Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 19:46

Protiv Italije mu je prva tekma
1-1 u gostima
Nisu nam mogli probiti kroz 16 osim one jedne prilike insigne stativu kad je pogodio
I onaj go sto su zabili na odbicu bio
Kolasinac Sanicanin Sunjic i Cipetic igralio odbranu😂

Odbrana je nama najmanji problem
Mislim da je ya nas 4 4 2 najbolja formacija
S tom smo i na svjetsko otisli koliko se sjecam
Zadnja izmjena: Manijakalnost99, dana/u 29 mar 2023, 19:52, ukupno mijenjano 2 puta.

Horoz
Postovi: 1535
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 29 mar 2023, 19:50

Arnelv52 je napisao/la:
29 mar 2023, 18:59
Barišić tek treba da se dokaže na nekom ozbiljnijem nivou.
Kao i veliki broj naših reprezentativaca, koji imaju 10+ nastupa. Da ne spominjem poluamatere koji su pozivani jednom.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 19:53

De i ostali nesto pisite ima vas po 50,60 online
svoje neke analize i nesto sto vi mislite da bi bilo bolje za repku
Ipak ne vidimo svi iz iste perspektive
Sto vise detalja to lakse da se misterija rijesi 😂

Avatar
forgempp
Postovi: 6543
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 29 mar 2023, 19:53

Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
boatenkk
Postovi: 333
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la boatenkk » 29 mar 2023, 19:57

Manijakalnost99 je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
De i ostali nesto pisite ima vas po 50,60 online
svoje neke analize i nesto sto vi mislite da bi bilo bolje za repku
Ipak ne vidimo svi iz iste perspektive
Sto vise detalja to lakse da se misterija rijesi 😂
ja sam ti rekao druze.. ubaciti zuluma, jasica, barisica, hamulica.. dati momcima da se uigraju ovaj ciklus.. zahvaliti se starom gvozdu.. imamo nasljednike dzeke, citaj hamulic, pjanica citaj tahirovic.. i dodaj messija kojeg nismo imali zulum

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 20:13

Brate haj ovi svi i ja sam za njih al zulum ima 12 godina jbt hahahahaha
Sta se trenutno desava imas li kakav svjez video iz barce
Ono sto sam gledo to je sve birvaktike dok je u sarajevu bio
Zadnja izmjena: Manijakalnost99, dana/u 29 mar 2023, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

izdzezveubrazil
Postovi: 2350
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 29 mar 2023, 20:14

Arnelv52 je napisao/la:
29 mar 2023, 19:43
izdzezveubrazil je napisao/la:
29 mar 2023, 19:35
Arnelv52 je napisao/la:
29 mar 2023, 18:59
Barišić tek treba da se dokaže na nekom ozbiljnijem nivou.
Hrvatska liga je jača od kiparske i srbijanske gdje igraju Miličević i Saničanin. Sve i da nije, u pet deka su, baš kao što je Barišić u pet deka s ovom dvojicom. Ali oni su dostigli svoj fudbalski vrhunac, a on nije. On tek treba da pravi veći transfer, a oni su s tim završili. Nema nikakvog rezona da imaju prednost u odnosu na momka.
Pa ja se sa tobom slažem ali A reprezentacija prije svega treba da služi svojoj svrsi a to je da pravi rezultate a ne da gura igrače. Eventualno ako bi postali nekakvi rutineri u pravljenju rezultata pa hajde da pozovemo ponekog ko nije dovoljno dobar pa da ga malo i poguramo ali do tada A reprezentacija treba da misli kako da pobjedjuje a ne kako da gura igrače za neku neodredjenu budućnost.
Naravno, slažem se ja s tim, ali Barišić je igrač sličnih kvaliteta ovima u najgorem slučaju, možda je već bolji. On je recimo u Seriji B odigrao neuporedivo bolje nego Miličević, koji je u njegovim godinama bio možda deseti stoper kvalitetom. I realno je već sada na pragu odlaska vani, u puno jače lige.

Horoz
Postovi: 1535
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 29 mar 2023, 20:20

forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Ne ide to, izbacivanje dva standardna stopera i ubacivanje dva debitanta. Ne bi to niko uradio, ukoliko nisu neka afirmisana imena, a nisu.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
forgempp
Postovi: 6543
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 29 mar 2023, 20:31

Horoz je napisao/la:
29 mar 2023, 20:20
forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Ne ide to, izbacivanje dva standardna stopera i ubacivanje dva debitanta. Ne bi to niko uradio, ukoliko nisu neka afirmisana imena, a nisu.
Kako ne ide? Nije Sanicanin Ramos pa da ga se tolerise sto je standardan, a u pisljivom Partizanu ne moze minute odigrati.
Milicevic hajd moze na spisak, jedan od rijetkih koji je uputio je sut u okvir gola protiv Slovacke, jest da je nas gol u pitanju ali nema veze.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

izdzezveubrazil
Postovi: 2350
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 29 mar 2023, 20:41

Ma ne valja ni otpisivanje 90% igraca nakon svake utakmice. Ne govorim sad o Milicevicu i Sanicaninu, nego npr Demirovicu, Hadziahmetovicu i Prevljaku.

Sad bi Cimirot trebao biti ispred Hadziahmetovica, a inace se njega pljuje. I tako u krug.

Reprezentacija je, nije klub, ne mozes samo tjerati i dovoditi novo.

Koliko god mi simpatican bio Kovacevic, ja bih recimo za iduce okupljanje njega izbacio, a ubacio Barisica. Neka to bude prvi korak. Za Zolotica je fakat nezgodno, ako je moguce nek zamijeni Milicevica, mada nisam siguran da ce se to ikad desiti.

Avatar
forgempp
Postovi: 6543
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 29 mar 2023, 20:54

izdzezveubrazil je napisao/la:
29 mar 2023, 20:41
Ma ne valja ni otpisivanje 90% igraca nakon svake utakmice. Ne govorim sad o Milicevicu i Sanicaninu, nego npr Demirovicu, Hadziahmetovicu i Prevljaku.

Sad bi Cimirot trebao biti ispred Hadziahmetovica, a inace se njega pljuje. I tako u krug.

Reprezentacija je, nije klub, ne mozes samo tjerati i dovoditi novo.

Koliko god mi simpatican bio Kovacevic, ja bih recimo za iduce okupljanje njega izbacio, a ubacio Barisica. Neka to bude prvi korak. Za Zolotica je fakat nezgodno, ako je moguce nek zamijeni Milicevica, mada nisam siguran da ce se to ikad desiti.
Amira se bzvz pljuje jer je obje utakmice igrao na neprirodnoj poziciji, on je mrtvi DMF (ono sto je Benjo igrao), tako da ce ubuduce dok Pjanica bude bilo jedan od njih dvojice morati biti na klupi osim ako ne budemo igrali neku defanzivnu varijantu, a sumnjam.

Barisic mora biti na spisku jer momak to kvalitetom zasluzuje, a i godine mu idu u prilog.
Imamo "kostur" za buducnost i to je najbitnije: Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Demirovic, Dedic, Gazibegovic, Tahirovic, Hadziahmetovic (sve ispod 26 godina), dodatno Barisic, Jasic, Hamulic... Perfektno bi nam legao Gigovic, ali o tom po tom. To je vec nekih 10ak igraca i uz pravog strucnjaka to bi bila jedna respektabilna europska reprezentacija. Valjda ce se pojaviti jos koje dijete iz dijaspore.

P.S. Beli Habibovic :salut: Bori se momak ko lav za sve potencijalne reprezentativce.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
boatenkk
Postovi: 333
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la boatenkk » 29 mar 2023, 20:55

zna li ko treniraju li djeca ibisevica fudbal

Avatar
Bolivia
Postovi: 630
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bolivia » 29 mar 2023, 20:56

forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Pored Mujakića i Šerbečića ti bi zvao tu dvojicu. :rol:

Legendo!

Horoz
Postovi: 1535
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 29 mar 2023, 20:58

izdzezveubrazil je napisao/la:
29 mar 2023, 20:41
Ma ne valja ni otpisivanje 90% igraca nakon svake utakmice. Ne govorim sad o Milicevicu i Sanicaninu, nego npr Demirovicu, Hadziahmetovicu i Prevljaku.

Sad bi Cimirot trebao biti ispred Hadziahmetovica, a inace se njega pljuje. I tako u krug.

Reprezentacija je, nije klub, ne mozes samo tjerati i dovoditi novo.

Koliko god mi simpatican bio Kovacevic, ja bih recimo za iduce okupljanje njega izbacio, a ubacio Barisica. Neka to bude prvi korak. Za Zolotica je fakat nezgodno, ako je moguce nek zamijeni Milicevica, mada nisam siguran da ce se to ikad desiti.
Nema to veze, Cimirot je uletio kao 4. veznjak i prirodno je imao više prostora, jer su njihovi igrači pokrivali ovu trojicu naših veznjaka. Da je Hadžiahmetović ušao kao četvrti, Danas bi pričali da je on odigrao dobro.
Naravno da se ne mogu mijenjati dva standardana stopera, sa dvojicom neafirmisanih debitanata. Bez obzira što nisu neki kvalitet. Između Barišića i Zolotića bih izabrao Barišića, razlozi su sto puta ponovljeni ovdje. Svejedno je koji će od ove dvojice ispasti.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
forgempp
Postovi: 6543
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 29 mar 2023, 20:58

Bolivia je napisao/la:
29 mar 2023, 20:56
forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Pored Mujakića i Šerbečića ti bi zvao tu dvojicu. :rol:

Legendo!
Previdio sam njih dvojicu, ali nisi spomenuo Đokanovića... Njih odmah u junu, a u oktobru Dala na okupljanje, postepeno samo. :kafa:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!


Avatar
DamirT
Postovi: 13643
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 29 mar 2023, 21:08

Bolivia je napisao/la:
29 mar 2023, 20:56
forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Pored Mujakića i Šerbečića ti bi zvao tu dvojicu. :rol:

Legendo!
Da se mene pita Sabanovic bi trebao biti prvi desni bek u reprezentaciji, a Dedic da mu bude zamjena. Strasan igrac
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1535
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 29 mar 2023, 21:19

Mogu li se Guliasviliju sredit papiri? On i Dal bi otključali svaku europsku odbranu.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la gruezi » 29 mar 2023, 21:25

Horoz je napisao/la:
29 mar 2023, 20:20
forgempp je napisao/la:
29 mar 2023, 19:53
Barisic, Zolotic IN
Sanicanin, Milicevic OUT.
Ne ide to, izbacivanje dva standardna stopera i ubacivanje dva debitanta. Ne bi to niko uradio, ukoliko nisu neka afirmisana imena, a nisu.
Kakva dva standardna stopera sunce ti poljubim da rukfas nije retardiran kao sto jeste I da je kolasinac bio zdrav nijedan nebi igrao.. nezasluzuju da budu u repci uopste..
Ljudi ima li ko da poznaje belmina hebibovica pa da mu predlozi da se sastane sa emirom karicem, kanuricem I nerminom karicem...

Espiritosanto
Postovi: 2837
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Espiritosanto » 29 mar 2023, 22:16

Podcast sa Belminom kod Makija, zaključak razgovora:
Hamulić je odbijao pozive i poruke od Hadzibegića kada su ga pokušali kontaktirati poslije objavljivanja spiska ali vjerojatno će biti tu za sljedeće okupljanje.
Sa Gigovićem ne postoje kontakti već određeno vrijeme.
Za Huseinbašića ne može se reći da je sve gotovo, možda postoji i mogućnost da sređuje naše papire, uglavnom on ne želi razgovarati sa našim novinarima.
Koliko sam mogao razumjeti mislim da se za iduće okupljanje vjerojatno planira i Barišić a i mogući povratak Višće.
Jašić je čini se spreman igrati i za U21.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, NoDi80 i 27 gostiju.