my effort. I’ll keep on going."

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 22 jun 2022, 19:11

hurem je napisao/la:
22 jun 2022, 12:51
Joj kad sad Sabanovic potpise za Angers pa za neke 2 godine dobijemo Mujdzu. :)
Evo da @Harise ima sta pisati a da nije izmišljanje kao ono da su neki pisali za Cipetica da je novi Mujdza...nisam provjeravao ali sam siguran da to niko nije pisao.
Drazje mi je nekog Sabanovica iz BiH vidjeti u reprezentaciji koji je zbog truda i rada završio u Top od najbolje lige u Evropu nego otpad igraca iz susijede dovesti kao sto je Cipetic. Njegov plafon u karijeri je Lokomotiva iz Zagreba. Isto tako ce Hajradinovic napravit je dobar transfer, a umjesto njega igraju u reprezentaciji Danilovic i Gojak.

Edit: gorje igrace na desnom beku su Susic, Corluka i Kadusic. Prednost moraju Dedic i Gazibegovic dobiti uz Sabanovica ako dobi neku minutazu sa ljeve strane bi zelio Adis Jašica vidjeti cuo sam da prelazi u Rapid Bec.
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 22 jun 2022, 19:18, ukupno mijenjano 2 puta.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 22 jun 2022, 19:12

CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 19:10
Harise je napisao/la:
22 jun 2022, 19:05
CYN3 je napisao/la:
22 jun 2022, 14:13

Da momak potpisuje za Sarajevo ocekujem da do kraja godine dobije poziv u reprezentaciju. Nas najbolji mladi golman
Ti si stvarno dosadan lik, kakav mrtvi Kjosevski od kada je on dobio nogu iz Veleza nije ni mogao klub nac. On je golman 1.78 visine cak je mal po standard golmana. U Zelji je igrao prve dvje sezone dobre dok je ostale sezone jako loše branio. Cak je Filip Eric koji je u Slobodi drugi golman njega izbacio iz konkurencije u Zelji. Ti si ocigledno jedan prijatelj ili neki menadzer od njega. Sarajevo nije glup da bi njega stavio na golu pored talentovanog Dizdarevica ili Sahinovica.
Nisam nego je momak talenat i zasluzio je priliku u reprezentaciji.
Talent sa 27 godina, on je preko svog menadzera redovno dobivo pozive iako nije bio medju najbolji golmane naše Premijer Lige.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.